XX. baráž 2 - AS-Poprad (huste tv) 4 : 1

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

baki

Re: XX. baráž 2 - AS-Poprad (huste tv)

Post by baki » 01.06.2019 17:58:40

[smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif]
Last edited by baki on 02.06.2019 09:57:21, edited 2 times in total.

Heimerdinger

Re: XX. baráž 2 - AS-Poprad (huste tv)

Post by Heimerdinger » 01.06.2019 17:59:19

Rozbili sme Feynord a rozbili sme aj Poprad!

Luboš
Administrátor

Re: XX. baráž 2 - AS-Poprad (huste tv) 4 : 1

Post by Luboš » 01.06.2019 18:03:43

[smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif]
No, Ivan to zaklincoval na tlacovke !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

baki

Post by baki » 01.06.2019 18:17:35

Ja som to v 76. minúte prestal pozerať a len som sa modlil. Potom pozriem a že 93. minúta 4 : 1 [smilie=clap2.gif] A vraj Boh neexistuje [smilie=clap.gif]

Neviem, čo povedať. Už to vyzeralo byť celé v kosoštvorci a zrazu neskutočné emócie! Ivan musí ostať, Ivan to dal!!!

GULIVER

Post by GULIVER » 01.06.2019 18:22:11

Dnes vyborne, treba chalanov pochvalit, ze sa nevzdali.

A co teraz ? [smilie=blink.gif]

pleco8

Post by pleco8 » 01.06.2019 20:25:13

Gratulujem k záchrane odľahlo mi. Dúfam, že toto bude dostatočná facka pre Rybnicka aby sa tam zobudili.

handel

Post by handel » 01.06.2019 21:05:02

GRATULUJEM hráčom k záchrane na poslednú chvíľku. Pozitívum: my diváci sme mali napínavú drámu najdlhšie ako sa len dalo (a ešte k tomu HappyEnd) :)
Tréner PP povedal po zápase že rozhodol 3 gól a mal pravdu. Pre AS zachránil ligu Roguljič a jeho vydarená strela, bez toho by taký šťastný záver nebol.

Po vyhratej baráži sa kritizovať nehodí, ale aj tak musím spomenúť, že tak netaktický výkon po našom 4 góle som ešte nevidel u žiadneho mužstva nikdy v živote, to by rozumnejšie na udržanie stavu tých 10 minút hrali aj žiačikovia. Zázračne vybojujú už stratenú záchranu a potom priam šialene ľahkomyseľne s tým hazardujú a skúšajú nervy svojich fanúšikov. Takticky sme nikdy hrať nevedeli, nemali sme ešte žiadneho trénera, ktorý by to hráčov vedel naučiť, ale myslel som že aspoň na tých pár minút to hráčom dôjde aj samo.

Aj po záchrane zastávam názor, že v lete by sa pýtalo vymeniť, popredať, darovať čo najviac kusov tohto zvláštneho tímu. Mnohí síce individuálne, či technicky na výške, ale všetkým dokopy to nehralo, nefungovalo, škrípalo.

baki

Post by baki » 01.06.2019 22:20:36

Túto záchranu klubová história ocení až neskôr. V druhej lige by to bolo veľmi náročné a pokojne sa mohlo stať, že by sme tam stvrdli niekoľko sezón. Je tam Skalica, Podbrezová, Mikuláš, Banská Bystrica, s ktorými by to nebolo jednoduché. Ďalší by sa postavili s desiatimi ľuďmi do šestnástky a odkopávali by celý zápas. Pamätáme si to z nášho druholigového pôsobenia. Stačia 2-3 remízy a boj o postup je v háji. Čo teraz? Nová sezóna začína o mesiac. Určite treba urobiť rez v kádri, hlavne tá obrana. Už niekoľko rokov tam horíme a vedenie s tým nič nerobí. Aj v skončenej sezóne sme dostali veľa gólov. Kleščík by už mal skončiť a presunúť sa na funkcionársky post a mali by predať Šuleka, kým je záujem. Pochopiteľne, Ivan musí ostať. Na pozápasovej tlačovke sa pri otázke o je zotrvaní usmieval, takže asi ostane. Ale to už je záležitosť nasledujúcich týždňov. Vyzeralo to, že sme sa vrátili do čias Mc Donalda. Nevrátili sme sa tam. Zvládli sme to. Veľké mužstvá vyhrajú, keď je treba. A my sme to dnes dokázali. Popradu sa roztriasli kolená a nezvládol to. malé kluby to väčšinou nezvládnu. A áno, nebudeme mať najlepší štadión v druhej lige. [smilie=cool2.gif]

Juraj

Post by Juraj » 02.06.2019 06:50:28

VĎAKA BOHU!!! [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif]
Obrovský výdych...
Táto záchrana je veľmi dôležitá pre budúcnosť klubu a najmä pre všetkých malých futbalistov pôsobiacich v štruktúrach klubu!
Ďakujem chalanom,že bojovali a nezabalili to!!!
Veľký rešpekt Ivanovi Galádovi,že do toho šiel,málokto by sa na to dal!!!
Ja som nemohol pozerať,lebo som bol na oslave,ale kolega z práce ma informoval SMS-kami,takže som mal aktuálne info.
Ku koncu som bol riadne nervózny,ale napokon to šťastne dopadlo.
Nech je táto sezóna výstrahou RR aj LL,aby zmenili prístup a dali trénerovi možnosť vybrať si káder,posilniť obranu a možnosť zvoliť si vlastnú taktiku a hernú tvár mužstva,lebo na totálny futbal treba mať káder a taktickú vyspelosť.
Treba znova vybudovať teamwork,aby hráči,ktorí robia"zlú krv"odišli a zostali len hráči s charakterom!
Táto čudná Myjavská sezóna je našťastie a šťastne za nami,treba si oddýchnuť a rýchlo nachystať štadión na Sihoti,aby sa toto provizórium čím skôr skončilo...
Vedeniu,hráčom veľké ďakujem a prajem všetkým,vrátane fanúšikov peknú dovolenku!
[smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Axel Wers

