Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Jerry » 27.08.2020 08:41:26

martin napísal:
26.08.2020 20:06:08
[quote=Jerry post_id=43922 time=<a href="tel:1597673733">1597673733</a> user_id=26854]
Martin, McDonalds uz neni partnerom klubu?
nie
[/quote]

No to neni moc dobre, nakolko to je silna znacka. Akosi viac o partnerov prichadzate ako ich ziskavate, co teda nebude asi silnou zbranou vedenia a markeringu... 😬

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa GULIVER » 27.08.2020 09:59:45

Jerry napísal:
27.08.2020 08:41:26
martin napísal:
26.08.2020 20:06:08
[quote=Jerry post_id=43922 time=<a href="tel:1597673733">1597673733</a> user_id=26854]
Martin, McDonalds uz neni partnerom klubu?
nie
No to neni moc dobre, nakolko to je silna znacka. Akosi viac o partnerov prichadzate ako ich ziskavate, co teda nebude asi silnou zbranou vedenia a markeringu... 😬
[/quote]

Pozri sa na tabuľku a na štadión. Čo sem má pritiahnuť nových sponzorov ? [smilie=arrow.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Jerry » 27.08.2020 11:45:36

Jerry napísal:
27.08.2020 08:41:26
martin napísal:
26.08.2020 20:06:08
[quote=Jerry post_id=43922 time=<a href="tel:1597673733">1597673733</a> user_id=26854]
Martin, McDonalds uz neni partnerom klubu?
nie
No to neni moc dobre, nakolko to je silna znacka. Akosi viac o partnerov prichadzate ako ich ziskavate, co teda nebude asi silnou zbranou vedenia a marketingu... 😬
[/quote]

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 27.08.2020 12:18:49

Tak ved marketing ma na starosti clovek, ktory sa ukaze mozno 2x za rok v TV co cakate? Aby sa viac nestaral o vystavbu domov/bytov ako o AS
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Jerry » 27.08.2020 15:50:27

Z mojho pohladu tam Schlesinger nema co robit, je to nepouzitelny clovek a pouzitelny max do obdobia ked sa dari a do pekneho pocasia. To nezhananie novych sponzorov ci odchody terajsich ide aj na jeho vrub! Asi mu uz nechcu firmy naletiet na tie alibisticke sladke recicky... Ak sa chce klub v tomto smere posunut netreba cakat len na stadion ale treba tam dosadit schopneho cloveka!

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.08.2020 14:37:29

Jerry napísal:
27.08.2020 15:50:27
Z mojho pohladu tam Schlesinger nema co robit, je to nepouzitelny clovek a pouzitelny max do obdobia ked sa dari a do pekneho pocasia. To nezhananie novych sponzorov ci odchody terajsich ide aj na jeho vrub! Asi mu uz nechcu firmy naletiet na tie alibisticke sladke recicky... Ak sa chce klub v tomto smere posunut netreba cakat len na stadion ale treba tam dosadit schopneho cloveka!
[smilie=bow.gif] [smilie=clap2.gif]

Kiez by sa tu dal dat like
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa martin » 31.08.2020 09:00:51

neviem celkom dobre pochopiť, odkiaľ sa táto anti-schlesinger vlna berie, navyše kombinovaná s nejakými hoaxmi... ja mám len jeden postreh k celému... denne vidím ako sa pracuje a s akými vecami sa musíme stretať, keď už len investícia cez 20 mil. eur je spochybňovaná a to nehovorím o akadémii atď... pravdou je, že partneri prichádzajú a v našich podmienkach s horšími sezónami spojenými s rokmi bez domovského štadióna odchádzajú... je to pochopiteľné, nie sme Nemecko, kde kluby po páde z prvej do tretej ligy majú stále podporu, nie sme Den Haag, kde po vypadnutí z ligy predali aj na druhu ligu 5000 VIP miest... akceptujeme naše prostredie a s pomocou našej sociálnej zodpovednosti a projektov sa snažíme ľudí presvedčiť, že sme "Més que un club"... na záver iba jedno... na zápasy cez týždeň v jesennom hnusnom počasí chodilo 1300-1500 ľudí a to nebola prvá majstrovská sezóna... koľko z týchto fanúšikov bolo ochotných prísť na Myjavu alebo do Žiliny... taká je dnes situácia... my môžeme len pracovať, vy môžete veriť a kto má chuť, klub podporí... či to je firma alebo fanúšik... samozrejme, že vaše názory nebudeme mazať a ani ich lustrovať... pokiaľ sú v slušnej rovine, to viete...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Jerry » 31.08.2020 16:12:39

