Zimná príprava 2019

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

filipina

Re: Zimná príprava 2019

Post by filipina » 11.02.2019 11:10:08

Divnô : Od úvodných minút sme boli herne lepším tímom ................ by som to skôr nazval, že hostia mali výborného brankára, ktorý chytil zo 4 góly ..... a "stabilná" obrana stabilne nestíhala ............
Ked som bol maly, som bol namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER

Post by GULIVER » 11.02.2019 11:46:01

Mohli nam dat 4 kusy za 20 minut a bolo by po zapase. Ak nedame Senicu, tak ta deka tu bude znova hracoch, i ked nevyzera, ze by sme sa jej zbavili.

Vysvetli mi niekto co tu robi Masovic ? Bukari ? To su strasni tragedi, ako mozu hrat v zaklade ?
Nevidel som rozdiel medzi Masovicom a mladym Pisojom, a to jeden je "kvalitny legionar" a druhy je dorastenec.

Nemam na to nervy, to my sme ako lepsi v zapase ? podla coho ? to ze si prihravaju stoperi medzi sebou s brankarom ? podla toho sme lepsi ?

Vsetci na nas dlhe lopty za obranu, ale my si utocnika alebo nabiehajuceho hraca nepostrazime, a ked aj postrazime tak Yem alebo Masovic nestihaju za nim, su pomalsi, bud vypustia suboj alebo ho zoberu aj s travou a je z toho jedenastka.

Hlavne, že obrana sa vyprofilovala ?

Pozrel som aj Slovan cez vikend, 2-3 roky dozadu od nas odchadzali s nákupom, teraz by nas rozobrali na suciastky.
Kde sme sa posunuli za 2 roky my a kde oni ? Ved prichadzajuci hraci su vzdy lepsi ako ti co odchadzaju (podla RR )...toď bačov ...

GULIVER

Post by GULIVER » 26.02.2019 13:08:18

Dnes hráme prípravák ?
Keď hráme PlayStation zápas, je toho plný fejsbuk, keď hráme futbalový zápas, tak to nie je nikde.
Kam to speje [smilie=chair.gif]

branofly

Post by branofly » 26.02.2019 18:28:18

co si sa malo nasral v sobotu ? [smilie=alien.gif]

GULIVER

Post by GULIVER » 27.02.2019 08:46:00

Vždy ma to prejde do najbližšieho zápasu [smilie=cap.gif]
Ale keď som videl ako sa Van Arnhem vykašlal na hráča ( pri prvom góle súpera ) znova som sa dostal do zlej nálady.

Tento zápas ukázal jediné;
Máme široký nekvalitný káder s priemernými až podpriemernými futbalistami v rámci Fortuna ligy. My do prvej 6-ky nepatríme.
Toto mužstvo má v rámci umiestnenia na 8.-10. miesto.
Je mi až ľúto, že to R.R. nevidí (nechce vidieť), hlavne v čase, kedy treba chytať fazónu a ťahať divákov na štadión svojimi výkonmi, sa deje úplny opak a aj samotná hra je oproti jeseni ešte o úroveň nižšie.
Nedá sa na to pozerať, nie je na koho pozerať, nie je tam spoľahlivý stopér, nie je tam konštruktívny hráč, nie sú tam žiadne krídla, nie je tam útočník, tréner ktorý je vlastne iba R.R. hovorca, a hlavne tam nie je hráč, ktorý by ten zápas chcel vyhrať!

Môžeme si hovoriť zostavy, kto by to ako postavil, ale stále je to len kus za kus, bez pridanej hodnoty, len fyzicky ten hráč vyzerá inak ale hrá to isté h..... . Je jedno či je to odchovanec alebo legionár, nevidím v nich rozdiel, ani jedni nemajú v sebe tú pridanú hodnotu, akú by mali mať.

Post Reply