Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 05.09.2016 19:52:39

konecne....KONECNE !!!!
Svetlo na konci tunela a daj boh aby to nebol rychlik :D
takyto prispevok resp. vyhlasenie klubu, ustretovost ci nejaky bonus pre fanusikov... toto som chcel od zaciatku aby sa klub viac otvoril aby nieco hlesol do eteru a nehovorim ze 100% uistil ludi ze ideme dalej ale aspon dal o sebe vediet ze sa nieco deje ze zije ze tu je...
DAKUJEM
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

GULIVER
Príspevky: 1488
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 05.09.2016 20:04:13

Ustretovost ze svoj domaci zapas so Zilinou odohrame v Ziline... [smilie=chop.gif]

Preco im to ešte viac neulahcit, nemohol sa ten jeden blby zápas odohrat v Dubnici ? Senici ? alebo aj v Myjave ?, je jedno kde len nie v Ziline [smilie=axe.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 05.09.2016 20:59:55

presne tak, vraj iba Žilina odmietla vymeniť poradie zápasov -a my ich zato odmeníme darovaním domáceho prostredia ?! [smilie=clown.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.09.2016 21:07:04

http://www.astrencin.sk/clanek.asp?id=V ... encin-5079

Ja si myslím,že všetci čo chodíme denne na toto fórum a diskutujeme stojíme za klubom aj hráčmi a fandíme im v každom zápase!!!
A aj keď občas napíšeme nejakú kritiku,či trošku na chvíľu"padneme na duchu"to je normálne a ľudské a neznamená to,že by sme nefandili...
Nikto tu nikoho neuráža v diskusiách,čo sa nedá povedať o iných diskusných fórach,či facebooku,len občas zapochybujeme o prestupovej politike klubu a posťažujeme sa navzájom o plánovanej výstavbe štadióna-ktorá sa nám už niekedy zdá ako stále sa vzdialujúca fatamorgána...
Aj ja som zapochyboval viac krát o zakúpení permanentky zrovna v tejto stabilizačnej sezóne,ale ani na sekundu ma nenapadlo vrátiť ju a ani teraz pri výzve klubu,lebo chlapcom aj klubu fandím a verím naďalej napriek občasným sklamaniam a výkon proti Ružomberku mi dáva nádej!
Svoju vinu má na tom aj klub,že v poslednej dobe veľmi slabo komunikuje s fanúšikmi a pritom my uvítame akúkoľvek drobnôstku z kuchyne klubu,drobný pokrok v príprave výstavby,možno z pohľadu klubu bezvýznamný,ale pre nás vzácny a posilňujúci našu vieru,že raz ten štadión bude...
Pred finále pohára si pýtal klub od nás mailové adresy ohľadom"novej komunikácie s fanúšikmi"-s nádejou v bližšiu a osobnejšiu komunikáciu s obľúbeným klubom a viac informácií z nášho klubu som ich poskytol,ale výsledok je úplne opačný a komunikácia medzi klubom a fanúšikmi sa úplne vytráca...
Dúfal som v klubové karty,osobnejší vzťah medzi klubom a jeho vernými fanúšikmi,ako to funguje vo svete,ale som sklamaný...
Áno,my stojíme za klubom a hráčmi,napriek našim občasným sklamaniam,ale funguje to aj naopak?
Aj správa o"začatí rekonštrukcie štadióna"vyznieva trochu zvláštne a farizejsky,bez informácie,že na jar sa bude pokračovať výstavbou tribún-keďže je vynútená od SFZ a musíme to spraviť inak by sa nemohlo na jar hrávať v TN...
Všetky predaje a oslabenie kádra znášame v nádeji,že to má vyšší zmysel a na jar sa začne s výstavbou-ak sa nezačne to nikto z ľudí nepochopí...!!!

Myslím,že dôvod na zamyslenie má aj klub-hlavne čo sa týka komunikácie s fanúšikmi,ktorým stále záleží na klube,fandíme a podporujeme chlapcov aj keď sa vždy nedarí,chodíme na zápasy,kupujeme suveníry,vstupenky,permanentky a doma sa hádame s manželkami kvôli futbalu a pod....

"Domáci zápas v Žiline" je gól vedenia klubu do vlastnej brány!!!
My už máme"domácich zápasov v Žiline"dosť,prečo máme poskytnúť takúto výhodu nášmu súperovi-prečo sa nehrá v Dubnici,Myjave,či Senici?!!!

