Kvalifikácia MS 2018

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 04.09.2017 19:51:09

Neverím, že vo Wembley vyhráme, ale, že Lobotka dal Anglánom gól už v tretej minúte, tak už len to potešilo.

Ale počítam, že náš roztrhajú jak psov :D
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 04.09.2017 19:52:23

STANO LOBOTKA GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL !!!!!!!!!!!
Angličanom vo Wembly [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.10.2017 13:17:09

Nuz zajtra bez Skriniara, ale dufam, ze s Lobtokom v zaklade. Drzim palce

Inka prekvapenie v zaklade nepredpokladam, nastupi Kozacikm Pekarik, Skrtel, Durica, hubocan, Lobotka, Kucka, Hamsik, Weiss, Nemec, Mak
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.10.2017 22:52:11

Chalan sa asi nepoucil z pruseru pred rokom a pol ked kvoli nemu zrusili grecky pohar pre sezonu 2015/2016 :

https://sport.aktuality.sk/c/206510/fut ... ezentacie/
...Arbitri duel predčasne ukončili, grécka vláda reagovala na násilnosti tak, že zrušila kompletný program pohárovej súťaže...

https://sport.aktuality.sk/c/205818/vid ... ive-peklo/
...V 75. minúte si Mak vykoledoval žltú kartu a v 89. minúte dostal druhú žltú kartu za údajne nafilmovanie faulu po súboji s brankárom v šestnástke hostí.
Namiesto vytúženej penalty sa v rukách rozhodcu objavila žltá a následne červená karta. Nespokojný Mak musel predčasne odísť z ihriska a predtým chcel ešte podať ruku rozhodcovi, ktorý o pozdrav nejavil záujem a vykázal slovenského reprezentanta.
Incident rozohnil už aj tak tradične búrlivé tribúny na solúnskom štadióne Toumba a na hraciu plochu začali lietať zapálené svetlice. O niečo neskôr na trávnik vtrhli aj diváci a tímy utiekli do kabín...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.10.2017 23:16:55

Hmm tazko pochopitelne, uz od 65 minuty sa tam niektori hraci stratili, nevladali. ALe na striedania sa cakalo.

Ale v tej situacii striedat vsetkych 3 naraz? Uz nevieme kuskovat hru? Natahovat striedaniami atd?

Uz by sme sa mali poucit z ex21tky a stavat tim okolo Stana. Stano neskutocne si pytal loptu, hladal volne miesta, len spoluhraci nereagovali nejak.

Duda neukazal nic za tych 10minut, dokonca ani nenapadal hracov, Bero by tam za 10 minut pluca nechal. Hadam aj suchy dres ma.

Postavit Gyombera na poziciu kde nikde nehral je odvaha.

Nuz CK nasim paradoxne pomohla ale co uz.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 06.10.2017 05:45:07

Podla mna bola vcera chyba v tom, ze sme nastupili prilis defenzivne. V poslednych zapasoch sme zacali hrat pekny kombinacny futbal a teraz zas tu Kozakovu defenzivu, ktora nam nesedi. Gregus nemoze byt v zaklade. Po vyluceni to uz bolo fyzicky velmi narocne, ale preco ideme so Skotmi od zacaitku branit? Kvalita nasho muzstva je ovela vyssia.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.10.2017 10:18:37

Zoso napísal:Podla mna bola vcera chyba v tom, ze sme nastupili prilis defenzivne. V poslednych zapasoch sme zacali hrat pekny kombinacny futbal a teraz zas tu Kozakovu defenzivu, ktora nam nesedi. Gregus nemoze byt v zaklade. Po vyluceni to uz bolo fyzicky velmi narocne, ale preco ideme so Skotmi od zacaitku branit? Kvalita nasho muzstva je ovela vyssia.
Isli sme do toho opat priposrato a vypocitavo tak, ako na ME sme hrali. Kozak sa pred rozhodujucim zapasom posral, lebo cakali hodinu na kufre na letisku a dalsie veci co nebere ako nahody, tak ako sa vyjadril v sporte. To je pravda nastupit v takej zostave je divne. Mali sme hrat svoju hru a nie prisposobit sa skotom
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.10.2017 13:12:40

sucastou kazdeho reprezentacneho zrazu by malo byt odborne psychologicke vysetrenie aktualneho psychickeho stavu kazdeho hraca. psychicky nevyrovnani jedinci typu stoch, weiss a mak nemaju co robit na ihrisku. mak vie, ze ma zlu, sudca je 10 metrov od neho a hodi sa o zem. toto sa nerobi ani v siedmej lige. samozrejme, ze sudca podlahol atmosfere a vylucil ho. balkanski sudcovia sa velmi radi nechavaju uniest svojimi pocitmi a naladami. odvtedy ten zapas za nic nestal a ja som do konca nadaval, ze tych sracov by sme v jedenastich dali jak nic. skrtelov vlastenec (kolky uz vlastne?) to len zaklincoval. spolocne s duricom by to uz mali odpiskat a nechat to skriniarovi a gyomberovi. stano, samozrejme, opat fantasticky. ozaj hral za dvoch a tym polenam zo skotskej vrchoviny robil obrovske problemy. dubravka moze byt nova jednotka v dalsej kvalifikacii. zasluzil by si aj lepsi klub ako je sparta praha. co z toho vsetkeho, ked sme prehrali? stastne nahody sa nam nestavaju. aj keby sme skoncili druhi v skupine, timy z ostatnych skupin nas preskocia. alkac by mal zamavat a nechat to niekomu mladsiemu. to ma privadza k myslienke, ze sevela je stale volny. zeby sa s nim cakalo, ako skonci tato kvalifikacia?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.10.2017 18:33:37

psycholog by bol dobry ale aj v nasom AS napriklad.

