11.kolo. AS - Zlaté Moravce 3:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 30.09.2017 21:26:12

Potešili 3 body, Jangova efektivita,hra nič moc,ale musíme zbierať body na prvú šestku...
Som rád,že prišlo menej ľudí a tak dali na vedomie hráčom,trénerom aj vedeniu,že podobné výkony ako proti Medzevu nebudeme akceptovať!
Sympatické bolo od Cifraniča,že sa ospravedlnil v pozápasovom rozhovore fanúšikom za blamáž v pohári.
Po prestávke treba zdolať Senicu,lebo potom už budú do konca jesene samé ťažké zápasy!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 01.10.2017 09:14:12

Axel Wers napísal: Ale Dukla si to zaslúži, pretože Dukla roky funguje v núdzovom režime..
duklu vedu uplni amateri a preto si to zasluzi? ani nahodou. od pamatneho predaneho play off slopanu to ide dolu vodou a vobec nic sa odvtedy nezlepsilo. trenciansky hokej je vdaka tym kseftarom klinicky mrtvy a nic ho uz neprebere (ano zacali tuto sezonu dobre. kym nedojde brankovi a spol dych.. nieco podobne ako minulu sezonu tipujem). tam je vo funkcionarskych radach nie ze amaterizmus, tam je este stale hlboky komunizmus. propagacia klubu, videli ste niekto nieco take? fanusik je pre nich posledny niktos, ktoremu akoze zapchaju hubu na dlhe roky dvojfarebnou kockou? ked vidim fungovanie toho klubu, pride mi hned na um trznica. drobne ksefty do vacku namiesto robenia kvalitneho hokeja. kamaratsafty a protekcia uz v mladeznickom hokeji. snaha oklamat koho sa da pre par drobnych. citam, ze este aj tuto sezonu hlasia o par stovak divakov menej, nez je skutocna navsteva, len aby mal ktosi za co pit v hokejke, ze? ak to uz dlhe roky takto nefunguje, tak tam potom niekto nerobi svoju robotu dobre a mal uz davno byt na urade prace. alebo si zasluzi nasu podporu.

ale spat k teme. po najvacsej blamazi klubu v historii som zial cakal nieco uplne ine. od hracov ale aj od funkcionarov. tam, kde si vazia fanusika, mu daju verejne vediet, ze hraci po blamazi dostanu aj nejaky trest. tu sme sa nic take nedozvedeli. a od hracov som cakal, ze budu jazdit a zadupu supera do zeme. nie futbal v pokluse, milion prihravok dozadu a trapenie do 75. minuty. prehodnocujem svoj pohlad na to, preco odisiel sevela. nebolo to sevela vs vedenie ale sevela vs hraci, ktori chcu hrat pohodlny futbal a mat pohodovejsie treningy zrejme.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 01.10.2017 16:29:17

GULIVER napísal:Nas najlepsi hrac je na lacicke Gong...
Ty si asi zápas s Medzevom nevidel, že? Keby áno, tak by si Gonga nežiadal do konca sezóny. [smilie=axe.gif] Zrejme za medzevský výkon sedel aj Skovajsa. Ale že sa za neho vrátil Keston, tak to nebol až taký trest pre Skovajsu, ako pre divákov že včera jeho "kúsky" museli znovu sledovať. Aj keby Skovajsa podal svoj najhorší výkon, vždy je to lepšie ako Keston.
Víťazstvo čiastočne zmiernilo pohárovú blamáž, aj keď výkon nebol bohviečo. Jednoznačne najlepší hráč: Beridze. Aj Janga zaslúži pochvalu za nezvyčajne dobré premieňanie šancí.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 01.10.2017 21:25:16

sammy dukla prostrednictvom medii komunikuje s fanusikmi lepsie ako AS, bol casopis ktory chodil ludom do schranok. to ze napisu o par stoviek divakov menej neznamena ze za to niekto ide na pivo. a momentalne je v dukle viac trencianskeho srdca ako v as (co sa tyka acka nema to ani zmysel komentovat). a to plati aj o minulej nestatsnej sezone. ten tvoj prispevok k dukle, to je riadny hnoj...zrejme zo zavisti ze dukla je stale silnejsia znacka...

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.10.2017 09:20:14

legolas380 napísal:sammy dukla prostrednictvom medii komunikuje s fanusikmi lepsie ako AS, bol casopis ktory chodil ludom do schranok. to ze napisu o par stoviek divakov menej neznamena ze za to niekto ide na pivo. a momentalne je v dukle viac trencianskeho srdca ako v as (co sa tyka acka nema to ani zmysel komentovat). a to plati aj o minulej nestatsnej sezone. ten tvoj prispevok k dukle, to je riadny hnoj...zrejme zo zavisti ze dukla je stale silnejsia znacka...

