26.kolo. AS - ZLATÉ MORAVCE 1:0

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

handel

Re: 26.kolo. AS - ZLATÉ MORAVCE 1:0

Post by handel » 14.04.2019 22:03:30

hovoril som, na našom zázname je to ešte horšie ako na huste, tam nemá význam nič snímkovať,
za našu bránu ASTV nedávalo kamery ani v časoch najväčšej slávy

GULIVER

Post by GULIVER » 14.04.2019 22:35:00

Je to uz jedno, hlavne ze sme vyhrali.

Pre mna je najhorsie to, ze ma nas futbal prestal bavit, sledujem to uz bez zaujmu, uz sa netesim cely tyzden na sobotu na zapas, neprezivam ho, je mi to v podstate aj jedno, pozeram/idem len zo zvyku.
Nie je to tym, ze prehravame, mna nebavi nasa hra, nebavi ma pozerat sa na tych pozbierancov, nie je tam nikto, kto ma dokazal zaujat v zapase (posledni odisli v lete Gong a Azango)chodil som na kazdy zapas aj za MCdonalda (a to sme veru hovno hrali) , aj na celu druhu ligu, vtedy to bol futbal ktory bavil, chalani makali na 100%.
Po druhom titule sa tu nieco skurvilo. Prestali sme to robit pre ludi a pre radost, uz sa to robi len pre $.
Moj nazor.

handel

Post by handel » 14.04.2019 22:56:36

veľmi výstižne napísané

falco

Post by falco » 15.04.2019 09:06:48

Presne a vystizne napisane [smilie=angry.gif]

sammy

Post by sammy » 15.04.2019 09:13:31

pre peniaze to robia uz od zaciatku a nemam s tym problem. problem mam s tym, ze to co produkuju uz od jesene ma nijakym sposobom nevie zaujat. clovek by aj ozelel futbalovu kvalitu, pokial by bolo aspon 100% nasadenie cely zapas! postupne som presiel od sledovania zapasov na stadione - cez sledovanie na hustom - az do terajsieho stadia, ze ma to uz nezaujima vobec a akurat si pozriem konecny vysledok vecer. a podla navstev nebudem sam. ak je toto to, co ste chceli dosiahnut (asi hej, kedze v zimnej prestavke neprisla ziadna zmena), tak gratulujem. neponukate fanusikovi za jeho peniaze a cas absolutne ziadnu hodnotu, nieto este pridanu hodnotu. svojimi vykonmi mu akurat signalizujete, ze ho mate skratka na haku. tento pocit som mal pred rokmi prilis casto na hokejovej dukle a preto som tam prestal chodit. tiez to boli vykony hodne verejneho korculovania a prilis okate remizy alebo prehry s vysokymi kurzami. nerobim si iluzie, boli to (post)komunisticki funkcionari, ktori nevedeli zhanat financie inak, nez natrcanim ruk smerom k statu alebo.... tu toto je zrejme len absencia futbalovych kvalit, ale nesmie sa stat, ze to aspon neskusim vykompenzovat snahou a celozapasovym nasadenim. a ked mate trenera, ktory ani toto nevie z hracov dostat, tak ste na dobrej ceste odohnat aj tie posledne zvysky fanusikov, co mate. a nie je to len o nedostatku emocii a bojovnosti na ihrisku. fanusik musi mat pocit, ze zanho bojuju nielen hraci, ale aj cely klub. verejne pokarhat hracov za slabe vykony, resp zverejnenie nejakych trestov? neexistuje. mozno si myslite, ze to je len medzi vami a hracmi ale mylite sa. fanusik musi mat pocit, ze je v kuchyni a nie ze ostane stat pred zatvorenymi dverami (klubu). poskodzuju nas rozhodcovia (hlavne niektori)? nevidno zo strany klubu ziadnu odozvu. preco im to nedate pocitit? zas je to len medzi klubom z zvazom? zase cele zle. aky moze mat z toho pocit fanusik? ked poskodzovali tusim na zaciatku minulej sezony madarov, bolo toho z ich strany v mediach plno a hadajte co? no, nejak sa rozbieham a bolo by toho este viac, ale bolo by to k niecomu? z tohto klubu mam taky pocit, ze nie. takze sorry za off topic. gratulujem ku krasnemu uspechu cez vikend.

filipina

Post by filipina » 15.04.2019 12:09:43

Tak - tak pre lóve sa to robilo aj vtedy, ale teraz HLAVNE chýbajú hráči s trochou srdca pre TN, klub - nazvite si to ako chcete (a lá Cőgley, Ramon, Bero), chýba trénerské srdce ( a lá Guľa, Ševela) a úplne sa vytratilo akékoľvek nadšenie, zapálenie pre to čo robíme ............. (od komunikácie i tu na diskusii po futbal na Myjave ........), prípadne riešime majstrovstvá svet EA Sports a podobné xlopotiny.
A aj z médií vidno že je to celé na 2 veci ............. https://sport.aktuality.sk/c/392822/tre ... ednoduche/
Ked som bol maly, som bol namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

branofly

Post by branofly » 15.04.2019 21:08:09

Suhlas s tym co bolo napisane v poslednych prispevkoch.
Posledne 2-3 roky sa klub uz moc /aj sami, sebou nielen mediami / prezentujeme stylom zobrat hraca a cim skor ho predat.

