Prípravné zápasy

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.11.2015 09:41:52

hlavne som zvedavy ako sa notorik postavi ku generacnej obmene, ktora sa nevyhnutne blizi. Ano hrali Gregus, Hrosovsky a Duda ale to je len stred pola.

Vola po mladsom brankarovi, ale ziadneho nenominoval. Napriklad Semrinca, aj ked ma 27 rokov.

Rad by som videl konfrontaciu Acko vs 21

napriklad mi tam velmi vadi Salata. Ten chalan hra slovensky priemer a na medzinarodny futbal nema. Tesak mal dobre pasaze ale je to taky silovy futbal.

Ale treba si uvedomit aky futbal hrame v AS a aky je repre. AS je postavena na podpore krajnych obrancov v utoku, ocakava sa od nich ze nabehaju kilometre dopredu a aj dozadu, ze budu aj napadat na polovici ihriska zakial stopr/DM bude na jeho poste. Kdezto v repre to nie je. V repre ked sa utoci z pozicie krajneho obrancu, je to IBA prava strana - Pekarik, lebo jediny stoper, ktory tam zaskoci je Skrtel.

A stale si budem svoje, ze Lobotke uz je lepsi ako Pecovsky. Bolo to krasne vidiet v tychto dvoch zapasoch. Pecosvky uz dopredu nie je to, coto byvalo, uz sami zda, ze aj kondicne, lebo uz nebehal tak dopredu.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.11.2015 13:05:32

ako sa postavi notorik ku generacnej vymene? vcera po zapase nieco naznacil. dostal otazku, ze ktori hraci z uspesnej dvadsatjednotky mozu ocakavat skore pozvanie do acka. jeho odpoved: blablabla, ved bol som ich navstivit v na myjave, ved nehovorim, chlapci sa snazia, blablabla, povedal som im, ze su talentovani, ze musia prist do velkeho futbalu a az uvidia, ci su dobri a v com sa maju zlepsovat blablabla...
prelozene do slovenciny: prdim na vas, holomci, mam svojho vitteka, jakubka a nemca. [smilie=ras.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.11.2015 13:24:00

baki napísal:ako sa postavi notorik ku generacnej vymene? vcera po zapase nieco naznacil. dostal otazku, ze ktori hraci z uspesnej dvadsatjednotky mozu ocakavat skore pozvanie do acka. jeho odpoved: blablabla, ved bol som ich navstivit v na myjave, ved nehovorim, chlapci sa snazia, blablabla, povedal som im, ze su talentovani, ze musia prist do velkeho futbalu a az uvidia, ci su dobri a v com sa maju zlepsovat blablabla...
prelozene do slovenciny: prdim na vas, holomci, mam svojho vitteka, jakubka a nemca. [smilie=ras.gif]
Toto som pocul a opat som si spomenul na jeho "prejav" po zapase s TN. Namysleny a tvrdohlavy notorik.

Ja byt v 21tke tak sa mu vyprdim na to. Lebo hraju v kluboch pravidelne, dosahuju zaujimave vysledky v kvalifikacii a on ti toto povie do oci?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.11.2015 14:57:56

on nebude robit generacnu vymenu. zmluvu ma do ME, ale je pravdepodobne, ze mu predlzia na kvaldu MS 2018. jakubka & friends tam bude nominovat dovtedy, kym sami neskoncia. uz teraz vieme, ze utocnu formaciu budu na ME tvorit jakubko, nemec, vittek a duris. nezavidim jeho nastupcovi, ktory bude musiet tu generacnu obmenu spravit narazovo. bude nas to stat minimalne jednu kvalifikaciu.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.11.2015 15:29:18

baki napísal:nezavidim jeho nastupcovi, ktory bude musiet tu generacnu obmenu spravit narazovo. bude nas to stat minimalne jednu kvalifikaciu.
Suhlasim, ze generacnu vymenu robit nebude a vychadza mu kvalifikacia, lebo stavil na jasne kone. Odsudte ma, znicte ma, povedzte ze som debil, ale poviem na rovinu, to iste si myslim aj o AS, radsej mladi a perspektivny hrac ako starec ktory ma iba skusenosti a meno. Ano mladi da z 5 sanci 1 gol stari z 2 sanci 1 gol.

A jeho nastupca? Mozno Hapal. ale hlavne mu padne na hlavu generacna obmena, ktora bude velmi zlozita. Lebo po MS2018 ju bude treba.
Tam nam Skrtel, Pecovsky, Durica, Tesak, Jakubko, Nemec, Vittek, Mucha, Novota, Kozacik, Salata, mozno Pekarik, (Kucka & Hamsik budu mat 31), Svento Sestak nepomozu. To je 14 hracov z 26!