AS+FANS AS TRENČÍN=ASTN

IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 06.09.2016 07:46:25

úplne s tebou súhlasím...toto vyjadrenie je v podstate iným spôsobom povedané,ak sa vám nepáči,nemusíte chodiť.....to že sa ľuďom nepáči,už je zrejmé,že sa nevieme na domácich zápasoch dostať cez 2.000 duší a teraz ešte ohrdnú skalnými,že nemusia chodiť ? [smilie=baby.gif] .Ja si myslím,že všetkým nám tu ide o to isté,aby sa náš klub posúval,aby bolo fans čoraz viac,aby sme mohli časom chodiť na európsky futbal,aby naši chlapci odchádzali do kvalitných klubov a posilňovali repre........jediné čo tu vyčítame je, že sa tu veľmi málo komunikovalo. 80 percent toho článku vnímam pozitívne,ale vrátenie permanentiek a ten domáci Žilinský zápas....musíme sa všetci ešte veľa učiť..my ako fans a aj vedenie. [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.09.2016 09:17:43

mna by tiez zaujimalo, preco nehrame domace zapasy v dubnici. osobak tam ide 10 minut a autom si clovek ani nevsimne, ze opustil trencin. alebo v nemsovej po udeleni vynimky. tych 2000 ludi, ktori chodia na zapasy, sa predsa mesti vsade. "domaci zapas" v zelinke? to co je?

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 06.09.2016 11:37:28

baki napísal:mna by tiez zaujimalo, preco nehrame domace zapasy v dubnici. osobak tam ide 10 minut a autom si clovek ani nevsimne, ze opustil trencin. alebo v nemsovej po udeleni vynimky. tych 2000 ludi, ktori chodia na zapasy, sa predsa mesti vsade. "domaci zapas" v zelinke? to co je?
Myslim, ze na Facebooku to v reakciach klub vysvetloval tym, ze Dubnica nie je sposobila a pochybujem, ze by ULK dala vynimku na 4 zapasy. Mohli by sme hrat tak akurat v Myjave alebo Senici, co s pohladu dopravy nie je moc vyhodne. Osobne nerozumiem tym reakciam na zapas v Ziline. Pravidla su take, ze si mozeme vymenit len tri zapasy a bohuzial ten posledny jesenny vychadza na Zilinu. Je to fakt a nic s tym nenarobime. Nema zmysel sa zas stazovat. Myslim si, ze klub pripravi dopravu zadarmo alebo nieco podobne.

Ponuku vratit permanentku beriem ako spravne znamenie klubu, ze si za svojimi rozhodnutiami stoji a nebude oberat o peniaze ludi, ktori s nimi nesuhlasia. Bolo viacero reakcii typu "uz si permanentku nekupim" a podobne. Ak je niekto len fanusikom uspechu, tak moze dostat spat svoje peniaze a uz sa nemusi stazovat.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.09.2016 12:47:48

preco je dubnica nesposobila? pred 2 rokmi sme tam hrali EL a teraz nemozeme ani nasu ligu? co take podstatne sa tam za tie dva roky stalo? vybuchla tam bomba? alebo zas zauradoval nejaky skriatok kmotorok? chapem, ze pre europu je dubnica nesposobila preto, lebo nema kapacitu 8000 divakov. ale preco je nesposobila na nasu ligu, by ma vazne zaujimalo.

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 06.09.2016 13:01:04

presne a vela ludí z Dubnice k nám dochádza na futbal,čo viem,boli by radi,keby mali na chvílku zase ligové mužstvo......ale tak nevieme sfz detaily [smilie=boxing.gif]

snapshot
Príspevky: 2736
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.09.2016 14:49:55

Ja nechapem jednej veci.

SFZ vie, ze vacsina stadionov prechadza rekonstrukciami. A to dost velkymi.. Tak preco sa s tymi blaznami z ULK nedohodli a nepozatavali ucinnost opatrenia 3 prelozenych zapasov??

Ved to je na hlavu postavene. Na jednu stranu chcu, aby kluby platili velke rekonstrukcie ale na druhu, nedaju priestor fanusikom vidiet ich klub.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.09.2016 17:23:59

baki napísal:preco je dubnica nesposobila? pred 2 rokmi sme tam hrali EL a teraz nemozeme ani nasu ligu? co take podstatne sa tam za tie dva roky stalo? vybuchla tam bomba? alebo zas zauradoval nejaky skriatok kmotorok? chapem, ze pre europu je dubnica nesposobila preto, lebo nema kapacitu 8000 divakov. ale preco je nesposobila na nasu ligu, by ma vazne zaujimalo.
uf napísal:presne a vela ludí z Dubnice k nám dochádza na futbal,čo viem,boli by radi,keby mali na chvílku zase ligové mužstvo[smilie=boxing.gif]
Uplny suhlas s obidvoma prispevkami.
Aj ja sa cudujem preco sme v Dubnici pred dvoma rokmi mohli hrat zapasy EL (a najma vitazstva nad svedskym Göteborgom a srbskym Novym Sadom priniesli fantasticku atmosferu a zazitky) a zrazu nie.
Nasledny zapas s Hullom potom v Ziline (co sa vacsine fans uz v tom case nepacilo !) namiesto Dubnice odovodnilo vtedy nase vedenie vacsim komfortom pre tymy i novinarov ale urcite nie tym ze by dubnicky stadion nevyhovoval EL !
A tiez v nasej lige by v jeseni aj podla mojho nazoru dubnicky stadion vyhovoval (vyhrievanie ma byt povinne az na jar).

