8.kolo : AS Trenčín - Dubnica 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

8.kolo : AS Trenčín - Dubnica 2:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.08.2007 12:39:40

Aby ste nezabudli, hrá sa v nedeľu o 18.00 hodine 8)
Naposledy upravil/-a Luboš v 02.09.2007 19:21:42, upravené celkom 2 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

erikAS
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 04.08.2007 13:14:59

Príspevok od užívateľa erikAS » 27.08.2007 20:16:29

Dufam ze uz konecne vyhrame!!! :)

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 27.08.2007 21:06:27

No ak nevyhrame v nedelu nad dubnicou, tak potom uz naozaj neviem... jednoznacne nemame dostatocne silne a najma skusene muzstvo, ale snad sa to uz niekedy musi zlomit a snad pride aj nasa snura vitazstiev...aspon taka malicka :D v kazdom pripade treba prist a podporit nasich! AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.09.2007 19:25:31

Len v skratke :
- Hodál vychytal dve tutovky Dubnice
- výborný výkon Čogley
- krásny gól Godála po individuálnej akcii
- nemáme zálohu
Naposledy upravil/-a Luboš v 02.09.2007 19:57:01, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Stanley
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:11:49
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Stanley » 02.09.2007 19:40:31

Tak, podľa mňa zápas s Dubnicou nebol ani len priemerný... :cry: Ja nechápem čo niektorý naši hráči chcú dokázať, keď hrajú tak úboho... Gergel? Hlohovský? Doubek? Horvath? Veď hrali futbal podpriemernej úrovne. Hlohovský vôbec nevládal, nedokázal dať šprint ani len cez polovicu ihriska. Už by sa mohli konečne všetci hráči zobudiť, už nemám nervy a trpezlivosť na to, kedy to už bude v pohode, budú dobré výsledky, dobrá hra :roll:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 02.09.2007 19:45:45

Hm,to bolo hrozné!Nemyslím len vykon AS ,ale aj Dubnice!to jedna chyba za druhou,u nas najma v strede pola!nechapem čo robil csaba v utoku určite buede lepší v obrane!Ale aspon ,že sme vydreli tu remízu a neni sme posledný!to je jediné čo ma može z tohoto zápasu tešiť!inak kto bol ten z 27?no mekac povedal,že je to nový hráč Lesák ,ale ja stale nwm kto to je

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 02.09.2007 20:37:45

tak tento zapas nemal s ligou snad ani nic spolocne! my sme prvy polcas nic nehrali...ale absolutne nic!!! a dat Horvatha na hrot???!!! na to teda musel mat mekac inu odvahu aby taketo rozhodnutie urobil! tragedia! okrem tych golov tam teda nebolo moc na co pozerat...snad poslednych 5 minut sa dalo pozerat na to ako sa sme sa dubnicanou snazili zatlacit alebo este ked nasi fanusikovia ukradli dubnickym vlajku :lol: ale inak---- BIEDA!!! treba s tym nieco robit lebo takto to dalej nejde...to je hazard s fanusikmi aj s verejnostou ktora sa este ako tak zaujima o trenciansky futbal!!! ale aj tak vdaka bohu za ten bod ktory nas odputal od dna!

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 02.09.2007 20:42:35

Celkovo slabucky zapas s minimom futbalovych situacii Myslim ze ten kto cakal atraktivnu hru bol sklamany :roll:

Dnes by som urcite pochvalil Cogleya (po serii zmrvenych zapasov bol ako vymeneny a vyhral viacero dolezitych subojov), Hodala (chytil aspon 2-3 ciste goly, mozno by nezaskodilo sem tam trenovat aj vykopy :lol: ). Svetle momenty predviedli Kamensky, Godal a myslim ze nicim nenasral ani ten novy - Lesak (#27).

Naopak viac som cakal od Jasurka a Minarcika. Bohuzial, svoj obvykly standard zase predviedli Doubek s Krizkom :evil: Zapas vobec nevysiel Micencovi (napriek penalte) a Hlohovskemu :oops:

Zaujimalo by ma viacero veci: Kto je a odkial je novy hrac AS menom Lesak :?: Co to dnes bolo s Filipom, bol zraneny alebo po opici :?: Kde sa Csaba nabral v ofenzive :?: Preco bol opat kapitanom anglicky nehovoriaci Micenec :lol: :?:
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 02.09.2007 22:31:11

Odo dnes som zial opat viac nakloneny hypoteze, ze Trencina sa chytili "Borrierovci" z Holandska. Nemozno upriet snahu, ale ta sa neda upriet dnes ziadnemu muzstvu v lige. Dubnica bola futbalovejsia, jej priamociara hra, prechod do utoku a vyuzivanie volneho priestoru na vyssej urovni. My nemame zalohu, medzihra neexistuje...vsetko nakopavane lopty na Doubeka s Csabom. V zalohe nova "akvizicia" vraj odkialsi z Kazachstanu,cesky legionar co si doma nekopne...a po dnesnom vykone vieme aj preco, a toto je ta posila co ma zachranit Trencin?! Mam dojem, ze vedenie plata diery ako sa da vselijakymi futbalovymi skrachovancami...Nehovoriac o otrasnych dierach v obrane co sa len tak lahko nevidi ako sami dvaja DCA hraci preberaju loptu pred sestnastkou.Pochvala za poslednych 5 minut, inak skoda reci.

