Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Balrog » 17.09.2018 12:40:28

neplánuje sa z dnešného stretnutia vysielať live na astv???
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.09.2018 15:21:49

Nie. Pisali to na fb.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 17.09.2018 15:43:44

Doufám, že si někdo půjde značit poznámky [smilie=cap.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa baki » 17.09.2018 16:17:04

prenos urcite nebude. z kina prenosy nerobia. nerozumiem tejto tvrdohlavosti. ak chcete info z prvej ruky, treba tam ist.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.09.2018 22:16:45

LuckyLoser napísal:
17.09.2018 15:43:44
Doufám, že si někdo půjde značit poznámky [smilie=cap.gif]
V skratke asi:.
Skupinu EL chcel v AS len Moniz (klub neni pripraveny)
Jamie sa predal dobre.
Klescik bude mat cestne miesto v klube.
Novi stoperi jedine z akademie, vlastne cela obrana ma byt slovenska.
Inter je nasa farma, Becko nebude.
Ideme na titul a pohar.
Staznosti na rozhodcov nepiseme, iba im RR dohovori.
Prenajali sme si od Zamaroviec sport hotel a bude sa tam stahovat vsetko co je v stankoviac, ked sa to prerobi.
Ligu hrame na Myjave kvoli ULK a SFZ, nie kvoli vystavbe stadiona.
Vychodna Tribuna ma byt o rok (optimizmus), cena 10 mega, kapacita 2600ludi +400 vip+zazemie...
Ak budu prachy (daju nam uver), tak bude aj sever a juh( prachy nemame)
Zapadna zostane ( bude sa stavat nova, iba ked bude dobra navstevnost.)
LL s tym sekne ked bude stadion, takze este to tu par rokov potiahne.
RR to bral dost osobne vsetko ohladom stadiona.
Micega a Biresova si nahanali hlasy.
Keby stavame skladacku ako v Nitre, uz by sme na nej hrali. Kedze stavame nieco ine, tak to potrva roky.
Inak vizualizacia super, len nemysleli na to, ze ked sa postavi zapadna tribuna, tak ta vychodna uz bude dosluhovat.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.09.2018 23:07:24

Vďaka pán Rybníček aj Martin za zaujímavú diskusiu v kine Metro!
Bol som prvý krát a veľmi sa mi to páčilo.
Štadión,teda nová vizualizácia sa mi páči viac ako tá hranatá a otvorená z 2015.
Hovorili ste veľmi emotívne a zanietene a viac ako všetky slová ma presvedčili vaše slzy v očiach na záver akcie,keď Ste povedal,že nik sa tak nechce dožiť toho štadióna ako Vy...
To bol pre mňa najsilnejší moment celého večera a dôkaz,že to myslíte úprimne,lebo ako hovorí môj obľúbený šéf RND
[smilie=clover.gif] Stanislav Štepka: "Slza je posol duše" [smilie=clover.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Balrog » 18.09.2018 09:33:02

no vyzerá to naozaj veľmi sľubne [smilie=beer2.gif]
vizualizácia štadióna bude na stránke zverejnená?
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Andy182 » 18.09.2018 11:44:59

natáčali to so slovami, že to bude zverejnené pre tých ktorí nemohli prísť...

inak oficiálne by to mali odpáliť nejak do konca mesiaca kedy povedia zhotoviteľa, termíny a podobné veci ... cez to všetko, stavba už začala (robia dosku).

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 18.09.2018 11:47:18

štadión azda teda fajn [smilie=thumbsup.gif]
zarazilo ma ale že "klub nie je pripravený" na prísun peňazí z Európy v prípade postupu do skupiny, potom drbať aj na celý titul keď sa na LM znovu vyflákneme a úspech nebudeme okrem ténera chcieť (môj pohľad)

Aspoň sa už nemusíme v diskusiách rozčuľovať nad výčinmi rozhodcov, veď sťažovať sa netreba, RR im "dohovorí". Podľa opakovaných "výkonov" Marhefku, Glovu atď vidíme, že si jeho dohovárania náramne berú k srdcu [smilie=grin.gif] [smilie=wall.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa baki » 18.09.2018 18:29:46

bol sa na "dejchanku" v kine prvy raz. pokial ide o napad, je to super. vysoko si cenim, ze to RR spravil. mohol napr. odpovedat na otazky tu z fora alebo z fb. precitat si ch, premysliet si odpovede a poslat ich nic nehovoriace, stylisticky vycibrene. nazivo nikdy nevie, aki rypaci tam pridu. a oni aj prisli. kampan dvoch kandidatov na primatora v bliziach sa volbach bola nechutna. uplne pokazia dobry dojem zo stretnutia. hlavne z nasho kamarata som bol zhrozeny. arogantnejsieho a narcistickejsieho cloveka ako je milos micega som davno nevidel. toho by som nedal kandidovat ani na post vyberaca poplatkov na verejnych toaletach, nieto na primatora alebo poslanca msz. ak chcu politici nieco riesit s vedenim klubu, nech pridu za RR pocas jeho pracovnej doby. vsetko ostatne je len uboha kampan.
k samotnym veciam, co tam odzneli. RR ma hladat stoperov na slovensku? fajn, good idea. preco to potom nerobi? co mu brani vytypovat si nejakych dvoch lavickarov u nasich ligovych konkurentov v primeranom veku (do 25 rokov) a skusit ich napr. na hostovanie alebo 1-rocnu zmluvu? urcite by boli lepsi ako stredopoliar paur alebo klescik. ozeta tak svojho casu postupila spravila 4. a 5. miesto v lige este v 90-tych rokoch. bolo tam vela nechcenych a nedocenenych hracov z inych ligovych klubov. nech mi nikto nehovori, ze nejaky chalan zo ZM alebo z podbrezovej by tu negrcal na ihrisku vnutornosti, len aby dostal zmluvu. ak by mal potencial, tak by vplyvom prostredia urcite isiel vykonnostne hore.

k stadionu. tu by som povedal, ze je lepsi vrabec v hrsti ako holub na streche. ak nemaju prachy, naco idu do zmensenej verie old traffordu alebo tak... jedna tribuna za 10 mega s kapacitou pre 2600 normalych ludi a 400 papalasov, za tu cenu maju v NT, ZM, SE cely stadion. ja RR fandim, a ked hovoril, posobil velmi presvedcivo. to, co predviedol, sa podla mna neda zahrat. on to mysli vazne. len aby to neskoncilo zanikom a-timu alebo stahovanim sa klubu do ineho mesta, kde ten stadion proste je.
zachovanie starej, exustujucej tribuny je pre mna novinka. radsej by som bol za uplne novy stadion, ale ak na to nebudu mat a vhodne tu staru zrekonstruuju, tak im nikto nic nepovie. hlavne, aby zmizli tie otravne stlpy. myslienka zachovania lizatok je super.
cele mi to pride ako velmi velke dobrodruzstvo, ktore predpoklada, ze aj nadalej budeme hrat kazdorocne europu a vyhodne predavat hracov. a to nie je iste.
ked LL odide, tak sucasnu sportovu uroven bude tazke zachovat, lebo s nim odidu aj jeho prachy, no hlavne jeho kontakty. nuz, uvidime. ostava len verit, ze to nejako dopadne.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 05.10.2018 14:08:00

Nedá mi to, musím sem dať tento (v Sme zamknutý) rozhovor, veľmi poučný pre hráčov, funkcionárov i fanúšikov. Ja som presvedčený, že Ricardo je typ trénera akého sme nemali nielen v Trenčíne, ale ani na Slovensku. Možno nie je zatiaľ 100%ne dokonalý vo výbere taktiky či hráčov v konkrétnych zápasoch, situáciách (čo sám priznal pri Larnake) a čo myslím že postupne príde, ale svojim nadšením pre prácu, až neuveriteľným entuziazmom či bojovnosťou nemá u nás konkurenciu. Odporúčam najmä niektorým "pokakancom" tohto fóra prečítať jeho slová o výstižne pomenovanom strachu Slovákov povedať svoj názor, o úplnej absencii kritickej klímy, o strachu hovoriť o negatívnych veciach.
Ja mu fandím a držím palce, jeho úspechy budú našim šťastím.

Slováci sú uzavretejší ako Holanďania, hovorí tréner AS Trenčín Ricardo Moniz
Kedy ste prvý raz počuli o Trenčíne?
- Je to už niekoľko rokov. Prvý kontakt prišiel cez Lea van Veena, ktorý má spojenie s Ajaxom Amsterdam. Vedel som, že medzi Ajaxom a Trenčínom funguje dobrá spolupráca. Po prvom titule som začal klub sledovať podrobnejšie.

Pozná futbalová verejnosť v Holandsku AS Trenčín?
- Po dvojzápase s Feyenoordom už definitívne všetci. Ľudia sa začali viac zaujímať. AS Trenčín je inovatívny klub. Má plán, štruktúru, vízie. Viete, dnes deväťdesiat percent klubov nevie ako postupovať. Tých zvyšných desať sú Barcelona, Manchester United...
Mrzí ma, že holandským veľkoklubom niečo podobné chýba. V Trenčíne je Róbert Rybníček s Tschenom La Lingom. Postupnými krokmi budujú klub a majú víziu. To sa mi páči.
Chýba mi však viac Slovákov v tíme. Potrebovali by sme podobný mix, ako mal Ajax v osemdesiatich rokoch. Polovica tímu by mala byť z regiónu alebo zo Slovenska.

Je váš vzťah s majiteľom klubu Tschenom La Lingom založený na kamarátskej báze?
- Vo futbale nemám priateľov. Fungujeme na základe vzájomného rešpektu a profesionality. Ostatné veci nie sú dôležité. Nadnesene povedané, ja som zlý na neho a on na mňa.
Do futbalu musíme vložiť všetko. Ak si budeme povinnosti plniť na deväťdesiatdeväť percent, je to zle.

Prebolelo vás sklamanie z vypadnutia z Európskej ligy?
- Pár dní po Larnake mi bolo otrasne. Zažil som najväčšie sklamanie vo futbalovom živote. Neprišlo v Hamburgu ani v Salzburgu, ale v Trenčíne. Veľmi som túžil dostať klub do skupinovej fázy.
Niečo sme dlhodobo budovali a všetko bolo šmahom ruky preč. Vybuchli sme na viacerých frontoch.
Zdolali sme Górnik, Feyenoord a všetko padlo. V dôležitých momentoch sme minuli cieľ.
Život však ide ďalej. Máme pred sebou nové ciele. Teší ma, že mám okolo seba progresívnych a mladých trénerov, ktorí sú hladní po úspechu. Dobíjajú ma energiou do ďalšej práce.

A čo Trenčín ako miesto pre život?
- Trenčín je veľmi zaujímavé mesto s bohatou kultúrou. Ľudia tu majú otvorenú myseľ. V centre sa deje veľa zaujímavých podujatí. Navštevujú ho turisti. Čas strávený na Slovensku si užívam.

