Nový tréner AS Trenčín

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.06.2021 14:04:17

Mne sa hlavne paci, ze Ancicovi jasne vytkli to, ze sa musi odosobnit uz nie je hrac a musi si spravit autoritu. Na druhu stranu opat ho tu udrzia ako asistenta, ale dokedy?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa filipina » 22.07.2021 07:28:15

Budeme mať luxusný problém. Máme z čoho vyberať, teší sa tréner Hlinka (ÁNO-A MOŽEME I NÁHODNÝM VÝBEROM [smilie=hump.gif] )

Prípravné obdobie sa pre AS Trenčín skončilo. V piatok nastúpi v prvom kole proti ViOnu Zlaté Moravce. Pred úvodným výkopom sme sa rozprávali s trénerom mužstva Petrom Hlinkom.
V piatok sa začína nová fortunaligová sezóna. Aké dojmy vám z nej zostali?

Na začiatku sme si prešli spoznávacou fázou. Zoznamoval som sa s hráčmi, okolím i prostredím. Z hľadiska výsledkov sme začali zaujímavou proti Karvinej. I rezultát proti Zlínu bol v poriadku.

Chlapci od začiatku nasadili vysoké tempo. Intenzita tréningov bola poriadna, čo sa mi páčilo.
Napísali sme Hodiť kľúče na stôl a odísť? Očkovu som obetoval príliš veľa, aby som to potom ľutoval, hovorí Milan Ščepko

Následne sme na českom sústredení výsledkovo mierne vybuchli. Spôsobila to fyzická a mentálna únava. Prejavila sa po štyroch náročných týždňoch.

Na druhej strane, krátky pobyt v Česku ukázal naše limity. Dostali sme sa do fázy, kedy je potrebné nastaviť určité veci a začať od nuly.

Posledný prípravný duel proti Púchovu nám síce výsledkovo nevyšiel, ale bolo cítiť, že určité princípy v hre fungovali. S hrou som bol pomerne spokojný.

Celkovo mám mierne zmiešané dojmy, ale prevláda v nich pozitívny pocit. Chlapci sa postupnými krôčikmi posúvali dopredu, čo ma veľmi teší.

Je mužstvo dostatočne pripravené na prvý ligový zápas proti VioNu Zlaté Moravce/Vráble?

Musí byť. Máme mladý káder. Veľa hráčov odišlo a pár ich prišlo. Mužstvo je v stave, že môže hrať ligu. Tešíme sa na ňu. Predsa len, hrať prípravné a ostré duely sú o niečom inom.
Napísali sme Nastavím si cieľ a keď ho dosiahnem, hľadám ďalší, hovorí futbalista a podnikateľ Martin Madro

Česká liga je kvalitnejšia ako slovenská Fortuna liga. Tímy v nej hrajú menej otvorený futbal ako naše. Ako sa vám pozdávali súperi?

Do prípravy som vstupoval v čase, kedy už bolo všetko naplánované. Proti výberu súperov som nemal výhry. České tímy nás veľmi dobre preverili. Takmer všetky hrali podobným štýlom. Vychádzali z kompaktného defenzívneho bloku. Ukázali nám viackrát, ako efektívne dokážu trestať naše chyby. Mladá Boleslav nám strelila päť gólov, čo je veľké memento.

Chceme hrať dominantný a ofenzívny futbal, ale musíme dbať na zadné dvierka. Je náročné nájsť správny balans. Pracujeme na tom. Pre naše veľmi mladé mužstvo priniesli konfrontácie s českými tímami náročnú skúšku. Aj keď výsledky neboli ideálne, som rád, že sme sa mohli s nimi konfrontovať.

AS Trenčín sa dlhodobo trápi s defenzívnou činnosťou. Podaril sa v tomto smere posun?
Aj toto sa v článku dočítate

Kto by mal byť lídrom AS Trenčín

Aká je pozícia Ramóna

Na aké méty si tréner Peter Hlinka trúfa

Aké budú úlohy Erika Jendriška

Ťažko sa mi posudzuje práca niekoho, kto robil predo mnou a nepoznám ho. V minulej sezóne som tu nebol. Viacero hráčov z predchádzajúceho ročníka tu už nie je.

Pre mňa je podstatné, že mužstvo funguje ako celok. Chlapci poctivo pracujú a snažia sa. Bude dôležité, aby vydreté prípravné obdobie pretavili do kvalitného výkonu a pozitívneho výsledku v majstrovských zápasoch.

Darilo sa vám zladiť multikultúrnu kabínu?

Všetko, čo robíte s mužstvom, je náročné. Ide o otázku citu, nastavených pravidiel, disciplíny a organizácie.

Chceme hrať ofenzívny a dynamický futbal, takže slovo disciplína je pre nás mimoriadne dôležité. Ak nefungujú v kabíne jasné pravidlá, nemôžeme hrať takýto štýl futbalu.

Podarilo sa vám nájsť v šatni prirodzeného lídra?

Každý hráč je svojim spôsobom lídrom. Každý má v tíme svoju pozíciu a úlohy. Pokiaľ ich plní na sto percent, tak líderstvo sa vytvorí automaticky.

Chlapci majú predpoklady na to, aby mužstvu pomohli. Ak sa rozprávame o jednotlivcoch, máme Ramóna, Pirinena, Križana, alebo mladého Kadáka, ktorý má skúsenosti z reprezentačnej dvadsaťjednotky.

Nechcem zabudnúť ani na Zubairua. Stále je mladý a hoci je tichší, výkonom, angažovanosťou a entuziazmom môže mužstvu pomôcť. Vo futbale sú aj tichí lídri. Nepotrebujem v tíme chlapa, ktorý bude po ostatných vrieskať.

Líder je ten, kto na ihrisku odovzdá kvalitný výkon.

V zime sa do klubu vrátil Ramón. Na jar dostal príležitosť, klub s ním predĺžil kontrakt na aktuálny ročník. Počítate s ním do základnej zostavy?

Každého hráča vnímam ako potenciálneho člena základnej zostavy. Ak poctivo trénuje a drie. V dnešnom futbale sa nedá spoliehať na jedenásť hráčov, ktorí budú hrať stále. Každý jednotlivec musí byť pripravený, že nastúpi od začiatku stretnutia. A je jedno, či sa bavíme o Ramónovi, alebo inom hráčovi. Dôležitá je forma a zdravotný stav.

Ramón v prípravy odohral dobré zápasy. Je hráč, ktorý má bohaté skúsenosti a schopnosti. Môžem sa na neho kedykoľvek spoľahnúť.

Z tímu odišiel strelec Čatakovič. Máte za neho správnu náhradu?

Viem, že mal výborné štatistiky. Máme v tíme rovnako zaujímavé typy, ktoré po ňom môžu prevziať štafetu. Či už Ikoba, alebo Kadák, prípadne iní hráči z druhej línie. Nie je pre mňa podstatné, kto bude góly strieľať, ale aby sa tímu darilo ako celku.

Spomenuli ste Ikobu. V minulom ročníku dostal dostatok príležitostí. Často pôsobil až príliš neohrabane a ťažšie sa presadzoval napriek výbornému fyzického fondu.

Edu v príprave pracoval veľmi dobre. Začiatok mal fantastický, potom prišla menšia kríza, ktorá bola poznačená tvrdou prípravou.

Celkovo odviedol dobrú robotu. V poslednom stretnutí proti Púchovu sme s ním počítali do základu, ale bol chorý.

On má obrovské možnosti, čo sa týka atletických schopností a postavy. Má predpoklady na to, aby bol zaujímavý útočník nie len v našej lige.

Ktorí jednotlivci urobili najvýraznejší pokrok?

Myslím si, že všetci. Nechcem vyzdvihovať žiadne mená. Každý z chlapcov urobil dobrú robotu. Páči sa mi fakt, že sa po zraneniach vracajú ďalší hráči. Máme široký káder, ktorý sa formuje. Nakoniec budeme mať luxusný problém, keďže posty sú zdvojené a máme z čoho vyberať.

Na aké méty si môže AS Trenčín trúfať?

Prvoradým cieľom je pre nás prepracovať sa po základnej časti do hornej šestky. Dávam si postupné ciele. Som presvedčený, že na to kvalitu máme. Potrebujeme sa pozitívne naštartovať. Viem, že mužstvo malo v minulosti troška mentálny problém a dostávalo veľa gólov, čo chceme odstrániť. Dôležitý bude vstup do ligy.

A čo európske poháre?

