Prípravné zápasy

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 19.11.2013 23:02:08

Luboš napísal:jááááá, budem brankár, výstroj mám : halovky Fila, triko s číslom 1 Adidas, rukavice Uhlsport, tepláky KEEPERsport..... a zhodil som 6 kg.....ale nemám žiadne tetovaniééééééééééé [smilie=bananadance.gif]
teraz tam neboli tetovaci.. btw nakladat na manekinov a tetovacov je chyba... asi prve s posledne body pre gbc... kozak by mal teraz odstupit ci ako? kurz pekny nie? to zase budu titulky... ach jaaaj... aaaa este hadam aj dohodnuty vysledok ci?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 20.11.2013 10:31:46

Je to ostuda, reprezentujú hráči, ktorí by sa mali ukázať, ale vidno, že majú v hlavách otruby, teda ak nehrali za kurz v stávkovej kancelárii. No otvorili nám oči , že je zbytočné chodiť na futbal a teda aj na ligu. Je to tu zhnilé až do morku kosti. Tu to už nie je o trénerovi ale o namyslených hlúpych hlavách, ktoré by už nemali možnosť viac reprezentovať

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.11.2013 10:36:15

Je to hamba, mam pocit ze to skor AS by vyhralo s gibraltarom ako SR "A"
Ved sme zvyknuti na betonaz supera z II ligy.

Nepochopim,. na co tam stavia poleno tyou Guede, ano ten hrac beha, ale to je vsetko. Ved on dokaze dostat CK za 8minut hrya to za 2 ZK.

Nikdy som ho nemal rad a asi to tak skoro neprejde.

Preco ked skusa hracov neskusil Volesaka? Aj ked brankar si moc nezachytal, alebo takeho Cogleya?

Este ze mame SR 21 a SR19 ktore robia radost.


PS: Videl som hrat SWE-POR a tie krasne kolmice na CR7 ved to je uzasne pozerat na to, skoda ze nemame utocnika ktory by vedel predbehnut aj superovho obrancu. My to musime vsetko nakopavat a dufat ze to niekomu padne na hlavu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.11.2013 18:19:48

zapas som nevidel, vie niekto zhodnotit ako hral David?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 21.11.2013 09:50:59

matt-666 napísal:zapas som nevidel, vie niekto zhodnotit ako hral David?
tak ako povedal kozak. pri tejto nezohratej zostave veril ze niekto prevexme na seba zodpovednost a skusi hrat jeden na jeden ci jeden na dva... bohuzial nezohrsnost timu a rozhodla ze finalne prihrsvky nesmerovsli do priestorov ktore obrabali utociaci hraci. Jediny kto to skusal individualne bol asi Jedrisek, no naivne si myslel ze da kazdemu bakule. david si skusal chodit aj do hlbky po lopty no bez efektu...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 02.09.2014 12:35:13

Ten hríb Milošovi nedá šancu ani medzi náhradníkov ........... [smilie=axe.gif]
http://www.profutbal.sk/clanok180901-Mu ... e__titulka
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.03.2015 14:58:13

Ako uz ma Kozak neprekvapi asi nicim. Tak z timov, ktore su na vrchole nominuje iba Pecovskeho, ale z podobaneho Slovanu tam da Salatu a z DAc dokonca Michalika.

Neuveritelne

http://sport.aktuality.sk/c/184778/koza ... ade-pusky/
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.11.2015 14:31:16

Nehc mi ten stary ochlasta povie, v com je tato nominacia na pripravne zapasy taka, aby videl hrat hracov, ktori mozu byt potencionalni dalej.


ved to ja smiech az.

Stary Mucha, Tesak, Vittek, Pecovsky, Jakubko, Sestak, Salata, Nemec.

Nicim neprekvapil.

Brankári: Matúš Kozáčik (FC Viktoria Plzeň), Ján Mucha (ŠK Slovan Bratislava), Ján Novota (SK Rapid Viedeň)

Obrancovia: Ján Ďurica (Lokomotiv Moskva), Kornel Saláta (ŠK Slovan Bratislava), Tomáš Hubočan (FC Dinamo Moskva), Norbert Gyömbér (AS Rím), Martin Škrtel (FC Liverpool), Dušan Švento (1. FC Kolín), Lukáš Tesák (FC Arsenal Tula)

Stredopoliari: Viktor Pečovský (MŠK Žilina), Juraj Kucka (AC Miláno), Ján Greguš (FK Jablonec), Patrik Hrošovský (FC Viktoria Plzeň), Vladimír Weiss (Lekhwiya SC), Róbert Mak, Erik Sabo (obaja PAOK Solún), Stanislav Šesták (Ferencváros Budapešť), Marek Hamšík (SSC Neapol), Ondrej Duda (Legia Varšava)

Útočníci: Adam Nemec (Willem II Tillburg), Martin Jakubko (MFK Ružomberok), Michal Ďuriš (FC Viktoria Plzeň), Róbert Vittek (ŠK Slovan Bratislava)
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 05.11.2015 15:09:02

Ono zase nema vela hracov na vyber. Je tam par mien o nicom ale su to hraci ktori vybojovali postup.