Ano mozete povedat, ze postupne bude zapracovavat novych, ale mladeho nezapracujes za rok/dva. Ved aj nasi kym sa od MS JAR dostali na sucasnu vykonnost trvalo to 4 roky.

Jednoducho cela obrana, brana, utok budu stare. Jedine co vidim pozitivne je stred pola okrem postu DM.

A to by som nechcel riesit byt novym trenerom. Po mne POTOPA.

Ale stale bude uznavany ako najlepsi trener, ved nas dostal na ME, po zmene pravidiel samozrejme.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.03.2016 12:52:37

Tak zostava je vonku, osobne som necakal nejakeho trencana v zostave, ale aj tak je to cele divne, Nemec, Vittek, Mucha atd
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 25.03.2016 23:42:21

Pani ak Duda ma byt vykvet a zolik do A repre, tak to Bero je hrac extratriedy.

Inak hovorili vraj o Hamsika sa zaujima Real Madrid. ale stale neviem, co by tam robil, mozno spanielky nahanal
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 26.03.2016 13:26:56

profutbal: Špekuluje sa, že stredopoliar AS Trenčín Matúš Bero dostane šancu v #repre tíme Jána Kozáka už v najbližšom prípravnom zápase proti Írsku. Čo vy na to?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.03.2016 14:52:03

duda je podla mna velmi precenovany hrac. este hadam ani neodohral v acku dobry zapas. vcera bol aj hrosovsky lepsi, a to je zo slabsej ligy. to, co hra v reprezentacii duda, by matus zvladol na jednej nohe. ale je z kosic. vsak, pan kapurkar...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.03.2016 15:00:58

snapshot napísal:Tak zostava je vonku, osobne som necakal nejakeho trencana v zostave, ale aj tak je to cele divne, Nemec, Vittek, Mucha atd


pokial tam bude kapurkovy trener, tak vittek, nemec, jakubko, pecovsky, mucha a podobni tam budu tiez. nad tym je zbytocne sa rozculovat. a to ma kapurkar stastie, ze duris, dalsi z partie preferovanych fajacov, zacal davat goly.
mna by zaujimalo, co chce hrat vittek napr. proti anglicanom alebo walesu. z ihriska ho odnesu v niekolkych igelitkach.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 27.03.2016 10:13:35

matt-666 napísal:profutbal: Špekuluje sa, že stredopoliar AS Trenčín Matúš Bero dostane šancu v #repre tíme Jána Kozáka už v najbližšom prípravnom zápase proti Írsku. Čo vy na to?
Je to pravda, je niekde link ?
Svojimi vykonmi by si to zasluzil a inak uz to bolo velakrat spominane ze je rarita ze majster a aj momentalne lider tabulky s 9-bodovym naskokom nema v seniorskej repre svojho zastupcu.
No nechajme sa teda prekvapit v utorok.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 27.03.2016 12:21:02

osobne tomu neverim, pretoze v ten isty den hra 21ka dolezity zapas s Tureckom .. kazdopadne urcite ma a verim, ze aj spolu s Lobotkom, namierene do acka, cim skor tym lepsie

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.03.2016 08:57:53

Uz je neskoro na taketo spekulacie. Na euro nepojde. Vittek, nemec, jakubko, sestak to maju iste. Chcel by som ho vidiet, myslim si ze je lepsi ako Duda, okolo neho je velku boom uz dva roky ale na ihrisku nic moc. Minimalne bero, Ivan a aj Zrelak maju ist na euro.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.03.2016 20:55:57

GULIVER napísal:Uz je neskoro na taketo spekulacie. Na euro nepojde. Vittek, nemec, jakubko, sestak to maju iste. Chcel by som ho vidiet, myslim si ze je lepsi ako Duda, okolo neho je velku boom uz dva roky ale na ihrisku nic moc. Minimalne bero, Ivan a aj Zrelak maju ist na euro.
Zrelaka v Slovane postavili na pravy kraj obrany a je to strasna bieda. Ten tam nema co robit
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.03.2016 21:07:43

V utoku je podla mna nas najvacsi talent a za 21-tku hra vyborne. Hrac v jeho veku musi "cibrit" svoj post a nie zakopavat sa na lavej obrane. Takto urobili aj z holuba univerzala, ktory zahra vsade ale nikde nevynika.

Napísať odpoveď