Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 15.02.2021 02:02:25

Martin, napíš prosím ako sa vedenie postavilo k POPRAVE nášho tímu v zápase s DS " rozhodcom UEFA "...
Aspoň ho vetujte, keď nemáte gule sa sťažovať na zjavnú nespravodlivosť...Alebo pošlite video na UEFA, aby videli, akých si vyberajú rozhodcov...
Pán Rybníček, ako sa pozriete do očí tým mladým chlapcom ktorí začínajú v mužskom futbale, keď zasa nič neurobíte?
A čo ak tie ukradnuté body nám budú chýbať na konci a rozhodnú o našom zostupe-aj potom iba skloníte hlavu? [smilie=chop.gif]
Naposledy upravil/-a Juraj v 15.02.2021 16:22:44, upravené celkom 1 krát.
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 15.02.2021 16:19:39

Mlčíme?
Dokedy ešte?
Vetovali, či nie?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 15.02.2021 17:09:27

Toto som dnes napísal Kováčikovi, Ružbarskému , Kozákovi, rozhodcovskej asociácii aj na odd integrity:
Dobrý deň!
Som dlhoročný fanúšik slovenského futbalu, špeciálne AS Trenčín a slovenskej reprezentácie a po včerajšom zápase AS Trenčín-DAC Dunajská streda som veľmi sklamaný z vývoja v slovenskom futbale...
Už v minulosti sa stali mnohé krivdy evidentne tendenčným rozhodovaním v niektorých zápasoch: napr. p. Marhefka v zápase Trenčín-Ružomberok hranom v Myjave v júli 2018, keď rozhodca vylúčil dvoch hráčov aj trénera a ešte aj odpískal pokutový kop proti AS Trenčín, hoci ten vždy chcel hrať kombinačný futbal a tréner ešte dostal mastnú pokutu, lebo si dovolil sťažovať sa!!!
Ale to čo včera predviedol pán Kružliak už nemá obdobu!!!
Ten pokutový kop videl na celom Slovensku iba on a výhovorky neobstoja, lebo nemal zakrytý výhľad!
A to nie je všetko, celý zápas pískal fauly hlavne hráčom AS a pritom práve nám sa zranili dvaja najlepší hráči a museli byť striedaní...A o AS sa vie, že sa snaží hrať predovšetkým technický futbal a nie faulovať a hrať zákerne...Pán Kružliak je rozhodca FIFA a mal by byť príkladom pre všetkých rozhodcov a nie opačne ako včera!!!Žiadam vás o prešetrenie celého zápasu a rozhodovania v ňom a exemplárny trest pre dotyčného rozhodcu a okamžité stiahnutie z rozhodovaní medzinárodných zápasov pod hlavičkou FIFA !!! Takto sa dôvera fanúšikov a dobré meno slovenského futbalu nebuduje!!! Môžete rozprávať, čo chcete a robiť rôzne projekty na podporu futbalu, keď nevykynožíte takéto škandalózne rozhodovanie ako včera!!! Ako sa majú vychovávať nové talenty, keď drú celú zimnú prípravu aj celý zápas a potom sa im rozhodca doslova vysmeje do tváre, keď ho presviedčajú o evidentnom omyle!!! Prosím vás všetkých ,ktorým leží na srdci dobro a budúcnosť slovenského futbalu, aby ste už konečne konali!!! S pozdravom zdesený a frustrovaný fanúšik futbalu Juraj M. z Trenčína.
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.02.2021 18:06:30

Juraj napísal:
15.02.2021 16:19:39

Vetovali, či nie?
Nemozes, podla sutazneho poriadku II Hlava, clanok 73 bod2: (2) Námietky klubu proti delegovaniu rozhodcu na stretnutie nie sú prípustné.

Jedine co mozeme je podat namietku, avsak namietka NEMA vplyv na zmenu vysledku.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 15.02.2021 18:36:54

snapshot: tušil som to, majú to poistené dokonale.

Juraj, Juraj, aj ja som bol kedysi taký plný entuziazmu, zanietenia, rozhorčenia, kým som rokmi i skúsenosťami nezistil, že som som bol neuveriteľne naivný a mašinériu zločineckých podvodníkov okolo futbalu nikto z nás fanúšikov nemá šancu nijako ovplyvniť a už vôbec nie písaním priamo tým zločincom a dohováraním a dúfaním v nejaké ich svedomie. Žiadne také tie svine nemajú. Iba sa nad tvojim úprimným (a inak dobre napísaným) listom zasmejú.
Preto pokiaľ nie si priamo hráčom ci funkcionárom a nenaskytne sa ti príležitosť nejako priamo zaznamenať, najlepšie na nejaké médium korupciu, tak si treba šetriť zdravie a radšej sa nad tým nerozčuľovať. Ale napokon aj keby si tým hráčom bol a bol priamo oslovený pri pokuse o korupciu, aj tak by si pravdepodobne sám nič nezmohol - viď brankár Ružomberka a zápas s Trnavou a zastavené trestné stíhanie "skutkom ktorý sa samozrejme nestal". Futbalová mafia sa len tak nerozloží, a ja si myslím že nepomôže ani tisíc nejakých Lipšicov či Žilinkov.
Vieš čo my môžeme? Ako som spomenul, hlavne si neničiť zdravie, teda sa nad tým nenervovať, nerozčuľovať a dúfať, že raz ich karma a spravodlivosť dostihne /najpravdepodobnejšie až vtedy, keď sa rozhádajú a poudávajú sami.

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa branofly » 15.02.2021 19:58:10

Skoda ze si aspom hraci DS nezachovali cestne , O ostatnom skoda pisat ,..........................

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 15.02.2021 20:28:39

Tak Kruzliak si priznal chybu. Po pravde, toto nam je trt platne. A pre istotu nechal penaltu zopakovat.
Ak by bol VAR, sa to nestane. To je vul. Kolko sa radil s postrannym?
Inak vraj Kruzlaikovym cielom je EURO. No to si snad robi srandu. Jeho cielom by malo byt nacvicit fyzicku a skusit buducu sezonu opat piskat sutaze pod vedenim SFZ.

Ako pisem, nebyt tlacenky, nebol by tam.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 16.02.2021 07:19:02

Toto su veci, ktore neovplyvnime. Hneva to kazdeho z nas. Bolo to nechutne a je mozne ze to znova zlomi psychiku nasim chalanom, kedze my sme psychicky labilni...

Skor ma trapi tutovka Demitru. Vsetci ho ospevuju, hral dobre, je to pravda. Ale ta tutovka sa mala premenit. Co este chceme, ked nepremenime sance...

Inak Taiwo dostal loptu do sestnasky rukou a to nikto neriesi.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.02.2021 08:29:29

GULIVER napísal:
16.02.2021 07:19:02

Skor ma trapi tutovka Demitru. Vsetci ho ospevuju, hral dobre, je to pravda. Ale ta tutovka sa mala premenit. Co este chceme, ked nepremenime sance...
Demitrova tutovka ma netrapi, lebo chalan je mlady a moze sa to stat. Horsie je, ze sa to stava aj Catakovicovi.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 16.02.2021 09:11:43

GULIVER napísal:
16.02.2021 07:19:02
Inak Taiwo dostal loptu do sestnasky rukou a to nikto neriesi.
kua to som si vôbec nevšimol,
to je už fakt v ****
https://imgur.com/a/glIcLHT

ban
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa ban » 16.02.2021 14:54:15


handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 16.02.2021 17:57:39

ban napísal:
16.02.2021 14:54:15
Vyjadrenia RR:
https://mytrencin.sme.sk/c/22598397/na- ... nicek.html
Na hráčov i trénera som hrdý, hovorí po nedeľňajšej poprave Rybníček
Dunajská Streda po ňom vyrovnala v Trenčíne na konečných 3:3. Dnes sme sa spojili s generálnym manažérom AS Trenčín Róbertom Rybníčkom a položili sme mu niekoľko otázok.
Hlavný rozhodca Ivan Kružliak odpískal v závere stretnutia proti Dunajskej Strede pokutový kop, ktorý videl iba on. Ako sa na situáciu pozeráte s odstupom pár dní?
Za tie dva dni sa o jeho verdikte narozprávalo veľa. Už to netreba ďalej komentovať. Zo sto percent muselo 99 uznať, že to bola skutočne hrubá chyba, ktorá ovplyvnila zápas. Mimochodom, stretnutie ako také bolo fantastickou reklamou na futbal.
Myslím si, že sme videli nadpriemerný ligový duel s dobrým dejom a zaujímavou zápletkou. Priniesol emócie i z pohľadu otvorenia nášho štadióna. Je mi troška ľúto, že sa najviac hovorí práve o Kružliakovej chybe. Je to však už za nami. Nič nezmeníme.
Robíte určité kroky, alebo čakáte na postoj komisie rozhodcov?
Máme stratégiu ako k podobným veciam pristupovať. Z našej strany netreba nič riešiť. Moment zo zápasu riešilo prakticky celé Slovensko.
Rozhodnutie je na zodpovednom orgáne, ktoré určí záverečné stanovisko. Vec je pre nás uzatvorená. Ja verím, že si z tejto nepríjemnej situácie niečo pozitívne zoberieme my a aj náš najlepší rozhodca. Možno mu to pomôže v ďalšom raste.
Hráči spomínali, že za nimi po stretnutí prišiel a ospravedlnil sa. Postavil sa aj pred vás?
Za mnou nebol. Prebehla komunikácia medzi ním a trénerom. Všetci robíme chyby a je na mieste si ich otvorene priznať.
Pre nás je to hlavne fantastický odkaz voči verejnosti. Sme stále naučení riešiť rozhodnutia arbitrov a nie sa sústrediť viac na výkon vlastného mužstva.
Možno to bude začiatok cesty, kedy by ľudia mohli začať akceptovať, že k podobným momentom prichádza. Na to však musí byť nastavená aj druhá strana v otázke otvorenosti a komunikácie, čo mi zatiaľ chýba.
V prvom momente ste vyskočili zo sedadla a bežali niekoľko metrov. Riešili by ste situáciu z pohľadu emócií inak?
Bol som do zápasu veľmi emočne vložený. Za týmto duelom sa skrýval neuveriteľný príbeh. Keď sa snažíte niečo riešiť a investujete do toho obrovský zdroj energie a financií, zrazu hráte takýto zápas po 1000 dňoch. Pozeráte sa okolo seba. Na tú nádheru, ktorá vyrastá. V zápase strelí gól odchovanec Kadák, potom ďalší pridá pri premiére ďalší Trenčan Demitra. Víťazstvo máte na dosah...
A zrazu príde takýto moment. Vzkypel vo mne hnev. Prvá minúta bola z mojej strany agresívna, za čo sa ospravedlňujem. Potom ma to rýchlo prešlo. Šiel som upokojovať hráčov. Aj som ich poslal po záverečnom hvizde poďakovať sa fanúšikom.
Vzhľadom na vypätú situáciu nepadla ani jedna žltá či červená karta. Ste v tomto ohľade hrdí na chlapcov, že emócie dokázali udržať na uzde?
Určite. Aj ja som si uvedomoval, že sa k veci postavili veľmi dobre. Svojou troškou som sa snažil prispieť k tomu, aby emotívnemu momentu nepodľahli.
Som hrdý na trénerove stanovisko. Pre neho muselo ísť o mimoriadne ťažké chvíľky. Zvládol ich komunikačne. Na podobných veciach v klube pracujeme. Sú situácie, ktoré nikdy nemôžeme ovplyvniť. Akého rozhodcu nám na zápas nominujú, prípadne akú chybu arbitri urobia. Môžeme sa sústrediť len sami na seba.
Prídu aj svetlejšie momenty ako tento. My sme vydali signál smerom k fanúšikom. Udali sme určitý trend. Ak v ňom budeme pokračovať, ľudia to ocenia. Nebudú sledovať, či sme v hornej alebo spodnej šestke. Budú vidieť, že mužstvo je ochotné hrať za Trenčín a nechá na ihrisku všetko. To je najpodstatnejšie.
Za plotom a na hrádzi sledovalo zápas pár desiatok fanúšikov. Hráčov ste poslali, aby sa im išli poďakovať.
Priaznivci sú pre nás mimoriadne dôležití. Bez nich sa nebudeme vedieť posúvať ďalej. Oni sú súčasťou celej energie a možno i finančných príjmov. Bez nich nedokážeme napredovať.
Sme veľmi vďační všetkým, ktorí sa prišli pozrieť. Zápasom žili, bolo ich aj počuť.
Na internetových diskusiách sa preberala aj možnosť, že by súperov hráč zakopol pokutový kop. Nabádali by ste v rovnakej situácií vašich hráčov, aby sa zachovali v rámci fair-play?
Veľmi náročná otázka. Nechcem hodnotiť, ako by sa k tomu postavili naši hráči. Väčšie percento futbalistov by to neurobilo. Ak by niekto dobrovoľne zahodil jedenástku, bol by to neuveriteľný počin. Žiadnemu hráčovi v danej situácií nie je čo zazlievať. On sa v tom momente snaží streliť gól a pomôcť svojmu mužstvu získať aspoň bod.
Ivan Kružliak je hodnotený ako najlepší slovenský rozhodca. Má šancu predstaviť sa na majstrovstvách Európy. Ide o rozhodcu, ktorý má byť vizitkou slovenskej rozhodcovskej školy. Je prípadný exemplárny trest vzhľadom na tieto skutočnosti na mieste?
Nebudeme na nikoho tlačiť. Rozhodnutie je na rozhodcovskej komisií. Pánovi Kružliakovi som asi pred dvoma rokmi povedal, že pokiaľ bude na medzinárodnej scéne podávať výkony ako na Slovensku, nikdy z neho nemôže byť špičkový rozhodca. Hoci na to má predpoklady. Ja si ho vážim, je dobrý arbiter, len akosi priveľa pozornosti sústreďuje na svoju osobu, čo sa niekedy nevypláca. Ak sa naučí s týmto pracovať, môže byť dobrou reklamou pre slovenský futbal.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 16.02.2021 18:31:19

takže z tejto situácie si AS dokáže vziať niečo "pozitívne" [smilie=chop.gif] [smilie=hang.gif]
a niečo "pozitívne" si vezme aj náš úžasný najlepší rozhodca a pomôže mu to [smilie=letter1.gif] [smilie=letter2.gif] [smilie=yay.gif] [smilie=tease.gif]
- Určite mu to pomôže, komu by to nepomohlo, otázka iba zostáva koľko toho "vzal".

Treba niečo dodávať?
Môžeme sa už začať duševne pripravovať na ďalšie zápasy s ďalšími úžasnými dokonalými najlepšími slovenskými rozhodcami v poradí. Čakám že čoskoro náš nový štadión príde svojsky pokrstiť aj Marhefka. [smilie=wall.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 16.02.2021 22:25:18

Vďaka Handel za prepis.
Ja nechápem tento postoj RR...
Sú len tri vysvetlenia:
1.biblické:Dobrým premáhaj zlé
2.proti mafii sa nedá bojovať holými rukami
3.mohli by nám to v budúcnosti zrátať
(nikdy nešti proti vetru)
Martin, ktoré z nich je správne...?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.02.2021 08:41:22

To že budeme riešiť tieto veci dalej nam nic nepomoze. Tu staznost ani nie je podstatna, kedze ho uz riesia svoji. Mal by dostat pokutu + stopku. Staznost mozeme dat, ale myslim, ze zbytocna. V minulosti ano, ked to media neriesili, ale teraz to riesia vsetci a hovori o tom cele slovensko (futbalove), tu je teraz staznost zbytocna, ak maju gule daju mu trest, ak gule nemaju, staznost nepomoze.

Ja ako vzdy sa zameram na nasich chalanov. Vyhrat sme mohli aj bez toho. Mali sme na to sance, ktore sme nepremenili.
Presne toto vzdy hovoril Sevela, ze treba zavriet zapas dalsim golom, lebo pride takato situacia (ktora sa neda ovplyvnit) a je to v prdeli.

Chudaci mladi chalani, mohli sme byt konecne na dobrej vlne ( stadion, vyhra proti silnemu timu), takto sa znova mozeme obavat v sobotu v Senici aby nevyhoreli. Psychika je dolezita, a takato situacia nas moze znova poslat pod tu deku, pod ktorou sme uz dlhu dobu. Teraz im treba dat mentálneho trénera, aby sme sa znova nedostali do ...

Napísať odpoveď