Ja som hlavne zvedavy co to spravi s klubom ked sa konecne vratime na sihot na novy stadion. To ze bude chodit asi pomerne dost ludi na futbal bude pre klub pozitivne nielen po “psychickej” stranke veci ale aj kvoli trzbam zo vstupneho a permanentiek. Ja len dufam ze s novym stadionom a s dobrym futbalom pribudnu klubu aj novy silnejsi partneri. Verim aj, ze mnoho ludi si kupi permanentky a podpori tak klub a pevne dufam ze znovuozije aj fanklub a bude sa fandit aspon v pocte 100 ludi v domacom sektore za brankou. Toto je tiez dolezity element pre klub aby bol funkcny fanklub a pribudali do neho novy mlady fans ale samozrejme aj ludia zo starsej gardy.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa sammy » 01.09.2020 20:19:54

ludia sa na novy stadion vratia tak na zapas alebo dva, ak budete ponukat to, co ponukate. absentuje timovost a charakter.

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa Andy182 » 02.09.2020 05:33:00

ludia ano ...

ale fanusik sa vrati natrvalo, s permicou, s hlasivkami pripravenymi na podporu svojho klubu ...

Je ine hrat pre nikoho a je ine hrat pre stovky ci tisice, ktore urobia na hracov tlak... momentalne v ZA tlaci par jedincov a maximalne trener.
Hraci potrebuju podporu a spatnu vazbu, aby zo seba dali maximum.

moze sa to zdat ako cliche, ale s psychikou to robi dost a ma to vplyv aj na predvedeny vykon..

Kazdy vravi v dobrom aj v zlom (ako na Dukle), kazdy vravi, ze vysledok sa da prehltnut, ked je vykon dobry... podla mna sme hrali posledne zapasy lepsie, ako pred pol rokom ... Hrame utocny futbal, hrame fajn, len nie sme efektivni a v obrane robime zbytocne chyby, ktore bohuzial Bergsen nevie uhasit (ten brankar nam nedava nic naviac oproti nasim domacim).
Podla mna si toto muzstvo zasluzi aj podporit, nie len hanit.

ban
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa ban » 02.09.2020 07:08:14

Mne sa zda, ze od vyhodenia Sevelu sme sa dostali do fazy hladania.

Hladame trenera (u nas sa podpisuje zasadne na rok alebo do zachrany), hladame koncepciu (vyhodeni, nechceni hraci - Paur, Chovan, Cogley, Skovajsa, Klescik v inych timoch hraju a pri pohlade na tabulku vidiet, ze su vyssie ako my) hladame kapitana (ako spravne povedal Slovak pri poslednom prenose so Slovanom, kapitanska paska je u nas putovna, nosia ju hraci bez akehokolvek vztahu ku klubu - Kapuadi, Roguljic a podobne), hladame brankara (Bergsen nechyti nic viac ako Semrinec, napriek tomu je asi jednotka, Chudy po par sanciach v prvom time niekde zmizol), hladame sponzorov (od oznamenia hlavneho orionu, ktory mal byt na x rokov, zrazu nebol a potom bol pocuvame len o tom, kto skoncil - vid McDonald), hladame stadion, co je pribeh sam o sebe a mam pocit, ze Trencin bude hladat aj svojho fanusika. Urcite sa pridu ludia pozriet na par zapasov, mozno bude aj plne pri otvoreni, otazka je, kolko ludi bude chodit na zapasy po 10,20 kole, ked sa tu budu striedat treneri ako na beziacom pase, budeme pocuvat vyhlasenia generalneho manazera, ktore maju skor povahu teoreticko filozofickych uvah ako reality (niekedy mam pocit, ze RR zije vo svojom vlasnom sne) a namiesto slovakov budu hravat podpriemerni cudzinci, ktorych jedinou snahou je cim skor odist, co je vidiet na bukarim v poslednych zapasoch, ktory v snahe predat sa zabudol, ze ma v time spoluhracov

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa filipina » 02.09.2020 07:26:42