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 02.09.2007 23:24:37

celkovo som spokojny remizou..ku ktorej som sa cely cas modlil,kedze DCA mala pekne vykony na superovych ihriskach..a dnesny zapas ukazal najma to,ze niesme schopni zahrat vyrovnanejsie vykony proti tymom prvej 8icky
dnes pre mna najvacsie prekvapenia Cogley a Hodal a sklamania Micenec
Invaders must die

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 03.09.2007 10:31:27

Remíza je podľa mňa pre nás až moc lichotivá. To čo toto mužstvo včera predvádzalo, to bola katastrofa. Dubnica bola futbalovejšia, pohyb jej hráčov bol diametrálne odlišný od naších pešiakov. Spracovanie lopty v pohybe, prihrávka a okamžité hľadanie nového miesta na prevzatie prihrávky. To naši po odohratí ostanú stáť a čakajú čo ten druhý s tým spraví. Radšej sa zašijú za protihráča len aby nedostali prihrávku. A tá obrana to je ukážka nemohúcnosti. Také 2 hrubky, ktoré vyprodukoval starý kozák Mičinec, to sa len tak ľahko nevidí. Ešte že ten Adamík tak zaskratoval a pomýlil si futbal s volejbalom a dal nam možnosť aspoň vyrovnať i keď za predvedený výkon sme si ani ten bod nezaslúžili. Záloha úplne nulová, trocu to oživil po sojom príchode Godál a po presune na pravú stranu sa prebral aj Jašúrek, Opeť sme sa vrátili k starému systému prekopávania lôt cez zálohu na vysunutéhe útočnika (Horváta), čo nám tiež nevychádzalo, nakoľko aj keď Csaba vyhrával tie hlavičkové súboje, išli prihrávky mimo, nakoľko nemal žiadnu podporu zozadu. A útok - úplne nič. Kamenský sa po zranení hľadá, Hlohovský bol akosi mimo, Doubek svoj "štandard" neprekročil a Kriško za tých 5 minút nemal čo ukízať.
Zhrnuté- toto mužstvo ide od zápasu k zápasu opačným smerom ako tvrdia tréneri a funkcionári horšie a horšie. A takto to bude napredovať ďalej, nakoľko už začína do toho všetkého vstupovať psychika :!:
Naposledy upravil/-a kestl v 03.09.2007 10:37:23, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 03.09.2007 10:34:56

kestl napísal:Remíza je podľa mňa pre nás až moc lichotivá. To čo toto mužstvo včera predvádzalo, to bola katastrofa. Dubnica bola futbalovejšia, pohyb jej hráčov bol diametrálne odlišný od naších pešiakov. Spracovanie lopty v pohybe, prihrávka a okamžité hľadanie nového miesta na prevzatie prihrávky. To naši po odohratí ostanú stáť a čakajú čo ten druhý s tým spraví. Radšej sa zašijú za protihráča len aby nedistali prihrávku. A tá obrana to je ukážka nemohúcnosti. Také 2 hrubky, ktoré vyprodukoval starý kozák Mičinec to sa len tak ľahko nevidí. Ešte že ten Adamík tak zaskratoval a pomýlil si fotbal s volejbalom a dal nam možnosť aspoň vyrovnať i keď za predvedený výkon sme si ani ten nezaslúžili. Záloha úplne nulová, trocu to oživil po sojom príchode Godál a po presune na pravú stranu sa prebral aj Jašúrek, A útok - úplne nič. Kamenský sa po zranení hľdá, Hlohovský bol akosi mimo, Doubek svoj "štandard" neprekročil a Kriško za tých 5 minút nemal čo ukízať.
Zhrnuté- toto mužstvo ide od zápasu k zápasu opačným smerom ako tvrdia tréneri a funkcionári horšie a horšie. A takto to bude napredovať ďalej, nakoľko už začína di toho všetkého vstupovať psychika :!:
ten Hlohovsky može mať útlm aj kvoli tomu,že ho hráči ako Mičenec vinia z toho,ze as nedava goly!

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 03.09.2007 10:45:04

ten Hlohovsky može mať útlm aj kvoli tomu,že ho hráči ako Mičenec vinia z toho,ze as nedava goly!
Mičince by po včerajšku mal byť ticho a radšej sa už nevijadrovať k ničomu čo sa týka tohto mužstva. Hlohovský môže dávať 3-4 góly v zápase a on je ale schpný vyrobiť práve toľko kiksov na góly súpera, tak nech drží ústa a radšej pracuje na sebe, lebo je najslabším článkom obrany,

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 03.09.2007 11:31:34

No Hloho je po zranení, ešte počas Trnavy hral so sebazaprením, takže sa musí doliečiť, má na to necelé 2 týždne. Doubek znovu na konci zápasu šanca kt. sa musí premieňať. Aspoň že Godál čo to ukázal a Mičenec by sa mal spamätať, pán kapitán. Nové vedenie pre tento klub zatiaľ neurobilo nič, len ho zhodilo do ešte hlbšej žumpy než v akej sme boli doteraz. Už by sa mali konečne spamätať a porozmýšlať nad účinkovaním tohto klubu v Corgon lige, ved sme len fackovací panák z ktorého majú všetci srandu a že hráme atraktívny futbal, blbosť tých 24 kúskov hovorí za všetko. My nepotrebujeme 3 dobrých hráčov, potrebujeme ich aspoň 7.

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 03.09.2007 13:31:06

zoberte si to takto. Pri tych debakloch co sme dostali, sme hrali atraktivny okulahodiaci futbal. Vcera to bolo naopak a ziskali sme bod :roll: Mozno to je ta cesta... :lol:
Invaders must die

Napísať odpoveď