Slovenský pohár

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.04.2023 18:56:08

kuaaaa 3 : 0 .....pekný kefung !!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 05.04.2023 19:16:47

Niektory ludia by tu nemali vobec nic pisat. Hlavne ti, ktory sa divaju len na vysledky a nie na zapas.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.04.2023 20:31:23

D van der T,
aha, tak inak : nie je dôležité vyhrať, ale
zúčastniť sa.... [smilie=clap2.gif]
nie je mi to smiešne, je mi z toho do plaču!
Pančík zo Sportu to napisal velmi trefne a trafil kliniec po hlavičke. Este by to chcelo s tym kladivom trafit zodpovednych v asku.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 05.04.2023 20:37:35

Ok, Lubos..
Videl si ten futbal alebo nie?

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 05.04.2023 20:41:41

Prosim ta, Pancik je plagiator! Nenapisal nic ine, nez co sa docital na strankach v nasom diskusnom fore. Napisal len to, co sme tu uz davno pisali mi, fanusikovia AS.

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa GULIVER » 05.04.2023 21:08:31

D van der T napísal:
05.04.2023 19:16:47
Niektory ludia by tu nemali vobec nic pisat. Hlavne ti, ktory sa divaju len na vysledky a nie na zapas.
Niektori ludia by mali pozerat s porozumenim.
Boli sme slabi. Legionari su tu zbytocni, to ho+no uhraju aj nasi mladi.
Taky Yem je vypaseny jako prase.
Oladoye a Emeka maju problem spracovat loptu.
Bainovic, Pires ju maju problem udrzat pod kontrolou.
To taky Stojsavlevic, Seben, kupusovic maju problem ju presne prihrat.

Ako z tohoto poskladat muzstvo.

Normalne som nechapal, Nasi si nevedeli dat narazacku, skakalo im to jak od radiatora, 1na1 nevedeli. Ked uz Pires preniesol hru, Soares to nevedel spracovat. Velmi zle to je. Zachrana bude tazka, ved ti chalani su tak v p1c1, ze nevedia ani zakladne veci.

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 06.04.2023 04:55:23

Dobre si to napisal Guliver. "Niektori ludia by mali pozerat s porozumenim".

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.04.2023 15:31:06

no nvm co je to pozerat s porozumenim ?!
vysvetli.... [smilie=chair.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.08.2023 19:20:07

Ja viem, ze po zapase vo Vrbovom by sa tu nemali vynasat sudy.
Ale druhy polcas skaredo odignorovali.

Spolupraca Gajdos - Baris sa mi paci
Sunday hral pekne
Demitra asi konci, toto vystupenie nebolo nieco, co ho udrzi v time
Zvysok doplnte
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.08.2023 20:22:09

Tentokrat som to nevidel.
Vyzera to tak ze po tretom gole to uz odchodili.
Ak niekto nevynikal dnes, tazko bude v ligovom zapase.

Na hlavu je ten, kto dal poharove zapasy v lete o 17:00

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.08.2023 20:44:11

GULIVER napísal:
23.08.2023 20:22:09
Tentokrat som to nevidel.
Vyzera to tak ze po tretom gole to uz odchodili.
Ak niekto nevynikal dnes, tazko bude v ligovom zapase.

Na hlavu je ten, kto dal poharove zapasy v lete o 17:00
Zial v tomto pripade Demitra minimalne
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa filipina » 26.09.2023 10:48:31

NABUDENÉ ČASTKOVCE :

OK Častkovce privíta v Slovnaft Cupe AS Trenčín.

ČASTKOVCE. Majú niečo cez tisíc obyvateľov. V pohári privítajú súpera z 55-tisícového krajského mesta.

Treťoligista OK Častkovce vyzve v Slovnaft Cupe AS Trenčín. Lídra najvyššej slovenskej súťaže.

„Vedeli sme, že keď postúpime cez prvé dve kolá, čaká nás sviatok. Prispôsobili sme tomu všetko. Pre obec a klub to bude najväčší zápas v histórii,“ pre Sportnet uviedol kanonier OK Častkovce a bývalý ligový hráč Peter Sládek.
Vyradili druholigovú Petržalku

Úvodný výkop zápasu je naplánovaný na stredu 27. septembra o 16:00 h.

„Extra to neprežívam, pretože takýchto zápasov som odohral viac. Pre mladých spoluhráčov to však bude veľká výzva. Ukázať sa a dotiahnuť to na úroveň najvyššej súťaže,“ dodal bývalý hráč Slovácka, Myjavy či Zlatých Moraviec.
V minulom ročníku Slovnaft Cupu vyradili Častkovce druholigovú Petržalku. Rozhodujúci gól na 2:1 strelil v 88. minúte práve Sládek.

„V jednom z desiatich zápasov môžeme Trenčín zdolať. Verím, že to bude práve teraz,“ praje si.
Vyše polovica hráčov Častkoviec vyšla z trenčianskej liahne. Zápas bude mať pre nich špecifickú príchuť.

„Chalani majú o motiváciu postarané. Verím, že príde cez tisíc ľudí a nebudeme len fackovací panák. Ale že Trenčín minimálne potrápime. Určite nedostane nič zadarmo,“ tvrdí Sládek.
Hanebná prehra v Medzeve

Šokujúcu prehru zaznamenal Trenčín v roku 2017, keď prehral na pôde štvrtoligového Medzeva 0:1 a z pohára vypadol. Futbalisti z malej obce z okresu Nové Mesto nad Váhom veria, že sa stane niečo podobné.

„Potrebujeme sa sústrediť na pozornú obranu a vyrážať do rýchlych brejkov. Verím, že chalani vydajú zo seba všetko, že ich diváci poženú a dovolia si viac.

Nerobíme veľké vyhlásenia, pretože si uvedomujeme silu súpera. Tipujem však, že budú penalty,“ uviedol muž, ktorý to s druholigovým Slováckom dotiahol až do finále Českého pohára.
Na veľký zápas sa Častkovce naladili remízou 0:0 s kvalitnou Belušou. Teraz ich čaká tréning a príprava na veľký súboj.

„My chodíme do práce, preto je Trenčín vo výhode. Chalani si však plánujú zobrať dovolenky. Ja má doobeda stretnutie a potom sa budem sústrediť iba na zápas,“ prezradil Sládek, ktorý pracuje ako manažér v belgickej firme.
Otec proti synovi

Zápas Častkoviec a Trenčína bude tiež súbojom generácií. Za domácich chytá Denis Kukučka, otec brankára AS Trenčín - Michala Kukučku. Pre oboch bude mať súboj špecifickú príchuť.

„Doma sa podpichujeme. Nikdy predtým sme v súťažnom zápase proti sebe nestáli. Som hrdý, že to zažijem.

Bude to môj posledný zápas za Častkovce. Potom už budem chytať iba okresnú súťaž pre zábavu za Očkov,“ pre Sportnet povedal 45-ročný Denis Kukučka, ktorý v Častkovciach robí tiež trénera brankárov.

Na zápas sa teší. Bude to podľa neho reklama na futbal.

„Očakávam dobrú atmosféru, pretože po prvý raz privítame ligové mužstvo. Favorit je jasný, ale pokúsime sa mu to znepríjemniť. Nech to dopadne akokoľvek, zápas si ideme užiť,“ dodal.

Svojmu synovi praje pekné zákroky. Ale chystá sa ho ešte raz podpichnúť. „Poviem mu, aby nám aspoň jeden gól pustil. Pre jeho autora by to bol výnimočný moment,“ pousmial sa Kukučka starší.
Kukučka ml.: Bude to náročný zápas

Jeho syn pravidelne navštevuje zápasy Častkoviec v tretej lige. V kabíne má veľa priateľov, no gól im určite nepustí.

„Hoci hráme proti tímu z nižšej ligy, bude to náročný zápas. Musíme zachytiť úvod, streliť góly a udržať nulu vzadu. Chceme vyhrať,“ pred zápasom povedal pre Sportnet brankár AS Trenčín Michal Kukučka.

Talentovaný 21-ročný gólman si pamätá, keď Trenčín prehral v štvrtoligovom Medzeve. Zápasy na dedinách preto nepodceňuje.

„Občas vyskočí takáto senzácia. My si však pôjdeme za svojim a budeme chcieť postúpiť,“ dodal.

Kukučku mladšieho priviedol k futbalu otec. Práve on bol jeho vzorom a mentorom. Všetky úspechy preto venuje jemu.

„Michal, prajem ti, aby ti vydržalo zdravie. Pretože to je najdôležitejšie. A čo má prísť potom príde.

Vieš, prečo to robíš a vieš, čo chceš dosiahnuť. Ostatné je iba na tebe. Verím, že sa ti to podarí,“ prajne svojmu stredajšiemu súperovi a synovi odkázal brankár OK Častkovce Denis Kukučka.

Pohárová súťaž bude mať v tomto ročníku rekordný počet účastníkov. Do boja o trofej sa zapojí dovedna 280 tímov, čo je o 25 viac než v uplynulej sezóne.

Do ročníka 2023/2024 Slovnaft Cup sa prihlásilo 31 klubov z Bratislavského futbalového zväzu, 72 zo Západoslovenského futbalového zväzu, 73 zo Stredoslovenského futbalového zväzu, 47 z Východoslovenského futbalového zväzu, 12 fortunaligistov, 14 druholigistov a 31 treťoligistov.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.09.2023 11:25:44

Tak zajtrajsieho zapasu sa celkom bojim, nakolko si sa bojim podcenenia z nasej strany a na druhu stranu Castkovce nie su ziadni nazdarci a hlavne vycsina muzstva presla cez nasu akademiu, cize o motivacia bude obrovska z ich strany.

Upozornil by som este KLUB aby sa viac venoval aj zapasom v pohari, lebo nikde nie je pisane o zajtrajsom zapase a to treba zlepsit a viac informovat, teraz ked ste na vlne, treba to vyuzit, viac sprav a rozhovorov davat smerom von, trebalo by oblepit Trencin papiermi o kazdom domacom zapase, zacat navstevovat kazdy tyzden jednu skoly na hodinku/dve hodinky, rozdat listky detom, zacat pracovat s detmi a vychovavat si fanusikov.

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa D van der T » 26.09.2023 11:34:56

Guliver, za vsetky tvoje prispevky za posledny mesiac (cca od Podbrezovej) , a aj za tento posledny samozrejme, ti davam velky palec hore 👍.

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Slovenský pohár

Príspevok od užívateľa snapshot » 26.09.2023 15:30:13

dakujem, lebo napriklad suboj Kukucka-Kukucka bude fakt rarita a nevedel som o tom.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď