Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa falco » 12.07.2018 10:01:59

Hlavne že vykrikovali že si môžu vyberať [smilie=chop.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.07.2018 11:48:26

zase nie je to malá firmička, funguje ani nie 2 roky, tržby mala po roku posobenia cez 5 mil€ a cisty zisk nad 0,5mil.€ a to len po roku posobenia, myslim ze ich firma pôjde ešte hore. Tipujem, že sme to uzavreli na 50k-100k za sezónu s tým že do budúcna to pôjde hore.

https://finstat.sk/50433971

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 12.07.2018 14:15:02

Andy182 napísal:
12.07.2018 09:39:21
No, popravde, orion tip nepoznám ...

Pán Skovajsa má v BN herne (Magic Club) a klub (103 club - bar/reštika), čiže nie je to veľká spoločnosť ako bol Aegon, ani veľka stávková ako Nike, Fortuna a iné...
čiže náš generálny je maličký, určite nie s takým krytím ako mal Aegon... Je mi preto aj trošku zvláštne, že AS dalo príležitosť takému "malému" hráčovi v podnikateľskej branži, ale chápem, že asi nebolo na výber a zobrali aj to, čo bolo...
Tak Aegon je nadnarodna firma s x investiciami.

Mala lokalna firma moze byt lepsia lebo ma vztah ku klubu a nieco ho tu viaze. Hlavne nie je odkazana na statne dotacie a zakazky ako napriklad je/bola DUHA Uvidime
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa baki » 15.07.2018 15:30:44

ja som o spolocnosti orion tip tiez nikdy nepocul. ked sme volali po silnom regionalnom sponzorovi, asi sme nemali na mysli prave toto. skor som prekvapeny, ze so silou znacky, ktoru vedenie v poslednych rokoch tak pracne budovalo a s kontaktmi LL, nemala ziadna znama spolocnost zaujem o generalny sponzoring klubu. nie som velky fanusik montovania sa stavkovych spolocnosti do sponzoringu profesionalneho sportu. povazujem to za konflikt zaujmov. na tuto stavkovu mini kancelaricku sa klub asi nebude moct tak spolahnut ako na aegon.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa erik » 16.07.2018 10:01:59

Myslím, že mať gen. sponzora zo ziskom 0,5 mil. € nie je moc šťastné riešenie. Firma funguje krátko a jej zatriedenie je krátkodobé. Stávková spol. a hracie automaty signalizuje ???????? Iniciatíva "Za slušné Slovensko" sa môže realizovať. Pýtam sa kde je trenčianska podnikateľská spoločnosť? Jedine , že sa platia z toho len hráči slovenskej národnosti

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa filipina » 16.07.2018 12:29:49

Pri stave podnikateľského prostredia v TN a okolí - bez chance nejaký sponzor - jediná firma ako - tak Leoni (a tá nedá do športu ani evry) a MSM - Dukla. A slovenskí zlodeji sa radšej hrajú na svojom piesočku a radšej prehadzujú groše aby nesplesniveli ako by ich dali do športu. P.S. A sponzorstvo a lá Grafobal - Ďakujem - neprosím [smilie=angry.gif] ! Takže "bohužiaľ" vďaka i za Orion
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.07.2018 13:58:15

suhlasim s filipina

Nuz menujme silnu spolocnost z TN ktora tu ma aj korene.
MSM, WSM Dukla aj ked MSM nie je z TN
Rona -Dukla
Savetech - maju iny sport


Mozno Continental, Porfix, Raven, KJG.

Ale v takom malom meste tahat 2 najvacsie sporty na najvyssej urovni nie je lahke. Uz je iba BA a ZA. Aj to ZA hokej ledva preziva.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Luboš » 17.07.2018 19:28:04

Holand majitel...čakal som sponzora zo zahranicia a takehoto prdola, co obera slovac o peniaze na automatoch... Neman rad stavkove spolocnosti a hracie automaty...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Jerry » 25.07.2018 00:10:28

Budme radi aj za Orion Tip, ja som s tym ok. Kazdy peniaz dobry peniaz. Skor ma mrzi ze po 2x2 double a dobrej praci klubu si nedokazal klub za posledne roky cez uspechy najst novych silnych partnerov, to by velmi klubu pomohlo po ekonomickej stranke a nemuselo by to byt az tolko o predajoch, i ked tie vzdy boli a budu. Urcite sa Igor S.snazi v tom poli marketingovom, o to pokoj, ale cakal som ze nejaku vacsiu zaujimavu firmicku si klub najde za ostatne 2 roky od posl.titulu. Ved 6 rok po sebe hrame pohare europske v predkolach. Taka Sered ma teraz na dresoch iClinic a co viem tak ta vie zasponzorovat slusne.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 01.08.2018 23:13:55

Quo vadis AS?
Vybrali ste si trénera a teraz ho vo vyhlásení potopíte pred celou slovenskou športovou verejnosťou...
Nechápem a pri tom mal pravdu!!!
Možno nebol Marhefka uplatený,možno je taký neschopný,ale nieje to prvý krát,čo potopil AS a nielen on ale aj iní"profi rozhodcovia SFZ" a vy len mlčíte,zatiaľ čo tréner cudzinec bojuje za AS váš klub...
Nepochopiteľné a neodpustiteľné!!!
Asi chcete stratiť dôveru aj posledných fanúšikov po informačnom embargu ohľadom výstavby-nevýstavby,sťahovaní na Myjavu teraz toto...
Rešpekt v očiach verejnosti aj fanúšikov sa takto nebuduje...
[smilie=axe.gif] [smilie=chop.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa falco » 02.08.2018 09:15:36

Oni už total na nás séru už ich zaujímaju len prachy za predaj hráčov to je vsetko

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa erik » 03.08.2018 13:18:22

Juraj , prečo nekandiduješ za gen. manažéra AS Trenčín. Mám dojem, že Ty by si vedel vyriešiť ďaleko viac problémov ak o Ryba. A koniec koncov veď pán tréner Ricardo Moniz je uznávaná európska kapacita v trénerskom fachu o čom svedčí jeho dlhodobá trénerská pôsobnosť. A možno keď sa Ti to podarí a aj výstavba štadióna získa iné tempo. Držím palce.
P.S. Len bude treba zohnať bubáky, alebo dať z vlastného vačku a samozrejme platiť cca 20 legionárov + pár našich chlapcov

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.08.2018 08:54:19

erik napísal:
03.08.2018 13:18:22
Juraj , prečo nekandiduješ za gen. manažéra AS Trenčín. Mám dojem, že Ty by si vedel vyriešiť ďaleko viac problémov ak o Ryba. A koniec koncov veď pán tréner Ricardo Moniz je uznávaná európska kapacita v trénerskom fachu o čom svedčí jeho dlhodobá trénerská pôsobnosť. A možno keď sa Ti to podarí a aj výstavba štadióna získa iné tempo. Držím palce.
P.S. Len bude treba zohnať bubáky, alebo dať z vlastného vačku a samozrejme platiť cca 20 legionárov + pár našich chlapcov
Erik,uznávam, že nieje ľahké bojovať o prežitie malému klubu,ktorý by raz chcel byť väčší,rozvíjať sa a napredovať s minimálnou podporou sponzorov...
Ospravedlňujem sa ak som sa dotkol niekoho z vedenia,či na fóre.Rešpekt vedeniu aj majiteľovi za tento dlhoročný nerovný boj! [smilie=bow.gif] Niekedy sa nechám pri písaní uniesť emóciami,najmä keď sa deje nespravodlivosť,ale len preto,že mi nieje ľahostajná súčasnosť a budúcnosť klubu...
Držím palce,aby AS postúpil,čo najďalej v EL a vďaka za krásny zážitok proti Feyenoordu !!!
Snáď by nám prípadný postup do skupiny EL pomohol posilniť klub finančne aj marketingovo...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa martin » 14.08.2018 12:44:43

chápeme všetky emócie, ďakujem za podporu a vždy nás poteší, ak sa niekto dokáže vžiť do našej pozície a Juraj to celkom vystihol, nie je to ľahké a nie vždy robíme dobré rozhodnutia, snažíme sa však v Trenčíne robiť európsky futbal, nie vždy môžeme a chceme povedať všetky kroky klubu... preto niekedy chápeme hnev fanúšikov... ako bolo v prípade moniz, v prípade prenosu feyenoord... snažíme sa vždy myslieť o krok alebo dva vpred, tak ako to robíme pri tvorbe mužstva a pri zabezpečení chodu klubu, budovaní akadémie a hádam aj štadión sa konečne pohne ;)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.08.2018 06:57:27

IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď