Prípravné zápasy

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.11.2015 21:32:36

david dal dnes dalsi gol. ale s jakubkom, vittekom a nemcom na vecne casy a nikdy inak [smilie=rant.gif] [smilie=drunk.gif] [smilie=wacko.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.11.2015 20:23:15

A to sa nam kanonier za zasluhy Vittek zranil [smilie=boxing.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.11.2015 22:54:55

S Depetrisom nerata

"vratil sa z cudziny do nasho futbalu. dal niekolko golov a zranil sa. Jeho vykony este nie su na reprezentaciu"...

http://sport.sme.sk/c/8066098/kozak-vsa ... ml?ref=trz

uz som tu niekedy spominal, ze nas reprezentacny je idiot? depteris na reprezentaciu nema, ale vittekovci, jakubkovci, nemcovci, durisovci uz ano. ja som si povedal, ze ho nebudem komentovat, ale toto mi nedalo.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.11.2015 08:02:36

baki

Vsetci vieme, ze Kozak ma s Trencanmi problem a s Depetrisom, Kubikom RR vsetkymi.

To vyjadren9ie, ze nema na repre je vtip, lebo Jkaubko a Vittek tiez neexceluju v nasej lige aby isli do repre a hlavne uz maju svoj vek. Ale nech si robi ako chce.

Ja len nechapem jednej veci. Teraz, pol roka pred ME uz v podstate mame zostavu ktora pocestuje do FR. Tak si ich ideme zohrat a nech sa skamaratia.
Tak nech mi alkoholik povie co spravi, ked sa niekto pred ME zrani a bude ho musiet nahradit niekto, kto sa teraz tie posledne 4 zapasy s nimi pripravovat nebude? Teraz sa Vittek zranil a nemame nahradu. Zranil sa Pekarik, nebola nahrada, zranil sa Durica, nebola nahrada. Tak nech mi povie, co potom?
Co by sa stalo, keby Vitteka nahradil Depetrisom a kusil by ho v jednom bezvyznamnom zapase z najblizsich dvoch. Alebo je to o tom, ze Kozak nevie po anglicky a boji sa, ze sa nedohovori?

Inak z celej nominacie mi tam uz chyba iba poleno Guede a bolo by to na komplet
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.11.2015 08:25:54

david predsa vie po slovensky, takze problem s komunikaciou odpadava. navyse, alkac tam ma tarkovica, ktory plati za toho chytrejsieho, takze po anglicky pravdepodobne vie. mna len zarazilo to, co pises, a sice, ze david nema podla neho na reprezentaciu. tak potom vittek na nu nema uz 5 rokov, jakubko s nemcom na nu nemali nikdy a duris nedal v 20 zapasoch ani jeden gol, co je pri utocnikovi kua problem. nasi sucasni reprezentacni utocnici su hotova tragedia. uz vidim, ako bude 100-kg a 100-rocny jakubko zvadzat suboje napr. s alabom. ved je to smiesne.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.11.2015 09:37:16

No celkovo som z toho rozladeny a mam pocit, ze aj nasa repre posledne dva zapasy, nehrala to, co na zaciatku. Na to aby nasiel spravny post Hamsikovi a zapojil ho do hry ako v Neapole, nemusim byt A++ licencovany.

Postavit Ikarus, lebo to nebol ani autobus, proti ES tiez nebol zazrak.

Nezhadzujem jeho vysledky, v podstate postup sa ocakaval aj ked vysledok hlavne na Ukrajine a s ES bolo prekvapenim.

Ale treba si uvedomit, ze s Nemcom, Jakubkom, Salatom, Muchom dieru do sveta nespravime. Ved sa nevedia presadit v nasej lige.

CR vynecha na pripravnych 3 hracov a odskusa dalsich, preco nie my?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.11.2015 09:58:39

presne, ako pises. mucha a jakubko sa nepresadili ani v nasej lige. jakubka sme videli u nas. prisiel z lavicky a zvysok zapasu odchodil. nasi s nim nemali najmensi problem. nepobehol, nezapojil sa do suboja, neodlepil sa od zeme. toto je reperezentant? pod reprezentantom musi horiet trava a ak je z nasej ligy, musi viditelne prevysovat ostatnych na ihrisku. vittek sice dal par golov, ale nijako herne nevycnieval. radsej nech alkac povie, ze nema s davidom dobre vztahy a nie ze nema na reprezentaciu. pri tych hnillych drevach, co tam nominoval do utoku, to vyznie az komicky. inak zrelak by mal co najskor odist zo skuBy, lebo sa uz v mladom veku napadne zacina podobat hentym tam vyssie spomenutym. v ruzomberku hral neporovnatelne lepsie.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.11.2015 10:02:02

baki co sa tyka Zrelaka plne suhlasim. Ak by potiahol pol sezony v RK, isiel do zahranicia. Teraz ma smer ala Hloho, Peltier, stefanik. Velke prachy ale buducnost na Slovensku.

