Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 12.07.2017 11:02:46

Jerry napísal:Martin, takze mam to chapat tak ze uz ani Vy ako klub ste neni spokojny s cestou na ktoru ste odbocili v tychto pripadoch? Ci? Pretoze je to potom velka skoda ak DNES sa vyjadrite ze bulletine sa bude rusit, magazin zatial nehrozi ani v tlacovej ani vo videovej podobe atd. Je to potom mozno take "stagnovanie" nemyslis? Chapem ekonomicke aspekty tychto aktivit, nic neni zadarmo a zisk/strata by sa mali prinajhorsom blizit k nule, ale aj tak. Ako potom chcete rozvirit tieto stojate vody? Nechyba ludom uz tak trochu entuziazmus na klube po poslednych uspesnych rokoch klubu vo vedeni ktory ste tusim predtym mali vacsi? Ci sa mylim?
myslím si, že entuziazmus nechýba
nehovorím, že my v klube, ale ja osobne
pre vysvetlenie, je rok 2017 a preto budeme viac podporovať nové médiá
klub nebude robiť menej, ale budeme smerovať svoju prácu trochu inak
resp. chcem sa vrátiť k bohatšej ponuke webu...
skúsim to vysvetliť takto, v poslednom roku sme robili veci, ktoré stali čas na organizáciu, veľkú podporu dostala Asociácia, na úvod sme im pomohli, teraz je čas, aby sa postavili na svoje nohy a my môžeme urobiť krok späť, ale z pohľadu pozície, v ktorej sme boli... ten krok späť môže byť krokom vpred v porovnaní s posledným rokom, komplikované, ale som presvedčený, že viem, čo robíme ;)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 12.07.2017 11:09:50

jerry, nemyslíš, že entuziazmus sa vytratil trošku z tribún ;)
viem, že sem to nepatrí a tých pár ľudí na fóre to vníma inak
ale skúsil som aj ja položiť otázky po tých všetkých odpovediach

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.07.2017 12:09:09

martin napísal:
Jerry napísal:Martin, takze mam to chapat tak ze uz ani Vy ako klub ste neni spokojny s cestou na ktoru ste odbocili v tychto pripadoch? Ci? Pretoze je to potom velka skoda ak DNES sa vyjadrite ze bulletine sa bude rusit, magazin zatial nehrozi ani v tlacovej ani vo videovej podobe atd. Je to potom mozno take "stagnovanie" nemyslis? Chapem ekonomicke aspekty tychto aktivit, nic neni zadarmo a zisk/strata by sa mali prinajhorsom blizit k nule, ale aj tak. Ako potom chcete rozvirit tieto stojate vody? Nechyba ludom uz tak trochu entuziazmus na klube po poslednych uspesnych rokoch klubu vo vedeni ktory ste tusim predtym mali vacsi? Ci sa mylim?
myslím si, že entuziazmus nechýba
nehovorím, že my v klube, ale ja osobne
pre vysvetlenie, je rok 2017 a preto budeme viac podporovať nové médiá
klub nebude robiť menej, ale budeme smerovať svoju prácu trochu inak
resp. chcem sa vrátiť k bohatšej ponuke webu...
skúsim to vysvetliť takto, v poslednom roku sme robili veci, ktoré stali čas na organizáciu, veľkú podporu dostala Asociácia, na úvod sme im pomohli, teraz je čas, aby sa postavili na svoje nohy a my môžeme urobiť krok späť, ale z pohľadu pozície, v ktorej sme boli... ten krok späť môže byť krokom vpred v porovnaní s posledným rokom, komplikované, ale som presvedčený, že viem, čo robíme ;)
Jasne Martin, chapem. Dali ste ocividne vela energie do asociacie a s nou spojenym promo a aktivitami + funkcnost. Bol by som nerad keby mimo teba ktokolvek v klube polavil ci stagnoval, vy ste ti co musia tomu davat to turbo, potom sa chytia aj ludia, sponzori... Chapem ze chcete robit veci spravne, vecne, s rozumom, ako jeden z mala klubov na Slovensku a este chcete ist svojou cestou, tak drzim palce, urcite som s Vami 👍🏻 Uz len viac komunikovat z tvojej strany tu na stranke alebo mozno by bolo dobre raz do mesiaca uverejnit odpovede GM na otazky fanusikov, vytvorit z toho akusi rubriku. Moze to byt aj vo video forme nieco ako kedysi v TV davali na markize ci stv ludia otazky riaditelovi.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.07.2017 12:16:57

