ME vo futbale: SVK - Wales 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.06.2016 11:51:07

Porovnavat MS v Afrike v 2010 ktore sa hrali klasickym systemom a kde sme poslali aktualnych majstrov sveta z 2006 Talianov predcasne zo skupiny domov s touto prvy krat na 24 muzstiev (s mnohymi novacikmi) rozsirenou sutazou ME 2016 je ako porovnavat Ligu majstrov s byvalym Intertoto cup. My sme vtedy v tejto ovela silnejsej a pre cely svet top sutaze postupili zo skupiny a bolo podla mna vhodnejsie s predlzovanim trenerovej zmluvy pockat ci postupime aj na tejto o dost slabsej sutazi. Samozrejme ze v nasej repre su viaceri vyborni chalani ale chcel som len povedat ze Matus i Stano tam tiez patria a je to hanba ze ich neangazovali.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.06.2016 12:05:43

Iba som chcel povedat to, ze pokial sa bude darit a vyhravat, nikto mu nic nebude vycitat. Ked sa prestane darit, mozete sa do neho pustit a pustim sa aj ja. Momentalne ma moju doveru.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.06.2016 15:54:45

momentalne fandim tym hracom a zatial zjavne pouziva spravny recept. Je logicke, ze SFZ s nim predlzila zmluvu, kedze sme sa dostali na ME. Aj ked sa system ME zmenil, rozsiril sa pocet muzstiev atd. Ak sa rozsiri pocet muzstiev na ME tak, ako o tom uvazuju, tak je velka sanca, ze sa dostaneme aj tam ak budu vysledky pokracovat. A tu je velke AK.

Momentalny menoslov je prestarnuty. A vsetci to vieme. Nadvaznost na utok nemame ziadny, obranu detto a Gyomber to nezachrani.

Ano vsetci zautocia na Bera, Zrelaka, ze nemaju skusenosti, ale oni ich nemali kedy nabrat ked ich nevolal.

Nuz a tak prajem chalanom v zapase proti Albionu vela uspechov a ak motyka vystreli a Vardy nie, mozno s nimi remizujeme alebo nebodaj vyhrame.

Nuz a potom som velmi zvedavy na menoslov na kvalifikaciu na MS 2018 to bude prekvapeni
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.06.2016 17:32:36

suhlasim so snapshotom a dodam, ze nie je umenie fandit, ked sa dari a kritizovat, ked sa nedari. prekvapuje ma, ze zatial som od nikoho v tv nepocul (laci borbely & friends) hovorit o prestarnutosti tohto timu. da sa povedat, ze toto je stale weissov tim z ms 2010, ktore ale boli pred 6 rokmi. vtedajsie ucha stoch a weiss jr. su dnes v najlepsich rokoch a skrtel, kucka, durica s hamsikom su na konci svojich najlepsich rokoch. pecovsky a sestak su "po zaruke", hraci typu salata a podobni tam nemali byt nikdy. pripominam, ze ak by nebol jakubko s vittekom po zraneni, tak nas tam "obstastnuju" aj oni. jediny skutocne mlady je tam precenovany duda. hrosovsky, gregus a skriniar nehraju vobec. je sice pekne, ze sa hapal na lavicke 21 tvari pri zapasoch ako king of pop, ale treba si uvedomit, ze mu tam hraju hraci, ktori maju na acko. v 21 skusenosti nenaberu. o depetrisovi sme tu popisali cele romany. najlepsi utocnik a kapurkar ho necha doma, lebo "kedysi" sa stalo "cosi" a on to zosobnil na cely TN. ked sa ho pytaju na bera, tak sa trapne kruti ako had v trave, lebo nemoze povedat pravdu, ktora je taka, ze nenavidi cely TN. weiss bol tiez samostatna kapitola, ale bera by na ten turnaj vzal. nehovorim, ze rperezentacii nefandim, ale pokial tam bude kapurkar, tak to nebude take spontanne ako v minulosti.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.06.2016 22:45:50

baki napísal:... weiss bol tiez samostatna kapitola, ale bera by na ten turnaj vzal...
Aj ja som tohto nazoru ze Weiss by Matusa zobral. A skoda ze SFZ to takto akceptovalo, ale ako som uz spominal nejake iluzie o nich si tiez nerobim.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.06.2016 08:42:22

bali suhlas, tento tim je vacsina Weissovho z 2010.
Ved ratajme:
Mucha, Skrtel, Durica, Salata, Svento, Pekarik, Hamsik, Kucka, Weiss, Stoch, Sestak

