Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.09.2017 21:24:10

McDonald ? [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.09.2017 22:36:48

GULIVER napísal:McDonald ? [smilie=bow.gif]
dnes uz legendarny rob trenoval podla wiki minulu sezonu de meern, ktory posobi v 6. holandskej lige. podla vsetkeho je dnes bez prace. no nekup to [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.09.2017 14:57:30

Juraj napísal:MARTIN,čo ty na to?
Dnes vo večerných športových správach v rozhlase hovorili o nejakom známom holandskom trénerovi,čo sedel na tribúne s LL a vraj je otázkou krátkeho času,kedy nastúpi u nás,buď sa čosi pečie,alebo už aj slovenský rozhlas je bulvár...
bol aj na zápase proti Slovanu, po tom ako Huistra uprednostnil Kazachstan, hľadáme alternatívu doplnenia realizačného tímu, La Ling dokonca poskytol pre RTVS krátky rozhovor

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.09.2017 12:24:16

martin napísal:
Juraj napísal:MARTIN,čo ty na to?
Dnes vo večerných športových správach v rozhlase hovorili o nejakom známom holandskom trénerovi,čo sedel na tribúne s LL a vraj je otázkou krátkeho času,kedy nastúpi u nás,buď sa čosi pečie,alebo už aj slovenský rozhlas je bulvár...
bol aj na zápase proti Slovanu, po tom ako Huistra uprednostnil Kazachstan, hľadáme alternatívu doplnenia realizačného tímu, La Ling dokonca poskytol pre RTVS krátky rozhovor
To je ten spominany trener: https://en.wikipedia.org/wiki/Ricardo_Moniz

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 23.09.2017 14:17:32

velmi sa teším príchodu Peťa Čogleya filozofia návratu hráčov v najlepších rokoch by sa mi pozdávala, máme neuveritelné možnosti v tomto smere, pustili sme do futbalového sveta nespočetné množstvo hráčov , áno som si vedomý ako klub funguje a z čoho žije (predaj hráčov) ale ak sa chceme čo najrýchlejšie vrátiť na méty z pred roka bolo by na uváženie či by sme z našich bývalích neposkladali fakt zaujimavy koktejl s myšlienkou pozrieť sa do skupinovej fáze Europskej ligy ved predsa už sme boli niekolko krát velmi blízko a všetci si dobre pamätáme čo nam slúbil generálny manažér , že do troch rokov tú skupinovú fázu hrať budeme !

dám mená , samozrejme nie u každého je ten návrat realny aby ste ma nebrali za mená napr. z mojej strany by som tu Kubíka už nezniesol ;)

Depetris,Wiliam, Jairo, Mondek ,Guba,Stefanik,Mišák,Hajradinovič,Salinas,Ramon,Baez,Brigant,Hlohovský, Mazán, Holúbek,Rundic,Madu , Malec,Van Kessel,Jančo ,Diaz,Peltier atd.
títo hráči boli platný najmä v našom systéme poznáme prípady ked po prestupe im už ruže nekvitli ale my sme s nimi vedeli pracovať a vyžmíkať z nich maximum.

to že sme tu mali hráčov ako Adi , Lobotka, Kolwijk,Bero ,Kalu , Simon, Rabiu atd. na nás dnes dolieha silno nostalgicky , mám sen že sa nám podarí postaviť štadion a pár z našich chlapcov uvidíme opäť v trenčianskom drese snád už nebudú na futbalovom dôchodku .

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.09.2017 15:58:53

salomon napísal:mám sen že sa nám podarí postaviť štadion a pár z našich chlapcov uvidíme opäť v trenčianskom drese snád už nebudú na futbalovom dôchodku .
Myslim, ze toto nie je nerealne. Podla mna k nam pridu kvalitnejsi hraci ako doteraz a mozno sa nejaki vratia.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 25.09.2017 05:15:03


Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 25.09.2017 05:25:03


Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.09.2017 22:54:13

salomon napísal:...dám mená , samozrejme nie u každého je ten návrat realny aby ste ma nebrali za mená napr. z mojej strany by som tu Kubíka už nezniesol ;)

Depetris,Wiliam, Jairo, Mondek ,Guba,Stefanik,Mišák,Hajradinovič,Salinas,Ramon,Baez,Brigant,Hlohovský, Mazán, Holúbek,Rundic,Madu , Malec,Van Kessel,Jančo ,Diaz,Peltier atd.
títo hráči boli platný najmä v našom systéme poznáme prípady ked po prestupe im už ruže nekvitli ale my sme s nimi vedeli pracovať a vyžmíkať z nich maximum...
Nehovorim ze sa sem musi vratit ale preco Kubik nie ? Ten chalan sa tu dvakrat vratil, odvadzal dobre vykony a myslim ze proti AS neurobil nic unfair, co sa o Brigantovi povedat neda (napr. proti nam jasny gol z ofsajdu v nastavenom case so SE atd.), alebo Robo Mazan zdupkal z AS onedlho ako tu dostal doveru a vypracoval sa tu vraj bez toho aby sa za to klubu odvdacil, o Diazovi ani nehovoriac, po vypracovani sa u nas a zdupkani od nas ho momentalne tiez vyuziva Zilina. A naslo by sa nieco aj u niektorych dalsich hracov. Tymto ale netvrdim ze som kategoricky proti odpusteniu zo strany nasho klubu.

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 27.09.2017 17:21:33

Hamer , s tým golom Briganta z ofsajdu si snad robíš srandu ,chalan bol hráčom Senice čo unfair spravil na tom že dokončil akciu do konca ? to je predsa napln každého hráča ísť na doraz na vine bol postranný rozhodca a nie Brigant a k tomu Kubíkovi , áno Kubík odviedol dobré služby ale jeho vyjadrenia po prestupe do Slovana aký sme malý provinčný klub a že hrať za Slovan bol pre neho vždy sen a chcel sa posunúť do lepšieho, v tej dobe na fans AS pôsobilo dosť stupidne kedže sme všetci dobre vedeli že sa len zapredal Kmotríkovíím peniazom a herne aj vysledkovo sme v tej dobre Slovan valcovali . Navyše ak sme sa so Schetom rozlúčili po vážnom disciplinárnom prehrešku bol by išiel klub proti sebe keby angažoval zrovna opilca z poza volantu tolko k tomu .

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 28.09.2017 07:56:19

Pán Rybníček,nejaký stručný report bol na stránke o pohárovom zápase...
Však nám napíšte nejaké vyjadrenie,ako Ste spokojný,aké máte dojmy z výkonu chlapcov z ich prístupu k svojim povinnostiam k reprezentácii značky AS aj mesta Trenčín...
Ja som to bohužiaľ,či chvalabohu nemohol pozerať,lebo som makal v práci-ozaj aj chlapci makali?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 01.10.2017 16:21:22

Gratulujem k otvoreniu ihrisk na ostrove. [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.10.2017 17:37:38

GULIVER napísal:Gratulujem k otvoreniu ihrisk na ostrove. [smilie=beer2.gif]
ďakujeme [smilie=beer2.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.10.2017 09:10:25

Rad sa pridam k tomtuo milniku v historii klubu.
Plus to, ze akademiu prisiel otvorit Stano je super a na nom stavia trochu marketingu pre deti ale aj ostnych je fajn, myslim, ze je vyborna vizitka modernej historie.

Len tak dalej, teraz hura na stadion
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.10.2017 13:41:11

tri plastove ihriska su fajn a tiez sa z nich tesim. len radsej by som uz videl otvaranie stadiona.

Napísať odpoveď