11.kolo. Trnava-AS Trenčín. 2:0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

GULIVER

Re: 11.kolo. Trnava-AS Trenčín. 2:0

Post by GULIVER » 26.10.2020 08:08:02

Ked chceme hrat s legionarmi, musiat aspon trochu kvalitu.
Hrat s odchovancami je momentalne to iste. Staci sa pozriet na nasho najlepsieho odchovanca Kadaka a je vidiet, ze na ligu este z daleka nema.
Ostatni odchovanci su este slabsi.

Myslim, ze novy trener by velmi pomohol a je to jedine mozne riesenie v tejto situacii, neviem naco sem tahali Segala a netusim co tu este robi.

V zime treba kader prekopat a na jar sa vratit silnejsi a tu ligu nejako zachranit. Hornu sestku nedame a ani na to momentalne nemame.

Je to smutne, ale vsetko sa to zacalo sypat uz od Moniza. Vtedy po Fayenorde sa malo muzstvo rozpredat. Vtedy sa tu nezmyselne (nepochopitelne) podrzali hraci ako Catakovic, Achraf, Sulek, Zubairu ai..., ktori v tom case dosiahli vrchol vykonosti a odvtedy len upadaju hlbsie a hlbsie a neexistuje sanca, ze sa zdvihnu u nas v klube. Inde sa im moze darit, pre nas su to vyhoreni hraci bez perspektivy.

RR a LL si stale myslia, ze ich nastartuju, ze maju velky potencial atd ale nie!!! To sa uz nepodari a cim skor si to uvedomia, tym skor sa nam zacne darit.

snapshot

Post by snapshot » 27.10.2020 20:08:54

Ja uz ani neviem, ci sa mi chce prispievat k tomuto marazmu.

Vsetci to vidime. Zrazu po konci prestupoveho, moze hrat Krizan. Davame tam Comvaliusa, ktory hadam nemal dobru loptu odkedy nastupil.
Catakovic je tien toho, co bol. Aschraf nehra nic. Ligeon je tazky priemer.

Ako neviem, kolko zarabaju nasi legionari, ale isto nie malo. Je to zbytocne. A Vreven? zatial iba reci
"Boh je laska" 1Jn 4:8

erik

Post by erik » 30.10.2020 14:13:40

Dobré meno trénera: Vre - Ven

jon77

Post by jon77 » 31.10.2020 18:37:21

Toto bol zapas s velmi slabou urovnou z oboch stran. Vynikal len poctom faulov inak sa na to nedalo pozerat. Najhorsie ze AS to korunoval este s tym ze nevystrelil ani raz na branu . Ak sa snazim snajst nieco pozitivne tak myslim ze obrana s Krizanom je istejsia a je to asi jedine co nas drzi pred totalnymi debaklami. V podstate sa mi pacia vsetci obrancovia. Bohuzial zvysok muzstva posobi ze ani netusi ze futbal sa hra na goly a nie na pocty prihravok. Na mna posobia ze len bezcielne pobehuju po ihrisku. Tento prejav ale je bohuzial uz niekolko zapasov a postavenie v tabulke je bohuzial spravodlive. Je tam niekolko hracov ktori by boli mozno dobri ako nahradnici ale nepatria do zakladu. Vyrazne ovplyvnuju herny prejav. Napriek tomu verim ze sa AS preberie a znova sa budem tesit na ich zapasy. Nevadi mi ked AS prehra ale vadi mi prejav bez akejkolvek myslienky, pohybu a pokusu dat gol. Pred zapasom s RK si nedavam otazku ci ziskame daky bod ale ci aspon vystrelime na branu. Drzim palce v zapase s RK.

Post Reply