A ztoho si pohodlne zlozime skoro zakladnu zostavu, len doplnime Pecovskeho

Nuz ale vsetci sa rozplyvaju nad postupom.

Inak ja uz to vidim, teraz ho obhajuju, lebo sme postupili na ME.

Ak nepostupime na MS, povie, ze muselo prist omladenie, neskuseni hraci atd ...
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.06.2016 09:18:36

presne tak. vela toho nezmenil. lenze ti hraci maju o 6 rokov viac ako vtedy. 6 rokov je v zivote sportovca mozno tretina aktivnej kariery. napr. kozacik na MS tusim nebol (alebo sa mylim?), ale tiez ma tridsiatku na krku. kapurkar sa mozno boji experimentovat, alebo je jeho videnie sveta obmedzene na zname veci. stary weiss bol v tomto o poznanie odvaznejsi a sancu mali aj mladi hraci. za toto by som kapurkara kritizoval, aj keby sme ten turnaj vyhrali. jednoducho nemysli na buducnost a pracuje v style "po mne potopa". aj napr. brankarov ma starych jak nic. co by sa mu stalo, ak by na par zapasov zavolal semrinca? co chce skusat na muchovi a na kozacikovi? ale niekoho ineho mladsieho, aby sme neboli zaujati... jeho nastupca by mohol byt hapal. ten by v tom time nechal skrtela s hamsikom a dal by tam uspesnu 21. sevovi prajem najskor nejake zahranicne angazman, nech vidi, ako sa to robi vonku. mozno po 3-4 rokoch by sa mohol vratit a prevziat reprezentaciu po hapalovi. trenera so sevovou mentalitou reprezentacia este nemala. ten by hral 4-3-3 aj proti spanielsku. [smilie=alien.gif].

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.06.2016 12:26:13

baki napísal:presne tak. vela toho nezmenil. lenze ti hraci maju o 6 rokov viac ako vtedy. 6 rokov je v zivote sportovca mozno tretina aktivnej kariery. napr. kozacik na MS tusim nebol (alebo sa mylim?), ale tiez ma tridsiatku na krku. kapurkar sa mozno boji experimentovat, alebo je jeho videnie sveta obmedzene na zname veci. stary weiss bol v tomto o poznanie odvaznejsi a sancu mali aj mladi hraci. za toto by som kapurkara kritizoval, aj keby sme ten turnaj vyhrali. jednoducho nemysli na buducnost a pracuje v style "po mne potopa". aj napr. brankarov ma starych jak nic. co by sa mu stalo, ak by na par zapasov zavolal semrinca? co chce skusat na muchovi a na kozacikovi? ale niekoho ineho mladsieho, aby sme neboli zaujati... jeho nastupca by mohol byt hapal. ten by v tom time nechal skrtela s hamsikom a dal by tam uspesnu 21. sevovi prajem najskor nejake zahranicne angazman, nech vidi, ako sa to robi vonku. mozno po 3-4 rokoch by sa mohol vratit a prevziat reprezentaciu po hapalovi. trenera so sevovou mentalitou reprezentacia este nemala. ten by hral 4-3-3 aj proti spanielsku. [smilie=alien.gif].
Kozacik nebol na MS, este nemal taku formu ako ma teraz.

