Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

branofly
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa branofly » 06.10.2020 19:41:46

VEd to som myslel aj ja , ze treba prekopat kader ,....
ale poriadne

GULIVER napísal:
06.10.2020 15:22:43
Acko je predposledne.
U19 je predposledna.
U17 je predposledna.
Mladi chlapci ako Tucny a spol. sem tam hravaju za Inter, ktory sledujem tiez a v tej 3. lige su priemerny, skor na nich interisti nadavaju ako chvalia.

Banofly s tebou nesuhlasim. Za Hrncara to malo hlavu aj patu. Teraz sme v utoku neskodni a v obrane dieravi. V minulosti sme aspon utok mali. Teraz nemame nic. Vsetko priemeraci.

Riesenie: vsetko vyhodit. Nechat: Pirinen, Krizan, Ligeon, Zubairu, Roguljic, Ikoba a Ghali.

Naco nam je taky Depetris, pri vsetkej ucte k nemu, nic nam nedava, iba zabera miesto. Semrinec detto.
Achraf nech ide kade lahsie.
Kapuadi je strata casu.
Sulek predat.
Kadak do Interu.
Catakovic von.
Doplnit byvalymi hracmi ako Ramon, Stefanik, Janco, Guba, Mondek a spol.

falco
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa falco » 06.10.2020 20:30:11

Su neperspektivny lebo su nepredajny tak ako bol aj gino takze bez sance

LuckyLoser
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 06.10.2020 20:39:05

Maju slabé agenty.. když jsme prodali Alika Balu musíme aj tyto hvězdy [smilie=clap2.gif]

GULIVER
Príspevky: 1250
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.10.2020 21:44:34

LuckyLoser napísal:
06.10.2020 20:39:05
Maju slabé agenty.. když jsme prodali Alika Balu musíme aj tyto hvězdy [smilie=clap2.gif]
Aliko bol este trieda oproti Comvaliusovi. [smilie=clap2.gif]

LuckyLoser
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 08.10.2020 19:40:55

Někdo celý rozhovor RR? Díky

handel
Príspevky: 792
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 08.10.2020 22:47:46

LuckyLoser napísal:
08.10.2020 19:40:55
Někdo celý rozhovor RR? Díky

Celý svet trápi koronavírusová kríza. Ako ju prežívate?
Stále si myslím, že to iba začína, aj keď mnohí hovoria o pokročilom štádiu. Trvá už dlho a dopady začínajú naberať na sile. Sám som zvedavý, aký bude vývoj. Šport sa nachádza vo veľmi vážnej situácií.
Vzhľadom k nariadeniam vlády odišla zo spoločnosti forma zábavy na športových podujatiach. Štadióny boli miesto, kde mohli ľudia naplno uvoľniť emócie.
Ako dlho je možné pre AS Trenčín fungovať v tomto režime?
Vždy sme sa snažili veci nastaviť tak, aby sme napredovali. V súčasnosti je to veľmi náročné. Finišujeme so stavbou štadióna. Potrebujeme čo najviac financií. S partnermi prebiehajú náročné rokovania o splátkovom kalendári a možnostiach dohody.
Po športovej stránke stále hráme mimo vlastného ihriska. Sme v náročnej situácií. Samozrejme, plakať nebudeme. Sme nastavení tak, aby sme všetko zvládli. Verím, že náročné obdobie skončí. Snažíme sa rozmýšľať pozitívne.
Pevne verím, že o rok budeme silnejší a tešiť sa s divákmi, ktorých dnes, bohužiaľ, nemáme.
Majú hráči znížené platy?
Bolo obdobie, kedy sme k tomuto kroku siahli. Potom sme sa vrátili k zmluvným dohodám. Momentálne sme v plnom režime ako za bežnej prevádzky. Náklady tým pádom znova stúpli.
V súčasnej situácií sa ukazuje spolupatričnosť partnerov s klubmi. Ako je to v AS Trenčín?
Veľmi nám pomáha pán Štefánik, ktorý pri nás stojí aj v neľahkých časoch. Nemožno zabudnúť ani na menšie firmy a partnerov, ktorí nám pomáhajú či už pri výstavbe štadióna, alebo svojimi kontaktmi. Je ich veľa.
Máme ambíciu, aby ich bolo oveľa viac. Sami sme zvedaví, ako sa bude ekonomická situácia vyvíjať.
Pre nás je obrovským problém, že sme už dva a pol roka mimo vlastného teritória. Ľudia necítia energiu. Verím, že sa to už čoskoro zmení.
Dopočuli sme sa o návrate v marci. Je to pravda?
Zatiaľ je to reálne. Robíme všetko pre to, aby sme naplnili kolaudačný kalendár. Je dôležitejší ako stavebný. Dnes vieme, že stavebné podmienky na to, aby sme mohli hrať doma v jarnej časti, naplníme.
Tá začne približne v polovici februára. Verím, že všetko pôjde podľa plánu.
Zvládate plniť záväzky voči partnerom a dodávateľom?
Otvorene priznám, že s tým bojujeme. Vďaka patrí všetkým firmám, ktoré na štadióne pracujú a sú trpezlivé. Výrazne nám pomáhajú, aby sme dokázali naplniť finančný rámec. V značnej miere sa nám to darí. Priebežne sa snažíme platiť, čo treba.
A čo mentálna stránka a nastavenie klubu ako takého?
Jedna vec je ako fungujeme my a druhá, ako funguje spoločnosť ako taká. Dostávame množstvo negatívnych informácií. A to zanecháva veľké stopy na správaní ľudí. Negatívne reakcie sa stupňujú.
Svojich ľudí sa snažím presvedčiť o tom, že toto je pre nás veľmi poučné obdobie. Športovo sa nám nedarí, ale musíme bojovať, aby sme dokázali naplniť svoje sny.
Táto situácia raz skončí. Život sa vráti do starých koľají.
Klubový rozpočet vždy do značnej miery napĺňal predaj hráčov. Je dnes ešte o niečo dôležitejší ako v minulosti?
Som hrdý na to, že sa nám podarilo zobchodovať cez náročné obdobie jedného hráča. Bukari bol asi jediný, kto zo Slovenska odišiel. Poviem úprimne, finančné prostriedky za neho nám prišli vhod.
Prestupové čiastky za hráčov nezverejňujete. Nie je naša spoločnosť ešte pripravená prijať konkrétnu cifru?
Pre nás nie je problém priznať sumu. Ide o to, že pre ľudí sú čísla veľakrát metúca. Vidia iba sumu, ale nevnímajú ďalšie okolnosti. Myslia si, koľko klub zarobil. Za tým všetkým sú však veci skryté v réžií a investíciách klubu. Ak máte dohodu s predchádzajúcim zamestnávateľom hráča o percentách, prostriedky smerujú aj tam.
Bude pre AS Trenčín mimoriadne dôležité predať niekoho za každú cenu aj po jeseni?
Nemôžeme byť postavení na tom, či niekoho predáme alebo nie. Keby sa to podarilo, bolo by to výborné. Ak sa to nepodarí, fungujeme ďalej. Máme pripravené alternatívy financovania klubu.
Z pohľadu financovania dostavby štadióna by to bolo mimoriadne náročné, ale svet by sa nám nezrútil.
V kabíne máte siedmich hráčov, ktorí si pamätajú famózne víťazstvo proti Feyenoordu Rotterdam. Dnes ste však na spodku fortunaligovej tabuľky. Čím si to vysvetľujete?
Dôvody sami hľadáme. Za dva a pol roka sme stratili víťaznú mentalitu. V klube ako takom, ako aj medzi hráčmi.
Stratili sme celú energiu okolo klubu, ktorá pomáha k tomu, aby sme boli o niečo lepší. Ide o energiu, ktorá pomáha k dotiahnutiu detailov, ktoré dnes nedovedieme do úspešného konca.
Myslím si, že výkonnosť mužstva šla za ostatné zápasy hore. Lenže nezvládli sme zlomové situácie. Šport sa nedá dlhodobo robiť, ak na ihrisku nenecháte všetko a neprijmete osobnú zodpovednosť za to, čo máte hrať a čo vám tréner káže.
Môžete mať v kabíne veľké mená, ale výsledky mať nebudete.
Stále sa potýkame s problémami, že hráči nepreberajú zodpovednosť za detaily. A tie rozhodujú o úspechu.
Nemáte pocit, že v kabíne chýba charakter?
Možno chýba v celom klube. Keď to porovnám s obdobím spred pár rokov, vtedy sme sa za úspech doslova bili. Šli sme za spoločným cieľom. Dnes nemáme správne vnútorné nastavenie. A hľadáme ho. V kabíne, manažmente, medzi fanúšikmi.
Všetko by sa malo zlepšiť návratom do Trenčína. Čaká nás tvrdá každodenná práca, aby sme odstraňovali maličkosti, a aby sme sa stretli v spoločnom bode. Je to dlhodobý proces, ktorý prebieha nielen u nás. Pozrite sa na veľkokluby ako je Manchester United, či Barcelona.
Nemáte chuť niektorým hráčom poďakovať za ich služby a rozlúčiť sa s nimi?
Určite áno. Do istej miery si však myslím, že to nerobia zámerne, alebo že by nechceli mužstvu pomôcť. Sú v mentálnom útlme. Chýba im väčšia miera sebadôvery vo vlastné schopnosti. Tým pádom nedokážu zápas zlomiť v náš prospech.
Proti Seredi sme mali pridať gól na 2:0, v Dunajskej Strede sme v úvode mohli viesť dokonca trojgólovým rozdielom. To sú zlomové momenty. Keby sme ich zvládli, máme o päť bodov viac a táto debata by bola o niečom inom.
Je pre nás veľkou výzvou nájsť seba samých a posunúť sa vpred. Nepatríme tam, kde sa momentálne v tabuľke nachádzame.
Verejnosť už brojí proti trénerovi Vrevenovi. Má vašu plnú dôveru?
Je to pre nás troška sklamanie. Aj my sme si mysleli, že budeme mať viac bodov. Tréner je dôležitá súčasť tímu. Nie je vôbec jednoduché nájsť adekvátneho odborníka, ktorý sa stotožní s klubovou filozofiou.
Pán Vreven je človek s charakterom. Ide o správneho chlapa. Našou úlohou je pomôcť mu, pretože si to zaslúži. Má našu podporu a uvidíme, čo prinesie ďalšie obdobie.
Takže ho neplánujete odvolať?
Zatiaľ to nemáme v pláne.
Patrí prestup Bukariho medzi päť najlepších predajov klubu?
Momentálny prestupový trh neponúka takú silu, aby sa tam zaradil. Máme veľmi dobre nastavené percentá z ďalšieho predaja. Štandardne sa môžeme pri našich hráčoch baviť o tridsiatich až päťdesiatich percentách.
Teší nás, že na Osmanovi vidieť vývoj. Začal hrávať za Gent. Už dnes o ňom rozprávajú ako o najlepšom hráčovi. Pokiaľ bude zdravý a nezraní sa, môže to znamenať veľmi atraktívny prestup, z čoho by sme výrazne profitovali aj my.
V letnom období sa hovorilo o príchode Martina Škrtela. Záujem o neho javil aj Spartak Trnava. Napokon zostal v Turecku. Nakoľko boj jeho príchod horúci?
Nie sme agresívni ako niektoré iné kluby, aby sme Martina oslovovali z každej strany a získali ho do svojich radov. Bol som s ním v kontakte dvakrát. Vysvetlil som mu našu pozíciu.
V jeho prípade nemôžeme hovoriť, či dáme lepšiu alebo horšiu ponuku. To neexistuje. V prípade takých hráčov ako on, je to o pocite, či sa rozhodne svoju budúcnosť spojiť s Trenčínom v pozícií hráča, manažéra, alebo ambasádora klubu.
Dvere má u nás otvorené dokorán. Od nás vyšiel do veľkého klubu.
Nemienim na neho vyvíjať tlak. V prvom rade musí on cítiť, že chce svoje meno spojiť s našim klubom.

