Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 29.11.2017 10:48:24

baki napísal:martin, ty si v prvom rade profesionalny marketer, a tak vyzera aj tvoja odpoved. hovorit/pisat vela a povedat/napisat malo. je to tvoja praca a my to tak berieme.
;) + niečo viac k tomu dúfam

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 29.11.2017 10:58:20

martin napísal: na štadión dostaneme 2,4 a to je všetko


[smilie=beer2.gif]
zas nezavádzajme.
a čo dotácia od samosprávy v podobe výpožičky pozemkov s možnosťou ich následnej kúpy po dostavaní štadióna za 200 000€ (toľko stojí mimochodom v trenčíne 3izbový byt v lukratívnejšej novostavbe)?
a čo zmluvne zaviazaný ročný príspevok 200 000 eur za prenájom hracej plochy/teraz už plôch pre mládež po dobu 10 rokov?
to sú zanedbateľné veci, ktoré nestoja za žiadnu zmienku?
"a to je všetko"
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 29.11.2017 11:11:37

nesto napísal:
martin napísal: na štadión dostaneme 2,4 a to je všetko


[smilie=beer2.gif]
zas nezavádzajme.
a čo dotácia od samosprávy v podobe výpožičky pozemkov s možnosťou ich následnej kúpy po dostavaní štadióna za 200 000€ (toľko stojí mimochodom v trenčíne 3izbový byt v lukratívnejšej novostavbe)?
a čo zmluvne zaviazaný ročný príspevok 200 000 eur za prenájom hracej plochy/teraz už plôch pre mládež po dobu 10 rokov?
to sú zanedbateľné veci, ktoré nestoja za žiadnu zmienku?
"a to je všetko"
Podpora mládeže zo strany mesta nevybočuje z miery, ktorou sú podporované iné mládežnícke športy v meste s dosahom na reprezentáciu mesta a krajiny, preto je zavádzajúce poukazovať (anonymne) na dotáciu týkajúcu sa mládežníckych tímov AS Trenčín. Nehovorím o investíciách, ktoré klub robí v súvislosti s ihriska a ďalším zázemím na ostrove. Klub AS Trenčín zatiaľ nedostal ani jeden pozemok za 1 euro. Do regiónu priniesol a prináša viacero pozitív. Len Hviezdy deťom nechali na charitu v meste a okolí cca 100 000 eur.

Čo si kúpim za 200 000?
cca 200 000 litrov benzínu
cca 150 000 káv
cca 33 333 vstupeniek na futbal
cca 10 automobilov strednej triedy
alebo jednu luxusnú motorovú loď (samozrejme menšiu)
a čo tým chcem povedať
nič...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.11.2017 20:11:53

Martin, otazocky na telo;

Ad1:Ak sa nepostupi do prvej 6 ( co by bola hanba, vzhladom na kvalitu ligy ) vyvodi vedenie dosledky (hraci, trener, pokuty) alebo nie je podstatne, v ktorej sestke skoncime a ci budeme hrat EU pohare.

Ad2: Je dolezitejsi predaj hracov alebo umiestnenie v lige ?

Ad3: ako je to s hlavnym sponzorom? Riesi sa nieco ? Co je pravdy na tom, ze sa riesi sponzor z Ciny (joinstar ci ako sa volaju)

Ad4: Ma nejake slovo trener pri vybere hracov? Alebo sa musi podriadit vedeniu a zapracovavat Klosterovcov, Kestona, Udeha a podobnych exotov do kadra, bez ohladu na kvalitu?

Ad5: stale plati, ze cudzinec musi byt lepsi ako odchovanec alebo plati, ze lacnejsi ?

Ad6: preco nasi mladi chalani nedostanu sancu ale cudzinci tu sancu dostavaju pravidelne, opakovane aj ked stale kiksuju?


Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 29.11.2017 20:34:30

GULIVER napísal:Martin, otazocky na telo;

Ad1:Ak sa nepostupi do prvej 6 ( co by bola hanba, vzhladom na kvalitu ligy ) vyvodi vedenie dosledky (hraci, trener, pokuty) alebo nie je podstatne, v ktorej sestke skoncime a ci budeme hrat EU pohare.

- neriešime veci, ktoré sa nestali, nebudeme chodiť za hráčmi a vyhrážať sa. sú profesionáli a tak by sa mali správať. ak to nepôjde, príde zmena. takto pred rokom išlo preč 11 hráčov naraz. život klubu prináša denne množstvo problémov a rozhodnutí. ak by sme sa zaoberali tým, čo nenastalo, tak by sme asi riešili iba takéto veci

Ad2: Je dolezitejsi predaj hracov alebo umiestnenie v lige ?

