Quo vadis Trenčiansky futbal???

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď

Kde budeme hrávať a aku ligu?

V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
 
Celkom hlasov: 126

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.02.2012 15:17:44

Nechápem, ako vám môžu spraviť takú radosť reklamné panely??
Aj tá firma píše: ...skvalitniť zážitok z jednotlivých zápasov pre divákov...
Ako nám skvalitnia zážitok? Že budú po obvode ihriska blikotať stupídne reklamy, ktorým rozumný človek aj tak na lep nesadne?
Keby napísali, že zároveň spravia nový veľký LED informačný panel pre divákov, to by bola aspoň adekvátna náplasť za rušenie svetelnými reklamami.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 22.02.2012 15:24:41

Ako? Ten kto má rád futbal a aj klub, poteší sa každej novinke čo sa udeje v klube k lepšiemu. Mať ku veciam negativisticky prístup není zrovna schodná cesta, handel, tak neviem čo ti na tom vadí.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.02.2012 15:31:24

Jerry, pre divákov to momentálne veľký prínos nie je, aspoň ja po reklamách netúžim, ale ak sa na to človek pozrie okľukou, tak máš pravdu. Ak reklamy prinesú prachy do pokladnice -> nákup hráčov -> väčšia konkurencia -> lepší futbal, tak to už prínos bude, OK beriem späť :)
Naštvala ma hlavne tá spomínaná veta v článku: ..skvalitniť zážitok z jednotlivých zápasov pre divákov... -to reklamné panely asi nezabezpečia.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 22.02.2012 16:07:12

handel napísal:Nechápem, ako vám môžu spraviť takú radosť reklamné panely??
Aj tá firma píše: ...skvalitniť zážitok z jednotlivých zápasov pre divákov...
Ako nám skvalitnia zážitok? Že budú po obvode ihriska blikotať stupídne reklamy, ktorým rozumný človek aj tak na lep nesadne?
Keby napísali, že zároveň spravia nový veľký LED informačný panel pre divákov, to by bola aspoň adekvátna náplasť za rušenie svetelnými reklamami.
[smilie=bow.gif] palec hore, zobral si mi myslienku, ta nova info tabula by bola super

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 22.02.2012 16:49:27

Veď jasné, chápeme sa. Podľa mňa treba všetko čo je nové v klube oceniť, frflania tu bolo za posledné roky dosť, konečne sa AS stabilizovalo tak že môžeme šliapať na päty i lepším (Slovan, Žilina, Trnava) i keď aspoň Slovanu rozpočtom nie. Ale to je jedno. Futbal sa tu začal robiť dobre a páči a mi i marketing a PR klubu čo je skvelé na 60 tisícove mesto ako je Trenčín. Tie bannery budú dobré, skrášli to štadión, teda aspoň okolie plochy, bude to vyzerať aj v televízii či na fotkách efektívne a v neposlednom rade to určite priláka aj ďalších potencionálnych partnerov pre klub čo bude prospešné pre kasu a pre ešte lepší futbal.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.02.2012 17:33:56

Priklanam sa k nazoru Jerryho. Nadvania a vsetkeho tu bolo dost, konecne sa pracuje profesionalne, investuje sa aj do stadiona, ved ako vam pomohla nova fasada stadionu? Dolezite je, ze je to krok vpred. zatial sa investovalo prevazne do veci, ktore sa daju pouzit ja na novom stadione a verim, ze to tak bude pokracovat. Moderny klub nemoze fungovat bez sponzorov a ti chcu vzdy nieco viacnieco nove na trhu marketingu a verim, ze zrovna tieto panely mozu byt lakave pre sponzora a hlavne ukazalo firmam co je patriotizmus!
"Boh je laska" 1Jn 4:8

tom
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.07.2011 13:54:53

Príspevok od užívateľa tom » 22.02.2012 20:19:26

Ja si myslim, ze je to super a uprimne som sa potesil a spravilo mi to dobru naladu s tymi panelmi. AS sledujem zo zahranicia a velmi sa mi paci ako sa tam teraz pracuje. Mladi hraci a vyborni zahranicni hraci k sebe vyborne zapadaju, samozrejme doplneni o par starcich a skusenejsich. Stranku sledujem kazdy den a vzdy netrpezlivo cakam co nove tam bude. Velmi AS drzim palce. V poslednej dobe je mi AS cim viac sympaticke. Este by som vam fanusikom chcel povedat, ze sa tym futbalom bavte. Preto to ti chalani hraju aby vas zabavili a aby ste sa citili dobre. Ked sa timu nedari to neni ziadna katastrofa, ked niekto zle prihra alebo nieco podobne, netreba nadavat. To sa mi nepaci. Ved kazdy robi chyby. Netreba hned po nom kricat. Treba povzbudzovat za kazdych okolnosti a uvidite, ze sa to prejavi aj na ihrisku. Mimochodom este k tym panelom. Mozno to bude ako na hokejovych stadionoch, kde na tych oblukoch ukazuju aj vselico ine a zaujimave. Podla mna to bude super a urcite to spravi len dobre. Treba ist takto dalej. A este nieco. Strasne sa mi paci ako tu v inych krajinach sa fandi a kde chodia na futbal rodiny a vsetci maju dresy alebo nieco klubove. Chcel by som sa toho dozit aj v AS. Snad sa niekedy dostanem aj na zapas a poriadne si ho uzijem. Verim, naozaj pevne verim, ze sa AS raz prebojuje do Europy. Mozno si myslite, ze som naivny ale ja proste svojmu timu verim a vzdy budem! Tymto vas vsetkych fanusikov, hracov aj vednie pozdravujem a fandite aj za mna. Budem vas sledovat aspon cez internet. Vela stastia prajem. Vas verny fanusik.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.02.2012 20:33:17

matt-666 napísal:rozmysla sa okrem novych reklamnych ploch aj nad vynovenou casomierou?
zajtra mam ohladom toho jedno stretnutie (tusim, ze budeme hovorit aj o tom)... ale cele to je globalny problem... problemom nie je tabula, ale cela "krabica"

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.02.2012 20:39:01

dakujeme, jedinym zelanim je vas nesklamat ;)

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 27.02.2012 12:57:08

Ja by som mal pár vecičiek čo by sa mohli zlepšiť. Sú to v podstate maličkosti, ale aj z takých vznikajú problémy či veľké veci. Prvá je tá, že nechápem ako je možné že je prísny zákaz fajčiť na štadióne a SBS-kár si hrdo zapáli rovno pri vstupe na hlavnú tribúnu... Nemysliteľné a úplne by som to zakázal. Martin, prosím, pozrite sa na to, toto som si všimol pri posledných dvoch kolách jesene proti ZA a TT. Ako potom ľudia majú dodržovať "predpisy" keď samotný SBS-kar si zapáli rovno pri vstupe? Ďalej sedačky... Už keď máme krásnu a modernú umelú trávu, budú nové bannere okolo nej, tak si myslím (riešilo sa to aj na jeseň) že klub by si mal naozaj dať záležať na čistote sedačiek pre fanúšikov. To je ako keby prídu k Tebe na návštevu hostia a idú použiť toaletu a tá je špinavá... Fanúšik je svojím spôsobom hosť, tak sa treba k nemu aj správať. Myslím ten slušný fanúšik a divák. Chodia na futbal aj ženy, dievčatá, tak aj to treba zohladniť, také to vedia večne ofrflať :-) Logo pri východe na trávnik... Dosť ho tam postrádam, to mestké a klubové... Kedysi sa tam namalovalo v 2004 a odvtedy akosi vymizlo. Aj toto robí klub klubom keď má svoje logo pod tribúnou a je naňho hrdé, toto by bolo dobré napraviť, veľa to stáť nemôže. Keď chce klub napredovať, treba myslieť aj na maličkosti. Marketing máme zatiaľ dobrý, šikovných ľudí vo vedení tiež, peknú website oficiálnu, kvalitný káder čo má aspoň do 5.miesta sa umiestniť ak nie viac, tak vyhrnúť rukávy a hor sa do toho!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 27.02.2012 13:01:39

co to mame za novu titulku? :)

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 27.02.2012 13:09:17


Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.02.2012 13:14:36

Jerry,
k fajčeniu : všetci fajčiari z môjho okolia permanentiek vymizli, na tribúne som za posledný polrok skutočne nevidel nikoho fajčiť, k SBS sa nemôžem vyjadriť...
k čistote : sedačky, pod nohami, zábradlie osraté od holubov, no hnus a hanba....
WC : k tomu sa radšej ani nevyjadrujem, ale čo by sme chceli, keď aj vo vnútri štadióna sú tiež v humusnom stave a dokonca aj ženy....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 27.02.2012 13:37:25

Pozri, keď sa chce, všetko sa dá. Ja si myslím že klub není na tom až tak zle aby mal problém zabezpečiť ľudí čo budú riešiť veci ohladne čistoty sedačiek a uličiek pod nimi. Nemáme Nou Camp... Pokiaľ chce klub uspokojiť fanúšika aj v tomto smere, bude sa to musieť zmeniť. A toalety detto. Stačí keď sa raz urobí poriadna očistná kúra a potom sa už iba o to starať. Problém? Podľa mňa nie. A sbs-kar tam fajčil ostošesť, takže toto tiež nerobí dobré meno ani sbs ani klubu a jeho "pravidlám"...

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 27.02.2012 15:28:48

tak to by stacilo cistit raz za 2 tyzdne. mozno by stacilo aby to laling videl, mozno ani nevie.
k fajceniu. je to fakt otravne. mna nahneval jeden ujo na krytej tribune...este aj nasere ked to je dochodca a na mladych nadavaju ze sa nevedia spravat

Napísať odpoveď