Napriklad si viem predstavit, ze keby dostal priestor bero, tak nie ze by dal zo seba 100% on by makal na 120%, takeho pracanta by tazko iba hladal. Je to hrac, ktory vie byt vdacny za prilezitost a vie tu vdacnost odovzdat na ihrisku. A ci ma kvalifikacia U21 na ME prednost pred pripravnym zapasom? Tazko povedat ale Acko malo vzdy prednost. Alebo si ho hapal nepusti?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.11.2015 10:34:56

bero nie je hrotovy hrac. jeho "tragedia" je to, ze hra hamsikov post. cez neho sa v reprezentacii bude len tazko presadzovat, aj keby bol hned lepsi. hamsik nie je meno, je to znacka. ano, mnoho zapasov v reprezentacii odflakol, casto ho kritizovali, ze v neapole hra lepsie. to by matus nikdy nespravil. na ihrisku by nechal vsetko v kazdom zapase. problem je ten, ze hamsik ma stale "len" 28 rokov a ak po alkacovi pride podobny poseroutka, ktory sa bude bat dat sancu mladym, tak ma na dalsich 10 rokov o reprezentacnu karieru postarane. preto necakajme, ze sa matus udomacni povedzme v najblizsich dvoch rokoch v reprezentacii. mozno by pre matusa, ale ja pre stana bolo dobre, ak by po alkacovi prisiel hapal. u neho su to nosni hraci timu. veri im a oni veria jemu. gula by si tam pretlacal svojich zelinkarov. ale to dost predbiehame. po ME ku generacnej vymene urcite pride (dufajme). dovtedy nas bude obstastnovat jukubko, nemec a vittek aj s jednou nohou pride do reprezentacie, ved je nejaky charakter [smilie=bounce.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.11.2015 10:41:37

po ME ku generacnej obmene bude musiet prist, lebo niektori hraci sucasneho vyberu to maju ako vrchol a koniec.

Trochu sa tej generacnej obmeny aj bojim, lebo nemame vychovanych nastupcov so skusenostami s A timom, ale zakladna kostra vydrzi ako Kozacik, Skrtel, Durica, Pekarik, Kucka, Hamsik, weiss, Stoch, Mak.

Uvidime ako sa chyti Sabo.

Co sa tyka bera, mozno by som skusil hrat bez typickeho hrotu ale so stiahnutym hrotom, kde by matus mohol byt dobry, lebo ma na to aj fyzicky fond aby to ubehal. A napriklad aj Mak sa vie tlacit na post hrotu ked treba a pytat sa do zakoncenia.

Ale nemam trenersku licenciu. A Gula ano, pretlacal by svojich ex zverencov tak, ako to robi teraz v ZA vid Wiliam,Hloho no a Volesak je kapitola sama o sebe, strieda vyborne zapasy so suchotou
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.11.2015 10:06:32

Gratulácia k víťazstvu proti Švajčiarom,ale hra repre je nudná a pomalá...
Hra AS sa mi páči oveľa viac...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 14.11.2015 10:59:05

do 3:0 to bol pohodovy zapas

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.11.2015 11:35:41

mne sa hra nezdala nudna. pomala bola, ale nie nudna. bol to jeden z tych lepsich zapasov reprezentacie za posledne obdobie. uz aj duris dal goly, takze nemozem hejtovat, ze v reprezentacii nedal ziadny gol [smilie=blink.gif] na druhu stranu, bilancia 21/2 je tiez mizerna. ale aspon sa hybal na rozdiel od jakubka, vitteka a nemca. duris je slusny utocnik, len v reprezentacii nedava goly. to je jeho velky nedostatok. reprezentacia nebude nikdy hrat tak ako AS. bieli stredoeuropania tak proste hrat nevedia. velmi ma sklamalo nasadenie gyombera na kraj obrany. ten chalan vobec nie je kreativny na tento post. podla mna moze nahradit pecovskeho alebo skrtela s duricom. na to je idealny typ. tie dva zlepene goly mrzia, ale prisli po frontalnom stiredani svajciarov, takze nasi asi mali problem s rozobratim si novych hracov supera. nemalo by sa to stavat. inak zapas bol vedeny z oboch stran vo vysoko taktickom tempe. 5 golov je dost prekvapujucich.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.11.2015 08:05:32

Kritizujte ma, ale jedine pozitivum zo vcera je vyhra.

Krajni obrancovia, ktori ani krajni neboli, nevedia co je utok. Ako povedal jeden na profutbale, Tesak dobre nic ale za to dozadu je slaby. Gyomber na kraj obrany nema. Novota na zaciatku nevedel vykopnut loptu, Pecovsky nic, Jakubko ani nenastupil, iba dres behal.

Jedine stastie, ze Islandanom sa zranili dvaja hraci na zaciatku.

Nemec mal svetle chvilky ale potom ich striedal s uplne vypnutymi.

Duda mal skvely prehlad, krasne prihravky.

salata je tradicne nic.

A toto bolo oznacovane ako nemame co skusat ale pripravujeme ostatnych.

Ked nemame Sventa, Pekarika, Skrtela a Duricu ( v top forme) tak nasa obrana hori. Pecovsky by sa mal zamysliet na prenechanim stafety napriklad Gregusovi alebo Lobotkovi.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.11.2015 09:24:36

aj ja mam tradicne vyhrady ku krajom obrany a k utoku. tesaka vysekal z nejakeho sibirskeho ladu po 100 rokoch. ten chlap ma cez 30 a nehra totalne nic. mna by zaujimalo, co ho vedie k tomu, aby ho stale staval. gyomberovi ten alkac len znechucuje futbal. aj slepy vidi, ze to je stredovy hrac. ved ak nemam k dispozicii krajnych obrancov, tak nominujem niekoho z druheho sledu a neyepnem tam gyombera. ked ho presunul na stopera, hral o 200% lepsie. nemec s jakubkom nemaju a nikdy nemali na reprezentaciu. k nim je skoda sa vyjadrovat.

Napísať odpoveď