Sú Slováci iní ako Holanďania?
- Sú uzavretejší. Názor nehovoria okamžite. Holanďania ho zas povedia až príliš rýchlo. Je to záležitosťou spoločenských pomerov, vlády. Ja sa nachádzam niekde uprostred.
Milujem futbal a po zápase proti Ružomberku mnou lomcovali emócie. Otvorene som povedal svoj názor.
Chýba mi tu väčšia kritická klíma. Snažím sa nejaké veci zmeniť. Ľudia majú strach hovoriť o negatívnych veciach. Vytvoria si blok a radšej nič neriešia.
Viete, myšlienka spojiť sa pre futbal by nemala byť iba sloganom. Mali by sme sa spojiť pre futbal kvôli fanúšikom, deťom ... Všetkým nám by malo ísť o jeho napredovanie.
Po vyradení Feyenoordu si nás viac začalo všímať zahraničie. Skvelo sme reprezentovali slovenský futbal. Poliaci by o tom vedeli hovoriť svoje. Musíme sa lepšie prezentovať, byť sebavedomejší. V našom klube chýbajú lídri a je na nás, aby sme ich dokázali vytvoriť. Napríklad hráč ako Jakub Paur má na podobné veci dobré predpoklady. Ľudia ako on nás môžu doviesť ďalej.

Infraštruktúra klubu je na slabej úrovni. Nie ste z toho frustrovaný?
- Pôsobil som v Salzburgu, kde bolo všetko „zo zlata“, ale mentalita ľudí nebola dobre nastavená. Hovorím o začiatku éry Red Bullu, kedy boli všetci až príliš flegmatickí. Mali krásne ihriská, ale k čomu to všetko bolo, keď nikto nechcel pracovať.
U nás nie je takmer nič, ale makať chcú všetci.
Na preškolenie by som sem poslal viacero futbalistov.
Som chlapec z ulice. Podmienky pre mňa nie sú dôležitý faktor.

Hráčov nabádate radovať sa s fanúšikmi a aj vy sa s nimi idete pozdraviť. Tréneri to bežne nerobia. Vy áno. Prečo?
- Rešpektujem ich a chcem im prejaviť vďačnosť. Som Ricardo z ulice. Neznášam aroganciu. Všetci ľudia sú si rovní. Nerobím medzi nimi rozdiely. Príde mi prirodzené, aby som sa im poďakoval za ich čas, energiu, srdce.
Futbal sa hrá pre ľudí. Na to sa v dnešnom futbale zabúda. Doba sa zmenila. Ľudia sú rezervovaní a chýba väčšia otvorenosť. To z futbalu musí vymiznúť.
Futbal je dnes nudnou hrou. Tréneri sa boja o svoje miesta. Hrajú pre výsledky. S hráčmi nevedú rozhovory a oni sa cítia ako otroci. Taký je dnešný štýl. Kouč by mal byť aj kamarát aj otec.

Na štadióne trávite hodiny. Čomu sa venujete mimo futbalu?
- Jedinou cestou je byť bdelý celých dvadsaťštyri hodín. Ak nie, nemôžem byť dobrý tréner. Futbal a záležitosti okolo neho sú pre mňa relax. Inak žiť neviem.

Stáva sa Trenčín lákadlom pre mladých hráčov z Holandska, Afriky, Balkánu v ceste k veľkému futbalu?
- V Trenčíne majú ideálnu možnosť zlepšovať sa. Snažíme sa im pomôcť urobiť ďalší krok v kariére. Drvivú väčšinu práce však musia odviesť sami. Musia ukázať trénerom, že na to majú.

Akí sú dnešní futbalisti. Majú snahu napredovať?
Viete, prečo je Cristiano Ronaldo taký úspešný? Pretože trénuje neskutočné množstvo hodín naviac. A málokto ho nasleduje. Veľmi málo chlapcov obetuje futbalu toľko ako on. Ale to je o jeho presvedčení. On nerobí to, čo chcú iní, ale to, čo cíti.
Hráč by si mal ísť za svojim snom. Musia mať v hlave silnú myšlienku, sny a byť odlišní od zvyšku. Akoby sa stratila zarputilosť, akou sa prezentoval Cantona, Maradonna, Messi alebo Cannavaro.
Jasným príkladom je Holandsko. Vo futbale vytvára akýchsi robotov. Všetko pramení od organizácie futbalu, cez akadémie. Vytratili sme sa z veľkých podujatí. Zmizli veľkí hráči.

