Celková situácia v "A" mužstve

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Celková situácia v "A" mužstve

Príspevok od užívateľa mi_ke » 26.08.2007 12:43:51

Tak a sme opat posledni...Zobrat to s troskou humoru sa nic take zle nedeje, ved muzstvo je na tom tak isto ako minuly rok a k ziadnemu zhorseniu nedoslo:)Lenze tu sa uz niekto neskutocne blamuje, velke vyhlasenia na zaciatku a stale mame byt trpezlivi, sklamanie je najvystiznejsie slovo na dlhodoby diletantizmus v Trencianskom futbale. Taka Dubnica,Nitra maju dobre muzstva i ked tam hraju zvacsa odchovanci,i bez generalneho sponzora, no v Trencine to stale nejde.Pride Anglicky trener, ktory tu chce robit vysledky s piatimi exdorastencami v zaklade...Uvedomujuc si, ze bez skusenych hracov to nejde sa lady nepohli...stale prehravame.To predsa aj tych mladych chlapcov musi demotivovat, ked stale vytahuju lopty z vlastnej siete.Moralka ide dole, hraci si prestavaju verit...


Založená nová téma
Forrest

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 26.08.2007 12:57:52

mi_ke napísal:Tak a sme opat posledni...Zobrat to s troskou humoru sa nic take zle nedeje, ved muzstvo je na tom tak isto ako minuly rok a k ziadnemu zhorseniu nedoslo:)Lenze tu sa uz niekto neskutocne blamuje, velke vyhlasenia na zaciatku a stale mame byt trpezlivi, sklamanie je najvystiznejsie slovo na dlhodoby diletantizmus v Trencianskom futbale. Taka Dubnica,Nitra maju dobre muzstva i ked tam hraju zvacsa odchovanci,i bez generalneho sponzora, no v Trencine to stale nejde.Pride Anglicky trener, ktory tu chce robit vysledky s piatimi exdorastencami v zaklade...Uvedomujuc si, ze bez skusenych hracov to nejde sa lady nepohli...stale prehravame.To predsa aj tych mladych chlapcov musi demotivovat, ked stale vytahuju lopty z vlastnej siete.Moralka ide dole, hraci si prestavaju verit...
Veru tak - spravny nazor. Mna by len zaujimalo z coho prameni ten prehnany optimizmus trenera po kazdom (hanebne?) prehratom zapase. Stale len pocuvame slova o progrese, ale vazne si pan trener a aj cele vedenie mysli, ze dokazeme konkurovat superom s polovicou muzstva dorastencov?! Dokedy sa chcu zahravat s trpezlivostou divaka? Dokym na futbal nebude chodit nikto?! Pre koho potom chcu tento brutalne progresivny futbal hrat?? :shock:

jano
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:16:17
Bydlisko: Petržalčan narodený v TN

Príspevok od užívateľa jano » 26.08.2007 13:06:00

Ako možete povedať,že Dubnica má dobré mužstvo?Ved su hrozny!nedokazali porazit ani senec!Snitrou suhlasim!ale vy pomaly zabudate na predosle roky ked as ci laugaricio ci ozeta boli v strede tabulky najhorsie na 7.mieste a dokazali zahrat pekny futbal!tak co ?maju teraz herny utlm,treba dubnica ma herny utlm vsetky sezony!

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 26.08.2007 13:13:18

jano napísal:Ako možete povedať,že Dubnica má dobré mužstvo?Ved su hrozny!nedokazali porazit ani senec!Snitrou suhlasim!ale vy pomaly zabudate na predosle roky ked as ci laugaricio ci ozeta boli v strede tabulky najhorsie na 7.mieste a dokazali zahrat pekny futbal!tak co ?maju teraz herny utlm,treba dubnica ma herny utlm vsetky sezony!
bud som este neni na takej urovni, aby som pochopil zmysel tvojho prispevku alebo on fakt ziadny zmysel nema...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 26.08.2007 14:04:39

Presne na tuto zalezitost som chcel poukazat ale vidim ze Forrest ma predbehol.

Jednoznacne, tato sezona sa v AS zatial nesie v mene hazardovania s divackym zaujmom, ktory zacal byt (prepacte mi moj nezdravy optimizmus) hadam aj pomaly na vzostupe! Bolo videt, ze niektori ludia si znova nachadzaju cestu na stadion, ze sa v meste o fotbale zase vasnivo diskutuje, vychadzaju klubove noviny, je tu nova stranka, atd.

Ale k comu je to vsetko?! :cry: Co sme po stranke futbalovej zatial videli??? 2 hanebne vyprasky, 2 ukazky nekoncentracie aneb ako zmrvit obidva dobre rozhorate zapasy v BA, 2 domace krce no a jedno vydrete vitazstvo nad srackovym Sencom ktory uz davno patri do II.ligy! :roll: Dost malo na to, ze sa tu ma za par rokov (2 to tusim boli :lol: ) hrat o spicku.