Sú snom každého trénera, ktorý hovorí o pozícií v hornej šestke. Na Slovensku je viacero klubov, ktorí o nich nie len snívajú, ale ich aj deklarovali ako jasný cieľ.

My sa nachádzame na začiatku novej etapy. Odišlo viacero hráčov, príležitosť dostanú iní chlapci.

Prvá šestka nám dáva v pozadí otvorené dvierka do Európy, takže o nej musíme trocha snívať.

Pokiaľ sa budeme držať nastavenej cesty, tak si myslím, že máme na to, aby sme sa o účasť v pohárovej Európe pobili. Čas ukáže, aké sú naše možnosti.

Mužstvo opustilo osem hráčov, prišlo päť. Plánujete ešte káder vystužiť?

Momentálne máme všetky posty zdvojené. V tíme je veľa mladých hráčov, ktorí môžu ešte hrať aj za starší dorast. Ukázali potenciál a perspektívu. V príprave sa vôbec nestratili.

Káder je dostatočne široký.

Do kabíny pribudol skúsený Jendrišek. Čo budú jeho úlohy?

Erik má za sebou fantastickú kariéru na medzinárodnej úrovni i v reprezentácií. Zažil vo futbale prakticky všetko. Jeho skúsenosť a rutina nám môžu pomôcť. Bude prínosom do kabíny aj v otázke mentálneho nastavenia.

Je s nami ešte krátko a je na ňom ešte cítiť kondičný výpadok. Je to normálne, pretože dlhšie netrénoval .
https://mytrencin.sme.sk/c/22706492/bud ... linka.html
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa sammy » 22.07.2021 08:53:28

odisli hraci zo zakladu ale nenahradili sme ich - hlavne ze vraj mame zdvojene posty - otazka znie cim? nemam vobec dobry pocit pred zaciatkom...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 22.07.2021 10:18:39

Presne mame zdvojene posty ale za hraca zo zakladu mame dorastenca alebo hracov ako pires a to nie su zdvojene posty to su len kusy. A dalsia vec Krizan na odchode to je hrac zo zakladu koho mame miesto neho ? Je to nas najlepsi stoper. Ked som pozeral pripravu tak som videl ze Zubairu je tiez uz vyhorety ako ostatny co odisli kmet kadak dobre lawrinčik slabota tiež.Gaži hra v zaklade ale zatial neukazal ziadny progres ani nic zatial slabota. Tučny miesto neho spolu s Azangom to budu celkom schopne kridla. Utočnici slabota zatial.
AS trencin

palos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.09.2011 15:06:19

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa palos » 22.07.2021 12:49:44

Krizan na odchode ? to mas odkial ?
uz to citam ..

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa branofly » 14.11.2021 22:16:56

vedel by niekto skopirovat cely clanok
https://mytrencin.sme.sk/c/22782455/kad ... linka.html

Dakujem

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa filipina » 15.11.2021 08:32:18

Nech sa páči :

Rozhovor s trénerom AS Trenčín Petrom Hlinkom. Jeho mužstvo sa po 14 odohraných kolách nachádza na šiestej priečke fortunaligovej tabuľky so ziskom 20 bodov.

Reprezentačná prestávka je priestorom na hodnotenie značnej časti prvej polovice sezóny. Ako ste zatiaľ spokojný?

Myslím si, že sme mohli získať nejaký ten bodík naviac. Dostali sme sa do situácie, keď mužstvo podávalo v určitých stretnutiach veľmi solídne výkony. Narážam napríklad na duely proti Slovanu, alebo Liptovskému Mikulášu, kde sme po nešťastnej situácií inkasovali rozhodujúci gól. Body nám ušli aj proti Trnave.
Napísali sme Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti VII. ligy Sever? Čítajte

Boli však aj zápasy, kde sme neboli s výkonom mužstva spokojní, čo sme si následne s chlapci analyzovali. Sme si vedomí faktu, že mužstvo je mladé. Máme sa čo učiť, aj sa kam posúvať. Teší ma progres tímovej hry, ale i jednotlivcov. Môžem spomenúť mená ako Kadák, Lavrinčík, Hollý, Kmeť, Kukučka...

Podčiarknuté a zrátané. V konečnom dôsledku tabuľka neklame a na priebežne šiestej pozícií sme právom.

Pri kormidle ste takmer pol roka. V čom mužstvo urobilo najvýraznejšie pokroky?