Na hráčov ste prísny. Chápu to?
- To je jediná možnosť, ako im pomôcť. Potom budú mať tridsaťpäť rokov a už nemôžu vrátiť čas naspäť. Môžu rozprávať koľko chcú, akým veľkým talentom boli v minulosti.
Som ich šéf, cítim za nich zodpovednosť.

Aké boli ohlasy v Holandsku po vyradení Feyenoordu?
- Po žilinskom stretnutí sa tvárili pozitívne. Mnohí hovorili o tom, že Rotterdam doma zvíťazí o sedem gólov. A potom prišli výhovorky. V odvete mal Trenčín šťastie, Van Persie nemal svoj deň. My vieme, že to nie je pravda. V predkolách sme ukázali veľa kvality. Najviac ma teší, že všetci ľudia z pozadia trenčianskeho klubu dostali prejav úcty za dlhodobú koncepčnú prácu od známych ľudí.

V Trenčíne pôsobí veľa mladých hráčov z Afriky. Je náročné ich viesť a trénovať?
- Robil som futbal v pätnástich krajinách. Nikdy som nepočul hlúpejšiu vec ako riešiť rozdielnosť hráčov. Nevidím rozdiely. Nepoznám hranice. Celoživotne sa stretávam s ľuďmi rôznych národností, náboženstiev. Je zlé, ak hodnotíme ľudí podľa farby pleti.
Chlapci z Afriky sú tichí, vďační, niekedy nie sú veľmi zodpovední. Trenčín ich musí rešpektovať. Dávajú mu veľa. Zlepšujú meno.
Je rok dvetisícosemnásť. Hodnoťme hráčov komplexne. Nie na základe toho, z akej časti sveta pochádzajú.

Stáli ste na prahu skupinovej fázy Európskej ligy. Mal váš tím kvalitu na to, aby ho čakalo jesenné dobrodružstvo v základnej skupine?
- Vyradili sme Budučnosť aj Górnik. S Feyenoordom sme vyhrali v celkovom súčte päť ku jednej. Keď zničíte Feyenoord, musíte poraziť každého. Lenže na to treba byť sústredený na sto percent, nie na osemdesiatdeväť.
Sklamal som. Nedokázal som tím dostatočne pripraviť. Mohli sme prepísať históriu, ľudia mohli o nás hovoriť. Trenčín sme mohli zapísať na mapu futbalovej Európy veľkým písmom.
Až príliš sme sa zamerali na Feyenoord. Potom sme stratili sústredenosť.
V Larnake mi chýbalo viac sebavedomia. Ukázať súperovi, že toto sme my! My budeme víťazi.
Tento tím má veľa kvality. Všetci sa pýtali, kto je Mance, keď dal tri góly Rotterdamu.
Chýbali nám víťazné tipy. Ak nemáte lídra, je to ťažké. Hovorím o hráčoch, ktorí zaberú v momentoch, kedy to tím potrebuje.

Kričali ste na hráčov?
- Veľmi. Veď nám chýbal posledný krok.

Proti Larnake už mužstvu nepomohol Lawrence. Ako ste vnímali jeho absenciu?
- Musel som ju prijať. O hráčov Trenčína je záujem, pretože sú kvalitní. Rešpektujem rozhodnutia klubu. Anderlecht mal o neho veľký záujem. Bol pre nás veľmi dôležitý, ale taký je futbalový život.

Prijímate aj fakt, že koncepčná práca sa vám môže kedykoľvek rozpadnúť a klub predá ktoréhokoľvek hráča?
- Klub funguje na určitej filozofii. V Salzburgu sme boli spolu dlhodobo. Podobný systém je pre mňa niečím novým. Neriešim veci, ktoré nezmením.