Hadam by si nechcel zavolat na pripravne stretnutie hracov z U21, ktorych caka najtazsi a najdolezitejsi zapas v kvalifikacii [smilie=axe.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.11.2015 21:16:02

Guliver nie ani som necakal Lobotku alebo Bera alebo Skriniara.
Oni sa maju sustredit na Holandsko.

Ale praveho obrancu nemame poriadneho. Jakubko, ktory ledva hra v RK, Vittek po zenite, Pecovsky pred zenitom, Mucha, Tesak detto. To su hraci co mi vadia.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 05.11.2015 21:57:29

snapshot napísal:Guliver nie ani som necakal Lobotku alebo Bera alebo Skriniara.
Oni sa maju sustredit na Holandsko.

Ale praveho obrancu nemame poriadneho. Jakubko, ktory ledva hra v RK, Vittek po zenite, Pecovsky pred zenitom, Mucha, Tesak detto. To su hraci co mi vadia.
chlapi ale on tam naozaj nema moc na vyber,...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.11.2015 22:11:47

mohol skusit Davida, v lige mu to sype ..

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.11.2015 06:22:52

matt-666 napísal:mohol skusit Davida, v lige mu to sype ..
Ked si vsimnes akych vybera utocnikov a akym sposobom hrame tak by sa tam iba trapil, ako naposledy... na MS podla mna pojde, ale iba ako zolik
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.11.2015 06:40:05

chlapi, kapurkove nominacie ani netreba komentovat. pokial bude psychos trener, tak tam ti jakubkovci, vittekovci, durisovci, nemcovci, pecovski, tesakovci a sestakovci jednoducho budu. je uz skoda sa nad tym rozculovat. on rezignoval na skusanie novych hracov. presne tento isty menoslov pojde aj na ME a bude hrat nadalej po ME. nastupi tam jakubko, lavickar z ruzomberka a o hanbu na 100 rokov je postarane. oni skoncia az so psychosom.

nesuhlasim s nazorom vyssie, ze skriniar a ti dalsi sa maju sustredit na holandsko. acko ma prioritu. vsade to tak je. ak povie trener acka, ze si berie hracov z "21", trener !21" nemoze ani ceknut. pokojne ich tam teda mohol nominovat. na ME bude brat mozno 30 hracov. kedy a kde ich chce skusat, ak nie tu a teraz? mohol dat davida. hra sa v trnave, takze o motivaciu by mal postarane. alebo zrelaka. co uz chce skusat na 100-rocnom jakubkovi alebo drevenom nemcovi? nikdy ich nevidel hrat? treba uznat, ze post hrotoveho utocnika mame uz 5 rokov extremne slabucky. vittek mal vela zraneni a medzicasom zostarol. nemec s jakubkom nikdy nehrali dobre. duris ma v reprezentacii bilanciu 20 zapasov a 0 golov. nech dava v plzni aj 100 golov za sezonu, budem len rad. ale ak v reprezentacii tie goly nedava, tak tam jednoducho nema co robit. ak by napr. brankar nemal za 20 zapasov jediny uspesny zakrok, pochybujem, ze by ho stale staval. preco teda stava durisa? toto my nepochopime. tieto veci chape snad len jeho prechlastana dusa.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.11.2015 21:07:15

Baki to napísal presne.
Zdalo sa, že paranoik má fóbiu len z hráčov aktuálne hrajúcich v Trenčíne. Ale ja mám obavy, že to je trvalé, v jeho chorej mysli je nepriateľ ktokoľvek kto niekedy prešiel Trenčínom.

Poznámka pre Musu-a ktorý píše že sa David naposledy v reprezentácii trápil: po Davidovom získaní občianstva sa na volanie verejnosti láskavo uvolil dvakrát ho povolať. Dostal sa iba na pár minút v závere zápasu s Rumunskom, keď striedal Šestáka. No na hrote bol Nemec! Čiže nepostavil Davida na jeho miesto, kde je zvyknutý hrať.
Druhý raz to bol polčas proti Gibraltaru. Hádaj Musu, kde hral David? Myslíš že na hrote? Nie, tam bol Sylvestr! Samozrejme sa na nezvyklom poste Davidovi nedarilo a už mal paranoik alibi, vyslyšal volanie verejnosti, dal príležitosť Depetrisovi a keďže svoju "šancu" nevyužil, má smolu (možno navždy ako sa zdá).

Napísať odpoveď