Zimná príprava 2019

Diskusia k hráčom "A" mužstva a ich pôsobeniu v Corgoň lige.

Moderator: Moderátori

filipina

Re: Zimná príprava 2019

Post by filipina » 11.02.2019 11:10:08

Divnô : Od úvodných minút sme boli herne lepším tímom ................ by som to skôr nazval, že hostia mali výborného brankára, ktorý chytil zo 4 góly ..... a "stabilná" obrana stabilne nestíhala ............
Ked som bol maly, som bol namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER

Re: Zimná príprava 2019

Post by GULIVER » 11.02.2019 11:46:01

Mohli nam dat 4 kusy za 20 minut a bolo by po zapase. Ak nedame Senicu, tak ta deka tu bude znova hracoch, i ked nevyzera, ze by sme sa jej zbavili.

Vysvetli mi niekto co tu robi Masovic ? Bukari ? To su strasni tragedi, ako mozu hrat v zaklade ?
Nevidel som rozdiel medzi Masovicom a mladym Pisojom, a to jeden je "kvalitny legionar" a druhy je dorastenec.

Nemam na to nervy, to my sme ako lepsi v zapase ? podla coho ? to ze si prihravaju stoperi medzi sebou s brankarom ? podla toho sme lepsi ?

Vsetci na nas dlhe lopty za obranu, ale my si utocnika alebo nabiehajuceho hraca nepostrazime, a ked aj postrazime tak Yem alebo Masovic nestihaju za nim, su pomalsi, bud vypustia suboj alebo ho zoberu aj s travou a je z toho jedenastka.

Hlavne, že obrana sa vyprofilovala ?

Pozrel som aj Slovan cez vikend, 2-3 roky dozadu od nas odchadzali s nákupom, teraz by nas rozobrali na suciastky.
Kde sme sa posunuli za 2 roky my a kde oni ? Ved prichadzajuci hraci su vzdy lepsi ako ti co odchadzaju (podla RR )...toď bačov ...

Post Reply