ME vo futbale: SVK - Wales 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 26.06.2016 21:11:30

Nastal čas bilancovat, podobný priebeh sa očakaval ( postup zo skupiny ) a vypadnutie v osemfinale.

Očakávam odchod Duricu, Pečovského,Nemca,Sventa, Sestáka a asi aj Muchu.

Začnem pozitívne, za celý turnaj vyčnieval Hamšík, miestami Skrtel a Pekarík

Svoje si odohral aj Durica, Hubočan, Kozáčik, Duda a sem tam Weiss.

Podpriemerne hrali Nemec - cakalo sa že nebude zvladat taketo zápasy, Gyomber, Hrošovský tiež dost zmatkoval ale jeho by som nezatracoval.

Vyslonene sklamal teda aspoň mňa Duriš;všetko sa od neho odrážalo ako od radiátora, Mak hral tiež slabo, ale najhorsi bol Kucka. na to že hrá v AC čakal som ovela lepšie výkony a bol jeden z našich najslabších v každom zápase, a ešte Svento

Kozák hovoril o omladení kádra, tak som na to zvedavý. Za Duricu by som dal Skriniara, už teraz je lepší ako Gyomber ktorý je tiež dost mimo.
Za Pečovského bude hrávat Hrošovský, Na hrot Zreláka. Povolat treba aj Lobotku, Bera, a treba nam lavého obrancu, Hubočan tam nesklame dozadu je výborný ale dopredu to má cez nohu a to ho limituje, možno časom skusit Mazana/ alebo niekohoo kto výkonostne vyskočí.

Uvidíme ako sa to všetko vyvinie, asi bude zalezat ako dopadne U21 v kvalifikaci, ktorá končí v oktobri, takže asi Kozák ešte nepovolá hracov odtial, podla mna by si ju mali dohrat pokope, kedze ju maju super rozohranu.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.06.2016 21:40:34

inak post brankara bude dost zaujimavy. vsetci traja, ktori boli teraz na turnaji, su tridsiatnici, z toho mucha a novota podla mna uz na medzinarodnu uroven nemaju. kuciak, pernis a podobni su out. semrinca tam asi nezavolaju. to by musel byt trener rovno sevela. brankar 21 chovan vegetuje na nasej lavicke. kozacik asi jednu kvalifikaciu potiahne, ale kto bude popri nom, fakt neviem.

ja neverim. co nastupil na protialkoholicke liecenie?

http://sport.sme.sk/c/20200917/kozak-za ... ml?ref=trz

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 27.06.2016 07:51:50

Nuz mam pocit, ze Kozak sa zahral na alibistu a uz teraz si pripravuje podu, ak nam dalsia kvalifikacia nevide. A preco? Lebo sam vie, ze kader je stary a obmena bude boliet. A on nie je ten typ, co by taketo obmeny zvladal.

Kozacikovi davam max 2 roky, dovtedy musime mat nahradu, to vela stastia. Brankar zo Slovenska? Semrinec a Jakubech.

Pecovsky skonci, tam hrosovsky a Lobotka. Skriniar, mozno skusit Skovajsu? Nuz a Bero, Zrelak, mozno aj Kubik na kridlo bude nevyhnutsnost. Dufam, ze sa k repre vykonom rozohra Cogley

Som zvedavy, ako dokaze staromodny Kozak nacat a generacnu obmenu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 27.06.2016 08:51:23

baki napísal:takze mame to za sebou. dieru do sveta sme neurobili, ale ani sme neprepadli....
áno, skončilo to najhoršie ako to mohlo skončiť, ani debila nevyrazia, ani hráči nezískali úspech, po poslednom zúfalstve skôr hanbu
snapshot napísal:Nuz a pome na generacnu obmenu, prisile cas .... Lobotku, Bera, Semrinca, .......
[smilie=trampoline.gif] za Kozáka? vo Vtipnejší vyhráva by si vyhral hlavnú cenu
GULIVER napísal:Svoje si odohral aj Durica, Hubočan, Kozáčik, Duda a sem tam Weiss.
a aké svoje si prosím ťa odohral Duda? teda okrem toho šťastného gólu hneď po nástupe na trávnik? veď po tých dvoch otrasných výkonoch keď nebol schopný prihrať jedinú loptu smerom dopredu a vystreliť už vôbec nie, ho už nepostavil ani jeho samotný mecenáš! [smilie=slap.gif]
GULIVER napísal: Uvidíme ako sa to všetko vyvinie, asi bude zalezat ako dopadne U21 v kvalifikaci, ktorá končí v oktobri, takže asi Kozák ešte nepovolá hracov odtial, podla mna by si ju mali dohrat pokope, kedze ju maju super rozohranu.
jasnačka, veď ako dopadnú juniori v kvalifikácii ME je oveľa dôležitejšie či postúpime na celosvetovo najvýznamnejší športový sviatok(nielen futbalový!) - Majstrovstvá sveta vo futbale [smilie=grin.gif] nie si Kozákov poradca? [smilie=grin.gif]
snapshot napísal:Som zvedavy, ako dokaze staromodny Kozak nacat a generacnu obmenu
to teda aj ja [smilie=rofl.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.06.2016 08:55:55

podla mna je matus lepsi ako duda s hrosovskym. myslim si, ze duda sice prestupi do silneho klubu, ale tam sa "utopi". hracov ako duda je v silnych ligach mozno 30. matus by sa k hamsikovi hodil viac. hamsik vela nebeha, hra rozvlacne, vela vymysla. matusov doraz a priamociarost by vhodne doplnila hamsikovu "genialitu".

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 27.06.2016 09:14:58

Súhlasím baki, razantný aj rýchly hráč smerom dopredu s dôrazom v osobných súbojoch aby ich dokázal vyhrávať, s odvážnym ťahom na bránu, to v zostave repre chýbalo (okrem Hamšíka). To mal mať za úlohu Kucka, občas sa mu to podarilo, ale vzápätí až školácky smiešne prihral súperovi, fakt nechápem ako môže hrávať v AC Miláno. O výkonoch Dudu je škoda hovoriť, veď napokon mu prestal veriť aj jeho objaviteľ z detskej postieľky :) Dudovi nefandím, asi aj pre jeho arogantosť a nafúkanosť, pamätáte asi ako sa v médiách pred časom vymieval (údajne kamarátovi) Lobotkovi.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 27.06.2016 10:08:37

DUda nabehal neskutocne kilometre, ale to je tak akurat vsetko. Ani dipredu moc nevymyslel pre spoluhracov ale ani dozadu nevynikal. A to ze behal a nebahl najviac km? No a co mal robit? Hrat sipky s obrancami walesu?

A kde sa vysmieval Lobotkkovi?

Inak by ma velmi zaujimalo porovnanie Lobotku s Hrosovskym (CR lige vs. Danska liga, kde je najlepsim hracom v jeho klube)
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 27.06.2016 10:56:24

Už neviem kde to bolo, niekedy keď sa Duda dostal do Legie, sa naparoval v rozhovore do akého fantastického :) klubu sa on dostal a že jeho vrstovník a spoluhráč v 21, ktorého tak ospevovali, čuší len v mládežníckej rezerve Ajaxu.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.06.2016 09:36:39

A toto napisal este pred zapasom proti Ger je to normlane aby to takto clovek vystihol?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.06.2016 11:04:00


handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.06.2016 21:00:01

GULIVER napísal:dobré članky, oplatí sa prečítať-
http://www.takurcitee.sk/sk/042013/clan ... -dojem.htm
Pozrel som sa kto dokáže písať také bludy, samozrejme:
TakUrčite s.r.o.: Denis "Bohumil" Schvarcz - autor projektu
-Technická univerzita v Košiciach (1994 – 1997)
-Začínal ako športový novinár v košickom Večerníku...

Šokujúce že priaznivec AS dáva odporučenia na "dobré" články takéto výplody košických fanatikov:
"Ján Kozák odkoučoval vynikajúcu kvalifikáciu a solídny záverečný turnaj. Je to správny chlap - ako jediný tréner na ME zatiaľ poslal do poľa všetkých svojich nominovaných hráčov. Ak chceme pomýšľať na ďalšie podobné úspechy, pri mužstve musí ostať..."

Guliver, ty naozaj nechceš aby ani jeden súčasný či bývalý hráč Trenčína si aj v nasledujúcej kvalifikácii ani neťukol v reprezentácii? Veď všetci poznáme antitrenčianske výčiny ožrana pred funkciou v repre, aj počas nej. X-ludí ti tu už napísalo, že je to neuveriteľné až smiešne, že zo svojej paranoickej zaujatosti nedal v tejto kvalifikácii aj na samotných ME príležitosť ani jednému hráčovi dvojnásobného majstra krajiny! Čo ešte chceš od neho očakávať v budúcnosti? Iba ďalšie podrazy!
My s tým nič neurobíme, mafiánom taká zákerná podnožka vyhovuje, preto je aj bude na SFZ obľúbený. Nepochopím ale ako môže niekto z tábora fanúšikov AS dávať články kde sa vyzýva na jeho zotrvanie. To je divné.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 28.06.2016 21:34:43

Dovolim si aj ja k tomu pridat svoj nazor, mna prekvapila najma tato statistika :
"...Je to správny chlap - ako jediný tréner na ME zatiaľ poslal do poľa všetkých svojich nominovaných hráčov..."
Takze o toto im v tej repre islo a co sa v ziadnej inej krajine na ME nestalo.
Neslo teda o to ci si niekto za svoje vykony zasluzil nastupit.
Ale o to aby mocni zo zakulisia a agenti prostrednictvom trenera mohli ukazat potencionalnym kupcom VSETOK svoj tovar.
Ja upravim tu citovanu vetu trochu inak :
"...Je to nesprávny chlap - ako jediný tréner na ME arogantne odignoroval suverenneho majstra svojej krajiny (vsetci majstri ostatnych krajin mali v svojej repre ucast), od ktoreho mohol napriklad nastupit talentovany strednopoliar (s 15 golmi a 8 nahravkami) viac produktivny ako ktorykolvek nim nominovany hrac)..."

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.06.2016 07:56:09

Hamer co ti poviem, vsetci vedia, ze je proti Trencinu.

To co odohral Nemec, Sestak by odohral aj Matus o tom som skalopevne presvedceny. Na tych par minut, mozno by sa viac aj hodil do kombinacie k Hamsikovi, kedze si zbieha za obranu, hlada si volny priestor medzi obrancami...

Ved sa pozrime co spravila jedna Hamsikova prihravka Weissovi v zapase proti Rusom. Weiss si zbiehal za obrancov a uz tam letela prihravka ako z ucebnice. A Matus si vie tieto prihravky prebrat a prikryt
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.06.2016 08:42:08

Myslím,že naši hoci postúpili do osemfinále sklamali herne...
Oproti kvalifikácii hrali veľmi opatrne a dozadu-ustráchane.
Oveľa sympatickejší bol výkon Maďarska a hlavne Islandu,ktorý si každý zápas rozdali so súpermi ako rovný s rovným nehľadiac na meno súpera...
Mnohí hráči nezahrali ani svoj štandard,potešili vlastne iba Hamšík,Kozáčik,Škrteľ,Ďurica a Pekarík a proti Anglicku Pečovský.
Treba jednoznačne vymeniť generáciu,doplniť"mladú krv",Škriniar bol najlepší proti Nemcom...
Mladí nehľadia na meno súpera a"jazdia"celý zápas.
Lobotka namiesto Pečovského a Hroša,ďalej Rusnák,Bero,Zreľák z 21-tky,vyskúšal by som aj Čogyho,keď sa rozohrá...
Len neviem,či týchto zmien bude schopný bývalý notorik...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.06.2016 08:49:41

zasadny rozdiel medzi nami a islandom je podla mna tento:

kapurkar: jezis, anglicko! branme cely zapas a mozno sa nam so stastim podari remizovat.

lagerback: anglicko? podme im rozkopat rit!

Napísať odpoveď