Porovnavanie AS - Dukla je zbytocne. Roky Dukle neslo, teraz je tam zmyslanie ine tak skusaju prerazit takto.

V Dukle je jeden jediny zahranicny hrac - Dlouhy aj ten sa sem prizeni coskoro, cize bude trencan. Kdezto v AS hravaju zahranicni aj ked niekdy na to nemaju alebo sa im nechce
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 02.10.2017 09:36:03

Výkon poslabší - niekedy priam hľadajúci alibi, ale víťazstvo potešilo (najmä že Janga nepotreboval 7 pokusov). Inak súper slabučký, uvidíme koniec októbra - na DS a TT to stačiť nebude.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.10.2017 09:59:04

Ked som videl Kestona hrat proti ZM tak som nechapal čo tam ten chlapec robi ..kloosterovci,keston ,Udeh, adekunle, okamžity odchod po sezone taketo polena tu nemaju čo robiť !!!
AS trencin

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 02.10.2017 10:23:33

Víťazstvo poteší, úroveň hry: 2. holandská liga resp. 4. nemecká liga. Bohužial

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 03.10.2017 10:41:31

legolas380 napísal:sammy dukla prostrednictvom medii komunikuje s fanusikmi lepsie ako AS, bol casopis ktory chodil ludom do schranok.
priklad nejakej komunikacie? bol casopis? a uz nie je? omg, to su argumenty..
legolas380 napísal:to ze napisu o par stoviek divakov menej neznamena ze za to niekto ide na pivo.
a co to znamena? pre mna to, ze ten zist nepriznaju a nezdania, takze ho ani nemozu oficialne pouzit pre dobro klubu, lebo ho oficialne nemaju. tak sa snad nejaky funkcionar zlutuje a da si ho do vrecka.
legolas380 napísal:a momentalne je v dukle viac trencianskeho srdca ako v as (co sa tyka acka nema to ani zmysel komentovat). a to plati aj o minulej nestatsnej sezone. ten tvoj prispevok k dukle, to je riadny hnoj...zrejme zo zavisti ze dukla je stale silnejsia znacka...
ja som predsa pisal o amateroch vo vedeni klubu a nie o hracoch, asi si si to v tej rychlosti nevsimol, co? co sa tyka hracov - na rozdiel od teba je mi srdecne jedno odkial su a aku maju farbu pleti... snad to budes citat pomalsie a pochopis pointu.
a na zaver bod, ktory ma rozosmial najviac - zavist voci dukle u mna naozaj nehrozi. prezil som na zimaku 20 rokov ako fanusik, federalny a slovenske tituly. je to skor o frustracii, ktora prameni z toho ako ti suflikanti rozflakali ten milovany klub. ako ho potopili na same dno a potencial, ktory tu bol absolutne nevyuzili. dukla uz davno nie je silnejsia znacka. hraci tam nechcu chodit. kdejaky niemandi ako nitra a bystrica sa smeju z tohto kedysi slavneho klubu. ale co, kludne ma tu kvoli off topicu zmazte, lebo by to bolo este na dlho.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 03.10.2017 19:09:14

sammy nebudem ti brat tvoj nazor. btw casopis bol len jeden priklad. a s tym ze sa sem hraci radi vracaju ti poviem ze pravdu nemas co som nechapal aj ja. asi preto ze cudzinci su viacej v as ceneni ako domaci...



Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.10.2017 14:41:33

Ja sa este vratim k zapasu.
Druhy polcas bol podla mna velmi dobry, diky chalani.
Musime si uvedomit ze ZM nie su slabe muzstvo, az po tomto zapase sme ich obehli v tabulke.
Potesila efektivita Rangela, Beridzeho uniky, pekne pasy holandskych strednopoliarov, Klescov prehlad v obrane, gratulacia Igorovi k dalsej nule.
Zaujal ma este jeden moment, Kubo Paur sa dostal do vylozenej golovej sance ale hrac ZM ho posotil takze sa zatackal, on sa vsak nehodil na zem a neprifilmoval to (aktualna tema po Skotsku).
Hrac ZM ho tym sotenim pripravil o golovu sancu ale kedze Kubo nepadol tak to nebol taky okaty faul a rozhodca to samozrejme neodpiskal (toto je argument mnohych filmarov ze oni to chcu tym prifilmovanim len zvyraznit) ale Kubo sa zachoval fair play, co si cenim a nielen ja.

Napísať odpoveď