30.kolo : AS - Ruža B 4:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 17.05.2011 16:50:30

len pre info pre všetkých .

Pokiaľ má klub aj "B" čko to svoje zápasy hráva v nedelu. čiže vždy ked prvé mužstvo "A" hralo v sobotu, tak jeho rezerva musí svoj zápas odohrať v nedelu. Pokial "A" čko nemalo zápas, tak rezerva môže svoje stretnutie odohrať v sobotu. tz. "A" čko a "B" čko nemôžu hrať v jeden deň !!!!!!
preto sme hrali z Ruža "B" v nedelu !!

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 17.05.2011 21:44:55

Dobra odpoved..... dresy.

Vidimze pocet divakov ta netrapi, tak ako klub. No Martin stastnu cestu do Holandska. Verim ze za sluzby co pre klub odvadzas budes mat aspon polpenziu u chrochtakov...

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 17.05.2011 23:14:10

to ze Martin a Lubos su obycajni ritolezci musi kazdi sudny clovek vidiet,oni tu nehodnotia objektivne futbal,klub..to kolko ludi chodi na futbal je zrkadlo fanuskov ku klubu,vobec sa im necudujem,ludia su znechuteni tym co sa tu deje.potom sa stane to co v nedelu,159 divakov je malo aj na dedinsky futbal..ale ludia nie su sprosti,vidia co sa tu deje s futbalom.Fanusika je lahke stratit ale tazke ziskat

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.05.2011 07:42:11

TNpatriot napísal:Dobra odpoved..... dresy.

Vidimze pocet divakov ta netrapi, tak ako klub. No Martin stastnu cestu do Holandska. Verim ze za sluzby co pre klub odvadzas budes mat aspon polpenziu u chrochtakov...
odpovedam na otazky, ktore posielaju ludia, ja za to nemozem, ze ty sa pohybujesh so svojimi tvrdeniami na tenkom lade... resp. snazish sa chodit po vode... do holandska necestujem ani na jeden z turnajov... ak by som isiel, predpokladam, ze by som mal ako tim plnu penziu...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.05.2011 07:51:14

Trojan napísal:to ze Martin a Lubos su obycajni ritolezci musi kazdi sudny clovek vidiet,oni tu nehodnotia objektivne futbal,klub..to kolko ludi chodi na futbal je zrkadlo fanuskov ku klubu,vobec sa im necudujem,ludia su znechuteni tym co sa tu deje.potom sa stane to co v nedelu,159 divakov je malo aj na dedinsky futbal..ale ludia nie su sprosti,vidia co sa tu deje s futbalom.Fanusika je lahke stratit ale tazke ziskat
kazdy ma svoj nazor a kazdy vychadza zo svojich informacii... navstevnost mrzi kazdeho, najviac cele muzstvo... pozerame sa vsak na to realne... ked nam islo o postup, navstevy sa pohybovali okolo 1000ky... v bratislave chodi na slovan priblizne 2000 na muzstvo bojujuce o titul plne skvelych hracov... mesto je cca 5x vacsie a so satelitmi este viac... navstevnost na nasich stadionoch poklesla, to je fakt... dovodov je vsak viac ako len zakazana pyrotechnika alebo "podozrive" vysledky niektorych timov... ja osobne si to nedovolim zhodnotit takto jednoducho... nikto nam vsak nezoberie, ze v TN sa oplati chodit na futbal na hracov, ktorych tu mame a na futbal, ktory hrame... ;)

uplynula nedela???
- pocasie - zima, dazd
- nas "utulny" stadion
- nedelny termin zapasu vs dedinske ligy
- moznost sledovat zahranicne ligy (napocital som min 10 lig v TV)
- ine lakadla v porovnani s minulostou
- predchadzajuce vysledky
- jasny postup

slovensko musi dorast na to, aby sa chodilo bavit... ludia maju svoje problemy... slovenska futbalova infrastruktura musi dorast... nazval by som to pubertalnymi problemami a verim, ze nas futbal sa z toho dostane...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.05.2011 08:13:56