- vždy ide vzájomnú koexistenciu rôznych vstupov, potrieb a rozhodnutí. v prvom rade ale ide o klub a jeho denno-dennú existenciu. klub funguje ako firma. z červených čísiel sa snažil dostať do čiernych. chceme úspech, ale aj stabilitu a obrovské investície. nemáme pozemok za 1 euro, nemáme obrovské dotácie od štátu, akadémiu sme postavili (potrebujeme ešte dobudovať zázemie) za to, čo sa podarilo zarobiť. posledné tri roky je rozpočet cca 2 mil za rok... nepriamo, ale reálna odpoveď

Ad3: ako je to s hlavnym sponzorom? Riesi sa nieco ? Co je pravdy na tom, ze sa riesi sponzor z Ciny (joinstar ci ako sa volaju)

- partnera stale hladame. klub vsak nechce ist pod cenu. sme aktualne napriek investiciam stabilni. sme ochotní baviť sa s kazdym zaujemcom, spolupraca s aegonom nam vsak nastavila cestu a vieme ako spolocna spolupraca vie podporit znacku. partnera hladame nielen na slovensku, uvidime, co prinesie jar.
k joinstar iba http://www.astrencin.sk/clanek.asp?id=L ... -Cine-5560

Ad4: Ma nejake slovo trener pri vybere hracov? Alebo sa musi podriadit vedeniu a zapracovavat Klosterovcov, Kestona, Udeha a podobnych exotov do kadra, bez ohladu na kvalitu?

- k tomuto vela povedal robo rybnicek na poslednej diskusii v kine metro. hracov vyberaju ludia mimo realizacneho timu, ale zostavu urcuju vyhradne treneri, takze ziaden exot nehra, pokial mu trener neda doveru

Ad4: stale plati, ze cudzinec musi byt lepsi ako odchovanec alebo plati, ze lacnejsi ?

- tu je individualny pristup. napr. klooosterovci mali skutocne velmi nizke naroky, lebo chceli rast a posuvat sa. maju dynamiku a moralku, preto dostali sancu, nie je vsak nikde napisane, ze na jar budu v klube. ak zoberieme hraca, musi byt niecim vynimocni, casto to skusame s hracmi, ktorym by nikto nedal sancu a casto sa podari uspiet. prikladom je koolwijk, rabiu, ktory bol v europe odpisany, ramon uz nemal hrat futbal po totalne zniceni kolena, dnes je taky catakovic a mohli by sme hovorit o dalsich. rovnako odchovanci musia mat vynimocnu vlastnost, aby sa presadili. ja osobne sa s chalanmi rozpravam takmer denne a velmi otvorene. faktom je, ze klub je na tom inak ako za cias, ked zacinali hraci ako holubek alebo starsi. dnes kazdy jeden, ktory sa presadi je takmer automaticky na urovni repre U21. k tomu sa viac neda dodat. (v skratke)

Ad5: preco nasi mladi chalani nedostanu sancu ale cudzinci tu sancu dostavaju pravidelne, opakovane aj ked stale kiksuju?

- tu si klub priznal chybu asi pred rokom. nie kazdy rocnik je rovnako silny, preto sme hladali aj vonku. ale dnes prichadza dalsia silna vlna a my verime, ze chalani sa s tym pobiju. poviem mozno viac ako by som mal. z dnesneho timu u19 je vytipovanych 5 hracov, ktori musia dostat sancu v A-time v pripade, ze prejavia zaujem o spolocnu cestu s AS. a su tam dalsi, ktori su s otaznikom. videl som nasu u19 a zilinsku. nasa ponuka zaujimave typy, individuality, specialnych hracov, zilinska je skvela ako tim, vsetci napriemer, ale viac individualit som videl v TN... a co teraz? uvidi sa, ako sa s nimi bude pracovat...

Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 29.11.2017 21:14:07

jednu vec k tomu celému... na začiatku sme s ľuďmi, ktorí v klube začínali, prijali jedno rozhodnutie... budeme sa snažiť, aby naše vnútroklubové rozhodnutia, správanie sa a vystupovanie neovplyvňovala situácia, v ktorej sa nachádzame... ide nielen o vystupovanie, ale aj projekty a ďalšie veci... vyskúšali sme si to tri roky v druhej lige... samozrejme, že externá situácia do toho vstupuje, ale tieto vplyvy sa snažíme minimalizovať... pre lepšie pochopenie... Hviezdy deťom nebudeme robiť iba ako majster, diskutovať budeme vždy, nielen ak sa nám darí, diskusia nebudeme mazať, hoci je často anonymná aj na FB (ak nebude vulgárna a xenofóbna)... nechceme, aby sme boli ovplyvnení výsledkami, radi by sme mali klub a fanúšikov v dobrom i zlom... robíme chyby, ale učíme sa... a zas raz získame titul ;)

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Príspevok od užívateľa branofly » 01.12.2017 22:03:40

Ahoj Martin
chcem sa opytat ci nebolo mozne zverejnit informaciu o konani diskusie skorej ako den pred tym ?

je to naskodu veci ked sa to clovek dozvie den pred konanim , ....


dik za odpoved

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.12.2017 22:40:15

branofly napísal:Ahoj Martin
chcem sa opytat ci nebolo mozne zverejnit informaciu o konani diskusie skorej ako den pred tym ?