martin napísal:jerry, nemyslíš, že entuziazmus sa vytratil trošku z tribún ;)
viem, že sem to nepatrí a tých pár ľudí na fóre to vníma inak
ale skúsil som aj ja položiť otázky po tých všetkých odpovediach
Ano, to je veru pravda, citim to aj ja, i ked az take rapidne to neni. Ono je to sposobene viacerimi dovodmi preco...:
-odchod klucovych hracov pre fanusikov v nespravnom case
-cestovanie do ZA uz ludi "unavovalo" + mensi neuspech a hned bol cert na skle
-natahovanie a moc velke ticho ohladne vystavby stadiona + JPP krcmove sumy po TN a okoli ako to "zarucene nebude" a ten holandan to tu ide zabalit
-nie moc dobre vykony v jesennej casti + vyssie spomenute odchody klucovych hracov a prichod roznych Ketov a futsalistov....................
Ja tomuto klubu verim v case i necase, nie vzdy svieti len slnko, preto verim ze zacatim vystavby stadiona onedlho a dobrymi vykonmi v UEFE ci v lige sa ten entuziazmus opat naplno objavi ;)

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.07.2017 12:27:10

Za mňa je celá Asociácia športov pre fans futbalu nezmyselná, zbytočná a kvôli nej sa fanúšikom dostáva menej info o futbale a veľa zbytočných info o iných športoch, ktoré aj tak nesledujú.

Ludia tu chodia kvôli futbalu, nie kvôli hádzanej, florbale a podobných športoch, keby o nich chceli niečo vedieť, tak chodia na ine stránky ako futbalové.

Obdobie pres asiociácou športov bolo asi najlepšie, kedy bolo dostatok informacií o futbale, teda o tom kvôli čomu sme všetci tu.

Podľa mňa by bolo dobré, viac prezentovat forum AS Trenčín, malo by to byť miesto, kde sa fans dozvedia o niečo viac ako na iných stránkach, zákulisné veci a aj viac neoficiálnych informácií a špekulácií.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 12.07.2017 13:02:44

GULIVER napísal:Za mňa je celá Asociácia športov pre fans futbalu nezmyselná, zbytočná a kvôli nej sa fanúšikom dostáva menej info o futbale a veľa zbytočných info o iných športoch, ktoré aj tak nesledujú.

Ludia tu chodia kvôli futbalu, nie kvôli hádzanej, florbale a podobných športoch, keby o nich chceli niečo vedieť, tak chodia na ine stránky ako futbalové.

Obdobie pres asiociácou športov bolo asi najlepšie, kedy bolo dostatok informacií o futbale, teda o tom kvôli čomu sme všetci tu.

Podľa mňa by bolo dobré, viac prezentovat forum AS Trenčín, malo by to byť miesto, kde sa fans dozvedia o niečo viac ako na iných stránkach, zákulisné veci a aj viac neoficiálnych informácií a špekulácií.
a práve takto to my nevnímame, hoci to je občas na náš úkor
chceme pomôcť športom, ľuďom, deťom a tým aj mestu, aby rástli

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 12.07.2017 14:21:48

Podme dalej:

Nemsova skoncila, co bude dalej? Budeme mat klub na hostovacky iba Inter?


https://nastrencin.sme.sk/c/20602170/mu ... z4mchHs3eL
"Boh je laska" 1Jn 4:8

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Príspevok od užívateľa branofly » 13.07.2017 07:27:13

aj podla mojho nazoru sa vytratil untuziazmus z tribun,
ano su na vine aj veci ako napisal Jerry
ale ked si zoberiem navstevnost pred 3-4 rokmi a porovnam posledne 2-3 roky tak to ide dole vodou, a neverim ze je to len stavom stadiona.

Ja osbne sa tesim na kazdy zapas ci sa hra v ziline, v Myjave, ....
Kto chce hlada sposoby ,........

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 22.07.2017 14:00:14

Martin, par otazok...
1. Novym generalnym partnerom klubu sa stala spolocnost Edart? Ci to bolo len na EL?
2. Nedavno ste deklarovali, ze novym partnerom klubu je Play Station. Nikde na stranke ale nevidim ich reklamu, preco?
3. Kedy bude cca.tlacovka ohladne vystavby stadiona a zaroven s tym spojene odprezentovanie vizualu stadiona? (Uz po zmenach)
4. Je pravdou ze nebolo az tak velkym zaujmom vedenia klubu postup dalej v EL kvoli financiam s tym spojenymi kedze teraz velke vydavky idu do ihrisk na Ostrove a do zacatia vystavby stadiona?
Dakujem.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 22.07.2017 17:41:16

Nie som z vedenia ale 4. otazka je chujovina, lebo lebo prijmy z EL su vzdy vacsie ako vydavky na dane predkolo. V europe sa vzdy zaraba aj na predkolach. Nie miliony ale za kazde kolo su to desattisice € ktore zostanu po vsetkych vydavkoch.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 22.07.2017 19:49:10

