8.kolo : AS Trenčín - Dubnica 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 03.09.2007 14:12:58

kestl napísal:
ten Hlohovsky može mať útlm aj kvoli tomu,že ho hráči ako Mičenec vinia z toho,ze as nedava goly!
Mičince by po včerajšku mal byť ticho a radšej sa už nevijadrovať k ničomu čo sa týka tohto mužstva. Hlohovský môže dávať 3-4 góly v zápase a on je ale schpný vyrobiť práve toľko kiksov na góly súpera, tak nech drží ústa a radšej pracuje na sebe, lebo je najslabším článkom obrany,
mno, utocnik je v muzstve na to, aby daval goly. takze ak ma napr. za stavu 0-0 par peknych sanci a nepremeni ich, je to podla mna rovnako odsudeniahodna chyba ako ked obranca vyrobi hrubku a dostaneme z nej gol... :!: lenze takto sa to u nas vseobecne akosi nevnima a neviem preco :?: nedal gol :?: no boze, tak da mozno z dalsej sance... ale ak da medzitym nahodou gol super a nasa hra sa rozsype, tak koho je to chyba :?: vzdy sa zacne ukazovat najprv na obranu, ale ja by som zacal uz pri utocnikoch a ich nevyuzitych sanciach. nech su za to rovnako pranierovani ako obrancovia za svoje chyby.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 03.09.2007 15:09:27

Uplne s tebou suhlasim! Ked utocnik pohori v tutovke ma vie vytocit tak isto ako ked obranca / golman zakiksuje a rezultuje z toho gol :evil: Taky Doubek mi uz pekne ukrojil z nervov tuto sezonu :x
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 03.09.2007 20:15:56

Vy ste to zle pochopili!Tým,že som napísal,že mohol mať Filip útlm som myslel to ,že proti Dubnici sa mu možno nedarilo aj kvôli tomu,že ho v médiach obviňuje z prehier hráč ktory by mal mladíka ako je Filip podržať a nie ho takto potopiť!

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 03.09.2007 21:02:37

janoas napísal:Vy ste to zle pochopili!Tým,že som napísal,že mohol mať Filip útlm som myslel to ,že proti Dubnici sa mu možno nedarilo aj kvôli tomu,že ho v médiach obviňuje z prehier hráč ktory by mal mladíka ako je Filip podržať a nie ho takto potopiť!
No ved ja som nenarazal na Filipa, ked som hovoril o tom zahadzovani sanci, myslel som to globalne...
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 03.09.2007 23:03:25

akurat som si precital robov opis posledneho zapasu. Najviac ma hlavne tesi,ze ten typek sa snazi drzat komunikaciu s fanusikmi uz len kvoli tymto prispevkom na nasu stranku. I ked mnoho ludi bude proti,asi som taky zabrzdeny,ze mu stale verim :lol: v KE to bude peklo, ale aspon to bodove X tam dufam chalani zmaknu :lol:
Invaders must die

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Zase úžasné divadlo

Príspevok od užívateľa aesaci » 04.09.2007 21:32:05

Neviem, kde zase zostal ten atraktívny útočný futbal, ktorý tak tréneri obdivujú ako tvrdí pán McDonald, ale to čo sme hrali v ndeľu nemmá s futbalom nič spoločné. Všetci vprávajú, že potrebujeme v mužstve skúsených hráčov, ale ja sa pýtam, čo hrajú tí skúsení, ktorých máme v tíme. Veď patria k najhorším na ihrisku. Godál neviem prečo sedel na lavičke, pretože od času keď prvý krát nastúpil, patrí k lepším hráčom družstva. Keby tak bojovali všetci ako on, tak to yzerá úplne ináč. Minarčík si v poslednom čase len otvára na ihrisku ústa miesto toho, aby hral, k Mičencovi sa nevyjadrujem, pretože nie je k čomu. Dubnica celý zápas nehrala nič iné len to, že nakopávala lopty za našu obranu a my sme na to vôbec nereagovali. Môžeme byť radi za bod, ktorý nám obranca Dubnice daroval. Už ozaj neviem s kým chceme vyhrať. Ja neviem ako Vy, le ja nevidím zatiaľ žiadne zlepšenie, paradoxne náš tréner povie, že Dubnica urobila za dva týždne obrovský pokrok. Tak asi majú lepšieho trénera a lepšie trénerské metódy, nie ? A ešte jedna vec, bol sa už niekedy nový majiteľ vôbec pozrieť na nejaký zápas?

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 05.09.2007 09:02:03

heh, s tym majitelom to je dobra otazka... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 05.09.2007 10:36:21

no ja si myslím že keď to uvidí tak sa všetci, Holandania či Angličania zbalia a poletia odtialto najkračšou cestou, lebo to čo mužstvo predvádza je otras.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 05.09.2007 10:50:06

Drzte sa prosim temy: Zapas AS Trencin - Dubnica. Nech tu zas nemame dalsiu temu, kde sa bude rozoberat situacia v klube. Na to je vytvorena zvlast tema ;)

Napísať odpoveď