5.kolo. AS Trenčín-Slovan Bratislava 1:2

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderátor: Moderátori

legolas380
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Re: 5.kolo. AS Trenčín-Slovan Bratislava 1:2

Príspevok od užívateľa legolas380 » 31.08.2020 20:03:27

Ked sa toto stado nauci hrat kombinacne mozno z toho daco bude. Bukarimu hoc po jeho akcii padol gol treba povedat ze sa da aj nahrat. Obrancovia smerom dopredu nevedia zahrat absolutne nic. Mozu ist hrat druhu ligu. Na tejto urovni ia pri nasom style hry musia spravit aj daco viac. hraju ako pokakani. bergsen je uplne zbytocny hrac. nikdy z neho brankar nebude, uz len kvoli tomu ze je maly, radsej nech tam je semrinec. a celkovo tato medzinarodna miesanica je uplne na prd. africania vedia individualne ale nemaju rozum. rogulic, coryn, catakovic nevedia ani individiualne. ja by som rad vedel co nakecali ti skauti vedeniu ze ich sem brali.

pleco8
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 31.08.2020 20:04:16

pekny pohlad na tabulku myslite ze si to uz vsimol aj LL a RR ???

pleco8
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 31.08.2020 20:11:15

chovan dobre stane sa ale ten chovan vygumoval trencin a v dalsom zapase slovan. koho vygumoval ten nas brankar tak jedine mne tiket.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.09.2020 17:49:09

Tlacovky jak cez kopirak.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Jerry
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13

Príspevok od užívateľa Jerry » 01.09.2020 20:12:41

Luboš napísal:
01.09.2020 17:49:09
Tlacovky jak cez kopirak.
Dristanice stale o tom istom a skutek utek. Takto zle sme na tom bodovo neboli od postupu z 2.ligy. Co z toho ze hrame “dobre” ked dostavame hlupe goly a malo ich davame. Muzstvo bez srdca a citu, len pobehovaci. Ak sa toto neprekope tento kader tak s panom bohom...

GULIVER
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 01.09.2020 21:46:27

Cakal som, ze Kohlera uz nikdy nikto netromfne... tato atrapa trenera, je absolutne zlyhanie nasho vedenia, je to to najhorsie, co sme tu mali. Ale aspon tu maju pritakaca ako chceli.
Nasadenie Corryna, Catakovica, Kapuadiho, Bergsena, Kadaka na hrot.
Chore toto co sa tu deje [smilie=dots.gif]

Gino nam nesedel do systemu... [smilie=clown.gif]

Jerry
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13

Príspevok od užívateľa Jerry » 01.09.2020 22:39:47

Mne osobne Vreven nejako zatial nevadi, ako clovek mi pride sympaticky, ale zial, nema zatial vysledky... Chybou bude a je aj to, ze tito hraci sa k sebe typologicky nehodia, je to zmeska kadecoho ale team sa nazyvat nemozu a o to to ma Vreven tazsie. Z mojho pohladu by mal viac sanci davat Depetrisovi, Kadakovi, Krizanovi, Semrincovi...

handel
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 01.09.2020 23:16:05

Nejak sa s Guliverom čoraz viac zhodujem -na rozdiel od minulosti, aj teraz s nim súhlasím do bodky. Aj so spomenutými menami.

Už je 5 minút po dvanástej aby sa pánu Vrevenovi dalo navždy zbohom.
No pánovi majiteľovi sa do toho možno nechce preto, lebo poslušne plní jeho predstavy o totál-hurá štýle hry. O štýle hry na krásu, útočnom, na množstvo prihrávok, ale žiaľ skoro vždy na krásu zomierajúcom, bez efektivity, bez bodov, bez víťazstiev. Neuvedomuje si pán majiteľ, že ak ihneď nezakročí a tento vývoj bude pokračovať, tak v budúcej sezóne /či sezónach môžeme krásnym útočným futbalom na novučičkom krásnom štadióne motať hlavy akurát tak Dubnici, Petržalke, Šamorínu...?
Už dávnejšie som vravel, že môžem osrať útočný futbal bez výsledkov. A myslím, že aj fanúšikovia by určite skôr brali trebárs taktický, opatrnejší, defenzívnejší futbal (najmä proti favoritom, či vonku), keby sme jeho zásluhou vyhrávali vo Fortune, či v európskych súťažiach. Už by sme možno nevyhrali nad Feyenoordom rozdielom triedy, ale pravdepodobnejšie by sme sa dostali ďalej ako doteraz -> a výsledkami by stúpol rapídne divácky záujem o futbal najmä potom na našom štadióne -> z toho plynie viac peňazí do kasy -> potom by sa mohol konečne zastabilizovať káder kvalitnými hráčmi -> a špirála úspechu po ktorej všetci túžime by sa roztočila...
Momentálne to vyzerá žiaľ na špirálu do pekla.

ban
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Príspevok od užívateľa ban » 02.09.2020 07:24:09

GULIVER napísal:
01.09.2020 21:46:27
Cakal som, ze Kohlera uz nikdy nikto netromfne... tato atrapa trenera, je absolutne zlyhanie nasho vedenia, je to to najhorsie, co sme tu mali. Ale aspon tu maju pritakaca ako chceli.
Nasadenie Corryna, Catakovica, Kapuadiho, Bergsena, Kadaka na hrot.
Chore toto co sa tu deje [smilie=dots.gif]

