Quo vadis Trenčiansky futbal???

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Kde budeme hrávať a aku ligu?

V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Trenčíne na Sihoti Corgoňa
10
8%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
V Dubnici n/V Corgoňa
9
7%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
Predáme licenciu Dubnici a AS ostane hrať 1.ligu v Trenčíne
2
2%
 
Celkom hlasov: 126

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.09.2011 07:02:50

este jedna vec, nemyslim si, ze Stoka pozvala po smrti Daniela T. zasahovku, aby to tam prezrela

paulieTG
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.08.2011 15:41:45

Príspevok od užívateľa paulieTG » 15.09.2011 11:42:44

martin: neviem kto to ma na starosti teda, ale myslim, ze ste o takejto akcii museli byt informovani, netvrdim ale ze to nieco take sa dialo na vas pokyn, viem ze to je nezmysel ...co sa tyka ucelu tej akcie, dostalo sa mi do usi ze to bola celoslovenska akcia proti extremizmu co mi pripada ako neuveritelna absurdnost (zmysel tej akcie) kedze zaujimave ze pri akcii proti extremizmu je aj clovek od policie v bunde Thor Steinar, ale co ine od nich cakat, dobre vieme aki ludia tam mimo ineho pracuju ...dalsia vec, databaza ultras (resp. extremistov, to ma teraz budu brat ako lavicoveho extremistu alebo co ked som proti fasizmu?), co to ma ako znamenat? ako sa rozhodnu ze ideme si spravit databazu a teraz budeme posliapavat pravo obcanov na sukromie? opakujem, ze odpoved na moje otazky co im dava pravo na to vyhotovat si moju fotografiu boli len vyhrazky a viem co by nasledovalo keby v tom pokracujem, tu som/sme spravili aj chybu, ze sme si to cele netocili (ak by niekto chcel oponovat, ze ci ich si tocit mozme, tak ano mozme, policajt ako verejny cinitel ma zmensenu mieru ochrany sukromia a pri vykone pravomoci si ho mozte tocit) ...cele sem to sem pisal z jedneho dovodu, ako jednotlivci by sme potrebovali aj podporu klubu vo vztahu k policii, kedze nevykonavame ziadnu trestnu cinnost a klub co som si isty, v kontakte s policiou je a takisto som si isty v tom, ze pripadne podane staznosti na inspekciu MV alebo kam by skoncili v kosi ...nebolo by zle si na tuto temu aj podebatovat osobne, takto cez internet sa to riesi tazko

palos
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.09.2011 15:06:19

Príspevok od užívateľa palos » 15.09.2011 14:54:05

Kód: Vybrať všetko

co sa tyka ucelu tej akcie, dostalo sa mi do usi ze to bola celoslovenska akcia proti extremizmu co mi pripada ako neuveritelna absurdnost (zmysel tej akcie)
to myslis vazne?
a podla akych kriterii si vyberali ludi ,cim to bolo podmienene ? holou hlavou , oblecenim, ci vekom ??
to co sa na slovensku deje snad nema nikde inde obdobu...

paulieTG
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.08.2011 15:41:45

Príspevok od užívateľa paulieTG » 15.09.2011 17:12:36

dostalo sa mi to do usi, ja osobne tomu moc neverim ze sa jednalo a nejaku koordinovanu celoslovensku akciu, podla mna sa to len snazili pod nieco zaobalit aby to mohli ospravedlnit co sa ale neda (dalsia verzia je, ze niekoho hladali, co ich ale tiez neopravnuje na to co robili) ...tiez netusim podla akych kriterii by hladali extremistu? ci ma nejaky charakteristicky pach, krvnu skupinu alebo co

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 15.09.2011 17:57:12

stale si myslim, ze fans potrebuju org, ktora by reprezentovala ich zaujmy nielen smerom ku klubu...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 17.09.2011 15:53:18

Martin,

odpovedáš a reaguješ len čo ti vyhovuje...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.09.2011 17:28:29

TNpatriot napísal:Martin,

odpovedáš a reaguješ len čo ti vyhovuje...

???

Tomac
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 28.07.2011 18:10:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Tomac » 19.09.2011 22:26:42

Martin ty si myslis ze by ultras potrebovalo, obcianske zdruzenie alebo fanuskovia trencina obcianske zrduzenie ked nas fandi mozno cca 20 ani to nie ?.....myslis ze by sa to oplatilo ? podla mna klub nam moze davat dake vyhodi a zaujimave akcie aj bez toho aby sme boli v dakom obcianskom zdruzeni
co sa tyka tej policie a csi trencin na zapase s kosicami vobec nechapem preco si nas fotografovali ...pripadal som si ako daka osoba ktora daco spachala ...a rekacia policie na moju otazku preco si ma vlastne fotografuju bola ze do albumu .... tak to ja nepovazujem za normalu odpoved a odovodnenie si ma fotografovat... tato akcia policie mi znechutila futbal na ktory som sa cely tyzden tesil ...a mam este dotaz nebolo davnejsie tu dakde pisane ze ak si klub nevyziada asistenciu policie na stadione tak tu policia nema co robit ? dufam ze sa to nebude opakovat teraz s presovom.dakujem za pochopenie a ostavam s pozdravom
http://www.youtube.com/watch?v=mEWb5Ex25AM

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 20.09.2011 07:26:24

tomac,

na koho pojde podpora a ine vyhody? na opacnej strane musi byt pravny subjekt... je jedno ci OZ, neziskovka alebo druzstvo... vdaka BS je forma OZ sice sporfanovana, ale v dnesnom systeme asi najlepsie...

pripadne mi napish ako si predstavujes formu podpory za dnesneho stavu... vsetko je o diskusii... dnes napr. cakam stale na zoznam veci (uz asi mesiac, ak nie viac), ktore boli v sklade na choreo, ale chlapi ich pouzili na ine veci...

ohladom policie je pravda iba ciastocne... v tvojom pripade sa jedna o zasahovku, na akcie kriminalky to vplyv nema... dovod ich navstevy nepozname, ale asi to je jasne...

ohladom vystupovania policie... kazdy jeden (nemyslim len utras) mate svoje osobne prava... tak sa ich aj dozadujte... uz len v tomto pripade vas mohlo zastuovat nejake zdruzenie, ktoreho sila je vzdy vacsia ako sila jednotlivca... tak ako nemam vplyv na spravanie, vystupovanie jednotlivcov medzi ultras a hlavnej tribune, neviem si predstavit ako by som mal vplyv na spravanie policie... preco nema nikto zaznam??? preco sa to neriesi cez inspekciu??? my sme policii na uvod sezony oznamili, ze mame najlepsi kamerovy system na Slovensku a ked bude problem, vieme poskytnut detaily... asi zatial nestacilo...

skusme sa bavit v realnej rovine a nie v rovine "ja si myslim, ze to bolo takto"

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 25.09.2011 22:21:26

Martin, tie otazniky boli asi zbytocne...

Otazka na statika, havarijny stav tribuny za ktoru nasi chlapci dostali bitku od SBS.. a dnes na nej klub ryzuje, lebo sa zazracne opravila...???

Zeby mala loz kratke nohy? Dnes sa klubu dari ale chalani z kotla stali pri klube aj ked sa nedarilo. Chceli svoje miesto a ty sa dnes tvaris ze sa nic nepamatas? S "Konarmi" som stal na mieste ktore bolo vyhlasne ako zivotu nebezbecne a ... fakt som sa bal. Ešteže bolo po ruke ihličie....

Martin, nie je hanba povedať, pani... bola to chyba klubu že sme zautočili na vlastných fans... Na tuto otazku čakam odpoveď už dva roky.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.09.2011 07:23:37

TNpatriot napísal:Martin, tie otazniky boli asi zbytocne...

Otazka na statika, havarijny stav tribuny za ktoru nasi chlapci dostali bitku od SBS.. a dnes na nej klub ryzuje, lebo sa zazracne opravila...???

Zeby mala loz kratke nohy? Dnes sa klubu dari ale chalani z kotla stali pri klube aj ked sa nedarilo. Chceli svoje miesto a ty sa dnes tvaris ze sa nic nepamatas? S "Konarmi" som stal na mieste ktore bolo vyhlasne ako zivotu nebezbecne a ... fakt som sa bal. Ešteže bolo po ruke ihličie....

Martin, nie je hanba povedať, pani... bola to chyba klubu že sme zautočili na vlastných fans... Na tuto otazku čakam odpoveď už dva roky.


som rad, ze uz viem hlavny (a asi nie jediny) dovod tvojej nespokojnosti... ohladom bitky... nemal by som komentovat nieco, co sa mna "netykalo" (co neznamena nedotklo)... to by vsak bolo alibisticke... na druhej strane vyhlasenie, ktore navrhujes je podla mna pokrytecke...

ale k veci... na udalost si dobre pamatam, hoci som bol svedkom iba v ulohe novinara... uz vtedy sme s mojim predchodcom diskutovali mnohe veci a samozrejme, ze sme sa rozpravali aj o tom... podla mojho nazoru islo o neadekvatny zasah zo strany SBS... kedze klub je objednavatelom, nesie za to "politicku" zodpovednost... urcite nevysiel ziadny pokyn z vedenia klubu... ak mam dobre info, po tomto incidente sme hovorili s SBS o ich pristupe... pre mna je podstatne, aby sa nieco podobne neopakovala a aby sa spolupraca s fans a ultras posuvala... aspon krok za krokom... aj pred presovom sme riesili veci s SBS a budem opat iniciovat zmenu najma ich ludskeho pristupu... podla mna to je s SBS ako so zenami - tazke to je s nimi, ale aj bez nich... tento rok sme boli ochotni vytvorit ultras sektor na stanie na zaciatku tribuny (celkom vpravo z pohladu od krytej tribuny)... mal tam byt pas 10-15 m bez sedaciek... chalani si vybrali svoje stare miesto, co sme respektovali, ale pochopitelne sme tam nemohli nechat dieru bez sedaciek... dalsie veci mozme pokojne prebrat na pive, ja som stale k dispozicii...

ohladom tribuny bolo vsetko napisane... k statike sa dalej vyjadrovat nebudem, kedze som cital posudok a dolezite citacie som zverejnil... opakujem iba jednu vec... na hornu cast tribuny by sa nemali dostat fanusikovia, ale zatial to usporiadatelsky nezvladame a tym sme v pripade problemu v urcitom riziku... prestavba vsak stala majitelov nemale prostriedky a instalacia reklam postupuje pomalsie, ako sme mali v plane (problemom samozrejme predaj)... verim, ze coskoro to dame do stavu, v ktorom by to malo byt...

pekny den

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.09.2011 11:51:33

Myslim, ze lepsie zhodnotenie AS a CL som este necital:

Kód: Vybrať všetko

http://www.denniksport.sk/article/188776/as-trencin-odvazny-a-ofenzivny
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 27.10.2011 10:52:01

OT: kde zmizel urpiner??
[smilie=beer.gif]
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.10.2011 11:56:01

Véna napísal:OT: kde zmizel urpiner??
[smilie=beer.gif]

ukoncena spolupraca, kedze exkluzivita partnera ligy nam nedovolila nasho partnera promovat v dostatocnej kvalite, nerozisli sme sa vsak definitivne, urpiner nam bude pomahat pri akcii Hviezdy detom a inych podujatiach

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 29.10.2011 09:54:22

hm, ved mame sponzora ako ajax amsterdam. co by sme sa bavili so slovenskymi firmami...

Napísať odpoveď