AKO ĎALEJ S ASkom ?

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa handel » 14.04.2022 09:30:57

aktuálny rozhovor k tomu:
https://sport.aktuality.sk/c/3AhAwen/kt ... -rybnicek/
Ja stále zastávam názor to risknúť a vyskúšať búrilého Hyballu či sa u nás neuchytí a nenavráti už pomaly zašlú slávu,
aj keď z dlhodobého hľadiska by bol Guľa možno lepší... neviem,
v každom prípade zmeny podľa mňa v lete určite treba, a najmä v hráčskom kádri - to by nepresadil najmä Hyballa?

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa filipina » 14.04.2022 12:27:08

Fér ?!?!? Veď to je v aes ( a niekedy aj na meste .....) neznámy pojem !!!!!!!!!!!!!
Alebo podobnosť čiste náhodná ?
https://trencin.sk/aktuality/na-rekonst ... i-peniaze/
https://www1.pluska.sk/regiony/zapadne- ... katastrofa
https://terajsok.sk/wp-content/uploads/ ... 22_WEB.pdf
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

ban
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 13.09.2017 07:29:37

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa ban » 10.05.2022 13:30:25

Čítal som dnes komentár k aktuálnej situácii v Sparte Praha:

https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/ ... fotbal_ald

a mal pomerne zaujímavý záver, ktorý plnohodnotne sedí aj na naše AS, stačí si len vymeniť osoby a obsadenie:

Sparta působí jako pacient s psychickou poruchou. I když od nezávislých lékařských kapacit slyší, jak by se mohla a měla léčit, umíněně si jede po svém a názory zvenčí považuje za babské rady na kašel. Sama musí pochopit a pojmenovat svůj problém, což už jistě poznala i legenda z největších, Tomáš Rosický.

Z manažerské kanceláře sleduje „frustrační kompozici“, pod kterou je podepsaný, byť úvodní noty předkreslil někdo jiný. Pokud se chce Rosický (a nejen on) z kolotoče „očekávání a zklamání“ konečně vymanit, musí hledat odpovědi na otázky. I na ty palčivé, které si na Letné léta nebyli ochotní položit.

Co vlastně chce náš majitel Křetínský?

Má nějakou oponenturu? Případně jakou?

Víme, kdo u nás o čem rozhoduje?

Umíme si jasně vymezit kompetence?

Kdo nese za co zodpovědnost?

Umí z ní vyvodit důsledky?

Zvládáme si vybrat správné hráče?

Zvládáme si vybrat správné trenéry?

Dáváme těm, které si vybereme, prostor, aby byli sami sebou?

Chceme vůbec, aby byli sami sebou?

Umíme je zlepšovat a posouvat?

Dokážeme řešit věci v předstihu a plánovat?

Umíme se poučit z chyb?

Dokážeme vsadit na správné lídry?

Jsme tak výjimeční, jak si o sobě neustále myslíme?

Z čeho vychází naše věčné sebevědomí?

A chceme vůbec něco změnit?

Když si ke stolu sednou ti, kteří v letenských kancelářích do důležitých věcí mluví (a že jich je!) a zkusí si upřímně odpovědět, třeba jim dojde, co všechno dělají špatně.

Třeba pak začnou hledat rozumná řešení a cestu ven z bludiště.

Pokud ne, pak se Sparta bude motat dál. I s dalším novým trenérem.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa Juraj » 16.07.2022 21:13:03

TN:ZA 16.7.2022 Zamyslenie pre vedenie AS od dlhoročnej fanynky:
Absolútne sklamanie z organizačnej stránky. Nečudujem sa, že ľudia nechodia a myslím, že po dnešku ich príde ešte menej. Najskôr nebolo kde parkovať,lebo voľné miesta na úrovni južnej tribúny boli pre VIP (čo doteraz nebolo), parkovisko za severnou tribúnou údajne pre hostí. Pritom bola voľná polovica parkoviska a naozaj neviem ako sa tam teda dostali autá s trenčianskymi, ilavskými a bánovskými značkami. Nepredpokladám, že fandili Žiline.
Povedať niečo kladné na bufet sa ani nedá. Cez prestávku taký rad, že pri veľkom šťastí stihnete tak polovicu druhého polčasu,aj to pochybujem. A to boli zaplnené iba 2 tribúny aj to možno na polovicu. Nechcem to vidieť, keď by bol nedajbože plný štadión...
A zlatý kliniec prišiel po zápase. Prešla som s trenčianskym futbalom veľké množstvo našich štadiónov a vždy a všade čakajú fanúšikovia hostí 20 minút po zápase v sektore. Len u nás pustíme najprv fanúšikov hostí, ktorí sa samozrejme ešte 10 minút lúčili so svojimi hráčmi a našich fanúšikov necháme zatvorených v klietke ako v ZOO. Proste hanba... Nečudujem sa, že tam fanúšikovia nechodia a z mnohých úst som počula, že už tak skoro ani neprídu. Za nie práve lacné vstupné si fanúšikovia zaslúžia viac. Ale podľa nášho manažéra vraj robia pre fanúšikov všetko...ale asi nie pre našich.
Ale herne to bolo pozitívne a nabudúce snáď aj skórujeme a zoberieme 3 body. Chlapcom 👍 a vedeniu/organizátorom 👎

A čo na to Martin?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 16.07.2022 23:54:47

Ja by som len podotkol že dnes v zaklade 2 Slovaci z toho jeden odchovanec. Ibrahim s Piresom v zaklade totalny vysmech. Načo naberame stale novych cudzincov ? Najvacsie talenty z 19sky treba zapracovat do ačka a namiesto toho hraju cudzinci čo to maju totalne na salame.
AS trencin

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa filipina » 22.07.2022 10:32:24

https://sport.aktuality.sk/c/cif1hhw/ge ... -sklamany/ - aj MY FANÚŠIKOVIA , mnokrát z toho čo vystrájate [smilie=axe.gif]
P.S. A neverím 1,5 melóna !
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.07.2022 16:28:10

filipina napísal:
22.07.2022 10:32:24
https://sport.aktuality.sk/c/cif1hhw/ge ... -sklamany/ - aj MY FANÚŠIKOVIA , mnokrát z toho čo vystrájate [smilie=axe.gif]
P.S. A neverím 1,5 melóna !
Ja neviem ake su sumy a ci su pravdive a je to jedno. Ano verim, ze svajciari ponukli lepsie peniaze agentovi a Kubovi. Je to jeho futbalovy zivot a ako Hasan spravne pise v komentari, buducnost ukaze ci sa dobre rozhodol. Lebo suhlasim s tym, ze ked Gent za niekoho da 1.5 mega tak ho realne chce. Na druhu stranu nevieme aka intenzivna komunikacia bola na strane Kadak - Gent.

Komentar Hasana je pravdivy a ide sa dalej. Zial aj toto je futbal

A este dodatok, ta diskusia pod tym clankom je tiez riadny odpad
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.07.2022 07:18:52

Diskusie na sport sk nečítaj, to sú slaboduchí ľudia, alebo nudiace sa a zakomplexované individuá...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa Juraj » 28.07.2022 07:30:11

Pán Rybníček, všetci tréneri majú chybu a robíte tu z nášho klubu cirkus Slovan a Vy ako manažér klubu, koľko ste zohnali za posledné roky sponzorov a aké finančné podmienky ste vytvorili tím trénerom ? Nie je aj manažér náhodou zodpovedný za to aby bol klub v dobrej finančnej kondícii ?!
Prečo neustále zasahujete do kompetencií trénerom a hádžete im polená pod nohy, treba jasne stanoviť v klube športové a manažérske pozície, nikto nemôže rozhodovať o všetkom !!! Nikto nie je nad záujmom klubu ani Vy ani pán Ling tu nie ste bohmi...!
O čom ste rokovali s Hyballom, keď po 2 kole máte úplne odlišné názory ???
Je to podľa vás dobrá vizitka manažéra ? Nájdite za seba manažéra, čo má chladnú hlavu , nerobí takéto unáhlené rozhodnutia a nevytrháva stoličky na tribúne a presuňte sa prosím na akcionársku stoličku...
Ďakujeme Vám za všetko pekné v minulosti, ale v posledných rokoch sa skôr hanbíme za to, že sme fanúšikmi AS a nie je to kvôli športovým výsledkom, ale zvláštnemu a autoritatívnemu riadeniu klubu z Vašej strany !
JE ČAS ODÍSŤ ....