Ťažko mi posudzovať obdobie pred mojim príchodom. S kolegami sme si pozreli štatistiky. Máme výrazne viac bodov ako v posledných dvoch ročníkoch. Sme na vyššej pozícii, čo je určitým ukazovateľom toho, že sme na správnej ceste. Progres vidím v ofenzívnych akciách. Máme podľa štatistík vysoký počet centrovaných lôpt, útočných akcii, striel na bránu i mimo nej.
Napísali sme Deväť jesenných naj: Potvorický Zanzibarčan, kartový mariáš v Súči, či Haaland s Lewandovskim z Bieroviec Čítajte

Zlepšili sme sa v defenzíve. Oproti minulej sezóne sme inkasovali menej gólov. Stále je to však časť hry, na ktorej musíme zapracovať. Nedostatky odhalil aj náš posledný duel proti Michalovciam, najmä v druhom polčase.

Je na nás vidieť snahu, čo je veľmi dôležité. Mužstvo dobre funguje ako tím.

V lete do mužstva prišiel Erik Jendrišek. Naplnil nádeje, ktoré ste do neho vkladali?

Mal náročný začiatok. Posilnil nás počas posledného týždňa prípravy. Nebol fyzicky pripravený, pretože dlhšie netrénoval. Chvíľku trvalo, kým sa dostal na požadovanú úroveň.

Pamätám si na jeho prvý zápas v základnej zostave proti Žiline. Podal výborný výkon a zopakoval ho aj v nasledujúcich dueloch.
Aj toto sa v článku dočítate

Ako vníma tréner kapitána Jakuba Kadáka

Ako sa mu pozdáva progres Samuela Lavrinčíka

Ako prežíva hrubice brankára Michala Kukučku

Čo bude cieľom mužstva pre najbližších päť jesenných stretnutí

V čom vidí príčiny zisku iba deviatich bodov v siedmich domácich dueloch

Následne na neho prišiel útlm, ale opäť sa poctivo pripravoval. Naposledy proti Slovanu pôsobil fantastickým dojmom. Ukázal vysokú kvalitu a prínos pre mužstvo určitou hernou rutinou a lišiactvom.

Bohužiaľ, potom bol pozitívny na koronavírus, čo ho vrátilo o niečo späť. Uvidíme, v akom stave sa vráti. Dúfam, že to s ním nebude zlé a rýchlo sa dostane do starej formy.

Spomínate koronavírus. Je veľkým problémom aj vo vašej kabíne?

Pred zápasom proti Michalovciam sme sa dostali do situácie, kedy nám vyskočilo viacero prípadov. Začiatkom nasledujúceho týždňa sme sa dokázali stabilizovať. Robili sme všetko pre to, aby sme zastavili nárast prípadov. Chlapcov sme upozorňovali, aby si dávali pozor. Nové prípady už nepribúdali. S pozitívnymi hráčmi komunikujeme. V krátkej dobe by mali byť opäť k dispozícií na tréningu.

Najproduktívnejším hráčom Fortuna ligy je so siedmimi gólmi a štyrmi prihrávkami Jakub Kadák. Je to momentálne najväčší trenčiansky klenot?

Urobil zaujímavý progres. Som však toho názoru, že má čo zlepšovať. Som na neho náročný. Chcem, aby mužstvu viac pomáhal aj v defenzívnej činnosti.

V ofenzíve je veľmi kvalitný. Má fantastické zakončenie, dokáže si nájsť priestor pred súperovou bránou. To sú jeho silné stránky, ktoré by sme ešte chceli zveľadiť.

Pred pár týždňami bol v hernom útlme, čo považujem za normálne. Pokiaľ bude na sebe makať ako doteraz, čaká ho zaujímavá budúcnosť.

Je už pripravený na prechod do kvalitnejšej súťaže?

Nie, pretože mu stále chýbajú niektoré veci, na ktorých musí zapracovať. Sám poznám z pôsobenia v zahraničí skutočnosť, že jedna lastovička leto nerobí. Potrebuje sa v kvalitnej forme udržať dlhšie obdobie. Nie týždne, či mesiace, ale potvrdiť ju počas jednej až dvoch sezón.

U mladých hráčov je mimoriadne dôležitá dlhodobá a stabilizovaná výkonnosť.

Kadák pôsobí vyrovnane a pokojne. Ako ho vnímate vy?