Gino nam nesedel do systemu... [smilie=clown.gif]
Presne. Ja som stale cakal, ze ak sme posledny a ideme hrat proti majstrovi, nieco sa musi zmenit, ale evidentne stale cakame, ze sa to konecne zlomi same od seba a niekde nejakou nahodou vyhrame. Vreven si ide svoje, nikto ma nepresvedci, ze Corryn, ktory vyrobi 80% nasich faulov hra v zaklade len preto, ze je Belgican rovnako ako trener. Neviem kolko sa tu uz popisalo o tom, ze Catakovic nie je hrotovy hrac, postavit miesto neho Kadaka je este vacsi omyl. Mahdui po zraneni prestal cokolvek tvorit a zakladom jeho hry je vratit prihravku obrancovi. Roguljica nie je vidiet ceny zapas. Bergsen zatial neukazal nic viac ako nasi brankari. Tomu, ze Krizan sedi na lavicke a Kapuadi hra nerozumiem, mozno je to aj o inom ako o futbale, mozno hra ten co drzi hubu. Za mna jedine pozitivum v poslednom case je prichod Pirinena. Ak nastupi rovnaka 11 v dalsom zapase ako proti Slovanu, tak to uz ani pozerat nebudem.

Stale mam pocit, ze klub caka len na dostavbu stadiona, robia sa tu kadejake kraviny mimo futbalu, hviezdy detom, treningy s hokejistami a podobne, nevravim, ze to je zle, ale pre futbalovy klub by mal byt prioritou futbal. Preco nikto nepovie kde zmizol Umeh, preco Ikoba hra v zaklade, da 2 goly a zrazu nie je ani na supiske, preco klub jednoznacne nevysvetli, preco najproduktivny hrac ligy od nas odide ako nechceny

filipina
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 02.09.2020 07:35:49

A najhoršie je to, že si (poniektorí) myslia, že sa postaví a otvorí štadión a výsledky budú iné [smilie=angry.gif] .
Ked som bol maly, som bol namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.09.2020 07:47:31

filipina napísal:
02.09.2020 07:35:49
A najhoršie je to, že si (poniektorí) myslia, že sa postaví a otvorí štadión a výsledky budú iné [smilie=angry.gif] .
Ale podla martina v inom vlakne, sme na vine my fanusikovia, ved kolko ludia chodilo do MY alebo teraz do ZA?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

jon77
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

Príspevok od užívateľa jon77 » 02.09.2020 10:34:36

Tohto zapasu je skoda lebo Slovan so slabsou zostavou, bez treningu / to tvrdil Kozak/ a slabsim vykonom bol zdolatelny. Bolo vidiet ze AS hra urcity system ale bohuzial to platilo po sestnastku. V utoku to bolo uz trapenie s obcasnym zableskom sance . Muzstvo ktore nevie dat gol nemoze vyhrat. Momentalne mam pocit ze chyba tvorca hry v utoku. Na toto ma predpoklady Ashraf pokial sa nerozhodne prihravat si so vsetkymi obrancami. Postavit hru v utoku na hracoch ktori zbieraju skusenosti Ghali, Kadak nevidim ako dobre riesenie. V druhom polcase uz som sa nudil. Ak sa AS neuchyti v dalsom zapase proti Michalovciam tak nas caka narocna jesen.

martin
Administrátor
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.09.2020 10:45:17

snapshot napísal:
02.09.2020 07:47:31
filipina napísal:
02.09.2020 07:35:49
Ale podla martina v inom vlakne, sme na vine my fanusikovia, ved kolko ludia chodilo do MY alebo teraz do ZA?
skutočne?

legolas380
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 02.09.2020 10:46:10

chalani neviem aky zapas ste pozerali ale co tu hovorite o utocnom futbale? to ze mame loptu na kopackach neznamena ze hrame ofenzivne, aspon pre mna, praveze sme hrali defenzivne, opatrne a straasne poomaalee. ako som spominal skor nasi obrancovia dopredu nevymysleli a cely zapas nic. par naznakov tam mal sulek. pokial nebudu aj obrancovia podporovat utok tak to nikdy ofenzivne nebude. podla mna v trenerovi chyba nebude. je tu este velmi kratko na hodnotenie. a pod hrncarom boli vysledky lepsie ale hra uz bola taka slovenska. to ze sa chceme herne vratit tam kde sme boli beriem pozitivne avsak si myslim ze chyba je v tom co beha po travniku ci uz z pohladu kality (nevidim tam hraca co by mal aj rozum aj techniku s vynimkou aschrafa) alebo z pohladu tymovosti a srdca. niektori hraju len na seba alebo maju uhol videnia tak 5 stupnov...

Juraj
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39

Príspevok od užívateľa Juraj » 02.09.2020 11:18:09

Mne sa tiež zdá,že hráme veľmi do šírky,vozíme loptu,pomaly kombimujeme,tá krídelná hra nieje čo bývala...
Bukariho nemá kto podporiť,keďodišli Gino a Keston je to oveľa horšie s potiahnutím lopty k šesnástke...
Nechápem,prečo nehrá Križan a Bergsen chytá....
Inak dal som si tú námahu a pozrel som si zostrihy v športových správach všetkých slovenských televízií a neodpískanú penaltu nezaradila do zostrihu ani jedna...Náhoda?!?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď