13.kolo. DAC - AS 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 22.10.2017 11:01:06

ˇano.ale nie len klub,ale aj zväz....toto nie je normálne a dospeje to len k tomu,že sa stane tragédia...

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 22.10.2017 11:04:53

1. Dufam, ze vsetci ucastnici vyjazdu su v poriadku

2. Skvely revans za nestastny domaci zapas, vyhrat 5 zapasov po sebe, super... Podme dalej

3. Verim, ze potrapime aj JBMTT a budeme bodovat

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 22.10.2017 11:56:17

Uz slovanisti tam mali problem s tou sbs-kou, ked ich vytlacili zo sektora hosti a udrbali. Nikto s nimi nic nerobi a neriesi aj ine veci ako su cudzie statne symboly, vlajky, hymna a podobne...

Dufam, ze ste vsetci ok, ti co ste tam boli.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.10.2017 14:27:02

snapshot napísal: Pri stave 1:2 som sa cudoval,, ze sme stali isli za golom a nenechali sme trochu tvorit DAC.
S týmto nesúhlasím,my nevieme hrať koncentovane a s kľudom v obrane na udžanie výsledku ,akonáhle by sme sa stiahli a hrali dozadu,tak by vyrovnali,lebo v našej obrane by boli samé zmätky...(viď Lawrence)

Klub by a mal sťažovať v DS aj na SFZ na postup SBS a medializovať to !!!

Konečne sme zabrali aj u silnejšieho súpera a zobrali dôležité body v boji o prvú 6-tku!!!
Futbal bol tentokrát spravodlivý,lebo sme boli jednoznačne lepší a kvalitnejší ako domáci.
Van Haren aj Janga hrali výborne a sú každým zápasom lepší!!!
Teraz treba prerušiť sériu Trnavy!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.10.2017 15:36:36

Juraj napísal:
S týmto nesúhlasím,my nevieme hrať koncentovane a s kľudom v obrane na udžanie výsledku ,akonáhle by sme sa stiahli a hrali dozadu,tak by vyrovnali,lebo v našej obrane by boli samé zmätky...(viď Lawrence)

Klub by a mal sťažovať v DS aj na SFZ na postup SBS a medializovať to !!!

Konečne sme zabrali aj u silnejšieho súpera a zobrali dôležité body v boji o prvú 6-tku!!!
Futbal bol tentokrát spravodlivý,lebo sme boli jednoznačne lepší a kvalitnejší ako domáci.
Van Haren aj Janga hrali výborne a sú každým zápasom lepší!!!
Teraz treba prerušiť sériu Trnavy!!!
Ja nevravim zatvorit to uplne a vsetci pred 16tku.

Ale mali sme dvoch defenzivnych hracov Aschraff a Zubairu. Na co Zubairu stracal lopty na superovej 16stke? Ked to mohl zatvarat o 20m blizsie k Semrincovi. Spolu s Aschraffom ahrat to na Jangu, Azanga, Paura alebo Haarena.

Myslim, ze tym, ze by sme stiahli spat jedneho hraca, by sme neublizili stylu hry. Skor by sme sa vyvarovali tomu, ze chodili 3 na 3 alebo 4 na 4


Co sa tyka zmeny, celkom sa mi pacilo ze ked sa otvoril priestor isiel Klescik/Lawrence do kombinacie a dopredu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.10.2017 16:56:53

ULK povazuje zasah SBS za neprimerany a bude ziadat domaci klub o vysvetlenie
https://mytrencin.sme.sk/c/20678112/vid ... ml?ref=trz

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.10.2017 19:07:26

Súhlasím so snapshotom, že v závere zápasu vonku ak vedieme by sa mal viac posilniť defenzívny stred a hrať opatrnejšie, dopredu vysúvať v protiútokoch iba 2-3 hráčov. Inak to je hra s ohňom, ktorá sa nám mnohokrát nevyplatila.

Ešte poznámka k ASTV. Som rád, že zaradili aj diskutovaný ofsajd a neuznaný gól DAC. Z obrázku vidno, že to bolo veľmi tesné, ale asi bol: https://i.imgur.com/Hljeyud.jpg
Ale nepochopiteľné je, keď už zaradili tento moment ktorý predsa len viac zaujíma fanúšikov súpera, prečo neukázali vyložené poškodenie nášho klubu pri odpískaní neexistujúceho ofsajdu Jangovi, ktorý mohol ísť sám na brankára (obr. z TV): https://i.imgur.com/EGOUKbV.jpg

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.10.2017 21:29:58

baki napísal:ULK povazuje zasah SBS za neprimerany a bude ziadat domaci klub o vysvetlenie
https://mytrencin.sme.sk/c/20678112/vid ... ml?ref=trz
A v tomto momente velka vdaka fanusikovi, ktory toto natocil na mobil
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 23.10.2017 11:11:44

dobre vitazstvo, gratulujem. vlastne prve tazke vitazstvo po dlhej dobe. mozno aj s trochou stastia. aj ked tym netvrdim, ze sme boli horsi. naopak. len sme sa na konci trochu zahravali s ohnom.
a mozno este slovom k pozapasovym nechutnostiam - nebol som tam a neviem co tomu predchadzalo. viem ale, ze to nebolo prvy krat. bolo by dobre pozyvat na vyjazd aj s dodatkom, ze budete sucastou skupiny, ktora nielen fandi as, ale najdu sa v nej aj jedinci, ktori vyznavaju urcite povedzme myslienky a maju potrebu nimi provokovat domacich, takze hrozi, ze budete s tymito myslienkami tiez spajani a mozete este za to aj dostat po budke. skratene - keby sa jednalo ciste iba o podporu klubu a nie dalsich veci, mozno by som zauvazoval o vyjazde, ale takto nie. nenecham sa zatahovat do veci, ktore ma vobec nezaujimaju - to znaci - nie som zastancom ani toho druheho myslienkoveho prudu (tomu hnoju som dal celkom povznasajuce oznacenie), len tak na okraj.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 23.10.2017 13:47:05

Každá palica má dva konce, tak ako každá bitka má dve strany. Jeden uráža , druhý udiera a hľadaj vinníka

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.10.2017 14:26:37

"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.10.2017 16:22:23

snapshot napísal:ak mate niekto Pijano, please:
https://sport.sme.sk/c/20678956/rangelo ... ml?ref=trz
Zvyšok článku:
Veľa šancí premárnil
Vlani dal vysoký útočník vo Fortuna lige štrnásť gólov a bol najlepším strelcom Trenčína. Mal však povesť najväčšieho zahadzovača šancí na Slovensku.
„Mohol som dať podstatne viac gólov, ale veľa som ich premárnil. Zvykal som si na nové prostredie,“ tvrdil vlani.
Zlú efektivitu mu vyčítal aj bývalý tréner Martin Ševela.
„Upozorňujeme ho, aby sa koncentroval na každú loptu. Asi preto je stále iba na Slovensku. Keby premieňal viac šancí, upútal by aj kluby z popredných európskych líg,“ tvrdil Ševela.
Trenčín sa netají tým, že svojich hráčov rád posúva do lepších líg. „To je aj môj cieľ. Chcem sa v Trenčíne zviditeľniť,“ priznal Janga s dôvetkom, že Trenčín by mal byť preňho iba prestupová stanica.

Túži po Premier League
Momentálne má skvelú formu. Najlepší strelec minulej sezóny Filip Hlohovský mal vlani v rovnakej fáze súťaže na konte osem gólov, čiže o dva menej ako teraz Janga či slovanista Mareš.
Janga sa narodil v Rotterdame, do sedemnástich rokov hral za mládežnícke reprezentácie Holandska, ale nakoniec sa rozhodol pre krajinu svojich predkov - Curacao. Národný tím reprezentoval jedenásťkrát, dal štyri gól.
Tú istú krajinu reprezentuje aj bývalý hráč Trenčína Gino van Kessel. Ešte vlani oboch trénoval slávny Holanďan Patrick Kluivert.
Pred pár mesiacmi sa Curacao prebojovalo na prestížny šampionát Severnej a Strednej Ameriky a karibskej oblasti, známy pod názvom Gold Cup. Curacao štartovalo na turnaji vôbec prvýkrát v histórii.
Kapitán Curacaa je Cuco Martina a dotiahol to až do Premier League, dnes pôsobí v liverpoolskom Evertone. Práve jeho by chcel Janga napodobniť. Trenčiansky útočník je však veľkým fanúšikom slávnejšieho FC Liverpool.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.10.2017 16:33:28

zvykal si fakt dlho, ale hádam každý hrot si v AS zvykal dlho kým mu to začalo sypať, dokonca aj domáci Tomáš Malec :)

a keď už som ho spomenul, proti nám toho veľa nepredviedol - solidarita, alebo si tam zvyká? :)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.10.2017 16:47:47

handel napísal:zvykal si fakt dlho, ale hádam každý hrot si v AS zvykal dlho kým mu to začalo sypať, dokonca aj domáci Tomáš Malec :)

a keď už som ho spomenul, proti nám toho veľa nepredviedol - solidarita, alebo si tam zvyká? :)
Tomas bol vzdy hrac na striedanie. Napriklad ani na Jangovi sa mi castokrat nepacilo, ze hral velmi zatiahnuty, ale ano ako inak sklepavat lopty.
Dnes je Janga lepsi ako tomas, ma lepsiu fyzicku a kondicku
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.10.2017 08:42:21

k incidentu po zápase názor férového fanúšika DAC:
https://gabrielvass.blog.sme.sk/c/46711 ... repne.html

Napísať odpoveď