Je veľmi príjemný človek. Jeho voľba kapitána mužstva sa nám potvrdila ako správna. Nepotrebujem aby pásku nosil človek, ktorý pri krízových situáciách kričí na ihrisku a v kabíne. Potrebujem človeka, ktorý výkonmi na ihrisku mužstvu pomôže. A taký je Jakub.

Má charakter, dobre sa s ním pracuje. Nechýba mu ctižiadostivosť a cieľavedomosť. Chce to v kariére dotiahnuť ďaleko. Je dobrým príkladom pre ostatných mladých chlapcov. Vidia, že on ako produkt trenčianskej liahne to dotiahol až na kapitána fortunaligového tímu.

Zaujímavými výkonmi sa prezentuje aj ďalší mladík, Samuel Lavrinčík. Progresom momentálne možno prevýši aj Kadáka.

Samo urobil veľký pokrok. Je vnímavý a inteligentný človek i futbalista. V určitých situáciách by mal zjednodušiť svoju hru. Som toho názoru, že jeho výkony majú stúpajúcu tendenciu, no nesmie zaspať na vavrínoch. Jeho vývoj nie je pri konci. On je ochotný na sebe neustále pracovať. Teší ma jeho zanietenosť na tréningoch.

Som prekvapený, že taký hráč opustil Slovan Bratislava. Je reprezentant a typologicky veľmi zaujímavý futbalista.

Brankár Michal Kukučka strieda skvelé momenty so zbytočnými chybami, ktoré znamenajú inkasované góly. Ako predychávate jeho zaváhania?

Brankári majú smolu v tom, že na ich poste je každá chyba potrestaná nebezpečnou situáciou alebo inkasovaným gólom. Michal je mladý gólman. Ligu začal chytať iba nedávno. Má skvelú rozohrávku a prácu nohami, čo veľmi oceňujeme. Ukázal výborné momenty na čiare, napríklad naposledy proti Slovanu Bratislava.

Potrebuje však zlepšiť hru v šestnástke s vysokými loptami. Že sa dostane do súboja a má určité výkyvy výkonnosti je z môjho pohľadu normálne.

Je dôležité, aby bol schopný prijímať skutočnosti, ktoré sa dejú a z chýb sa poučiť. Chyby robíme všetci. To je v poriadku. Dôležité je to, čo nastane potom. Podržali sme ho po zápase proti Liptovskému Mikulášu. Treba sa poučiť, pretože len na základe chýb sa dokáže posúvať ďalej.

V siedmich domácich stretnutiach ste získali iba deväť bodov, čo je málo. Súhlasíte?

Na to, ako by sme chceli byť doma silní, je to málo.

Futbal sa trocha otočil. Už to nie je ako pred desiatimi rokmi, kedy všetci tvrdili, že stretnutia na vlastnom trávniku sú jednoduchšie na základe komfortu vlastného prostredia a divákov.

Väčšina mužstiev, ktoré u nás bodovali, sa prezentovala defenzívnym futbalom. Ružomberok, Senica, Sereď, Trnava a do polčasu i Slovan.

Obranne ladenému mužstvu herne sedíme. Hráme ofenzívne, ideme do plných a máme otvorenú obranu. Nebojíme sa na seba vziať mieru rizika, čo súperom vyhovuje.

Dopomohla nám aj horšia efektivita v zakončení, pretože sme zužitkovali veľmi málo príležitostí.

V domácom súboji proti Slovanu ste v mnohých fázach zápasu boli aktívnejším tímom. Napriek tomu ste nebodovali. Sú práve toto prehry, ktoré mužstvo posúvajú ďalej?

Sú to prehry, ktoré zaväzujú. Podali sme kvalitný výkon. Dokázali sme sa vyrovnať takému mužstvu, akým je Slovan. Nevyšiel nám úvod druhého polčasu. Hostia zvýšili obrátky a ukázali, prečo sú prví. Uznávame silu bratislavského tímu. Mrzí ma tretí inkasovaný gól, ktorému predchádzal faul na Pirinena. Súper ho sotil oboma rukami a vytvoril si rozhodujúcu výhodu. Na druhej strane pri Jendriškovom presnom zásahu sa situácia posudzovala na videu, na opačnej strane už nie.