Skrtel zo padu musel ist, nuz nevyslo to.

Gyomber len to nie prosim on je strateny.

Problem mame s krajnymi obracami, v podstate nas problem je, ze ziadnych nemame.

Zaujimave je, ako sa vytratil Holub.

Nuz uz by sa mala zacat menit myslienak v time a stavat tim okolo Stana a Skriniara.

PPreto ma naprpiklad trapi, ze na pravu stranu poslal Gyombera a nie niekoho mladeho perspektivneho, ktory je zvyknuty na tento post.


Nuz a Sevela? Mozno k U21/U19 s Hapal k Acku mozno ale ano alkac by to mal polozit. Videli ste jeho trening vcera pri ciare?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.10.2017 08:14:13

ja nehovorim, ze skrtel do sklzu nemal ist, ale ze pri takychto situaciach dava az pricasto vlastne goly. mozno uz nie je taky rychly, aby drzal krok s utociacm hracom. prvu chybu tam spravil hubocan, kedy vyletel ako decko pri ciare po kridelnikovi. skriniar s gyomberom hrali proti slovinsku dobre. gyomber je mozno trochu verjnostou nepovsimnuty a zaznavany, ale to preto, lebo v reprezentacii hra stale iny post, na ktory je zvyknuty. hubocan je poleno, ktore nema na kraji co robit. asi lepsieho nemame. aj v inak velmi kvalitnej 21 so stanom a skriniarom ziadna osobnost na tomto poste nebola. snad sa niekto ukaze. pokial ide o hapala, nezda sa mi, ze by aspiroval na post trenera acka. nedavno podpisal novu zmluvu pri 21 a zda sa, ze je tam spokojny. mozno nechce tlak, pod ktorym pracuje trener acka. niektori ludia sa s tlakom zle vyrovnavaju. samozrejme, ze aj on by to mohol byt. sevela je volny, takze by nemal ziadne problemy s klubom. nieco uz ma za sebou, v lige bol realtivne uspesny. zahranicne skusenosti nema, ale to nema vacsina slovenskych trenerov. ked to tak zoberieme, zahranicie vlastne prislo za nim do AS. tu videl stret slovenskej a zahranicnej mentality, co je tiez velmi cenna skusenost. je zaujimava predstava, ze by acko hralo systemom ako AS v casoch najvacsej slavy

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 08.10.2017 11:04:26

Kozakov problem je, ze je priposratý.

Weiss je sice bez kondicie ale mal hrat od zaciatku, Kucka v strede a Greguš lavička.

Mak ma vypatlanu hlavu ako aj hamer pisal, z minulosti sa nepoucil, dalsiu kvaldu byy som hral bez neho.
Mna prekvapuje Nemec, odkedy hrava v klube pravidelne tak je vyborný.

3 striedania naraz ? to ani školák nespraví. Mal ist dole mozno tak Hamšík ale isto nie za flakaca DUDU.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.10.2017 12:37:03

Nuz celkom sa mi Rusnak pacil. Aj ked nema taky crychlost ako Mak, ale techniku je nad nim.

Konecne Kozak zapracoval viac mladych, ktori kvalitativne maju na to, aby vytlacili niektorych sucasnych hracov. Narpiklad Skriniar, Lobotka, Rusnak a nech aj protezovany Duda, ktory podla mna az tak oslnivo nehral.
Napriklad aj vcera proti Malte mi tam chybal typ ako je Matus Bero, ze bude behat, rozbijat to tam a necha aj pluca na travniku.

Co sa tyka lavej strany, tam Skovajsa hral na ME dobre ale teraz sa to enda porovnat. Mazan, no uvidime, potrebuje cas asi. A Holubek sa vytratil.

Nemec je velke prekvapenie ake ma sebavedomie. Uvidime na dalsiu kvalifikaciu, ako sa ukaze Vavro napriklad
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.10.2017 14:24:33

Nuz celkom sa mi Rusnak pacil. Aj ked nema taky crychlost ako Mak, ale techniku je nad nim.

Konecne Kozak zapracoval viac mladych, ktori kvalitativne maju na to, aby vytlacili niektorych sucasnych hracov. Narpiklad Skriniar, Lobotka, Rusnak a nech aj protezovany Duda, ktory podla mna az tak oslnivo nehral.
Napriklad aj vcera proti Malte mi tam chybal typ ako je Matus Bero, ze bude behat, rozbijat to tam a necha aj pluca na travniku.

Co sa tyka lavej strany, tam Skovajsa hral na ME dobre ale teraz sa to enda porovnat. Mazan, no uvidime, potrebuje cas asi. A Holubek sa vytratil.

Nemec je velke prekvapenie ake ma sebavedomie. Uvidime na dalsiu kvalifikaciu, ako sa ukaze Vavro napriklad
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď