Quo vadis Trenčiansky futbal???

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď

Kde budeme hrávať a aku ligu?

V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
 
Celkom hlasov: 126

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Quo vadis Trenčiansky futbal???

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 05.05.2011 22:07:38

Trenčín, to je naše mesto....
Ma historiu a tiež futbal má svoje tradície a uspechy. Kluby ako TTS, Merina, Odeva, Jednota a Ozeta Dukla niečo dosiahli... ale kam smeruje klub AS Trenčín? Počuli a čitali sme veľa informacii a slubov (v minulosti) ale realita je v sucasnosti takato:
- Už tretiu sezonu hrame 1.ligu
- štadion je v dezolatnom stave a nie je opravitelný...
- travnik je umelý, ale určite nesplne kvalitu na udelenie licencie lebo je už niekolko rokov bez udržby.
- podmienky pre fanušikov su katastofálne, o rodinach s detmi ani nehovorim...
- majitelia a funkcionari držia zasadu radšej nehovoriť nič ako slubovať nemožne (poučenie z minulosti), takže nevieme nič...
- stavame na mladých a lacných zahraničných hračoch, ale na druhej strane prehry so supermi o kategoriu slabšími ospravedlnijeme ich neskusenostou a naivitou. Otaza znie "Čo potom chceme robiť o suťaž vyšie?" Opať fackovacieho panakako pred 4 rokmi?????
- Posledná otázka znie, Kde budeme hrávať a aku ligu?
a, V Trenčíne na Sihoti Corgoňa...
b, V Dubnicie n/V Corgoňa....
c, Predáme licenciu Dubnici, a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne...

Ja osobne mám pocit že všetko smeruje k alternatíve "c"... Nikto nič nehovorí, sem tam počujeme od niekoho mimo klubu mlatenie prazdnej slamy o snahe riešiť štadion v Trenčíne.

Nikto, podotýkam nikto nič nikomu neslubil, okrem slubu že niečo preto spravia. Preto sa pýtam?
Existuje projekt na rekonštrukciu?
Sú financie, ochota a vôľa to riešiť?
Je to vôbec záujem klubu, alebo sme len pračka penazí pre La Linga?

Stavím 100,00Eur na to že sa Corgoň liga nebude hrať v Trenčíne....
A s radosťou ich prehrám a dalších 100 prepijem s fans... tak ako v ZM.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.05.2011 09:42:22

- Už tretiu sezonu hrame 1.ligu
A KONECNE SME POSTUPILI, SU TU ROZNE POHLADY. AK HOVORIM ZA SEBA, TRI ROKY NAM NEUSKODILI... BOLA TO SKOLA... BOL TU CAS NA PRACU, KTORA BY MALA BYT VIDIET V NAJBLIZSICH ROKOCH... VERIM, ZE SA TAK AJ STANE... HRACI DOZRELI, LEBO HRAT CL S 19ROCNYM ALDOM BOLO SKUTOCNE NEREALNE... NIELEN MIMO, ALE AJ V KLUBE SU ROZNE NAZORY... NIEKTO POVIE PO DVOCH ROKOCH SME MALI IST, NIEKTO POVIE, ZE HNED... MYSLENIE PODLA SABLONY TU UZ BOLO... MOZEM POVEDAT, ZE FUNGUJEME V KLASICKOM PROSTREDI... NA ROZNE VECI, ROZNE NAZORY... VYSTUP VSAK MUSI BYT IBA JEDEN...

- štadion je v dezolatnom stave a nie je opravitelný...
ZIAL, INVESTICIE MESTA DO MAJETKU BOLI ZANEDBATELNE... NEHOVORME LEN O POSLEDNYCH STYROCH ROKOCH...

- travnik je umelý, ale určite nesplne kvalitu na udelenie licencie lebo je už niekolko rokov bez udržby.
UZ BOLO POVEDANE, TRAVNIK TREBA VYMENIT

- podmienky pre fanušikov su katastofálne, o rodinach s detmi ani nehovorim...
ZIAL, JE TO PRAVDA, TU MUSIA PRIST ZMENY... MOJ OSOBNY NAZOR... KAZDA DALSIA VELKA INVESTICIA DO SUCASNEHO STAVU JE VYHODENIM FINANCII

- majitelia a funkcionari držia zasadu radšej nehovoriť nič ako slubovať nemožne (poučenie z minulosti), takže nevieme nič...
ZLE JE TAK, CI TAK...

- stavame na mladých a lacných zahraničných hračoch, ale na druhej strane prehry so supermi o kategoriu slabšími ospravedlnijeme ich neskusenostou a naivitou. Otaza znie "Čo potom chceme robiť o suťaž vyšie?" Opať fackovacieho panakako pred 4 rokmi?????
NIE

- Posledná otázka znie, Kde budeme hrávať a aku ligu?
a, V Trenčíne na Sihoti Corgoňa...
b, V Dubnicie n/V Corgoňa....
c, Predáme licenciu Dubnici, a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne...
VERIME, ZE V TRENCINE, AK TO LEN TROCHU POJDE

Existuje projekt na rekonštrukciu?
HOVORME SKOR O PLANOCH

Sú financie, ochota a vôľa to riešiť?
OCHOTA, SNAHA TU JE, ABY SME ZISKALI POTREBNE FINANCIE NA VYRIESENIE DANEHO STAVU

PREDPOKLADAM, ZE ODPOVEDE SU NEDOSTATOCNE...

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 06.05.2011 11:37:03

Martin, pri vsetkej ucte uz to pochop, my chceme pocut vyjadrenie kompetentnych ludi z klubu nie stale dookola to iste v podani PR reci... chceme KONKRETNE vyjadrenia La Linga ci Rybnicka a nie len mlatenie prazdnej slamy... preto je cele toto dusno okolo trencianskeho futbalu. tato neistota a VELMI vratka buducnost klubu je to co nas irituje a drazdi. jedina vyhoda pre manazment je ta, ze trenciansky fotbal dnes (poslednych hadam aj 10 rokov) skoro nikoho z trencanov nezaujima... ludia su tu (tak ako vsade na slovensku) uplne pasivny voci verejnym veciam, tu sa dokaze len mudrovat pri pive, ale nic viac... treba zacat robit konkretnejsie kroky a nezahalovat to stale ruskom tajomstva...
nebudem len kriticky, lebo ja si myslim, ze niektore veci sa pohli spravnym smerom... napr. hraci a trener spravili kus skvelej roboty za posledne tri roky, vcelku slusne funguje aj tato stranka, dokonca ocenim aj taku malickost a predaj klubovych suvenirov, ktory tu v rokoch 2000 - 2005 uplne absentoval... ale to dnes nestaci...
nebudem sa tvarit, ze mam patent na rozum, ale ak majitelom o nieco ide, tak pred najblizsou sezonou by mali v klube zostat vsetci legionari, ktori hravaju + by sa mal do trencina vratit Kubik, ktory by mohol muzstvo so svojimi holandskymi skusenostami potiahnut - to je jedina cesta ako nieco v dalsom rocniku v corgon lige uhrat... ak tam pojdeme, len preto aby sme sa pohybovali okolo 6. miesta, tak to je o nicom ciel... my musime preniknut do europy, lebo inak sa to tu nikam nepohne
posledna pripomienka je asi od veci a uz sa to tu aj riesilo, ale malo by dojst k premenovaniu klubu na JEDNOTA Trenčín - ako gesto navratu k tradicii slavnych casov trencianskeho futbalu... k pritiahnutiu starsej generacie a podobne. mozno si myslite, ze je to hlupost, ale ja som toho nazoru, ze by to mohlo napomoct... a ak by bolo treba tak by sme mali pohltit aj TTS... trencin teraz nepotrebuje bojovat na dvoch frontoch. treba sa spojit v JEDNOTE je sila
buducnost mozeme zacat prepisovat uz dnes, len to chce dobru volu!!!

