COPA AMSTERDAM

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 31.05.2011 13:58:58

martin napísal:
Etrox49 napísal:Na turnaji za nas chytal golman Bajza, chcem sa spytat ci sa jedna o Pala Bajzu z DCA alebo je to niekto iny? Uvazuje sa s nim ako s posilou do buducej sezony? Thanx
bol to hrac dubnice bajza, okrem neho sme mali na turnaji z dubnice pučeka a dobre zahral na poste stopéra múdry, z puchova sme mali pozicaneho praveho obrancu piláta, vsetky tieto veci sme spomenuli aj v clanku pred turnajom. vzhladom na kvalitu superov sme chceli postavit konkurencie schopny tim U19. nie je vynimkou, ze muzstva sa takto posilnili. pred rokom hrali rovnake podujatie za ajax adi a salinas.
O5 podotýkam, mládežníkov máme v TN si myslím dosť, len im treba dať šancu, napr. taký Vozár tam bol tuším na výlete .......... [smilie=angry.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 31.05.2011 14:01:28

space
kvantita neznamena vzdy aj kvalitu. Zbytocne sa zaoberas vecami, ktore nic neriesia...

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 01.06.2011 09:50:05

mattpro napísal:space
kvantita neznamena vzdy aj kvalitu. Zbytocne sa zaoberas vecami, ktore nic neriesia...
Hmmmmm, a mohol som si vôbec dovoliť povedať svoj názor ?!?!?
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 01.06.2011 10:45:30

space napísal:
mattpro napísal:space
kvantita neznamena vzdy aj kvalitu. Zbytocne sa zaoberas vecami, ktore nic neriesia...
Hmmmmm, a mohol som si vôbec dovoliť povedať svoj názor ?!?!?
Hovor si co chces, ale zaoberat sa tym ze v nasom vybere bolo par chalanov z inych miest je chore. Zrejme tam neboli len tak do poctu, a ked su dobri, tak ja im to prajem, aspon nas klub udrzuje ako take vztahy aj v regione, a nepozera len na seba...

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 01.06.2011 10:57:28

mattpro 100% súhlasím .. a nieje na tom nič zlé ...space veď futbal je aj o tom že hráči sa predávajú , kupujú , chodia na hostovania atď ..nemôže byť celý klub založený len na svojich mladších hráčoch .. ako by to vyzeralo keby Trenčín nekúpil žiadného hráča a hrali by len s tym čo majú ..kde by sme boli ...Proste si ich Trenčín zavolal na skúšku a hotovo ...a keď už si toho Vozára obhajuješ , proste nepotrebovali jeho sily a možno s ním rátali keby sa zranil niektorý z brankar zranil ...koľko krát si v sezóne zahrali náhradný brankáry mužov ?

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 05.06.2011 21:05:42

Copa Amsterdam bol pekny turnaj a popri uceni sa na skusky som mal stale pusteny live stream takze som videl v podstate vsetky zapasy az na finale. Brankar bajza nam prehral zapas s botafogom...podla mna dost lama, co na neho letelo to pustil a ak nieco nepustil tak len neisto vyrazal. Pre mna najlepsi hrac jednoznacne Mondek a Salinas tiez stal za povsimnutie.

Zaujmalo by ma, ci niektory z chalanov nedostal ponuku na hostovanie/prestup po tomto turnaji. Nevieme? :P

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.06.2011 07:03:15

Johnny_1 napísal:Copa Amsterdam bol pekny turnaj a popri uceni sa na skusky som mal stale pusteny live stream takze som videl v podstate vsetky zapasy az na finale. Brankar bajza nam prehral zapas s botafogom...podla mna dost lama, co na neho letelo to pustil a ak nieco nepustil tak len neisto vyrazal. Pre mna najlepsi hrac jednoznacne Mondek a Salinas tiez stal za povsimnutie.

Zaujmalo by ma, ci niektory z chalanov nedostal ponuku na hostovanie/prestup po tomto turnaji. Nevieme? :P
nic oficialne neprislo, len niekolko neistych dotazov, ak si dobre pamatam, prestupove, ale len zacne

Napísať odpoveď