Prestupy

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

Post Reply
snapshot

Re: Prestupy

Post by snapshot » 19.09.2019 16:32:47

"Boh je laska" 1Jn 4:8

sammy

Re: Prestupy

Post by sammy » 21.09.2019 19:00:54

uz vidim jeho dalsiu karieru - bude paberkovat a cakat v podstate len na jeden zapas - proti astn. tam sa dokaze namotivovat a da gol. potom zase dlho nic alebo uplne zhasne. zial, tato sablona sedi na vacsinu slovenskych 'profesionalov,' ktorych si klub dovoli posunut inam, ak nepodavaju adekvatne vykony. je smutne, ze sa nedokazu namotivovat a koncentrovat na kazdy zapas, nie len ten proti byvalemu klubu, ktory ich tak nesmierne 'poskodil.'

a co je nove ohladom absurdneho exemplarneho trestu pre nasho hraca? zas hrame mrtveho brouka? strcime hlavu do piesku a este vytrcime zadnicu ako obvykle? potom je tazke fandit takemu klubu. len take male FYI pre klub, aby ste vedeli co ocakavaju fanusikovia (ak s nimi vobec chcete pracovat) - tak ja napriklad som sa rozhodoval, ci pojdem zajtra na zapas prave podla toho, ci uvidim reakciu klubu. a nie len nejaku reakciu aby sa nepovedalo, ale ostro sa ohradzujucu a ziadajucu okamzitu napravu tejto kolosalnej blbosti. zial nijaku som nevidel, takze si dam radsej derby prazskych s - pretoze tam som si isty, ze vsetci pojdu naplno. a nielen hraci, ale aj treneri a funkcionari.

Post Reply