Liga národov

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Liga národov

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.10.2018 14:48:03

Prvy polcas slovensko : cesko .... strasny futbal, tolko chyb, prihravok, ziadna kombinacia...... zlate ASko a zlata 21tka
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.10.2018 15:12:28

Chyby chyby, duda to posral a krmencik je panko !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.10.2018 15:15:16

To co maaaaak !!!!
Takto sa ma striedat a nie 10 min pred koncom zapasu. Prichodom Saba a Weisa sa hra ozivila!!
Skriniar dnes prtky hra, mladunky Schick ho profi urobil...
1:2
Sorry ja ked vidim a pocujem Kozaka je mi spatne....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa baki » 14.10.2018 19:16:54

alkoholik konci pri reprezentacii na vlastnu ziadost. konecne. nastupuje fantasticka generacia hracov, aj v gulovej 21 je par velkych talentov. tim potrebuje mladsieho, moderneho a progresivneho trenera. teraz je mozno aj skoda, ze ado zobral tu 21. sevela? uspechy mal, jeho pozicia v klube sa zda byt nie velmi pevna. ale ma uz na reprezentaciu? okrem okrem gulu a sevelu na slovensku nie je trener, ktory by na reprezentaciu mal. snad tam kovacik neda zas nejakeho stareho chrena [smilie=blink.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa GULIVER » 14.10.2018 19:34:14

Konečne.
Kto bude ďalší ? Hapal ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.10.2018 21:22:37

Tak tak Janko Borovicka skoncil. No nemam ho rad mam s nim osobnu zlu skusenost ked nadaval v zapase a na tlacovke na kubika depetrisa a baeza...
Uvidime kto. Osobne Hapal je zaujimavy chalani z 21 tky ho mali radi.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa filipina » 15.10.2018 07:43:04

Luboš napísal:
14.10.2018 21:22:37
Tak tak Janko Borovicka skoncil. No nemam ho rad mam s nim osobnu zlu skusenost ked nadaval v zapase a na tlacovke na kubika depetrisa a baeza...
Uvidime kto. Osobne Hapal je zaujimavy chalani z 21 tky ho mali radi.
Tých čo sme ho nemali a nemáme radi je dlhý rad, ale úspechy mal a životnosť suverénne najdlhšiu. Samozrejme mal svoje kone, excesy v nomináciách (viď fčiľ Šulla a pod.), ale dosiahol úspechy a dokonca sme tuším raz boli nejakí 15. na svete. Svoj vrchol dosiahol postupom na euro 2016- viac už sa s týmto tímom a ním uprednostňovanými hráčmi dosiahnuť nedalo - potom prišiel syndróm vyhorenia, stagnácia chýbali nové nápady, motivácia, odvaha nasadiť nových hráčov, čo je ale prirodzené a trpia ním (trpeli) aj iní napríklad Zidane v Reale, Low s nemeckým tímom alebo mužstvo Bayern Mníchov.
A to, že tento zápas mnohým hráčom nevyšiel (Škriniar, Hubočan, Duda, Mak a bohužiaľ i Stano) a ich aj pomenoval sa mu tuším vrátilo ako bumerang. Všade na svete by domáce médiá zdrbali týchto hráčov pod čiernu zem - u nás ništ - a odsral si to hríb. Myslím si, že veľmi nie je z čoho vyberať - asi jedine Hapal, Guľa (v prípade vypadnutia), Ševela ?
Inak potom loviť max. v českých vodách - prajem dobrú ruku [smilie=detective.gif] .
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.10.2018 13:56:28

Pani uspechy mal, pokial hrali hraci, ktorych vytiahol Weiss a aj KOcian este.

Potom uspechy skoncili ked mu vypadoli obe strany obrany, ked Kucka stratil formu, stratil sa Vittek a Nemec nie je najmladsi. Vacsinou tocil tie iste mena aj v pripravach.

Jednoducho ano vysledky mal, ale futbal to bol vacsinou remizovy.

Gula, Sevela este nie. Maju sa co ucit a Gula nech si zvykne na 21tku.
Niekde som pocul vtip, ze Nestor el Maestro, az mi ryza vybehla nosom.

Najrealnjsi je Hapal. Pozna hracov z 21tky, mal velke uspechy tak preco nie.