Post by Axel Wers » 02.06.2019 08:29:34

Gratulujem k záchrane, len dufam, že sa nebude opakovať situácia ako v prípade Laugaricia.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

filipina

Post by filipina » 03.06.2019 11:29:19

Dopadlo to šťastne ako už bolo povedané + PP nám svojou hrou a nečinnosťou od stavu 2:1 výrazne pomohol ........... za stavu 4:1 skoro my jemu ......, mrzí ma, že myjavská anabáza bude pokračovať ďalej, uvidíme či si páni majitelia uvedomia, že s neskúsenými deťmi to nejde a či bola táto sezóna dostatočným poučením ! (aj keď pri niektorých vyhláseniach, resp. krokoch to tak vôbec nevyzeralo ........).
Nový ročník začína za nejakých 4 - 5 týždňov - takže QUO VADIS TRENČÍN ?
Ked som bol maly, som bol namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

sammy

Post by sammy » 03.06.2019 15:09:54

gratulujem. aj ked musim si to este pozriet zo zaznamu (nazivo som sa neodvazil) ako to vyzeralo a ci je galad naozaj taky carodejnik a spasitel, ako ho niektori oznacuju, alebo ci tam neboli dalsie 'okolnosti.' kedze tych par jeho zapsov pred tymto nebolo o nic lepsich ako sme boli zvyknuti...
cakam v kolonke prestupy vela prispevkov a ked nepojde prestup, tak darovat alebo skratka zahnat prec. a poucenie pre realizacny tim - treba mat v kabine vodcu. posledne zapasy sa ti nasi pobehajovia uz aj obzerali jeden po druhom, ze kto ich zhuka ale nik tam taky nebol, tak to zase odkracali. takze som zvedavy v com bol tentoraz rozdiel.

jon77

Post by jon77 » 04.06.2019 12:08:48

Tento zápas bol šťastný pre AS. V druhom polcase PP dobre branil a do nasho tretieho golu sme sa klasicky trapili a nevedeli si vytvorit sancu.
Nastastie vsetko dobre dopadlo a zachranili sme sa. Dufam ze vsetci v klube sa z tejto sezony poucia aby sa uz nezopakovala. V kazdom pripade
by sa vedenie malo zamysliet nad vecami:
1- ako vyriesit prechod odchovancov z mladeznickych kategorii medzi dospelych tak aby vykonnostne rastli
/ vzhladom na to ze mame niekolko mladeznickych reprezentantov a nedostavaju prilezitost/. V sucasnosti hraci AS nie su lidrami v U21 ako to bolo v minulosti.
2- konecne sa zaoberat obranou AS lebo to je dlhodobo nerieseny problem / dostali sme najviac golov z muzstiev vo FL/.
3- analyzovat si sezonu ako je mozne ze muzstvo, ktore na zaciatku sezony hra pekny futbal a vitazi aj v europskych poharoch
zrazu nie je schopne nic vymysliet a hraci postavaju na ihrisku bez akejkolvek strelby na branu
4- koncepciou tvorby muzstva / v muzstve musia byt aj skuseni hraci ktori budu ludsky a vykonnostne vzorom pre mladych a nezacnu panikarit pri nepriaznivom vyvoji/. Hra muzstva nemoze stat len na neskusenych hracoch.
5- prehodnotit ci zit z predaja hracov je najlepsi sposob ako zabezpecit financie do klubu. TT tento rok zarobila
v europskych poharoch viac ako je jej rocny rozpocet

snapshot

Post by snapshot » 04.06.2019 12:46:06

jon77 wrote:
04.06.2019 12:08:48
5- prehodnotit ci zit z predaja hracov je najlepsi sposob ako zabezpecit financie do klubu. TT tento rok zarobila
Nuz TT ale uz ma stadion aj z dani aj od privatizera. Co my sme si museli na to zarobit.

Ano da sa zit aj z predaja hracov ale je hlavna otazka, kedy ich predat. Pred dolezitymi zapasmi (Gino, Lawrence atd) alebo to risknut? Podla mna sa vsetko uakze az po dokonceni stadiona a navratu nasich spat do TN kam patria
"Boh je laska" 1Jn 4:8

jon77

Post by jon77 » 04.06.2019 13:57:18

snapshot wrote:
04.06.2019 12:46:06
jon77 wrote:
04.06.2019 12:08:48
Nuz TT ale uz ma stadion aj z dani aj od privatizera. Co my sme si museli na to zarobit.

Ano da sa zit aj z predaja hracov ale je hlavna otazka, kedy ich predat. Pred dolezitymi zapasmi (Gino, Lawrence atd) alebo to risknut? Podla mna sa vsetko uakze az po dokonceni stadiona a navratu nasich spat do TN kam patria
Podla vyjadreni AS by sme sa mali vratit do TN buducu sezonu, ale europske pohare nebudeme hrat buducu sezonu. Tazko predpokladat ako bude hrat AS v FL v buducej sezone, ale uz teraz treba zacat budovat muzstvo, ktore bude bojovat o predne priecky vo FL v priebehu niekolkych rokov aby sme sa dostali do europskych sutazi a neboli nuteny zit len z predaja hracov. Klub ktory hra v europskych sutaziach ma vyhodu ze hraci ziskaju viac skusenosti a urcite sa predavaju lepsie ako hraci ktori bojuju o zachranu. Samozrejme treba zvolit spravny okamih na predaj ako pises aby to neohrozilo funkcnost a silu timu.

Post Reply