Ale kludne mohol byt na ME ako treti brankar Jakubech/Semrinec.
Pocas pripravakov: V obrane uz mame Skriniara, kludne tam mohol byt Lobotka namiesto Salatu a Bero namiesto Sestaka

Nic by sa nestalo, priprava by bola rovnaka a koncepcia muzstva by sa neohrozila ked to tak hovoril
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.06.2016 13:53:58

vcerajsi zapas bol neuveritelny. doteraz nechapem, ako je mozne, ze sme nedostali gol. skrtel tam bojoval ako asterix po poziti carovneho napoja. nerozumiem, preco ho klopp ignoruje. ak by mal byt nejaky lovren pribity do svojej sestnastky cely zapas, tak by sa z toho dokakal. ak skrtel nema na PL, tak nikto. ale aj taliansko je fajn. snad mu to vyjde.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 21.06.2016 18:23:53

Naozaj naši bojovali,akoby sme boli z ostrovov my!
Prajem im postup aj cez ďalšieho súpera,aj preto lebo po veľkom úspechu väčšinou prichádza výmena generácie...:-)
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.06.2016 18:39:55

Hrali obetavo a na vysledok 0:0 od zaciatku. Presne futbal, na ktory sme tu neni zvyknuti.

Inak toto vyjadrenie ma dostalo do kolien:
Ale ešte je mladý, on sa naučí," vyjadril sa Kozák o trénerovi "The Reds" Jürgenovi Kloppovi.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.06.2016 22:29:34

snapshot napísal:Hrali obetavo a na vysledok 0:0 od zaciatku. Presne futbal, na ktory sme tu neni zvyknuti.

Inak toto vyjadrenie ma dostalo do kolien:
Ale ešte je mladý, on sa naučí," vyjadril sa Kozák o trénerovi "The Reds" Jürgenovi Kloppovi.
K tomu pre TN nezvyklemu stylu futbalu - pravda pravduca.
Gratulacia chalanom k remize ale ja si tiez nemozem ani vela rokov do minulosti spomenut ze by TN ani s tymi silnymi supermi takto betonoval.
Vlastne ani nasa minula reprezentacia pri uspechu a postupe zo skupiny na MS 2010 nebetonovala.
Uznavam vsak ze okrem 2-3 hracov sa kvalitou superovi nevyrovname a otvorenie hry by asi znamenalo riziko.
Rovnako nasi pravdepodobne budu hrat aj proti Nemecku (ktore je oproti zapasu v Augsburgu uz v plnej zostave) a ak by sme to znova takto ubranili tak tentoraz mame sancu este pri penaltach :-)

No a co sa tyka poucovania Kloppa - aj ja by som bol rad ak by Martina viacej staval - ale ma svoje predstavy.
Skor by ale nemal mat tvrdu hlavu nas trener a mohol postupne zapracovavat niektorych nadejnych a dravych mladikov, co by muzstvu iste prospelo.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.06.2016 07:44:27

Klopp vzdy sa snazil staqvat na mladych perspektivnych chalanoch. Co priznajme si, Skrtel uz nie je. Ano sposob akym ho vyhodil zo zostavy je zvlastny, ale ked Kozak vyhodi niekoho z repre vsetci ho obhajuju tim, ze ich vidi na treningu a najlepsie vie. Ked to spravi Klopp tak je mlade ucho a nic nevie a nepozna
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.06.2016 20:13:41

takze mame to za sebou. dieru do sveta sme neurobili, ale ani sme neprepadli. skoda hlavne toho walesu. nuz, vykopavky, dakujeme, odidte. nastal cas pred uspesnu 21. po zapase sa pytali kapurkara na dalsiu kvalifikaciu. vykrucal sa, akoby nechcel pokracovat. nic lepsie by sa nam nemohlo stat. teraz pridu prestupy nasich hracov. som velmi zvedavy na matusa. hovoril, ze to chce stihnut este pred LM, takze asi nam uz nepomoze.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 26.06.2016 20:45:05

Nuz a pome na generacnu obmenu, prisile cas Skriniara, Lobotku, Bera, Semrinca, Jakubecha, Zrelaka, Ivana
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď