Prípravné zápasy

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.03.2016 08:12:50

GULIVER napísal:V utoku je podla mna nas najvacsi talent a za 21-tku hra vyborne. Hrac v jeho veku musi "cibrit" svoj post a nie zakopavat sa na lavej obrane. Takto urobili aj z holuba univerzala, ktory zahra vsade ale nikde nevynika.
Holub v poslednom zapase zahral v strede velmi dobre podla mna.

A ano mame malo utocnikov a z jedneho z toho mala spravia obrancu aj to podpriemerneho.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 30.03.2016 18:17:04

matt-666 napísal:osobne tomu neverim, pretoze v ten isty den hra 21ka dolezity zapas s Tureckom .. kazdopadne urcite ma a verim, ze aj spolu s Lobotkom, namierene do acka, cim skor tym lepsie
Takze Matus teda predsa len nehral za seniorov - ja viem kvoli zapasu 21-tky.
Snad to nebola len vyhovorka ako ho zasa nenominovat - a neviem preco ho teda nevyskusali proti Lotyssku.
Stale ale trochu dufam ze sa mu podari aj ME 2016 ak teda rozhoduju o nominacii vykony a nie nieco ine.
A samozrejme suhlasim ze aj Stano tam ma svojimi vykonmi namierene.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 31.03.2016 19:06:11

pani, bero na ME nepojde. to je jasne uz teraz. je to velka skoda. myslim, ze sucasna 21 patri medzi naj v europe a kapurkar ich takto tupo ignoruje. miesto nadeji buducnosti tam su jakubko, vittek, sestak, nemec, pecovsky, salata, mucha... neviem, ci je to spominana tupost trenera alebo amaterizmus, no jedno z toho to bude. chalani mozu robit co chcu, ale nemaju sancu. smutne.

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.03.2016 21:29:47

baki napísal:pani, bero na ME nepojde. to je jasne uz teraz. je to velka skoda. myslim, ze sucasna 21 patri medzi naj v europe a kapurkar ich takto tupo ignoruje. miesto nadeji buducnosti tam su jakubko, vittek, sestak, nemec, pecovsky, salata, mucha... neviem, ci je to spominana tupost trenera alebo amaterizmus, no jedno z toho to bude. chalani mozu robit co chcu, ale nemaju sancu. smutne.
Podla mna ani tupost ani amaterizmus to nie je. Je to arogancia a samozrejme alibizmus.

Ak by sa niceo stalo povie, ze mal aj mladych (hroso, Duda, weiss, Stoch) aj strednu generaciu aj skusenych harcovnikov.
Ak by zobral mladych mohlo by to byt lepsie ale aj horsie. Tak na co riskovat.

Osobne s tym nesuhlasim a verim, ze posledne pripravne zapasy budu ine a v inej zostave
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 31.03.2016 22:26:57

ak je kapurkarovou odpovedou na mizeriu v utoku stary holosko, ktory sa mu este aj vysmeje z opacnej strany zemegule a v 21 ma zrelaka, ak vypadok kucku nevyuzije na skusku lobotku, vypadok skrtela s duricom na skusku skriniara, ak miesto v time nema najlepsi strelec a najlepsi hrac ligy v jednej osobe bero, tak to podla mna amaterizmus je. on uplne rezignoval na skusanie mladych hracov. jednoducho im neveri a stale tam vola hracov z MS 2010, ktori nevedno preco, este dobrovolne neukoncili karieru. stoch s weissom svoj talent presustrovali. nie je cas vyskusat mihalika? ak by sme mali v 21 slaby rocnik, tak nic nepoviem. ale ten rocnik mame fantasticky ako uz davno nie. po kapurkarovi by mal prist hapal, ktory sa nebude bat poslat do pecka fosilie. chovana by sme mali poslat niekam na hostovanie alebo ho predat, lebo je hriech ho mat na lavicke. ak by odchytal par zapasov rade, tak by podla mna na tu lavicku isiel semrinec. pre mna je nepochopitelne, ako moze kapurkar ignorovat 21. mnohe krajiny by za taku generaciu vrazdili.

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.04.2016 09:08:19

baki napísal:ak je kapurkarovou odpovedou na mizeriu v utoku stary holosko, ktory sa mu este aj vysmeje z opacnej strany zemegule a v 21 ma zrelaka, ak vypadok kucku nevyuzije na skusku lobotku, vypadok skrtela s duricom na skusku skriniara, ak miesto v time nema najlepsi strelec a najlepsi hrac ligy v jednej osobe bero, tak to podla mna amaterizmus je. on uplne rezignoval na skusanie mladych hracov. jednoducho im neveri a stale tam vola hracov z MS 2010, ktori nevedno preco, este dobrovolne neukoncili karieru. stoch s weissom svoj talent presustrovali. nie je cas vyskusat mihalika? ak by sme mali v 21 slaby rocnik, tak nic nepoviem. ale ten rocnik mame fantasticky ako uz davno nie. po kapurkarovi by mal prist hapal, ktory sa nebude bat poslat do pecka fosilie. chovana by sme mali poslat niekam na hostovanie alebo ho predat, lebo je hriech ho mat na lavicke. ak by odchytal par zapasov rade, tak by podla mna na tu lavicku isiel semrinec. pre mna je nepochopitelne, ako moze kapurkar ignorovat 21. mnohe krajiny by za taku generaciu vrazdili.
Baki plne suhlasim, v U21 je generacia, aka tu uz davno nebola a chalani to mozu daleko dotiahnut a to aj vdaka prilezitostiam, ktore im davaju SVK kluby TN a ZA.