Smutná realita - viď príspevok bana vyššie.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa legolas380 » 02.09.2020 11:51:49

uz ked sa tak nudim na dovolenke dovolte mi napisat taky moj mikropribeh a postreh. ked som mal mozno 12 rokov tatko ma zobral na futbal do TN. bol to zapas proti slovanu a tusim skoncil 1:1(asi dal Fabus gol). hralo sa na hnusnom stadione a mal som uz vtedy pocit ze polka tych ludi je kopa vulgarnych primitivov. bolo mi neprijemne tam vobec byt a povedal som si ze na futbal do TN uz nikdy nepojdem. Preslo mnoho rokov a na dedine som hral futbal s kamaratom po dlhsej dobe a dozvedel som sa ze hrava za A-cko trencina este v 2. lige. Trochu ma to prekvapilo a zaroven potesilo. Tak zo zvedavosti sme sli aj s bratom pozret ze co to ten chalan a TN hra. tvrdil mi ze hraju utocne a kombinacne. Bol som milo prekvapeny z toho co som videl. Neskor som bral aj otca aj druheho brata na zapasy. Dohadovali sme si auta s kamaratmi ked sli na futbal. Bavili sme sa ako hra a videli sme ako nielen on ale aj ostatni hraci rastu pred nami. Na futbal sme chodili celkom pravidelne. To uz bol TN v najvyssej lige. po kazdom odchode sme boli smutni z toho kto ide prec, nastastie nahrady sa takmer vzdy chytili. Avsak jadro ku ktoremu sme tiez mali vztah a boli to odchovanci tu vzdy nejake bolo. Aj ked ten kamarat prestupil inde na futbal sme stale chodili. Mimochodom vzdy som tam stretol kopu ludi co ho poznali tiez. Ini kolegovia poznali dalsich hracov a tak nejak to vsetko bolo prepojene a mozno je to blbost ale je to nieco ako rodina. Potom vymeny hracov nabrali kruty spad a pri pohlade na ihrisko aspon cez huste som bol v rozpakoch. Brat mi na to povedal toto uz nie je trencin. Nie som rasista, ale pri pohlade na ihrisko to uz proste nevyzeralo dobre, lebo tam viete ze toto trencania nie su a po precitani supisky si clovek uvedomi ze ani ten zbytok nie je z TN. Tak nejak som si uvedomil ze uz sa ani nie je o kom bavit. zrazu nikto nikoho nepozna. absolutne sa vytratila ta emocia z toho ze ste sucastou niecoho. priznam sa nikdy som nebol kricat vo fanklube (niekto na to proste nie je). ale myslim si ze som sa tomu klubu venoval aspon tymi kontaktami a debatami (nepodcenoval by som to, vela ludi sa dalo zlakat na navstevu stadiona). toto vsetko tu teraz chyba. emocia naviac okremu futbalu. tolko talentovanych hracov ste poslali prec. ich kamarati mohli zavolat dalsich kamaratov, rodiny, kolegov (ano bez stadiona je to horsie) a mohli sa o tom vsetkom bavit a tu emociu vytvorit. miesto toho ste sem doniesli kopu druhotriednych futbalistov ktori beru miesto tym co by sem priniesli aj inu pridanu hodnotu, pribeh, emocie a srdce Keby ste to aspon nezahnali do takeho extremu ako to je teraz. A vzhladom na to ze este nejake kontakty som mal donedavna, mozem povedat ze ste znechutili aj vlastnych hracov. ci uz z acka alebo dorastu. A niektori by sa uz ani vratit nechceli resp. sa k vam ani nehlasia.(mozno sa tam udiali aj ine veci ale toto je jedna z nich). Preto by som vas chcel poprosit aby ste konecne davali sancu aj odchovancom. a nepustali ich do konkurencnych klubov. ak maju na to hrat tam tak musia mat na to hrat tu. Obzvlast pokial ako tvrdite akademia funguje tak aby hraci z nej hrali podobne ako acko. Pozrite sa co to robi v Dukle (kludne si kopnite hejteri co vam Dukla lezi v zaludku, ale pravda je taka ze tam je kopa odchovancov a ludia to vnimaju). Tesim sa aspon z toho stadiona, snad sa podari ho dostavat uplne. aj z toho ze divaci uz nie su vulgarni ako v minulosti a stale chcete hrat utocne. Len tam vratte to srdce. Lebo to ako keby chybalo uz vo vedeni...

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.09.2020 13:21:56

legolas380 napísal:
02.09.2020 11:51:49
uz ked sa ...
[smilie=clap2.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: Klub...vízie...budúcnosť...

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.09.2020 16:29:29

Suhlasim..
AS trencin

Napísať odpoveď