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.09.2016 17:30:06

snapshot napísal:Ja nechapem jednej veci.

SFZ vie, ze vacsina stadionov prechadza rekonstrukciami. A to dost velkymi.. Tak preco sa s tymi blaznami z ULK nedohodli a nepozatavali ucinnost opatrenia 3 prelozenych zapasov??

Ved to je na hlavu postavene. Na jednu stranu chcu, aby kluby platili velke rekonstrukcie ale na druhu, nedaju priestor fanusikom vidiet ich klub.
Presne tak - inak zda sa ze terminovo to vyhrievanie najviac prekaza prave v TN - ale to asi niekomu velmi velmi vyhovuje.
Vyhrievanie bud uz maju alebo sa prave uz na nom pracuje na viacerych stadionoch v SK (najma tych s majitelmi oligarchami) takze tym to vobec nevadi.
Nam to vsak skomplikuje situaciu pri prestavbe tak ze sa neda uz hybat s povrchom (ako to napr. bolo v Plzni kde "posunuli" travnik k jedinej povodnej tribune a prestavili z atletickeho na futbalovy).
A vraj aj nas plan bol posunut travnik - neviem ci aj k tribune ale vraj aj smerom k hradzi, teraz nastal problem a teda umiestnenie travnika nemozeme zmenit do optimalnej pozicie.

Inak k tomu vyhrievaniu - podla mna znova vec ktora ma niekomu stazit zivot alebo niekomu zariadit si nahananie kseftikov.
Nezda sa mi ani ze je to celoeuropske nariadenie lebo je tam aj vela juznych statov ktorym to je na nic. Ze to maju aj Cesi a niektore ine staty to nie je meritko, ti tiez nie su lobby-free (alebo corruption-free).
A nasa "umelina" byvala celkom dobre pripravena aj zimnom obdobi, co sa vsak o niektorych prirodnych oracinach povedat nedalo.
Ani pri relativne lepsom prirodnom povrchu vyhrievanie nie je totiz vseliek - videli sme v prvom jarnom zapase v Ziline (ked mali este prirodny travnik).
Tento zapas museli pre nesposobilost odlozit - a vyhrievanie zjavne neprinieslo vyhodu pri pocasi ked padlo trochu dazda so snehom (a vobec nie extremne).

snapshot
Príspevky: 2736
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.09.2016 18:07:24

Hamer ale ja nehovorim iba o vymene travnika. Ja hovorim komplet o rekonstrukcii stadionov. Aj ked mnohe kluby hladaju utocisko v inych mestach vid TT, DS
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.09.2016 08:47:21

snapshot napísal:Hamer ale ja nehovorim iba o vymene travnika. Ja hovorim komplet o rekonstrukcii stadionov. Aj ked mnohe kluby hladaju utocisko v inych mestach vid TT, DS
Ved ja viem, len som to doplnil aj o nezmyselnom termine vyhrievania ktore nam skomplikovalo situaciu pocas rekonstrukcie.
Napokon aj niektore dalsie kluby ukoncia svoju rekonstrukciu az po r.2018 ale vyhrievanie travnika je platne uz od 2017.

snapshot
Príspevky: 2736
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.09.2016 08:54:07

Hamer napísal: Ved ja viem, len som to doplnil aj o nezmyselnom termine vyhrievania ktore nam skomplikovalo situaciu pocas rekonstrukcie.
Napokon aj niektore dalsie kluby ukoncia svoju rekonstrukciu az po r.2018 ale vyhrievanie travnika je platne uz od 2017.
V podstate je spravne, ze SFZ dalo jasny deadline dokedy to ma byt hotove ak kluby chcu hrat najvyssiu ligu. Ale treba si uvedomit, ze niektore pravidla ako o tych 3 prelozenych zapasoch treba pozastavit, kvoli rekonstrukciam.
Aj ked jasne, potom by mohlo prist k tomu, ze jeden tim celu polsezonu odohra vonku a druihu doma, ale ved to je vzdy n a dohode dvoch timov. Bud s tym suhlasia alebo nie.

Ale cco sa tyka DCA, otazne je, v ako stave je ten stadion. EL sme tam hrali pred 4 rokmi. Za 4 roky sa moze udiat vselico.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď