27.kolo. Slovan - AS 1:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

27.kolo. Slovan - AS 1:3

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.03.2018 17:58:39

so 14.4.2018
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 27.kolo. Slovan - AS

Príspevok od užívateľa GULIVER » 13.04.2018 20:52:35

Ja uz tuto sezonu nic neocakavam. Na Slovane dostaneme 5:1 alebo vyhrame 3:4. Neda sa nic tipovat, nikto nevie, aky vykon podame.

Keby hrali s takou obetavostou a bojovnostou ako Dukla, tak dame kazdeho v lige. Je velka skoda, ze vacsine sa moc nechce...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 27.kolo. Slovan - AS

Príspevok od užívateľa GULIVER » 14.04.2018 16:03:47

[smilie=chair.gif] po hlave so stolickou, za tie ich domace vykony.
Ziadna konzistencia, bud nebo alebo peklo.

Dnes super.

Jedine minus; Gol bol Kestonov, neviem koho v klube fajci ale niekoho vysoko postaveneho. Taku chybu by dorastenec nespravil.
A este Azango je strasny kluckar a hovno z toho.
Ostatok vyborne [smilie=clap.gif]

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 27.kolo. Slovan - AS 1:3

Príspevok od užívateľa sammy » 14.04.2018 16:24:53

mohli by sme najblizsi rok hravat iba na ihriskach superov a usetrit za najom na myjave, lebo ked sa pozriem na tabulku domacich zapasov, nielenze sme posledni s velkym odstupom, ale aj 4 muzstva zo skupiny o zachranu nas strcia do vrecka...!
dnes marhefka nesklamal a piskal iba jednym smerom. nejaky extra vykon nasich som ale nevidel, to sme skor vyhrali nemohucnostou supera a tym, ze to mal otvorene vzadu tak ako zilina.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Re: 27.kolo. Slovan - AS 1:3

Príspevok od užívateľa Zoso » 14.04.2018 16:45:36

sammy napísal:
14.04.2018 16:24:53
dnes marhefka nesklamal a piskal iba jednym smerom. nejaky extra vykon nasich som ale nevidel, to sme skor vyhrali nemohucnostou supera a tym, ze to mal otvorene vzadu tak ako zilina.
Najvacsia sranda bola ako nam pri osetrovani vzali vhadzovanie a dali ho Slovanu. Uz to, ze umelo omilostili Cavrica ukazovalo akym stylom sa bude piskat. Tiez si myslim, ze sme nehrali dobre, ale boli sme efektivni. Najlepsi podla mna boli Klescik a Gong plus Beridze tiez dobre naskocil. Myslim, ze gol bol Skovajsov, kedze miesto zaistenia druhej strany sa pozeral na Klescika a Kestona ako brania.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Re: 27.kolo. Slovan - AS 1:3

Príspevok od užívateľa absolut » 14.04.2018 16:57:01

Dnes som sice nevidel prvy polcas, ale vyjadrenie nasho super trenera mi staci. Podla mna druhy polcas, bol v nasej rezii a slovan ani nevedel kde je. Aby "uprimne" zhadzoval vykon muzstva je smiesne. To nie je asi nas trener a nech sa poberie kade lahsie.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 27.kolo. Slovan - AS 1:3

Príspevok od užívateľa handel » 15.04.2018 21:50:52

Pointou našej výhry bolo, že sme hrali viac vzadu s výrazne menším držaním lopty a na rýchle a nebezpečné protiútoky, čiže nám netypickou hrou, presne tou ktorou u nás doma víťazia skoro všetky mužstvá. Už som si myslel, že nebodaj sa stal zázrak a prvý tréner AS sa zmenou spôsobu hry postavil na zadné a odolal majiteľovi a jeho romantickým predstavám o futbale. Ale keď Cifranič na tlačovke bol s našou hrou po takej výhre šokujúco nespokojný :) tak bolo jasné, že to nebola žiadna taktika, ale že nás súper jednoducho k našej hre nepustil.

Kmotrovcom nestačila ani tradičná a pri každom osobnom súboji permanentná výpomoc nášho známeho zmrda Marhefku. Už v 2 minúte mal jednoznačne ísť von De Kamps za skopnutie Čatakoviča ktorý mohol ísť sám na brankára. Už sme mali iba šťastie, že slovanisti nevedia až tak juhoamericky profesionálne simulovať ako súčasní trtkavci a nikto z nich nedokázal vierohodne v pokutovom padnúť.

Obdržaný gól bol tak napoly aj Kestonov aj Skovajsov, ale obaja (dokonca aj Keston!) ukázali viackrát aj dobré zásahy a aj ich zásluhou sme dostali len jeden gól. To isté Čogy, občas som žasol aký dokáže vyrobiť školácky kiks, ale zase napr.vyhlavičkoval loptu z bránkovej čiary. Vpredu sa veľmi hodila Gongova rýchlosť, Čatakovič tak striedavo oblačno, najslabší ako vždy Azango. Pri góle čo sme dostali stál obďaleč a len čumel ako nás v šestnástke prečíslili a ani ho nenapadlo sa pohnúť na pomoc. A ja som zas iba nechápavo čumel, že dohral dokonca a nebol striedaný.

Som pravdaže rád, že sme vyhrali, ale aj tak mi nedá pokoj jedna vec.
Už je jasné, že sme to boli my, kto (okrem Poorovych nájomných vrahov futbalu s píšťalkami) najvýraznejšie pomohol k titulu najnesympatickejšie, napodlejšie hrajúcemu tímu asi v celej histórii slovenskej ligy. Našimi podivnými extrémne nevyrovnanými výkonmi sme im odovzdali komplet všetky body - čiže 9, ich reálne najväčší konkurenti - Žilina s nami získala len 3 a Slovan len 2 body.
Ako jedinú nápasť na to vidím, že na záver naši zabojujú a získajú aspoň tú účasť v EL.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: 27.kolo. Slovan - AS 1:3

Príspevok od užívateľa filipina » 16.04.2018 12:30:23

Zase sme sa dobre vyspali a hojdačka funguje .......... Som zvedavý na odvetu s Juho-slovano-om ....... Že takých tragédov a lá Šporar platia, nechápem, radšej by som tých 60 litrov mesačne poslal do Etiópie - bol by z nich väčší osoh !
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Napísať odpoveď