Trojan,
toho riťolezca som akoźe prehliadol, dobre?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 18.05.2011 12:18:38

komentár ku: nikto nam vsak nezoberie, ze v TN sa oplati chodit na futbal na hracov, ktorych tu mame a na futbal, ktory hrame... ;)
To snáď nemyslíš vážne, títo hráči predsa nie sú ani reprezentanti, ani hviezdy, a Slovan v podstate tiež nemá takých. tak sa nečuduj že ľudia nechodia. Futbal sa dostal na okraj záujmu ľudí a aj preto je taký slabý. Je však treba hovoriť tak ako je, že slovenský futbal padol na zadok a s výnimkou repre, Žiliny a skôr Petržalky tu nebolo futbalovej radosti.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.05.2011 12:29:51

vzdy tu ide o uhol pohladu... ked chodim na trencin neporovnavam to s barcelonou... ano stankovce neporovnavam so slovanom... ak hovorim o trencine, tak to porovnanvam s tym, co tu bolo povedzme poslednych pat rokov... nakopavanie, nakopavania, nakopavanie a odkopnuti hraci z druhej ceskej ligy, pripadne stvrtej...

dnes hrame lubivy futbal, to je moj nazor... kombinacne... s individualitami... hraju nasi chalani a solidni legionari...

ked budem chciet nieco zhodit, nie je problem... atmosferu neporovnavam so st. pauli... kvalitu hracov s ManU... ale kto chce, ten si svoj uhol pohladu najde, aby bolo vsetko (vsetko) zle... nazor vsak neberiem... aj to je pohlad a rovnako realny ako kazdy iny...

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 18.05.2011 21:04:59

TNpatriot napísal:Martin, aky omyl si mam priznat... co si uz uplne mimo? Omyl si ty aj s vedenim AS ked sa hra v nedelu o 16:30 a pride 159 divakov. Citaj medzi riadkami.

Ruzomberske becko hra tak ako im vyhovuje a tak ako sa dohodnu. A to ze sa hralo v nedelu bola dohoda s vedenim AS... Ty advokat.
Neviem preco by sa mal domaci klub prisposobovat beckam? Kto nema peniaze na becko, ako AS tak nech s nim hra dedinsku ligu v nedelu.... jednoduche. Podla teba je dolezitejsie brat do uvahy nejakych 6 ruzomberských dorastencov, a mat v pitchi TN ludi? A hrat kvoli spokojnosti Ruza B v nedelu, kedy sa hraju vsetky dedinske sutaze je obr blbost.... Martin ale už tie tvoje nazory hraničia buď s totalnou debilitou alebo fakt vališ na Holandskej tráve.

A ten kto to obhajuje zije vo vascom omyle ako ten co nevie "normy" SFZ o dresoch...

159 ludi je pointa... to je hanba a omyl. Ja som kritik vedenia, nie pätolizač ako ty.

159 ludi na futbale bolo v nedelu, bez ohladu na hokej a pocasie v kazdej riti... Chapeš?

159 ludi je vizitka vedenia klubu, je to prejav dovery ludi v koncepcnu robotu klubu. Po tych sluboch ja neverím. A po nedeli mam pocit, ze im verí malo kto. Okrem teba, bohatier....
Akademia v Tr. Stankovciach a Corgoň v Dubnici. To je futbal pre Trenčanov.
TNpatriot ty mudrlant jeden. Prestan sa uz navazat do Martina a urazat. Ked to neovladas tak si to nastuduj, lebo on ma uplnu pravdu a tyni svokimi recami len ukazujes akysi chudak.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 19.05.2011 21:45:52

Kestl, to mi zn ie ako Ein Kesl Bundes... z nemčiny som skoro opakoval na vysokej takze nie som si isty ci pisem dobre,aby si ma nahodoou neo.ebal ze som si nenastudoval nemcinu....

Ale ok, respektujem tvoj nazor aj ked je to cocotina a celkom sa na tom dobre bavim ako na tvrdeni ze sa robi futbal dobre ked pride na zapas 159kusov... Kusov preto lebo su to priatelky, rodina, funkcionari a nasa slavna SBS..takeze dokopy prislo na lidra prvej ligy 100 ludi. A to je Maj, Martin ak tu netoč o zime a zlom pocasi... Maš pravu pršalo a bolo chladnejšie, ale čo by sme za to dali v Novembri. Len pre porovnanie v Moldave bolo cez 500 ludi a to je ina diera :-)

Priatelia, ...Martin, Kestl a mozno aj Lubos....ak ste spokojni s navstevami a zaujmom v 1.lige som zvedavý ako budete plesať nad navšetvami v Corgoň lige v TN. O Dca ani nehovorim...

