3..kolo..Žilina - AS Trenčín 2:1

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

jon77

Re: 3..kolo..Žilina - AS Trenčín 2:1

Post by jon77 » 05.08.2019 12:10:15

V tomto zapase ma potesila zlepsena hra AS. Z hracov sa mi pacil Koolwijk, ktory je momentalne nas najdolezitejsi hrac. Celkom slusny vykon podala aj obrana okrem Klescika, ktory moze byt rad ze po tych jeho fauloch vobec dohral prvy polcas. Pochvalil by som aj Kadaka, ktory bojoval a napadal obrancov a Roguljica. Viac som cakal hlavne od Bukariho, ktory pravidelne hrava dost dlhu dobu v zaklade, ale jeho efektivita je skoro nulova. Co z toho ked prejde cez obrancu a nevie prihrat ani dat gol. K Semrincovi sa nebudem vyjadrovat vzhladom na to ze to uz spravili ini ale ospravedlnovat
ho pri tom prvom gole rotaciou lopty povazujem za nestastne. Taketo lopty chytaju chlapci v pripravke. Celkove myslim ze hra sa zlepsuje ale bez utocnikov ktori budu schopni strielat goly sa bohuzial budeme nadalej trapit a pri obrane s Klescikom trpnut kedy dostaneme gol a prehrame dalsi zapas. V dalsich zapasoch nas caka DAC a TT co vzhladom na ich vykonnost a nasadenie v zapase nevesti pre AS nic dobre. Z tychto zapasov kazdy bod bude mat cenu zlata.

filipina

Post by filipina » 07.08.2019 09:10:32

Tento zápas bol o brankároch ........ bohužiaľ. Výnimočne nie o obrane. Ale zase tie striedania našej štvorky ........ jedine ak nevládali.
A svoje urobil aj neuznaný regulárny gól !!!!!!!!!!!!!!!
Ked som bol maly, som bol namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot

Post by snapshot » 07.08.2019 14:58:02

https://sport.aktuality.sk/c/407389/ana ... dstavenie/

Ja suhlasim, aj ked Kadak podla mna nie je vhodjny typ za Depetrisa. On sa citi dobre inde ale budiz
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Post Reply