Treba osloviť Martina Ševelu, ospravedlniť sa mu za jeho divný odchod, dať mu športové aj manažérske kompetencie ako v Anglicku, pripraviť víziu a stratégiu na 5 rokov a tej sa držať...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.07.2022 07:33:49

Kadák
Kadák po skončení predchádzajúcej sezóny dlho nevedel, kde bude pokračovať v kariére. "Bolo to pre mňa veľmi dlhé a zároveň náročné obdobie, pretože som nevedel, ako sa situácia vyvinie a čo mám vlastne čakať. Zároveň som bol bez tréningových jednotiek, pretože Trenčín mi zakázal trénovať s tímom. Počas tohto obdobia som sa pripravoval aspoň individuálne, čo nebolo jednoduché, keďže to trvalo tri týždne,“ uviedol pre oficiálny web Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Hyballa:
Rodák z nemeckého Bocholtu sa posťažoval aj na to, že AS Trenčín nedokázal za dva dni zohnať lekára pre zraneného nigérijského krídelníka Philipa Azanga. V tomto smere podľa Petra Hyballu musí nastať v klube zmena.
Okrem toho som musel zaradiť do zostavy minimálne dvoch futbalistov v juniorskom veku. Je to síce pekná filozofia klubu, ale potom nemôžeme atakovať medailové pozície.

Evidentne to niekto vo vedení absolútne nezvláda. Prístup k odchovancom 0 bodov, potom sa nečudujme, že Škrteľ išiel tam, kde si ho viac vážia. A pokiaľ tréner nie je poskok vedenia, tak tiež dlho nevydrží.

Ono sa to vráti ako bumerang, návštevnosť nastaví zrkadlo koncepčnej práci vedenia klubu.

Asi si vševedko zabudol na niečo, čo si povedal 6 rokov dozadu, keď si mal ešte víziu, smer a pokoru!!! kľudne si prečítaj ako si rozmýšľal vtedy a ako rozmýšľaš teraz a nehádž vinu na všetkých okolo, ale hlavne na seba.
https://sport.aktuality.sk/c/228470/gm- ... ratulovat/

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.07.2022 13:23:45

Ale ja nevidim problem so zaradenim 2 mladych futbalistov. Otazka je, ako mladych. Ved je tam Kukucka ktory ma 20. Je tam Gajdos, Holly, Seben.

Nechapem s cim ma problem. Na jar a v priprave a dokonca aj v U19 repre Hooly s Gajdosom podavali dobre vykony.

Dobre polozim otazku inak. Nenasadil mladych, prehrali sme. Remizovali so ZA. Ale mladi stale nedostali priestor ani napriek zlym vysledkom. Tak kedy ho dostanu? Nie nemame Pedriho, Viniciusa a ani Gaviho na lavicke ze v 17stim budu tahat prvotriedne kluby
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.07.2022 16:42:50

Ako ďalej AS ????
-tréner figúrka, musí poslúchať a plniť biznis plán...
-podpíšu 36 ročného brankára a Igora , ktorý vychytal 2 x DOUBLE nechceli, hoci chcel len dvojročnú zmluvu...
-načo nám je akadémia, keď naši odchovanci a bývalí hráči hrajú všade, len nie v AS...(Šemrinec,Gono,Prekop, Ramko,Mondek, Čogley, Richtárech,Depetris,Pišoja, Tučný,Godál,Jančo...)
-odchovanec, opora, najproduktívnejší hráč súťaže nemôže trénovať s mužstvom AS...
-vlastných fanúšikov pustia z tribúny až po odchode hostí a nemôžu parkovať za tribúnou vlastného klubu...
-manažér si vyberie trénerov, a potom pri jednom vytrháva sedačky a s druhým sa rozíde názorovo aj celkom po 2 kole...
-starší fanúšikovia , ktorým nevyhovuje dnešný systém nakupovania lístkov a občerstvenia sú klubom ignorovaní...
-cudzinec Monitz si zastal klub proti jasnej nespravodlivosti a vedenie strčilo hlavu do piesku a pokutovalo trénera...
-čudné rozlúčky s ikonami klubu Čogleyom, Šemrincom, Ševelom, Kleščíkom...
atď atď atď...........
A preto BOJKOT !!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

D van der T
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 24.08.2021 21:01:37

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa D van der T » 29.07.2022 17:23:21

Juraj ma pravdu. Aj bojkot je riesenie. Nechodit na domace zapasy.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.07.2022 17:37:25

Juraj napísal:
29.07.2022 16:42:50
Ako ďalej AS ???? ....


[smilie=bow.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Re: AKO ĎALEJ S ASkom ?

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 30.07.2022 13:42:41

Juraj uplny suhlas.
AS trencin

Napísať odpoveď