GULIVER napísal:Nie som z vedenia ale 4. otazka je chujovina, lebo lebo prijmy z EL su vzdy vacsie ako vydavky na dane predkolo. V europe sa vzdy zaraba aj na predkolach. Nie miliony ale za kazde kolo su to desattisice € ktore zostanu po vsetkych vydavkoch.
Cestovne a prenajom ihriska?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 23.07.2017 05:17:18

Musu napísal:
GULIVER napísal:Nie som z vedenia ale 4. otazka je chujovina, lebo lebo prijmy z EL su vzdy vacsie ako vydavky na dane predkolo. V europe sa vzdy zaraba aj na predkolach. Nie miliony ale za kazde kolo su to desattisice € ktore zostanu po vsetkych vydavkoch.
Cestovne a prenajom ihriska?
Asi tak... Treba ratat cestovne a prenajom stadiona (TT/ZA) a tam to neni zrovna malo co si vypyta momentalne Poor ci Antosik. A aj taka cesta do Petrohradu cosi stoji pre 30 ludi + ubytko/strava, to neni ako dovolenka last minute. Preto sa pytam, pretoze mam relevantne info a nerad by som bol ako fanusik klamany "futbalom" aky predviedli nasi hraci vo stvrtok v Tel Avive... Pokial sa setri kazdy cent na vydavky skrz stadiona a treningovych ploch nemuseli sme sa ani trepat do europy a davat fanusikom plane "nadeje"...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.07.2017 06:35:40

Do 200 000 sa vzdy vpraceme s nákladmi.
Klub dostane cca 230 000.
Na Zenit by bol príjem zo vstupneho pri 10€ vstupnom a zaplnenej polovici štadióna ďalších 100 000, pri 12€ vstupnom a plnom dome aj 200 000.

Najväčší bonus je získanie skúseností a možnosť zahrať si s takým veľkým súperom.

Cieľ v EL bola skupina, nevyšlo to, ide sa ďalej.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 23.07.2017 08:35:02

martin napísal:
GULIVER napísal:Za mňa je celá Asociácia športov pre fans futbalu nezmyselná, zbytočná a kvôli nej sa fanúšikom dostáva menej info o futbale a veľa zbytočných info o iných športoch, ktoré aj tak nesledujú.

Ludia tu chodia kvôli futbalu, nie kvôli hádzanej, florbale a podobných športoch, keby o nich chceli niečo vedieť, tak chodia na ine stránky ako futbalové.

Obdobie pres asiociácou športov bolo asi najlepšie, kedy bolo dostatok informacií o futbale, teda o tom kvôli čomu sme všetci tu.

Podľa mňa by bolo dobré, viac prezentovat forum AS Trenčín, malo by to byť miesto, kde sa fans dozvedia o niečo viac ako na iných stránkach, zákulisné veci a aj viac neoficiálnych informácií a špekulácií.
a práve takto to my nevnímame, hoci to je občas na náš úkor
chceme pomôcť športom, ľuďom, deťom a tým aj mestu, aby rástli
Súhlasím šport nie je len o futbale, mne sa tento projekt pozdáva.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.07.2017 17:58:05

1. Novym generalnym partnerom klubu sa stala spolocnost Edart? Ci to bolo len na EL?

iba na zápasy EL

2. Nedavno ste deklarovali, ze novym partnerom klubu je Play Station. Nikde na stranke ale nevidim ich reklamu, preco?

playstation je partnerom mladeze, vystupuju vo vsetkych videach hrac mesiaca

3. Kedy bude cca.tlacovka ohladne vystavby stadiona a zaroven s tym spojene odprezentovanie vizualu stadiona? (Uz po zmenach)

ked bude co zverejnit, ale je mozne, ze to nebudeme riesit cez TB

4. Je pravdou ze nebolo az tak velkym zaujmom vedenia klubu postup dalej v EL kvoli financiam s tym spojenymi kedze teraz velke vydavky idu do ihrisk na Ostrove a do zacatia vystavby stadiona?

nie je to pravda, kedze bonusy za zapasy dokazu vykryt naklady aj na zapasy ako su kutaisi a bnei jehuda, je to nieco podobne ako tvrdenia, ze klub nechcel ziskat titul, alebo majitel odchadza do Zlina, kazde kolo su minimalne skusenosti pre hracov, tiez si neviem predstavit ako poviete hracom, ze radsej by ste mohli vypadnut... je nam to luto, ale ideme dalej, futbal je v trencine 110 rokov a hadam este nejaky rok bude ;)

Napísať odpoveď