Fakt nechapem co novi majitelia sleduju tym, ze odlozili posilnenie kadra az na zimnu prestavku, takyto pristup ala "...sak skusime a uvidime..." ma predstavovat tu zvysenu profesionalnu uroven a skvalitnenie chodu celeho muzstva, o ktorom sa tu tocilo pred sezonou???

By the way, co si vlastne vedenie mysli, ze po tomto jesennom experimente cez zimu pridu 2-3 novi hraci a v AS bude razom vsetko inac, vyhrame 5 kol po sebe a sme zachraneni :?:

Xapem ze bez holandanov by uz mozno AS nebol, ale zatial sa pani tulipani, ci uz vyrokmi alebo konkretnymi (ne)zasahmi do chodu muzstva, len znemoznuju :oops:
Naposledy upravil/-a Etrox49 v 27.08.2007 21:47:22, upravené celkom 1 krát.
Willkommen in der Wirklichkeit!

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Re: Divacky zaujem

Príspevok od užívateľa afafan » 26.08.2007 19:17:15

Etrox49 napísal:Presne na tuto zalezitost som chcel poukazat ale vidim ze Forrest ma predbehol.

Jednoznacne, tato sezona sa v AS zatial nesie v mene hazardovania s divackym zaujmom, ktory zacal byt (prepacte mi moj nezdravy optimizmus) hadam aj pomaly na vzostupe! Bolo videt, ze niektori ludia si znova nachadzaju cestu na stadion, ze sa v meste o fotbale zase vasnivo diskutuje, vychadzaju klubove noviny, je tu nova stranka, atd.

Ale k comu je to vsetko?! :cry: Co sme po stranke futbalovej zatial videli??? 2 hanebne vyprasky, 2 ukazky nekoncentracie aneb ako zmrvit obidva dobre rozhorate zapasy v BA, 2 domace krce no a jedno vydrete vitazstvo nad srackovym Sencom ktory uz davno patri do II.ligy! :roll: Dost malo na to, ze sa tu ma za par rokov (2 to tusim boli :lol: ) hrat o spicku.

Hlavne ze vedenie je stale v klidu... :evil:
Presne tak, s tym vzostupom to neprehanas, fakt sa to pacilo aj mne. Ved po vyprasku 7:1 v Ziline prislo na Bystricu okolo 2500 ludi aj napriek pohode...to ze odchadzali sklamani uz je druha vec. Ak by sa ten zapas vyhral a udrzal by sa vysledok v Petrzalke, tie navstevy by este stupli ale bohuzial...ludia chcu vidiet dobry futbal a ked ho uvidia budu chodit...ale zatial nemaju dovod. Vid napr. Nitru, ako tam zacali ludia chodit ked im ide...to ze im to za 3-4 kola skonci ta euforia, to uz je ina vec :D ...ale je to ukazkou toho co mohlo a malo by byt aj u nas si myslim.

erikAS
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 04.08.2007 13:14:59

Príspevok od užívateľa erikAS » 27.08.2007 20:48:33

Ved zo zaciatku to vyzeralo strasne nadejne po prichode holandanov, ovela sa zlepsila klubava web stranka, zacali sa vydavat klubove noviny. Uz bol vidiet hned rozdiel, ze o futbal v TN sa zacalo viac starat ako v minulosti! Ale tie vysledky ake su teraz, take nemala ani Ozeta ani Laugaricio! Je nacase aby sa zacalo nieco robit aj s hracmi lebo tie vykony su strasne! a ked som bol na futbale ked sem prisli v celku slusne navstevi tak pozapase som len od starsych panov pocul ze posledny krat dali za futbal 50sk alebo ze na futbale sa tak lahko neukazu! Ale ani sa im necudujem ved take vykony co predvadza AS, Trencin hadam ani nezazil!

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 27.08.2007 21:59:01

no môj názor je že najmä tí starí a aj skusenejší hráči hrajú dosť slabo, tak to nehádžme všetko na tých mladých.

erikAS
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 04.08.2007 13:14:59

Príspevok od užívateľa erikAS » 28.08.2007 08:37:28

Ved ano! Kazdy sa stazuje ze mame 5 dorastencov v zaklade, ale to by nebol az taky problem keby tych dalsych 6 hracov je kvalitnych! A nie ako ty nasi Horvat s Micencom v strede obrany to je bieda, potom mame take skore ako mame(nehovorim ze to je iba ich chyba). Chyba nam kvalitny a skuseny obranca ktory by tu obranu v krize postavil na nohy a dirigoval. Potom v zalohe je to tiez nic moc, akurat Jasurek ktory je celkom pohode a aspon sa snazi a je to asi najvecia kvalita co v AS mame. A v utoku snazivy a stale rozvijajuci sa Hlohovsky ktoremu by sa do utoku tiez hodil nejaky dobry hrac ktory by vedel dat gol a od ktoreho by mohol nieco obkukat!