snapshot
Príspevky: 2519
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.10.2020 11:53:12

vdaka, ale skoda, ze sa redaktor nespytal na Ramona.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

erik
Príspevky: 328
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa erik » 10.10.2020 08:39:06

Tréner má síce dôveru, ale nemá výsledky. To ale nie je len o trénerovi, ale o celom realizačnom teame, pretože sú tam na to aby sa snažili korigovať postup hlavného trénera. No futbal dnes prestáva byť zaujímavý pre ľudí, majú iné starosti a kedže nie je povolené zhromaždovanie ľudí tak o ňom ani nediskutujú.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Juraj » 31.10.2020 18:07:40

https://sport.aktuality.sk/c/467473/gen ... o-trenera/

Stále tie isté optimistické rečičky...
Ale už by sme chceli vidieť aj nejaké pozitívne skutky,lebo ak budete takto hrať aj na novom štadióne,po pár zápasoch sa prestanú ľudia chodiť pozerať na takúto slabotu...
Veď v časoch keď sa klubu darilo,bol vždy na ihrisku zdravý mix domácich hráčov bojovníkov a zopár zahraničných umelcov,ktorý to vedeli s loptou.
Teraz sú tam iba alibisti bez bojovnosti,bez vzťahu ku klubu,mestu,fanúšikom,srdciarov je v kádri ako šafranu.Možno Šemrinec,len ten už nieje ten čo býval herne...S nostalgiou spomínam na hráčov ako Robo Hanko,Peter Čogley,či Matúš Bero...Takých v kádri nemáme a práve to sú typy hráčov,ktorý sú medzi fanúšikmi najobľúbenejší a na ktorých sa chodia pozerať a kvôli ktorým fandia klubu.Viď terajší Ružomberok,bojovníci,ktorí sa nevzdávajú a jazdia celý zápas hore dolu...pán Rybníček naozaj si myslíte,že všetko vyrieši iba domáce prostredie,lebo my už vašim rozprávkam neveríme...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1250
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 31.10.2020 19:29:45

Ten chlap si zije v inom vesmire.
Tvari sa ako keby sme hrali premier league a pritom hrame poloamatersku ligu kde ma kvalitu len Slovan a DaC aj to len priemernu, co sme videli v Europe.
A my sme v tej lige posledni!!!!
Hrame hovno, cize zasluzene!!!
Mame dilina na lavicke a nie trenera!!!

Komentar sportu je cista pravda.

Ano novy stadion nam pomoze, mozno na nom hned zahrame dobre v barazi a nevypadneme.

Pravda boli a cim skor si LL@RR priznaju chyby, vydrbu Vrevena, vydrbu pol kadra, tym skor sa nam zacne darit. Ale ti dvaja narcisi vo vedeni si chybu nikdy nepriznaju...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 704
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 31.10.2020 20:30:34

Redaktor to na konci krasne vystihol ..vypadneme pokial si to LL a RR neuvedomia v akej prdeli sme
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2519
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 27.11.2020 17:06:24

Tak dufam, ze posledny zapas bol dostatocny budicek, ze s 9timi legionarmi v zaklade to nejde. Vybrat a nechat tych lepsich a zvysok poslat do Nemsovej alebo Interu.

https://sport.aktuality.sk/c/471326/as- ... -slovakov/

Nech uz neprideme o hracov ako je Gono ktory ziari v Ziline
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 792
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa handel » 28.11.2020 13:08:51

Mne je absolútne fuk akej farby pleti je hráč a kde sa narodil a akou rečou hovorí, mňa zaujíma ako hrá a aký prospech pre mužstvo z neho plynie.
A nejaké hejslovácke povinné percentá sú cesta do futbalového pekla. A mám žiaľ dojem, že Vreven bol v tejto sezóne slabými výkonmi mnohých zahraničných hráčov, ale aj následnou nacionalistickou hystériou na ass-bookoch (a jej očividným podľahnutím vedenia klubu!) dotlačený k druhému extrému, k nejakej "pronárodnej korektnosti" čo nás dovedie k zostupu o ligu nižšie s ešte väčšou istotou ako by to bolo, keby týmto tlakom odolal.

falco
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa falco » 28.11.2020 18:06:02

Presne tak

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa sammy » 29.11.2020 12:03:05

handel napísal:
28.11.2020 13:08:51
Mne je absolútne fuk akej farby pleti je hráč a kde sa narodil a akou rečou hovorí, mňa zaujíma ako hrá a aký prospech pre mužstvo z neho plynie.
A nejaké hejslovácke povinné percentá sú cesta do futbalového pekla. A mám žiaľ dojem, že Vreven bol v tejto sezóne slabými výkonmi mnohých zahraničných hráčov, ale aj následnou nacionalistickou hystériou na ass-bookoch (a jej očividným podľahnutím vedenia klubu!) dotlačený k druhému extrému, k nejakej "pronárodnej korektnosti" čo nás dovedie k zostupu o ligu nižšie s ešte väčšou istotou ako by to bolo, keby týmto tlakom odolal.
lepsie by som to nenapisal. tieto dristy - slovaci vs zahranicni (a vacsinou sa tymto hejslovakom tlaci na jazyk nie zahranicni ale rovno cierni) su zial zakodovane v dna tychto latentnych rasistov. je to tu ako mor, kade sa pohnes tu xenofobiu vidis, ale ti ludia to nevidia, lebo to povazuju za normal.

Napísať odpoveď