Quo vadis Trenčiansky futbal???

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď

Kde budeme hrávať a aku ligu?

V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
 
Celkom hlasov: 126

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.07.2012 22:08:02

Musu napísal:
erik napísal:Urobiť rozhovor v dnešnej dobe je neskutočne zložitá vec. Stačí k tomu SKYPE spojenie a je to, nehovoriac o e-mailovej pošte. Ak na to LL nemá čas, tak nech poverí svojho hovorcu, veď dnes ho má skoro každý a vyjadrenie je na svete. Je to pre fanúšikov a ak na nich nie je čas, rýchlo sa stane, že oni nebudú mať čas na klub, lebo budú zaneprázdnení. Je to spojitá nádoba, ako sa do lesa volá, tak sa z lesa ozýva
V AS ma kazdy hovorcu, kazdy sa uz boji priamo nieco povedat, aby nebol blazon... kazdy si uz da pozor, vyjadreni bolo uz vela a nic sa nesplnilo

www.nic.sk

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 26.07.2012 06:56:35

martin napísal:odstranenie rozpadajuceho sa murika
kozmeticka uprava ciastocne potrebna vzhladom na pripomienky delegatov
opadavali kusy a tie sa pred kazdym zapasom museii zbierat
Mam jeden vylozene ANO/NIE dotaz: planuju sa v priebehu aktualnej jesennej casti nejake kozmeticke upravy priestoroch hlavnej alebo nekrytej tribuny?

Nechcem to sem tahat, ale po druhom kole ma doslova poliala ostuda, ked som videl, co dokazali v sibenicnom termine uplacat na Myjave! Jeden utulny, kulturny a na SK pomery naprosto postacujuci stadionik. Dalsia s prepacenim dedinka, co nas tromfla na celej ciare, nehovoriac o tom, ze moznost bezprostredneho zrovnania mali aj divaci pri TV. Je mi jasne, ze na nic podobne u nas nie su prostriedky, zamerne sa preto pytam len na eventuelne drobne krocky k zvyseniu urovne, ktora je stale nevalna.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.07.2012 08:10:19

Etrox49 napísal:
martin napísal:odstranenie rozpadajuceho sa murika
kozmeticka uprava ciastocne potrebna vzhladom na pripomienky delegatov
opadavali kusy a tie sa pred kazdym zapasom museii zbierat
Mam jeden vylozene ANO/NIE dotaz: planuju sa v priebehu aktualnej jesennej casti nejake kozmeticke upravy priestoroch hlavnej alebo nekrytej tribuny?

Nechcem to sem tahat, ale po druhom kole ma doslova poliala ostuda, ked som videl, co dokazali v sibenicnom termine uplacat na Myjave! Jeden utulny, kulturny a na SK pomery naprosto postacujuci stadionik. Dalsia s prepacenim dedinka, co nas tromfla na celej ciare, nehovoriac o tom, ze moznost bezprostredneho zrovnania mali aj divaci pri TV. Je mi jasne, ze na nic podobne u nas nie su prostriedky, zamerne sa preto pytam len na eventuelne drobne krocky k zvyseniu urovne, ktora je stale nevalna.

zial nie, drobne krociky sa snazime robit... dnes pracujeme na projekte upravenia sektoru hosti, co je investicia cca 50 000 eur, polovicu vie zaplatit SFZ, ale zostatok musi uhradit klub... v dnesnej situacii je tazke, aby to zaplatil majitel stadiona mesto...

aby sme mohli zostat v trencine, klub investoval do stadiona takmer 300 000 eur (10 000 000 skk) z rozpoctu klubu... dnes je len velmi malo pravdepodobne, ze investicia do majetku mesta sa mu niekedy vrati... podstatne vsak bolo, aby sme hrali nadalej v trencine a necestovali do dubnice, puchova alebo niekde inde...

druhym faktom je, ze podla odborneho posudku je kazda investicia do stadiona mrhanim prostriedkov... uz povodne stavebne postupy a materialy boli zle zvolene... respektive sa nenakladalo s nimi tak, ako sa malo... ale to je ina rozpravka...

stadion je v katastrofalnom stave a klub nema zaujem vziat ho do dlhodobeho prenajmu... napriek tomu investuje spolu s partnermi na zlepseni jeho infrastruktury...

neoficialne... "h.vno nevylestis"... taky je fakt... preto robime, co je v nasich silach... podstatna energia je smerovana k sportovym vysledkom, zvysovaniu kvality zazemia, struktury a najma zrealneniu projektu akademie... taktiez stale prebiehaju snahy smerujuce k vystavbe noveho stadiona, ktory je dnes jedinou realnou viziou ohladom futbaloveho stanku...

myjavu tazko komentovat... je super, ze sa im to podarilo... moja otazka je vyska investicie mesta v tomto pripade, pripadne vyska podpory mesta na fungovanie klubu... ked to budeme mat, mozeme porovnavat... ak by sme mali pripravit nove tribuny, buranie starych stoji cca 1 mil eur...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.07.2012 10:55:55

myjavu tazko komentovat... je super, ze sa im to podarilo... moja otazka je vyska investicie mesta v tomto pripade, pripadne vyska podpory mesta na fungovanie klubu... ked to budeme mat, mozeme porovnavat... ak by sme mali pripravit nove tribuny, buranie starych stoji cca 1 mil eur...
Toto je to najdolezitejsie, ak nepomoze mesto, co nase zadlzene urcite nepomoze, tazko sa niekto najde... Jedine svajciari co chcu stavat v TT ci?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 26.07.2012 17:51:39

martin, ako moze klub z najvyssej sutaze z krajskeho mesta vobec len uvazovat nad tym, ze by sa prestahoval niekam do puchova?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.07.2012 18:06:44

baki napísal:martin, ako moze klub z najvyssej sutaze z krajskeho mesta vobec len uvazovat nad tym, ze by sa prestahoval niekam do puchova?
klub o tom nikdy neuvazoval

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 26.07.2012 21:27:09

to buranie by fakt stalo 1 milion eur???? asi len na slovensku, kde sa na tom musi kazdy nabalit... (toto nemyslim negativne voci klubu!!!)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.07.2012 06:54:16

rudeboy napísal:to buranie by fakt stalo 1 milion eur???? asi len na slovensku, kde sa na tom musi kazdy nabalit... (toto nemyslim negativne voci klubu!!!)
to by mala byt kompletna suma aj so spracocanim sutiny, ale aj tak to je celkom pekna ciastka

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.07.2012 13:58:42

rudeboy nahodou teraz buram dom a viem aky je problem s OFICIALNYM odvozom sutiny.
Skladiska ako ERSON v Bierovciach chcu 13.20 s DPH za tehlu s premesami, za tonu.
A rataj teraz. Da sa aj lacnejsie aj s papierom ale neviem ako by to bolo v pripade stadionu je to trochu vaqcsie ako rodinny dom
"Boh je laska" 1Jn 4:8

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 23.08.2012 11:21:07

"Vstupenky na Slovan už od 14.00 h!", moj osobný názor, že to nie je riešenie (nie sme na Barce,kde vyplnia program pre fanúšikov, resp. sa možu túlať po fanshope, múzeu atď. ....... ). Čo tak už (KONEČNE) zvýšiť počet pokladní, resp. počet predavačiek ???? Veď to je neustále sa opakujúca pesnička ................. [smilie=axe.gif] !
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 23.08.2012 11:31:24

space napísal:"Vstupenky na Slovan už od 14.00 h!", moj osobný názor, že to nie je riešenie (nie sme na Barce,kde vyplnia program pre fanúšikov, resp. sa možu túlať po fanshope, múzeu atď. ....... ). Čo tak už (KONEČNE) zvýšiť počet pokladní, resp. počet predavačiek ???? Veď to je neustále sa opakujúca pesnička ................. [smilie=axe.gif] !
suhlas...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.08.2012 11:51:33

Aj tak sa nic neurobi [smilie=axe.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 30.08.2012 22:19:32

Zdravím. Mám len pár otázok na ktoré by som chcel pár odpovedí... :) V prvom rade musím pochváliť klub za to, že zápas zo Slovanom bol dobre usporiadaný a bez problémov a dokonca aj sedačky na hlavnej tribúne boli čisté a nemusel som si ich utierať. Dúfam že to takto bude už navždy! Zato palec hore. Palec dole iba za to, že pri východe z hlavnej tribúny (v pravo) by sa tá dvojbrána mohla otvoriť dokorán aby sa ľudia netlačili keď sa chcú všetci pobrať z tribúny... Je to podľa mňa banalita a len stačí povedať SBS aby otvorili aj druhé vráta. Predídete takto nadávkam divákov že prečo sa to nedá otvoriť resp.to nikto nerieši. Chcem sa ale opýtať či neuvažuje klub o novej web stránke alebo táto súčasná sa len bude stále aktualizovať a doplňať? Podľa mňa by to možno chcelo trošku graficky obmeniť. Stále čakám kedy sa tu objavia nové fotky hráčov i celého mužstva (neviem čo firma nike s tým robí, kedže niektorí hráči majú nové foto už ako profilovky na FB)... Tak isto tu veľmi postrádam kvalitnejšie fotogalérie s lepším rozlíšením, zábermi na tribúnu či hlavnu alebo fanklub atd. Súčasné fotogalérie mi prídu nudné a bez nápadu. Sú to len detaily ktoré sa dajú napraviť podľa mňa, len trošku fantazie zapojiť treba do práce na placi a potom pri pc. Ďalej by ma zaujímalo, či tu na stránke bude rozhovor (buď medzi fanúšikmi vs vedenie) alebo medzi redaktorom a vedením a očakával by som ten rozhovor s R.Rybníčkom alebo s pánom majiteľom La Lingom. V dohladnej dobe by sa to veru zišlo. No a posledná vec je tá (už som to tu písal) a jedná sa o logo klubu na červenom tartane pri východe na ihrisko. Tam kedysi boli loga mesta Trenčín a klub AS (mierne pozostatky sú ešte tam vidieť) a preto sa pýtam, či tam klub nechce dať namalovať aspoň na stred alebo na okraj trávnika logo klubu? Vyzeralo by to podľa mňa veľmi dobre a aj imidžu ako takému by to pridalo a aj hráči by si pri vstupe na ihrisko viac vážili to, za aký klub hrajú (motivačne). Ďakujem za priestor a aj za prípadne odpovede.

Napísať odpoveď