Fungovalo to tu uz poslenych cca 8-10 rokov , ale tak ako je to prezentovane posledne cca 4 roky , je asi na skodu veci.

kedysi sem mozno chodili futbalisti s tym ze ak sa zadari mozno prestupi do lepsej ligy,

Dnes mam pocit ze sem prichadzaju hraci s tym ze staci len prist do AS a za par mesiacov uz prestupje do Belgicka , alebo inde .

prvy krat som sa nasral na klub ked myslim v den zapasu v Ljublane som sa dozvedel ze Gino je predany

Potom ked klub vypadol s nejakym lahkym /bez urazky k superovi/ superom z nizsej ligy asi pred 2-3 rokmi, a clovek cakal aspom nejaku sebareflexiu od hracov , alebo nedajboze od Rybnicka , s tym ze aspom symbolicky z ucty ku fanusikom potrestaju hracov za toto fiasko.
Ale Rybnicek cuduj sa svetu nic, ze staci dohovor.

Stale dufam ze pride nejaky zlom a ze clovek potom pochopi ze toto cele 2-3 rocne mizerne obdobie bolo predsa len k niecomu dobre , ale uz o tom pochybujem ze ten zlom pride.

Hamba a ostuda. Keby hraci mali charakter tak sa sami vzdaju minimalne 50 % platov ,

Sorry za chyby

baki

Post by baki » 19.04.2019 15:56:37

Ono je to vo veľkej miere aj o tom, že zápasy sa hrajú na Myjave. Tušil som, že to takto dopadne. Všetky kluby, ktoré hrávali pre problém so štadiónom v inom meste, zakapali. Či už to bol Prešov alebo Nitra, ale aj SkuBa, a to hrali len cez ulicu. Proste trmácať sa 40 kilákov niekde do "územia nikoho" je úplne niečo iné, ako keď zoberiem bicykel a o 15 minút som na štadióne. Človek to raz za čas prežije, pokiaľ ide o Rapid Viedeň alebo Legiu Varšava, ale chodiť kdesi do tramtárie na Podbrezovú alebo Moravce, dokonca s vedomím, že sa môže reálne prehrať, jednoducho dlhodobo odradí aj tých vernejších. Aj ja som chodil na Mc Donalda a druhú ligu. Na druhú ligu som mal permanentky. Chodil som aj na pohár s dedinami. Na Myjave som nebol ani raz. Chápem vedenie, že sa snaží dobu predaja hráčov "skrátiť" na minimum, lebo treba peniaze na štadión. Lenže predaj za každú cenu značí nižšie sumy do kasy a slabšie kluby pre hráčov. Osobne sa už neobávam, že La Ling odíde. Nato už dal do tej betónovej opachy, ktorá má byť raz hrdou hlavnou tribúnou, priveľa svojich prachov. Základ je vrátiť sa DOMOV. Osobne mi je fakt jedno, či túto sezónu vypadneme. V silách klubu je vrátiť sa do ligy a znova tam byť úspešný. Doma sa môžu začať riešiť ďalšie veci. Ak aj nenájdu financie na "riadnu" dostavbu, nevadilo by mi, ani keby dali za brány skladačku "zlatomoraveckého" typu.

martin
Administrátor

Post by martin » 23.04.2019 08:47:58

handel wrote:
14.04.2019 16:04:03
...aj tak ASTV už nato prdí...
vieš mi to pls (do)vysvetliť?
díky

handel

Post by handel » 24.04.2019 09:33:27

martin wrote:
23.04.2019 08:47:58
handel wrote:
díky
to bol vtedy môj aktuálny pocit Martin, keďže vyše 24 hodín po zápase nebol zostrih, čo za starých čias myslím nebývalo

martin
Administrátor

Post by martin » 25.04.2019 08:57:12

handel wrote:
24.04.2019 09:33:27
martin wrote:
23.04.2019 08:47:58
handel wrote:
díky
to bol vtedy môj aktuálny pocit Martin, keďže vyše 24 hodín po zápase nebol zostrih, čo za starých čias myslím nebývalo
môže byť, tims u11 a florbalové finále, z ktorého sme robili live a reportáže, nám trochu narušilo logistiku a vyťaženie techniky
ale myslím si, že aktuálna pozícia v tabuľke sa neprejavuje na ASTV, ktorá zvyšuje kvalitu aj minutáž v rámci našich možností
začíname používať redaktora, nový formát 7days si vyžiada viac času ako len rozhovor pred zápasom, nové tímelapse...

Post Reply