je to naskodu veci ked sa to clovek dozvie den pred konanim , ....


dik za odpoved
hej toto bola rezerva, od nápadu do realizácie bolo však len 7 dní a ešte v utorok sme riešili náhradu za Ševelu

info sme dali von v pondelok, ale len cez FB, ale podporili sme ho aj platenou reklamou

nabudúce to musíme asi viac premyslieť, škoda, že sme to nestihli dať najmä do novín

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.12.2017 09:02:10

martin, este stale odmieta klub tvrdohlavo online prenosy z tychto diskusii? nie kazdy moze z pracovnych alebo inych dovodov prist pocas tyzdna na dve hodiny do kina. urcite by ste mali omnoho viac divakov. ved cielom takych podujati je, aby ich videlo co najviac fans. ak sa bojite, ze by vam tam nikto neprisiel, tak by ste to mohli robit formou diskusneho studia bez divakov online. zaznam by bol, samozrejme, zverejneny na stranke. napr. ja by som velmi rad prisiel, ale ked dojdem z prace, tak som taky unaveny, ze uz sa mi nikde nechce ist. alebo dalsia moznost je, ze by ste to robili v nedelu popoludni, pripadne v sobutu, ak by bol v nedelu zapas. stvrtok vecer podla mna nie je najstastnejsie riesenie. dik za odpoved.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.12.2017 09:36:44

baki napísal:martin, este stale odmieta klub tvrdohlavo online prenosy z tychto diskusii? nie kazdy moze z pracovnych alebo inych dovodov prist pocas tyzdna na dve hodiny do kina. urcite by ste mali omnoho viac divakov. ved cielom takych podujati je, aby ich videlo co najviac fans. ak sa bojite, ze by vam tam nikto neprisiel, tak by ste to mohli robit formou diskusneho studia bez divakov online. zaznam by bol, samozrejme, zverejneny na stranke. napr. ja by som velmi rad prisiel, ale ked dojdem z prace, tak som taky unaveny, ze uz sa mi nikde nechce ist. alebo dalsia moznost je, ze by ste to robili v nedelu popoludni, pripadne v sobutu, ak by bol v nedelu zapas. stvrtok vecer podla mna nie je najstastnejsie riesenie. dik za odpoved.
musíme to otestovať, problémom je nieôen pripojenie, ale aj technika, nemáme televíznu techniku, resp. tzv. réžiu, ale pracujeme na tom, teraz sme to brali na záznam na dve kamery cez mix pult, čaká nás postprodukcia a uvidíme výsledok... je možné, že to dáme von celé, alebo časti

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.12.2017 10:55:58

ja nie som itckar ani masmedialny odbornik, ale robite predsa online prenosy zo zapasov slovenskeho pohara alebo z pripravakov, ktorych kvalitu hodnotim subjektivne ako velmi dobru. technika, ktoru pri nich pouzivate, by na vysielanie diskusie online nestacila? mozno si to predstavujem zjednodusene, ale je problem v press centre na stadione postavit nejaky gauc, konferencny stolik, dve kamery a vysielat? alebo aj v kine. to uz je jedno, kde by sa to tocilo...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.12.2017 18:33:58

baki napísal:ja nie som itckar ani masmedialny odbornik, ale robite predsa online prenosy zo zapasov slovenskeho pohara alebo z pripravakov, ktorych kvalitu hodnotim subjektivne ako velmi dobru. technika, ktoru pri nich pouzivate, by na vysielanie diskusie online nestacila? mozno si to predstavujem zjednodusene, ale je problem v press centre na stadione postavit nejaky gauc, konferencny stolik, dve kamery a vysielat? alebo aj v kine. to uz je jedno, kde by sa to tocilo...
je to trochu odlišný typ prenosu, s IT to nemá veľa spoločného
aj keby sme išli na jednu kameru je problém dostať viac ako dvoch ľudí do prenosu na zvuk
ak ideme na dve kamery, potom už potrebujete niečo ako režisérsky pult
ale pracujeme aj na tom

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 03.12.2017 12:27:30

Martin,zvažuje vedenie podať sťažnosť na rozhodcov,že nám neuznali regulárny gól proti Slovanu a pripravili nás o dva body?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.12.2017 20:11:40

Juraj napísal:Martin,zvažuje vedenie podať sťažnosť na rozhodcov,že nám neuznali regulárny gól proti Slovanu a pripravili nás o dva body?
Rovno aj za neodpiskanie faulu na Cogleya od Holmana pred golom na 1:1

Tak isto na stav hracej plochy. Vyhrievanemu ihrisku sa toto nemoze stat.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.12.2017 10:32:48

Juraj napísal:Martin,zvažuje vedenie podať sťažnosť na rozhodcov,že nám neuznali regulárny gól proti Slovanu a pripravili nás o dva body?
KR SFZ to bude rieišiť aj bez podnetu

Napísať odpoveď