Prípravné zápasy

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.04.2016 15:26:45

Semrinec nie je zly, vynikal by rozohravkou, ale centre su jeho slabina aj volesakova. Chovan je perspektivnejsi a treba mu dat sancu aspon u nas. A v repre su vyssie Kelemen, Kozacik, Pernis, kosicky, Novota, Kuciak, Mucha, Kamenar, tam nema sancu a keby to bolo na mne tiez uprednostim inych. Nema skusenosti, chyta druhu sezonu pravidelne ale pred tym nic.

Z AS by som bral do repre iba Bera, z ligy este Zrelaka, mozno skusit Lacneho, Cogleya, Lobotku a skriniara s mihalikom ak budu hravat.

Vyhodit Vitteka, Pecovskeho ( tuto sezonu nic nehra) jakubka, Sestaka, Dudu ( tiez uz rok slabota), Tesaka a Gregusa.

Mucha si svoje odchyta a pre mna je lepsi ako kozacik, ten mi nejako nepasuje. Nechyti nic navyse.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.04.2016 15:26:51

Semrinec nie je zly, vynikal by rozohravkou, ale centre su jeho slabina aj volesakova. Chovan je perspektivnejsi a treba mu dat sancu aspon u nas. A v repre su vyssie Kelemen, Kozacik, Pernis, kosicky, Novota, Kuciak, Mucha, Kamenar, tam nema sancu a keby to bolo na mne tiez uprednostim inych. Nema skusenosti, chyta druhu sezonu pravidelne ale pred tym nic.

Z AS by som bral do repre iba Bera, z ligy este Zrelaka, mozno skusit Lacneho, Cogleya, Lobotku a skriniara s mihalikom ak budu hravat.

Vyhodit Vitteka, Pecovskeho ( tuto sezonu nic nehra) jakubka, Sestaka, Dudu ( tiez uz rok slabota), Tesaka a Gregusa.

Mucha si svoje odchyta a pre mna je lepsi ako kozacik, ten mi nejako nepasuje. Nechyti nic navyse.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.05.2016 11:45:43

Martin, ak tu este chodis, daj nam info ci niekto z tych 7dmich je aj z TN:

http://sport.aktuality.sk/c/215039/podm ... -hubocana/

Dik
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 12.05.2016 10:48:49


handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.05.2016 11:26:59

A čože sa to kapurkárovi porobilo? Hráč Trenčína v reprezentácii?! Dokonca 1 súčasný a 1 bývalý medzi náhradníkmi? Prinútil ho tlak odborníkov a verejnosti, alebo nebodaj lieky začali účinkovať? Škoda iba že pilulku na Depetrisfóbiu mu zabudli predpísať...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.05.2016 12:28:38

ja uz neviem, ako toho tupca vyhonarskeho nazvat. [smilie=angry.gif]

depetris da 12 golov v lige za pol sezony a on tam da nemca, co hra gulecnik na lavicke v holandsku a gol dal mozno naposledy v doraste. aj jednonohy stary plesnivy vittek je lepsi nahradnik ako depetris??? tupsieho trenera fakt reprezentacia este nemala. ja uz neviem, ako to komentovat. reprezentacii samozrejme fandim, ale tohto debila fakt nemozem vystat. a neteste sa, ze je bero v kempe. na ME ho urcite nezobere. v case ME mozno uz ani nebude nas hrac.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 12.05.2016 12:34:57

nemyslim si ze Matus odide este pred predkolami LM .. kadzopadne je to jeho velka sanca sa ukazat este viac, ak by sa aj na Euro dostal a nebodaj zasiahol do niektoreho zapasu .. bodaj by mu to vyslo .. Depetris by tam mal ist tiez

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 12.05.2016 12:47:27

baki napísal: a neteste sa, ze je bero v kempe. na ME ho urcite nezobere.
to je na 99,9% isté. Jeho nomináciou potreboval jednoducho alibi voči hlasom verejnosti, že z mužstva dvojnásobného majstra republiky nedal za celé obdobie príležitosť ani na minútku ani jedinému hráčovi (!)
Som zvedavý na koľko minút v príprave ho vôbec postaví (ak ho postaví). Ak za ten zrejme krátky čas sa Berovi nepodarí sa zaskvieť nejakým ohromujúcim kúskom, alebo gólom, tak z nominácie na ME letí.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 12.05.2016 13:27:51

Je jasne, ze to je kvoli tomu, aby zapchal huby smediam a vsetkym, ved cih tam zavolal, nepresadili sa a zavola svoje kone
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 12.05.2016 22:43:50

Ja viem,že ho zavolal,aby mal alibi,ale možno ho Matúš presvedčí poctivým prístupom na tréningoch,možno sa niekto zraní...
Kým ho nevyradí,šanca na ME stále žije...
A doprial by som to aj Stanovi... [smilie=blush.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 13.05.2016 07:44:07

Juraj napísal:Kým ho nevyradí,šanca na ME stále žije...
http://sport.sme.sk/c/20162391/kozak-sk ... tatni.html
rozhovor s kapurkárom - úryvok:
Máte svoju zostavu hráčov, ktorým veríte. Je reálne, že sa na majstrovstvá Európy dostane hráč, ktorý doteraz nebol v tíme?
"..Všetko je možné. Viete si však predstaviť, že hráča, ktorý počas troch rokov nebol vyskúšaný a nič neodohral, že ho zrazu postavím na veľkom turnaji proti Walesu, Rusku, či Anglicku? To je ten problém. Každý si účasť na ME musí zaslúžiť a niečo pre to urobiť..."

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.05.2016 09:45:58

to je ale orgán matejovsky. ved ak niekoho nepovola, ako moze mat odohrane v reprezentacii? fakt to je obmedzeny clovek. tarkovic vyzera inteligentne. nemoze ho aspon ten prefackat? tento tupec z matejoviec zabija buducnost nasho futbalu a nici unikatnu generaciu hracov. aj stary weiss bol oproti tomuto buranovi kapurkarskemu genius. som vazne znechuteny a pobureny z kosickej kliky pri reprezentacii.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.05.2016 11:24:56

Mna hlavne zarazila kritika Kloppa, ktory je uplne iny level trenera ako je Kozak. Verim, ze Klopp vie co robi a hovoria za neho vysledky.
klopp vzdy vsadzal na mladych, kdezto Kozak na starych.

Ja verim, ze Skriniar, Matus a Zrelak ukazu, ze maju na to, aby isli na ME aj ked to budu mat velmi tazke hlavne Matus.

Dufam, ze Kozak to nezobral iba alibisticky a ze Matusa nepostavi na post, ktory nie je pre neho a potom nepovie, ze nic nehral .
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.05.2016 12:17:21

zrelak sa tam dostane, lebo vittek je mimo. jediny utocnik, ktoreho kapurkar obhaji, je duris. ostatni nominovani su totalne dreva alebo nemaju vykonnost. proti zrelakovi nic nemam. nepatria tam nemec, bakos a vittek (vittek a bakos su nahradnici). na stoperovi uz mame tiez problemy. skrtel je mimo formy a zda sa mi, ze najlepsie roky ma uz za sebou. durica je podobny pripad a belaseho fajaca salatu nespominam, lebo ten je absolutne nepouzitelny pre buducnost. stred pola to iste. pecovsky je out uz davno, len kapurkar to nevidi, respektive nechce vidiet. proste kapurkar nici fantasticku generaciu a kompetentni mu to s usmevom dovolia.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.05.2016 12:59:48

baki ja suhlasim, ja som to po kazdom zverejneni nominacie hovoril, ze mame prestarnuty kader. Ano mame tam aj mladych, ale gro tvoria hraci, ktori sa blizia k zenitu ak su neni za zenitom.
Pecovsky, Mucha, Kozacik, Skrtel, Durica, Pecovsky, utok ani radsej nespominam. Sveto ma 30 na lavej strane napriklad uz. (Salata nikdy nebol repre obranca)

Uz sme mali mat pripravenych a nastavenych hracov, ktori to budu tahat dalej.
Brankara nemame ziadneho, dufajme, ze Kozacik bude mat formu.
Obranu sme stavali na dvojici Durica-Skrtel ale roky nezastavis.
Najviac tlaci topanka na DM, Peccovsky uz ma iba hlavu, ale podpora utoku je podla mna slaba. Tam uz kludne Gregus, Hrosovsky, Lobotka, Prochazka mohli byt odskusani. Stred pola tam nam to drzi 28 rocny Hamsik a 29 rocni Kucka. Len prosim nemylit s Dudom, ktory bol vo vsetkych zapasoch slaby.

Nuz a utok no comment. Jedina moznost co mame je Zrelak aj ten nedostaval prilezitost.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď