SR 21

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.06.2017 15:35:29

Haraslin je katastrofa [smilie=axe.gif] hrozný bol na to že mal celú stranu voľnú. Nedal jediný dobrý center. To už radšej spalek.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.06.2017 22:33:07

Uzasna hra od nasich ex aj Chovana.

Vraj Stanov agent rokoval s Bundesigovym klubom. Nuz uvidime.

Matus pomohol k 2 golom. Gratulujem.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 22.06.2017 22:48:04

Paradoxne pri oboch pomohol nechtiac :) najskor trafil obrancu, inak by ta strela isla za tribunu a potom si spracovaval loptu pre seba a odrazila sa k Satkovi :)
Inak super vykon od vsetkych nasich ex. A aj od Chovana, dnes chytil 3 tutovky, chalani si spravili vyborne meno, aj keby nepostupili, tak hraju najkrajsi futbal aj s spanielmi. Radost na nich pozerat.

Jedine negativum je, ze to vysiela ta amaterska markiza.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.06.2017 23:06:43

Chalani hrali dnes fantasticky,Stano a Aďo každý zápas,ale dnes bol fantastický aj Matúš!
Veľmi by som im doprial postup a po ME prestupy do klubov v ktorých budú napredovať-urobili fantastickú reklamu slovenskému futbalu,hrali jeden z najkrajších futbalov na šampoináte-radosť sa pozerať a fandiť!!! [smilie=bow.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=happy2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.06.2017 07:15:22

GULIVER napísal:Jedine negativum je, ze to vysiela ta amaterska markiza.
Ak ma niekto televizor s moznostou pozerat priamo YouTube prenosy tak doporucujem oficialny UEFA kanal, kde davaju vsetky zapasy vo Full HD. Vcera som tak pozeral a je to ovela lepsie ako pocuvat komentatorov na Markize.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.06.2017 07:18:07

Juraj napísal:Chalani hrali dnes fantasticky,Stano a Aďo každý zápas,ale dnes bol fantastický aj Matúš!
Veľmi by som im doprial postup a po ME prestupy do klubov v ktorých budú napredovať-urobili fantastickú reklamu slovenskému futbalu,hrali jeden z najkrajších futbalov na šampoináte-radosť sa pozerať a fandiť!!! [smilie=bow.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=happy2.gif]
A toto vsetko vdaka La Lingovi, ktory priniesol uplne iny system, aky sa dovtedy pouzival na Slovensku. Najprv to zacalo u nas, a potom to okopirovala Zilina. Teraz rovnako hra reprezentacia do 21 rokov. Bolo to vidiet aj v zapase s Anglickom, kde to nasim islo dokym utocili a dostali dva goly, ked sa snazili udrziavat vysledok. My to uz v Trencine dobre pozname.
Naposledy upravil/-a Zoso v 23.06.2017 07:25:25, upravené celkom 1 krát.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.06.2017 09:31:06

Pani porovnajte si hru SR A vs SR 21 proti anglicku to je 100 a 1

Jednoducho aj Slovaci vedia hrat pekny kombinacny utocny futbal, len musia mat trenera ktory sa neboji. Ale co cakame od alkoholika, ktory alibisticky vola hracov, ktory nehravaju a hra cely zivot to iste.

Inak na Hapalovej taktike sa mi pacia tie kolmice, rychle prechody do utoku, toto napriklad mi trochu chyba aj u nas. Ale na druhu stranu, na SR proti nam vela muzstiev hra defenzivne a vtedy sa to neda.

Inak SR-SWE bol krajsi futbal ako Nem-Chi
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.06.2017 09:18:21

Zoso napísal:
Juraj napísal:Chalani hrali dnes fantasticky,Stano a Aďo každý zápas,ale dnes bol fantastický aj Matúš!
Veľmi by som im doprial postup a po ME prestupy do klubov v ktorých budú napredovať-urobili fantastickú reklamu slovenskému futbalu,hrali jeden z najkrajších futbalov na šampoináte-radosť sa pozerať a fandiť!!! [smilie=bow.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=happy2.gif]
A toto vsetko vdaka La Lingovi, ktory priniesol uplne iny system, aky sa dovtedy pouzival na Slovensku. Najprv to zacalo u nas, a potom to okopirovala Zilina. Teraz rovnako hra reprezentacia do 21 rokov. Bolo to vidiet aj v zapase s Anglickom, kde to nasim islo dokym utocili a dostali dva goly, ked sa snazili udrziavat vysledok. My to uz v Trencine dobre pozname.
Suhlasim, hra pripominala TN v tych lepsich casoch, mozno okrem hry 1:1 (i ked Stano je aj v tomto dobry) lebo velakrat sa o to hraci ani len nepokusili a nastrelili prveho hraca. Ale celkovo to naozaj bolo fajn a boli tam viacere pekne narazacky a rychle utocne akcie. A poziciu TN v nasej lige mi pripomenuli aj rozhodcovia, ktori v nasich zapasoch najma pri posudzovani faulov pripiskovali muzstvam z tych dolezitejsich krajin.
snapshot napísal:Pani porovnajte si hru SR A vs SR 21 proti anglicku to je 100 a 1