Po prehre v Liptovskom Mikuláši ste sa vyjadrili, že vaše mužstvo ešte nie je pripravené na umiestnenie v prvej trojke. Na Ružomberok strácate iba štyri body, čo nie je veľa.

Som realista. Momentálne nevnímam mužstvo na medailovú pozíciu. Máme však potenciál, aby sme sa ku nej priblížili. Potrebujeme však stabilizovať výkony. Nedokázali sme vyhrať dva zápasy po sebe, čo hovorí samo za seba. Na druhej strane ma teší, že všeobecne sme v stretnutiach nevyhoreli a neboli slabším tímom.

Pred vami je ešte päť jesenných stretnutí. Tohtoročný program zakončíte šesť dní pred Vianocami súbojom v Senici. Na čo si v záverečných dueloch trúfate?

Prekvapilo ma, že sa na Slovensku nehrajú anglické týždne. Hrať až do 18. decembra v našich podmienkach nie je ideálne.

Určite chceme vyhrať každý zápas. Rozhodujúce bude, kto bude mať v daný deň zápasu mužstvo lepšie pripravené po fyzickej i taktickej stránke.

Faktorom bude i únava. Sezóna je dlhá. Máme v tíme viacero mládežníckych reprezentantov, ktorí pravidelne vo voľných termínoch absolvujú zápasy v najcennejšom drese.

Bude dôležité správne vyskladať mužstvo a pripraviť sa na záver jesene. Aby sme boli čerství, hladní po výhrach.

A čo bodové vyjadrenie?

Chlapcom som pred zápasom proti Michalovciam povedal, že ma nezaujíma, akým spôsobom vyhráme, ale aby body zostali doma. Týmto stretnutím sa začal ostrý boj o prvú šestku a bude pokračovať každý nasledujúcim stretnutím.

Nechcem sa rozprávať o bodoch. Určite by som bol rád, keby sme ani raz neprehrali.

Ale to môže byť aj päť remíz.

To by sme, samozrejme, nechceli. (úsmev)

Chceme si vylepšiť bilanciu na domácom trávniku. Najbližším cieľom zostáva udržať sa v prvej šestke do konca jesene. Vzhľadom na našu kvalitu je to realizovateľný cieľ.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.06.2022 18:56:20

GULIVER napísal:
02.05.2021 19:31:29
Ked uz nema prist niekto ako Hybala. Tak radsej dajme sancu Ancicovi. Pri vsetkej ucte, Hlinka vobec nie je trener pre nas. Bud niekto skuseny, co ma svoj styl, ked nie, tak Ancic alebo niekto z akademie.
Pokusov bolo dost, nikdy to nic neprinieslo.
De Ža Ví ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.06.2022 10:36:28

Takze Ovecka s Galadom koncia !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.06.2022 13:07:21

Luboš napísal:
10.06.2022 10:36:28
Takze Ovecka s Galadom koncia !
No som zvedavy kto bude nahrada ci Gula aj ked toho nezpalatime alebo ten Hybala
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Andy182 » 10.06.2022 15:53:10

obaja by priniesli oživenie - svojím spôsobom, problém je v tom, že nevieme, koľko tu vydržia ... ale to asi nevieme pri žiadnom coachovi

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.06.2022 16:27:23

Kolko by Hybala vydrzal vieme vyratat:
Avg. term as coach : 1.21 Years

Aj to preto lebo s DS bol 1.5 roka a Leverkusenom 2roky
"Boh je laska" 1Jn 4:8

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa D van der T » 10.06.2022 20:31:44

Preco by sme Gulu nezaplatili? Hyballa si vezme urcite viac. A Vreven bol tiez drahsi nez si vypyta Gula.

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Andy182 » 12.06.2022 13:43:51

No do [smilie=dots.gif]

Som zvedavý, aká nálada bude v tíme s týmto exotom a kedy mu začne vyhrávať, ako v Dánsku či Mnichove

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Nový tréner AS Trenčín

Príspevok od užívateľa handel » 12.06.2022 14:54:56

no uvidíme, horšie ako posledná trapoš-sezóna ala Hlinka & Ančic to tipujem určite nebude,
ak tam spraví riadny prievan a zmeny, aj v kádri, možno sa konečne nebudeme potácať od záchrany ku záchrane v spodnej šestke
[smilie=hi.gif] Držím palce nech sa mu darí! (verím že my všetci)

Napísať odpoveď