Mame na to2 mesiace a rad si priznam chybu a omluvim sa verejne ak sa mylim. Liga sa v Trenčíne hrať nebude!
Radsej kritizovat ako liazet päty.... možno to kompetentných preberie k aktivite a dožijeme sa kvalitneho futbalu so zazemím ako sa patrí na ligu.

Ved hadam sme nevolili pana brata nadarmo.... to tam mohol zostať aj pán obálka :-)

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 19.05.2011 22:05:06

"dnes hrame lubivy futbal, to je moj nazor... kombinacne... s individualitami... hraju nasi chalani a solidni legionari..."

Martin sorry ale pred par rokmi ktroý porovanvaš bol ten istý management... Žeby zmenil politiku? Alebo zeby sa zmenil tvoj názor za pár Eur???????????????

Lizať rite nemusí byť vždy hygienicke :-) Dont forgot.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 19.05.2011 22:16:31

TNpatriot napísal:"dnes hrame lubivy futbal, to je moj nazor... kombinacne... s individualitami... hraju nasi chalani a solidni legionari..."

Martin sorry ale pred par rokmi ktroý porovanvaš bol ten istý management... Žeby zmenil politiku? Alebo zeby sa zmenil tvoj názor za pár Eur???????????????

Lizať rite nemusí byť vždy hygienicke :-) Dont forgot.
Ty si uplne mimo... To akoze management ma na starosti to ako hra tim? Myslim ze to ma na starosti trener, a management mu moze pomoct len v tom, ze dotycnych hracov nepreda hned ako sa objavi prva ponuka...
Presne tak to tu momentalne je, hraci neodchadzaju ale bavia ludi futbalom v Trencine... a tie dristy co tu riesis, to je skoda slov... Ty si proste uplne mimo, clovek co len kyda a kyda, ale sam nikdy nic nedokazal. Zakomplexovany "diskuter" co vsade bol, vsetko videl a vsetko vie...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 19.05.2011 22:27:40

Mattpro - sorry ale vieš pichu o tom kto je to patriot a čo v živote dokázal... Tak si neotieraj hubu

V Trenčíne sme sa už popalili a niektorí sú poriadne sklamaní... Ja som tiež, ale tiež vidím že ľudia tam hore robia všetko preto aby to bolo tip top a aby sa liga hrala doma.

Patriot ma strach a obavu, chápem ho. Radšej sa tešiť z niečo čo človeka prekvapí ako vytesovat sa a o5 raz padnúť na holu zem!!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 19.05.2011 22:42:08

Mne je jedno co dokazal, mne je jedno ze prislo na futbal 150 ludi, komu sa nechce, nech nechodi, nemam potrebu to tu riesit a nadavat kvoli tomu na vedenie, ktore za to zas do takej miery nemoze...

Uz vidim tie jeho reci, ak sa nahodou bude hrat v dubnici- ako on to vsetko vedel, ze je najmudrejsi a podobne
Ale ak sa bude hrat v Tn, tak nepovie, ako si vedenie (alebo ten kto to zariadil) zasluzi pochvalu ze to naozaj stihli... bude mu zas vadit nieco ine, napriklad to ze odidu traja hraci cez leto, alebo bude nadavat na to ze vstupne bude 3,50 eura... ludia ako on si vzdy najdu nieco co budu kritizovat... a neverim jeho rozpravkovym reciam, ako ked sa bude hrat v Tn liga, tak on sa ospravedlni vsetkym a neviem co vsetko este spravi...

Pokial sa definitivne nerozhodne, kde sa bude hrat, tak je absolutne irelevantne kydat stale na vedenie, hracov, dokonca na divakov a podobne veci...
Ak sa rozhodne nakoniec ze sa bude hrat v Dca, tak ok, kludne nech si tu svojimi nadavkamy, staznostami a neviem cim este zaspamuje cele forum... pokial ale nie je nic jasne, tak tieto jeho kecy fakt nie su zaujimave... ( bit sa tu do krvi, ze RK B tu mohlo hrat v sobotu, ale nase vedenie to dohodlo naschval na nedelu, aby neprisli divaci, ved to je CHORE [smilie=axe.gif] )

Napísať odpoveď