ME vo futbale: SVK - Wales 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.06.2016 12:25:43

Keby bol Gino alebo Madu slovak, tak by tam boli.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.06.2016 12:49:42

Guliver prosím ťa nebuď smiešny, Depetris má občianstvo, je o triedu efektívnejší ako všetci Ďuriši a Nemci dokopy a je tam? Skús domyslieť prečo.
A k tomu predtým, každý hráč má osobitú psychiku. Jeden mladý a neskúsený sa pred veľkou kulisou poserie, druhého to vyburcuje k lepšiemu výkonu.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 12.06.2016 22:46:13

baki napísal:
Musu napísal:A koho tam mal zobrat? Brankarsky post asi nie, z obrany tazko niekoho vybrat, zaloha az na bera (v repre najsilnejsi post) ziadna a v utoku nikto...
jednoznacne bera tam zobrat mal. aj vcera taky hrac chybal. bolo ich treba "roztrhat" a kapurkovci to nedokazali, lebo su bud stari a pomali alebo nemaju formu a su tam za zasluhy.
Presne tak a to bolo uplne to minimum co mal spravit - z exTrencanov aj jednoznacne Stana Lobotku. Suhlasim aj s nazorom ze aj David Depetris i Cogy by na svojich postoch boli prinosom. A podla mna by sa tam dokonca aspon ako treti brankar ani Igor nestratil (a to platilo aj pre Milosa predtym). Ved vyhrali sme suverenne ligu a popri legionaroch to tahali aj niektori nasi chalani a na nepripiskovanie rozhodcov v nas prospech (skor v nas neprospech) sme uplne zvyknuti.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 15.06.2016 22:15:21

dva postrehy z dnesneho zapasu:

1. kapurkarovi to dnes vyslo a nebolo to zle
2. matusova cesta do zostavy cez hamsika je este na niekolko rokov zarubana

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.06.2016 22:41:15

Naozaj, to ma Kozak stastie lebo Marek je vyborny v poli a ma momentalne aj carovnu strelu zdialky.
Inak musi sa tam Matus dostat prave na ukor Hamsika ?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.06.2016 08:19:19

Hamer napísal:Inak musi sa tam Matus dostat prave na ukor Hamsika ?
Niue nemusi, moze aj na mieto Dudu. Inak Duda sice ho ospevuju, ze nabehal najviac km, ale to nic neznamena. Podla mna toho moc nenahral a aj sam priznal, ze nie ej typ hraca, ktory si zbieha za obranu a medzi obrancov a to vie Matus.


Inak Pecovsky v druhom polcase nic nehral
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.06.2016 09:24:07

lenze duda je z kapurkova, rovnako ako trener, asistent trenera a mozno aj upratovacka na stadione. pokial tam bude sucasny realizacny tim, matus vela sanci, bohuzial, nema. aby vytlacil dudu, musel by pravidelne nastupovat v lepsej lige ako je polska a davat tam vela golov. potom by bola verejna mienka na jeho strane a kapurkar by mozno povolil. inak vcerajsim zapasom si de facto zabezpecil predlzenie zmluvy na dalsiu kvalifikaciu. aj keby sme s anglickom prehrali (co je pravdepodobne) a nepostupili zo skupiny, kapurkar si svoje obhaji a kvaldu na MS 2018 minimalne zacne. ci ju dokonci, je otazne.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.06.2016 22:17:41

Cielom nasej repre na ME je postup zo skupiny.
Ak by sa nedosiahol tak dufam ze trenerovi nebudu predlzovat zmluvu.
Aj ked je mozne ze ta tvrdohlava ignoracia aktualneho 2-nasobneho majstra (a predtym vicemajstra) jeho nadriadenym vyhovuje.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.06.2016 00:08:29

vcera bolo niekde napisane, ze duda rokuje s SSC neapol. ak by tam isiel, tak matus musel "kontrovat" skor spominanym liverpoolom alebo arsenalom, inak asi fakt nema vela sanci sa do zostavy cez dudu dostat. fakt neviem, co s tym dudom vsetci maju. podla mna este v reprezentacii nehral dobry zapas. riesenim pre matusa by bol hapal alebo sevela na reprezentacnej lavicke, ako sme pisali vyssie. duda ma vyhodu, ze uz hra v zahranicni, kym matus este nie. mozno uz mal ist von minuly rok. clovek dopredu nikdy nevie, ci robi dobre alebo nie.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.06.2016 09:20:58

baki

Tiez som cital, ze rokuje s SSC ale aj MIlano uz padlo a od vtedy dost stagnoval.

Pri nudze o utocnikov bude notorikovi aj Matus dobry. Ved uz nebude mat kto hravat, ved nasi utocnici su ohrozeny druh pomaly.


Aj tak mi chyba to, co matus vie, zbiehat za obranu, hladat si miesto medzi obracami, pretlacat sa s nimi o meter miesta na strelu. Toto mi chybalo v kazdom nase zapase a potom to priniesol az Nemec, teraz neporovnavam Nemca s Matusom.

Ja stale dufam, ze Matusa udrzime do predkola LM a potom uvidime. ale vidim to tak, ako vsetci, pocas tohoto prestupoveho odide.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.06.2016 09:37:09

Ano omladenie v repre je nevyhnutne ale vacsina trencianskych fans dufa ze aj na trenerskom poste.
Lebo protitrenciansku politiku sme zazili nielen od rozhodcov vo viacerych klucovych zapasoch ci od DK ale aj od tohto trenera.
Co sa tyka Dudu, podla vela fans mu chyba vacsia iskra aka je vidiet u klucovych hracov - i u nasho Matusa (aj to spominane zbiehanie za obranu a osobne suboje).
Dal sice proti Walesu gol, premenil ho s prehladom ale inak zial nebol velmi vidiet, vselijake alibisticke prihravky dozadu supera neprekvapia.
Ani v Legii z neznamych dovodov v zaverecnych zapasoch uz nenastupoval, do Neapola by azda mohol mat malu sancu byt predany lebo Hamsik tam urobil Slovakom dobre meno.
Len neviem ci potom mu tam jeho vykony budu stacit lebo na noveho Hamsika to nevyzera - ale ak predsa len ano tak by sme mu to samozrejme priali.
V Legii vsak mozu byt spokojni aj s prispevkom za neho minimalne 170 tisic euro (ak nepostupime).
Slovenska repre takto podporuje nielen po 340 tisic euro nasich konkurentov v Lige Slovan a Zilinu ale aj nasich potencionalnych konkurentov v LM Legiu a Plzen (tuto dokonca 510 tisicmi euro).

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.06.2016 09:59:57

A co sa tyka Matusa aj ja verim ze ho na LM udrzime.
Snad sa poucime z minuleho roku ked sme Leona Baileyho predali pred dvojkolom so Steauou a takmer sme postupili, mozno by nam k postupu trosku pomohol aj tento hrac.
A predat by sme ho mohli potom urcite tiez ale bez straty velkych ziskov z nepostupu v LM.
Zrebovania v europskych sutaziach dufam ze uz nebudu zmanipulovane "zohriatymi loptickami" (ako padlo obvinenie na minule rocniky), snad uz budeme mat aj prijatelnejsie vylosovanie a s prvym zapasom vonku - ak by sme postupili tak urcite si treba udrzat hracov.
Ja viem lahko sa to hovori, peniazky iste potrebujeme ale aj predajna cena hracov by isla nahor a taketo rychle zhodnotenie by sme inak nedosiahli. A k tomu aj zisky z postupu.
Este k Matusovi - teraz v LM ma velku satisfakciu ukazat ze to ze ich trener a SFZ nenominoval bola velka nespravodlivost a chybne rozhodnutie (rovnako ako aj pri Stanovi Lobotkovi).

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.06.2016 14:26:09

podla wiki dal duda v 66 zapasoch za legiu 10 golov, co nie je velmi omracujuca bilancia. to bero pali oproti nemu ako pri verdune, aj ked to je "len" v slovenskej lige. napadlo mi, ci nie je ignoracia bera sposobena aj tym, ze sa kapurkarovi jednoducho do timu povahovo nehodi. kapurkar je, pri vsetkej ucte k jeho trenerskym kvalitam, tak trochu jednoduchsi "šertcom vychodňar", co preukazoval pravidelne svojich hulvatskym spravanim v lige. o berovi sa aj odbornici vyjadruju, ze nema myslenie ucha, ale skuseneho tridsiatnika. mozno to je v niecom inom. v kapurkarovi sa nevyzna ani on sam. zle jazyky hovoria, ze ma v zmluve dva tajne dodatky. prvy mu zakazuje spravat sa ako buran a druhy chlastat. ak jeden z tychto dodatkov porusi, SFZ ma pravo okamzite ukoncit jeho zmluvu. matus si pod nim vela nezahra. jednoducho sa nenarodil v snine.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.06.2016 11:14:08

Co je este horsie, zda sa ze Kozak pre SFZ velmi dobre vyhovuje, lebo mu zmluvu predlzili este vo februari ! (ak to museli riesit uz vtedy dalo sa to predlzit opciou do ME).
Je to nepochopitelne, SFZ vobec necakal ako dopadne toto ME, ved logickejsie by bolo pockat ako dopadne vyvrcholenie tejto jeho prace.
A vo februari mu to predlzili az na koniec kvalifikacie pred MS 2018 (t.j. do konca novembra 2017).
Je to v SFZ porusenie manazerskych zasad (alebo aspon nezvyklost) ze urobili taketo klucove rozhodnutie pred vyhodnotenim ci bol ciel splneny.
A to ci bol ciel (postup zo skupiny) splneny sa dozvieme az zajtra a nie uz vo februari.
Jednoducho taka osoba im dobre vyhovuje ktora musi (po mnohych davnejsich konfliktoch) posluchat alebo vyciti koho do nominacie jeho nadriadeni chcu.
Ved Belanik a Kovacik sa ho kludne mohli opytat preco nechce nominovat perspektivneho Matusa ked v lige podaval vyborne vykony a aj s Gruzinskom vynikal.
Alebo preco Belanikova Zilina sa pred rokom vehementne zaujimala o Stana Lobotku ale ked prestupil do Danska a tam bol uspesny tak si na neho v repre ani nespomenul.
Preto by som za ignoraciou Trencanov a exTrencanov Matusa i Stana (a predtym Depetrisa, Kubika, Sama i Cogyho) nevidel len Kozaka ale aj vedenie SFZ.
Uz pochopili ze prvy titul nebola len nahoda a tak to treba stazit kde sa da, i napriklad prekazenim dotacie klubov za ME, ktoru by si Trencin za rozvoj futbalu zasluzil.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.06.2016 11:39:50

Je to vtipne tie vase konspiracie [smilie=baby.gif] dostal prvy krat Svk na euro, tak je logicke ze s nim predlzili zmluvu. Taku vykonost nase muzstvo este nikdy nemalo, Sme lepsi ako sme boli v Afrike a je to zasluha Kozaka. Nie je ziadne prelvapenie ze mu predlzili zmluvu a pokial sa mu dari ja som rad. A ci tam je Bero alebo nie, tak je to jedno pokial sa mu dari aj bez neho. Ked nebudu vysledky, treba to riesit ale pokial sa mu dari tak je vseyko OK, mali by sme sa tesit ze su chalani na Eure a nie rozoberat konspiracne teorie.

Napísať odpoveď