Vrbu nepustia.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa baki » 15.10.2018 18:58:12

ja si naopak myslim, ze gula uz na to ma. na svoj vek je to velky strateg, vyborny motivator a vie si najst cestu k hracom. o jeho progresivite a modernosti na tomto fore netreba hovorit, ved sa ucil u nas... aj kovacik povedal, ze otazku trenera zacne riesit po navrate vypravy 21 zo severneho irska. ak by nechcel oslovit gulu, tak by to podla mna nepovedal. sevela je osobnostne menej vyzretejsi a ma sa este co ucit. niekde som cital nazor, ze gula k acku a sevela k 21. to by bolo idealne. je tu este "nezadany" hapal, za ktorym stoja vysledky z 21. ak by ho kovacik angazoval, nikto by nemohol namietat. no momentalne to vidim, aj vzhladom na vyjadrenia kovacika, na gulu.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.10.2018 19:13:55

baki napísal:
15.10.2018 18:58:12
ja si naopak myslim, ze gula uz na to ma. na svoj vek je to velky strateg, vyborny motivator a vie si najst cestu k hracom. o jeho progresivite a modernosti na tomto fore netreba hovorit, ved sa ucil u nas... aj kovacik povedal, ze otazku trenera zacne riesit po navrate vypravy 21 zo severneho irska. ak by nechcel oslovit gulu, tak by to podla mna nepovedal. sevela je osobnostne menej vyzretejsi a ma sa este co ucit. niekde som cital nazor, ze gula k acku a sevela k 21. to by bolo idealne. je tu este "nezadany" hapal, za ktorym stoja vysledky z 21. ak by ho kovacik angazoval, nikto by nemohol namietat. no momentalne to vidim, aj vzhladom na vyjadrenia kovacika, na gulu.
Predsa len repre je ina ako viest ligove muzstvo. Gula aj ked je strateg a motivator, za 8 rokov 1x vyhral ligu. Ano chvilu pretrpel aj v II lige. To nekvalifikuje Sevelu vobec!

Hapal ma skusenosti z viacerych frontov dlhsie pracoval s repre. Ako suhlasil by som Hapal a asistent Gula a SR21 Gula a asistent Sevela aj ked Gula si svojho asistenta bude tahat asi naveky :)
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa baki » 16.10.2018 17:42:04

jasne, hapala nikto nemoze spochybnit. on tie vysledky jednoducho ma. postupil so zelinopu do skupinovej fazy LM, 21 pod jeho vedenim hrala fantasticky (treba ale dodat, ze mal vynimocnu generaciu). je zaujimave, ze ako cech mal najvacsie uspechy trenerskej kariery na slovensku. doma mu ruze nekvitli. kontakty na SFZ pravdepodobne stale ma, je na velnej nohe, takze moze nastupit aj zajtra. ja som rad, ze sa hovori o gulovi a hapalovi. nech by to bol ktorykolvek z nich, bola by to dobra volba. ak by gula ostal pri 21, nic strasne by sa nestalo. neico tam zacal, tak v tom moze pokracovat. osobne by som tam ale radsej videl gulu ako hapala. niektore media spominaju aj vrbu. podla mna je to nerealne. plzen hra skupinu LM a stale maju sancu aspon na 3. miesto a jarnu ucast v EL. pochybujem, ze by ho klub pustil.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.10.2018 08:00:32

Včera to vyzeralo tak, ako by našim povolili retiazky okolo krku. Už to nebolo tak takticky zviazané a podľa mňa sme hrali o dosť lepšie ako proti čechom.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa filipina » 18.10.2018 12:38:12

Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.10.2018 13:25:00

filipina napísal:
18.10.2018 12:38:12
A je to vonku ............. https://www.youtube.com/watch?v=gs6OMaUeqVY
Tak ja neviem ci toto moze byt hlavny dovod. Skor mi to vyzera, ze to zobral, nafukol a urobil z toho dovod len preto, aby ho potupne nevyrazili za vysledky. Takto to zahral na pana a este ho aj lutuju.

Co sa tyka Stana ze isiel do podniku. OTazka je, o kolkej prisli na hotel? Prisli pod vplyvom alkoholu? Na druhu stranu, Kozak verejne kritizuje ich hru, oni sa nasrdili a isli na pivo ale on ich chcel nakopnut. Co to je za metody? Zdrbem niekoho aby lepsie hral? Nuz metody ako spoza zeleznej opony.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Liga národov

Príspevok od užívateľa GULIVER » 18.10.2018 13:39:36

Som rád, že Jani v repre končí.
Na druhú stranu, Stano a spol si takéto niečo nemôžu dovoliť a trest je pre nich primeraný, nejde o to kde išli, ako išli a podobne, proste majú plán zrazu t.j. pár dní, za ktoré dostanu nadštandartne zaplatené, tak nech sa podľa toho správajú.
Snapshot ty chodíš cez robotu do krčmy alebo na pivo ?

Napísať odpoveď