Jednoducho aj Slovaci vedia hrat pekny kombinacny utocny futbal, len musia mat trenera ktory sa neboji. Ale co cakame od alkoholika, ktory alibisticky vola hracov, ktory nehravaju a hra cely zivot to iste.

Inak na Hapalovej taktike sa mi pacia tie kolmice, rychle prechody do utoku, toto napriklad mi trochu chyba aj u nas...
najma po odchode dua Koolwijk-Gino

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.06.2017 21:39:34

K*RV* NEMECKÉ !!!!! [smilie=axe.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 24.06.2017 21:44:42

dufam ze germanski smradi dostanu dobre na p*cu a podobne aj spagetaci!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.06.2017 21:44:52

Na hovno je systém . Nemcom to stačilo, Talianom tiež.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 24.06.2017 21:53:56

Krasa [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.06.2017 22:16:31

stava sa. dva zapasy super, jeden slabsi, napriek tomu to nestacilo. to uz by bol lepsi system so 16 ucastnikmi, kede by prvi dvaja v skupine postupili do stvrtfinale. teraz by bolo dobre vyrazit ozrana z acka a dat na miesto neho hapala, inak nam ho pepani zas cmajznu ako vrbu svojho casu.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.06.2017 13:33:08

http://sport.aktuality.sk/c/282953/kome ... ku-zozadu/

Moralka mocnych.
Ak sa dohodnu dve muzstva (alebo niektori ich jednotlivci) na vysledku tak sa jedna o hrube porusenie sportovych pravidiel. V zapase Taliansko - Nemecko bolo v poslednej casti zapasu ocividne ako najma nemecki ale i talianski hraci ( okrem Contiho, ti ale vyhravali takze akoze boli spokojni) odsabotovali zapas s vysledkom ktory vyhovoval obidvom muzstvam. Nemci ani len v priamom kope nezamierili na branu ale zacentrovali do muru, podobne Taliani predtym ho rozohravali dozadu. Spolukomentator na Dajto (myslim ze M.Poljovka) sa vyjadril ze toto od Nemcov necakal. Podobne ani my, priznam sa ze menej som veril Macedonsku (ze to nepusti Portugalsku) ale oni sa na rozdiel od krajiny ktora sa snazi byt moralnou autoritou zachovali cestne, podobne ako v nasej lige v poslednom zapase to Zilina nepustila Podbrezovej a zvitazil fair play priamo na ihrisku.

Ja viem ze v UEFA maju prave mocni Nemci i Taliani dolezite slovo a mozno by sa im nic nestalo ale bolo by dobre aspon upozornit na tento nesportovy cin.
Da SFZ protest svojmu nadriadenemu organu UEFA za ocividne dohodnuty zapas tychto muzstiev ?
Alebo bude principialny len proti tym slabsim napr. ako definitivne zlikvidovat futbal v jednom neposlusnom mestecku (Myjave), ktore si dovolilo sa ozvat proti nespravodlivym praktikam.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 25.06.2017 17:44:59

Keď sme vyškolili Švédov a v závere zápasu sme vyhrávali 3:0 a Šafranko v kĺzačke nedal 4. gól, tak som si hovoril, aby nás to ešte nemrzelo. Ale ani vo sne by mi nenapadlo, ten štvrtý gól, aký by bol k*revsky dôležitý.
Keby sme malo skóre + 4, tak talianski a nemeckí zmrdi by nemali ako špekulovať, Taliani potrebovali víťazstvo, ale Nemcom by prehra 0:1 nestačila, lebo by mali nižší počet strelených gólov. Ten zápas bol očividne zmanipulovaný a konkrétne v tomto prípade sa ukázala debilita systému, aby o poradí rozhodoval vzájomný západ. Vždy som bol za to, aby rozhodovalo najprv celkové skóre, vtedy sa menej špekuluje. Samozrejme zapredanej UEFA sú milší v semifinále zmrdi z Nemecka a Talianska, ako nejakí Slováci.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Napísať odpoveď