Trnava sa do základnej skupiny Európskej ligy prebojovala defenzívnym štýlom futbalu. Sledovali ste ju?
- Hrajú futbal založený na obrane, aký my nepreferujeme. Niečo by sme sa však od nich mohli naučiť. Lídrom obrany bol iba Jamie Lawrence.
Videli ste obrancov Larnaky? To boli vrahovia, ktorí nás takmer do ničoho nepustili. Podobné typy by som chcel aj u nás.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa sammy » 08.10.2018 10:57:41

vdaka. zrovna pred hodinkou som to objavil na sme a dufal som, ze to tu niekto da cele.
cita sa to na jeden nadych, lebo ten clovek tomu, co hovori aj naozaj veri. nie ako sfz a ich slogan spojme sa pre futbal, na ktory tiez poukazal (a na to, ze je to v podani sfz len prazdna fraza - za to vdaka).
velmi trefne vsetko aj o povahe ludi. ziadne debilne omacky, co sa uz sportovci a funkcionari na slovensku naucili naspamat a vsetci to po sebe opakuju dookola. mame tu vynimocny zjav, ale s takym je vacsinou aj narocne spolupracovat. zial, ako som uz pisal inde, takyto fanatik do futbalu potrebuje rovnakych fanatikov okolo seba a hracov, ktori budu chapat preco na nich krici. stale dufam, ze tie tri prehry nie su dielom urcitej sabotaze zo strany hracov, aj ked porovnanie kvality kadra navrava, ze tri prehry proti muzstvam zo spodu tabulky su statisticky velmi malo pravdepodobne...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa erik » 09.10.2018 08:26:57

Slová Moniza - AS Trenčín je inovatívny klub. Má plán, štruktúru, vízie.Viete, dnes deväťdesiat percent klubov nevie ako postupovať. Tých zvyšných desať sú Barcelona, Manchester United...
Mrzí ma, že holandským veľkoklubom niečo podobné chýba. V Trenčíne je Róbert Rybníček s Tschenom La Lingom. Postupnými krokmi budujú klub a majú víziu. To sa mi páči.
Chýba mi však viac Slovákov v tíme. Potrebovali by sme podobný mix, ako mal Ajax v osemdesiatich rokoch. Polovica tímu by mala byť z regiónu alebo zo Slovenska.
Neviem , či je natoľko zapálený, keď As radí medzi 10 percent klubov ktoré vedia ako postupovať, ale prečo predtým trénoval v tých ostatných ktoré to nevedeli. No a ďalšie vyjadrenia (zistím kto je za tým, .......) netreba už komentovať. Už rozumiem prečo z tých cca 20 klubov kde pôsobil, skončil predčasne v 13.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 09.10.2018 18:28:41

Mne sa jeho názory v rozhovore pozdávajú a držím mu palce,aby sa mu čo najviac podarilo nakaziť svojim maximalizmom hráčov aj ostatných v klube...
Ale obávam sa že ani u nás sa nepresadí,lebo Slovákom,vrátane mňa,sa nechce makať na 100 percent,najmä ak sa necítia podľa toho ohodnotení...
U nás každému stačí odviesť si práci štandardný priemer,ale podľa toho to u nás aj tak vyzerá a ešte dlho bude...
Ale v AS môžu stavať na motivácii predať sa do lepšej ligy,klubu,tak v tomto je výhoda oproti bežnej práci,kde sa človek zvyčajne ďalej neposunie...
Mám nádej,že to nieje sabotáž,ale len kríza po vypadnutí z EL,uvidíme zajtra v pohári proti Lokomotíve,nesmú dopustiť,aby sa opakoval Medzev,lebo cez pohár je najľahšia cesta do Európy...

PS: vďaka Handel! [smilie=clap2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 16.10.2018 14:05:28

Martin, mám 2 otázočky, myslím, že mi dokážeš a môžeš na ne odpovedať:
1) Je možné, na základe výnimiek od Uefa (viď Jablonec) hrať skupinu EL doma na našich 2 tribúnach ?
2) Je v hosťovaní Mašoviča opcia na trvaly prestup ?

Dík

Napísať odpoveď