Myslim, ze je lepsie prilezitost ako mal Kozak nebude mat tak skoro ziaden trener a dufam, ze sme sa nedostali za bod, kedy mala prist ciastocna obmena. Inak to bude velmi boliet aj skrz zle vysledky repre.
Nahradnici do repre sa nenajdu za jeden dva prpravne zapasy, to su mesiace, roky a mnozstvo zapasov.

Uz len dufat, ze chalani budu pravidelne hravat a neskoncia na lavicke ako Skriniar a MIhalik
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.04.2016 11:06:01

ano, skriniar a mihalik spravili chybu, ktoru matus zatial nespravil. odisli von a nehraju. kozak sa na to moze odvolavat, ale pri matusovi nema absolutne ziadne alibi. pravidelne hrava, je najlepsi strelec ligy a zbiera ocenenia ako na beziacom pase. skriniar s mihalikom mali ostat v ziline este aspon rok. ale asi tam zavazili aj vnutroklubove vztahy. to my nevieme. hlavne skriniar si odlomil privelky kus chleba s tou seriou A. mozno mal spravit nejaku medzistanicu napr. v polsku alebo v rusku. ale to uz je jeho vec. ja si bohuzial myslim, ze ciastocna obmena uz mala prist a kozak ju zmeskal. jakubko s vittekom mali skoncit uz po MS 2010. aj ked vek vtedy na to nemali, ale "moralne" opotrebovani boli. sestak, holosko, mucha a tamta partia sa mala porucat v rokoch 2012 - 2014. dnes tam mali byt zo starej gardy len kozacik, pekarik, skrtel, durica, weiss, stoch, hamsik kucka a mozno este par dalsich. bero, skriniar, lobotka, mihalik a zrelak uz mali byt rok zapracovani v acku a dalsi mali byt na pol ceste tam. mozno radiklane riesenie, ale ja by som to tak spravil. mozno by sme nepostupili na terajsie ME, ale na najblizsich 10 rokov by sme mali zarobene na fantasticky tim, ktory by sa nebal ani nemcov so spanielmi. teraz mame na stole len obavy, ze nevyuzijeme potencial sineho rocnika 21.

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.04.2016 13:08:31

baki ano suhlasim aj s tymi hracmi ktori tam mali byt a ktori mali skoncit.
Ale pridal by som napriklad na zapase proti Lotyssku Semrinca. ved ma idealny vek, Mucha o rok/dva nebude v repre, ale Semrinec mohol byt.

Ano mozno by U21 nepostupila , lebo Kozak by jej vykradol kader, ale ved to je normalne a jasne, ze Acko ma prednost. A U21 mohla doplnat Benesom, Jancom, Salatom atd
"Boh je laska" 1Jn 4:8

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 01.04.2016 13:57:46

ja tiez toho ozrana nemam rad ale bola by to velka blbost teraz obetovat 21 ked mozu nico dokazat [smilie=bananadance.gif]

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.04.2016 16:18:20

falco napísal:ja tiez toho ozrana nemam rad ale bola by to velka blbost teraz obetovat 21 ked mozu nico dokazat [smilie=bananadance.gif]
Uvidime co bude pocas najblizsieho asociacneho terminu, kedy U21 nema nic na plane. Ja dufam, ze ak Matus bude podavat kvalitne vykony nadalej, tak ho zavola.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.04.2016 16:57:34

dvadsatjednotke predsa o nic velke nejde. o olympiadu sa teraz nehra a nejake ME... ako sa pise vyssie, pokojne by hapal mohol doplnat kader aj hracmi z nizsich vekovych kategorii, kde su tiez velmi zaujimavi adepti. acko je predsa vrchol snazenia kazdej krajiny a hapal by to nejako rozchodil.
Naposledy upravil/-a baki v 01.04.2016 20:16:46, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 01.04.2016 18:03:09

nevadi ze nepojdu na ME, o 2 roky sa ukazu na MS [smilie=boxing.gif]

GULIVER
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 01.04.2016 23:09:46

Ked sa to tak vezme tak 21 ma aj dobru lavicku. Hruska, Chvatal, Skovajsa, kralik/Vavro, Ivan, Brigant, Safranko, Vestenicky, Duda mozno Cmelik, Benes. Je tam z coho vyberat ma kazdy post dobru nahradu a to spomenul iba co ma teraz napadlo. To ze nasa liga omladla je vyborne pre nase mlade repre a v buducnosti aj pre A-cko. Po Eure asi skonci par hracov v repre, tak sa doplnia 21-tKy. Chalani musia postupit na Euro ale to neznamena, ze nemoze kozak skusit Zrelaka a Bera. Ostatni zatial musia na sebe makat. Ak budeme na eure a ukazu sa, tak budu prestupy z nasej ligy a bude o nu vacsi zaujem.

Semrinec je taky 1. aprilovy joke :D To vobec, nema take kvality, ak hrame dolezity zapas, pusta lacne goly.

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.04.2016 13:06:48

GULIVER napísal:
Semrinec je taky 1. aprilovy joke :D To vobec, nema take kvality, ak hrame dolezity zapas, pusta lacne goly.
Ja by so ho nebral ako 1. aprilovy

Na zapase kde Lotysi mali mozno 2 strely na branu kludne tam mohol byt namiesto Muchu. Kvoli perspektive
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.04.2016 14:36:30

ak by z tych dvoch striel dostal jeden gol a my by sme prehrali, tak by sa asi o perspektive nedalo hovorit...

Napísať odpoveď