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 06.05.2011 14:03:20

rudeboy: ty si to nejak lahko predstavujes dostat sa do europy...prve co sa musi v TN vyriesit je kde sa bude hrat. kader si myslim ze je dost silny aj bez kubika. ak sa corgon zacne hrat, stacii na prvu sezonu aj ten stred tabulky...casom bude snad spicka ligy...ale treba stadion zial sa k tomu nikto konkretne nevyjadruje. k jednote nvm ja si pamatam len ozetu... :D

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.05.2011 15:04:57

Martin, pri vsetkej ucte uz to pochop, my chceme pocut vyjadrenie kompetentnych ludi z klubu nie stale dookola to iste v podani PR reci...

CHAPEM, ALE JA IBA OPAKUJEM, CO POVEDAL GM PRE PROFUTBAL, ALEBO CO BOLO NA STRANKE... NEBUDEME SLUBOVAT, KED NEVIEM, ZE TO MOZEME SPLNIT... VO VETE "CHCEME ZOSTAT V TN" JE OBSIAHNUTE VSETKO... VIEME O DRUHEJ MOZNOSTI, ALE TO JE VSETKO AZ PO NASEJ PRVEJ ALTERNATIVE... SAMOZREJME, ZE NIE JEDINEJ... AKO SOM UZ PISAL, ROBIA SA KROKY... BOLA TU FIRMA NA VIDEOKAMERY... CAKAME NA FINANCNU PONUKU... JE DOHODNUTA VYMENA TRAVNIKA... HLADAJU SA NA TO FINANCIE...

treba zacat robit konkretnejsie kroky a nezahalovat to stale ruskom tajomstva...

TIE SA ROBIA... BOL TU ODBORNIK ZO STAVEBNICTVA... OPAT SA PREBRAL STAV TRIBUN... CAKAME NA ZAVERY...

mal do trencina vratit Kubik, ktory by mohol muzstvo so svojimi holandskymi skusenostami potiahnut

PRE KUBIKA BY TO BOL NAPRIEK CL KROK SPAT... O ROK BY UZ ASI NEBOL O JEHO SLUZBY ZAUJEM... TU IDE AJ O HRACA... KLUB VIE, ZE SU JEHO JEDINY NASTROJ OBCHODU... NEBERIEME TO VSAK AKO KUSY... CIEL JE AJ V NASMEROVANI ICH KARIERY... ZAUJEM JE... POLOVICA MUZSTVA UZ MOHLA BYT PREDANA, AK BY ISLO LEN O TO...

my musime preniknut do europy, lebo inak sa to tu nikam nepohne

ANO, ALE VSETKO CHCE SVOJ CAS... ZIADNA LM ZA DVA ROKY... AK BUDE ZAZEMIE, MARKETING, PODPORA REGIONU, FUNGUJUCA AKADEMIA, STADION, POTOM MOZME MYSLIET DALEJ...


posledna pripomienka je asi od veci a uz sa to tu aj riesilo, ale malo by dojst k premenovaniu klubu na JEDNOTA Trenčín

ODPOVED NA INOM MIESTE

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 06.05.2011 15:26:59

TNPatriot - dovolil som si do tvojho prveho prispevku pridat anketu k tvojej otazke, ktoru povazujem za relevantnu a odpovede za vystizne. Nech mozu ludia vyjadrit aj tymto jednoduchym sposobom svoj nazor. Dufam, ze nevadi [smilie=wave.gif]

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 06.05.2011 22:02:03

Forrest, to je v pohode a aj som celkom rad... len dufam ze sa nieco dozvieme aj od vedenie klubu, resp. kompetentných

Okrem noveho zaciatku a turnajov v NL vieme barani cocot :-)

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 06.05.2011 22:09:29

Martin, a chod už do faka z rečami ak to už len trochu pojde...
Tieto hovadiny tu budeš točiť aj o mesiac, ja sa pýtam kde budem hrať next sezonu?

Pochop že aj langošar čo ma stanok na stanici má plán kde bude langoše predávať po lete. Preto aj klub čo chce predať hráčov do zahraničia a "sníva" o LM misí vedieť kde bude hrať buducu sezonu...

A to to tu ide!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kam ideme do Dca alebo zostaneme pod hradom v TN?

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 06.05.2011 22:24:18

A posledna pripomienka k premenovaniu na JEDNOTA Trenčín...

Zo strany AS je to len hra na city. RR ako GM bol skor negativny v minulost (iaj ked v JEDNOTE ako futablista vyrastal) k nazvu JEDNOTA ale je to len marketingovy tah.... Prilakat ludi. Starí Trencania maju v hlave JEDNOTA a AS je pre nich nic... hovno. Ked chodilo na Ozetu DU 10000 ludi, nikto o JEDNOTU ani nezakopol. Odraz ked pride na 1.ligu 170ks, tak tu Martin začbeš točiť o JEDNOTE... Máte ôbec nástupnické práva, prizníávate sa k histótii a odkazui JEDNOTA???

JEDNOTA je nazov skutocne vystihujuci nas Trencanov. Spol'jili sme sa v minulosti na obranu mesta a spiojili sme sa aj v 1960 vo futbale.

A dnes keď horí niekomu do topanok si niekto ide si chce budovať karieru na minulosti, na tom na čom nemá ani za paznecht zasluhy.

Martin, odkazujem bossom nech najskôr povedia čo majú zalubom a potom nech toči názov JEDNOTA, ktorý stále má meno v CS futable a vo svete.

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 07.05.2011 01:45:26

ja len ze tu temu s Jednotou som nacal ja a nie martin :) takze tentokrat ho trochu setri [smilie=blush.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.05.2011 09:35:08

ok "patriot", pokojne ti mozem vyhoviet, vidiet, ze velky zmysel to nema, kedze necitash, co je napisane a ak aj citash, tak nad napisanym nerozmyslash...

oficialne stanoviska teda iba cez web...

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 07.05.2011 17:13:01

Patriot, Martin to tu jasne napisal, treba citat medzi riadkami, klub v sucasnosti hlada prostriedky a moznosti pre CL na sihoti, pokial ich nenajde, vyzera to na Dubnicu, takto som to pochopil ja, nemozes cakat, ze tu bude nieco predcasne povedane, co nie je este oficialne potvrdene (vid popalenie klubu na vyhlaseniach o LM v minulosti)

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 07.05.2011 19:13:42

neni su peniaze tak sa hra v dubnici
keby sa ma nieco riesit tak uz teraz sa to deje.
preco sa uz teraz nehrava aj v stankovcach a nerobia nieco zo stadionom?
si myslite ze by to na zveze nepovolili?
s tych vyjadreni mi je to uplne jasne.
ziadne ine riesenie sa konat nebude okrem dubnice.
oni vypadnu a mi sa im tam nastahujeme.nakoniec sa dohodnu a bude sa to tam hravat az do skoncenia vekov.
klub co prezije zase 10 rokov a skonci v zabudnuti.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 07.05.2011 20:31:22

Tak dnes som pocul z lavej ruky, ze hravat sa bude na Sihoti. Kamery su na ceste, travnik sa vymeni po sezone a statici vraj povolia otvorenie ochozu oproti tribune, cize no problemo...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 07.05.2011 20:48:06

Majo a to si kde pocul? Lebo ak to je Pravda tak tu niekto v minulosti dost v mene klubu klamal alebo si pan statik berie na svoje triko dost velku zodpovednost...
Ja osobne som si nevsimol ziadnu opravu alebo zmenu k lepsiemu s tribunou oproti.

Ale, ved uvidime... Nechajme sa prekvapit co pre nas managment a majitelia pripravia.

Napísať odpoveď