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 28.08.2007 09:51:17

Kam smeruje Trenčiansky futbal???? No do poriadnych sračiek. Celé vedenie s Rybníčkom na čele a hlavne Holanďania by si mali uvedomiť čo sa deje. Trenčín nie je Ajax aby sme si mohli dovoliť mať v základe toľko dorastencov, tu sa hviezdy nerodia tak ako v Holansku. Pýtam sa, kam s tým smerujú, čo chcú dokázať s takýmto mužstvom asi nič. Naši " kvázi " futbalisti dorastenci s výnimkou Hlohovského a Gergela na ligu jednoducho nemajú a nebudú mať. Ved to vidia všetci čo na futbal chodia, rozprávajú o tom hráči či tréner že hráči musia nabrať skúsenosti. A v lete robili čo, kde malo vedenie oči vraj na posily bol čas aš nakoniec nemáme nič a kvalitu už tobôž nie. Ja to vidím takto, na konci jesene budeme mať tak možno no no 9 bodov a kto sem potom bude chcieť ísť hrať nikto. A tak sa mi marí že aj tým skúseným futbalistom / Čaba, Mičenec, Kamenský ... / končia zmluvy v zime a asi im vedenie neobnoví a čo potom????? prídu další M.......I Dorastenci. Mne sa tiež zdá že sem prišli iba zarobiť a nie investovať, už som to viackrát spomínal ale bojím sa toho aby to nebolo ako v Košiciach BORIÉRO. čo chcú s takýmto systémom dokázať, nedokážu nič, proste musíme si priznať že potrebujeme aspoň 5 dobrých a skúsených hráčov. Boli tu na skúške aj dobrí futbalisti zo zahraničia, ale vraj jeden sa zle stravoval, druhý pýtal veľa peňazí, další nebol na tom výkonnostne dobre, ale určite bol na tom lepšie ako polovica z tých m........v. Ja tu nechcem hráčov urážať, ale jednoducho na to nemajú a je smutné že to vedenie nevidí, alebo nechce vidieť.
Verme že sa to zmení a keď nie, tak nám pánboh pomáhaj.

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Príspevok od užívateľa broki » 28.08.2007 13:20:02

ERIK: Stavím sa, že si v živote nehral aktívne futbal-bez urážky...Pozri si vlaňajšie výsledky, keď hrala obrana Mičenec, Horváth, Szkukalek. Keď sme vyhrali, bolo to väčšinou 1:0 a aj keď sme prehrali tak sme prehrali 0:1, či max. 2:1... Tým chcem povedať, že obrana nedostávala veľa gólov a to vďaka starším hráčom... Teraz nehrá v strede Czinege ani Kamenský a jednoducho sa na bránu valí množstvo útokov, kde je len otázka času kedy dostaneme gól. 5-6 "dorastencov" v základe je hlúposť, "niečo" som odohral a tak nekecám len tak od počítača. Od mužstva, ktoré sa 70-80 minút v podstate bráni (a to s 5-timi dorastencami) je ilúzia čakať obrat v ďaľšom zápase. V tomto zostavení Trenčín vypadne - je to podobné ako v prvých jarných kolách za Paličku, keď AS prehrávalo každý zápas.
erikAS napísal:Ved ano! Kazdy sa stazuje ze mame 5 dorastencov v zaklade, ale to by nebol az taky problem keby tych dalsych 6 hracov je kvalitnych! A nie ako ty nasi Horvat s Micencom v strede obrany to je bieda, potom mame take skore ako mame(nehovorim ze to je iba ich chyba). Chyba nam kvalitny a skuseny obranca ktory by tu obranu v krize postavil na nohy a dirigoval. Potom v zalohe je to tiez nic moc, akurat Jasurek ktory je celkom pohode a aspon sa snazi a je to asi najvecia kvalita co v AS mame. A v utoku snazivy a stale rozvijajuci sa Hlohovsky ktoremu by sa do utoku tiez hodil nejaky dobry hrac ktory by vedel dat gol a od ktoreho by mohol nieco obkukat!
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Užívateľov profilový obrázok
drumstar
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 24.08.2007 13:53:53
Bydlisko: Trenchtown - Kozel

Príspevok od užívateľa drumstar » 28.08.2007 18:14:24

ja im stale verim :wink: btw paci sa mi nazor vraj "holandania sem prisli zarobit a nie investovat" noo taky blud som dlho nepocul ...
Go AS Go !

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 28.08.2007 18:57:12

Každý podnikateľ by bol zlým podnikateľom, keby nechcel zarobiť na svojej investícií 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Príspevok od užívateľa broki » 28.08.2007 20:45:46

Nie som si úplne istý, že je to taký obrovský blud... Konkrétna posila neprišla, to čo prišlo by som nenazval investovaním...
drumstar napísal:ja im stale verim :wink: btw paci sa mi nazor vraj "holandania sem prisli zarobit a nie investovat" noo taky blud som dlho nepocul ...
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 28.08.2007 20:46:58

broki: investovaním bolo už to, že kúpili tento klub :roll:
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

Napísať odpoveď