27.kolo : Lučenec - AS 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.05.2011 08:31:34

ja som tiez vsade videl 0-0, to co je za amaterizmus nasich medii? [smilie=angry.gif]
ach jaj, no co, velke sklamanie. ale teraz si ten luxus uz mozeme dovolit. no nemali by sme pokazit dojem z tejto vynimocnej sezony takymito prehrami. ved sezona este neskoncila. kubinu treba dat 5 a vsetko bude ok [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.05.2011 14:10:17

ikotn napísal:kubinu treba dat 5 a vsetko bude ok [smilie=beer2.gif]
To ako v prvom polčase si myslel 5, že?

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 03.05.2011 22:06:42

Martinko Klingačík, dobre spievaš pesničku toho kto ta platí :-)

Nepoznam ani stranku kvety.cz ani art.com... mam ine stranky na ktorých sa bavím a v poslednej dobe bohužial aj na strankach AS Trencin. Klubu čo spieval o Lige Majstrov a dnes sa máme všetci pos.at z toho že sa postupuje z I.Ligy z ktorej nema kto postupiť a postupuje klub, ktorý nemá vlastný štadion a radšej pošle vypatalných SBS'karov zbiť vlastných fanušikov za to že šli na "svoju" tribunu, ktorá mimochodom bola zavreta ale už je opat zazracne otvorena. Tribuna co bola v dezolatnom stave a Statik z odboru stavebnictava to potvrdil sa zazracne, bez akychkolvek stavebných uprav a oprav, opravila a opat plni funkciu. Martin vy si myslite ze vsetci Trencania žerú trávu??? Možno ich pár hulí :-)

Zivot a spolocnost je aj o ritolizačoch a aj o ludoch co maju svoj nazor, ktorý nemusi vždy korešpondovať z tvojim, alebo z "managmentom" klubu ktorý síce už nič neslubuje ale ma hovorcu z "batužkom" čo prezentuje neviem či svoje alebo klubové vízie.... Kedysi som bol možno vačší snílek ako ty ale to je davno. Bohužial život ma naučil....

Martin, zobud sa ty snílek.... ak sa bude hrať 1.kolo novej sezony Corgoň ligy v Trenčíne na štadione na Sihoti tak ti celý ten tvoj batoh naplním pivom na ktoré ma stále pozývaš... Bud si fakt taky snilek alebo to divadlo hraš fakt špatne.... V Trenčíne je jedna, podotýkam jedna, a ešte raz ti zopakujem slovo "jedna" umelá a aj to ti zopakujem "umelá" tráva.... Kecy o akademii v Tr.Stankovciach sú pre mna len mlateným prazdnej slamy... Trenčíanske Stankovce, nie su Trenčín!!!

Aj kritika môže posunuť veci k lepšiemu, tak ak ti vadí že chodím na stranky AS Trenčín a prispievam na ne, tak bud mi blockni vstup alebo si chod ... vieš čo. Nebudem tu pisať vulgarizmy aby som ti nedal zamienku na mazanie.

A sorry že pišem až po pár dňoch ale začítal som sa na stranke kvety.cz o Holandských tulipanoch a akosi som si spomenul že som pre nich 13 rokov pracoval. Tiež vela slubovali a nakoniec som sa s nimi sudil o moje prachy. Tak mi tu nemaluj bullshity o tom ako je klub AS Trenčín na tom dobre. Ked sa TraLa Ling rozhodne, a v Argentine mu pšenka nepokvete tak sa zbali a je po klube....

Poviem ti jednu tajnosť... Holandania neklamu, len nehovoria pravdu. :-)

A ver mi, budem sa strašne tešiť ak nemám pravdu a mýlim. Pretože som fanúšik Trenčína, aj keď si to ty nemysliš len nespievam na falošnú pesničku ktorú tu niekto hrá už 5 rokov.... Žiaden štadion sa stavať nebude lebo nie su na to prachy a za druhe aj keby boli sa im to neoplatí.... Provizornu tribúnu nepovažujem za stavbu, lebo podla stavebneho zákona je to len docasna stavba.

Ešte k Ševelovi.... Stretol som ho v sobotu rano v Fortune, za Mostami. Čo tipoval, neviem... Ak by to bolo aj pustene, nebol by to prvý ani posledný zápas v našom krasnom skorumpovanom futbalovom svete... tak sa z toho nepo.er. Ja len že klub ktorý má nadhernu víziu a všetko super naplanovane. prehrá s Lucencom ktorý funguje v podstate na amaterskej baze a všetci dobrí hrači odišli do Ružinej... Ta hra inak II.ligu východ...

PS: Tvrdo si po mne vybehol... vidim že kritika sa v klube nenosí. Ale môžeš si byt istý že aj nadalej budem prispievať a strašne rád by som prispel aj pozitivne... I.ligu sme sice vyhrali ale Corgoň ligu sme ešze nezačali!!!

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 03.05.2011 22:49:58

suhlasim s Patriotom,neviem ci vam tu klub plati za tieto prispevky,ale je to smiesne co tu dokazete splodit..Trencin postupil zo sutaze ,kde jeho najvacsi favorit Petrzalka nedostala este v tomto roku peniaze,myslim ze to hovori za vsetko.stale hovorite ze riesite situaciu so stadionom..ako??? nic sa nerobi,skor mam pocit ako ze sa caka ako sa vyvinie situaciu s Dubnicou v Corgon lige..ak sa nebude hrat liga v TN ,tak sa mozte rovno premenovat,myslim ze uz stratite aj tych par fanuskov ktorych ste este neznechutili,klobuk dolu pred nimi..to ze je v TN jedna umela trava,je obrovska hanba,lutujem tych chlapcov ci uz muzov alebo mladeznikov,co na umelej absolvuju 6 treningov tyzdenne,v tridsiatke z nich budu lazari.takych reci ako akademia v stankovciach,ci este pred tym ihriska na ostrove ,takych tu uz bolo,nic sa nerobi,jedno jedine ihrisko pre cely klub,a este aj idete zavadzat fanusikov s tou tribunou na statie,HANBA !v corgon lige ruze nepokvitu,dokial sa nenecha muzstvo pokope,plus minimalne traja skuseny hraci,nie nejaki sasovia z argentinskeho pieskoviska,v opacnom pripade bude tuhy boj o zachranu,na cudzom stadione,fanusikov si vsetkych vyzeniete v podstate sami,ale aj tak si to vsetko sami robite.neviem presne o co ide panovi La lingovi,ale o Trencin urcite nie,biznis ,peniaze,predaj hracov,a myslim ze je len otazkou casu kedy rozreda hracov,nabali sa a odide..cas ukaze

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.05.2011 00:44:14

par odpovedi na relevantne otazky... podnety... poznamky...

Klubu čo spieval o Lige Majstrov...

AJ KLUB SA UCI NA SVOJICH CHYBACH

a dnes sa máme všetci pos.at z toho že sa postupuje z I.Ligy

NIE, ALE MOZEME SI TO AJ TROCHU UZIT

z ktorej nema kto postupiť a postupuje klub, ktorý nemá vlastný štadion a radšej pošle vypatalných SBS'karov zbiť vlastných fanušikov...

KLUB NEPOSLAL A NIKDY TO NEUROBI, AJ MOJ PREDCHODCA SA SNAZIL NAJST MOZNY KONSENZUS... VIEM, ZE KAZDY TU MA SVOJU PRAVDU, PRETO ZBYTOCNE VIAC ARGUMENTOVAT

Tribuna co bola v dezolatnom stave...

TRIBUNA JE V DEZOLATNOM STAVE A KLUBOVI CINITELIA IDU KAZDYM JEJ OTVORENIM DO OSOBNEHO RIZIKA, DO KTOREHO MALOKTO Z NAS VSTUPUJE... VECI OHLADOM OTVORENIA BOLI VZDY VYKOMUNIKOVANE... 1x ZIADOST POLICIE... 2x PO DOHODE S ULTRAS... KLUB Z TOHO NEMAL ZIADNE FINANCNE VYHODY, KEDZE NAVSTEVY NA FUTBALE NA SLOVENSKU VSETCI POZNAME...

Zivot a spolocnost je aj o ritolizačoch a aj o ludoch co maju svoj nazor, ktorý nemusi vždy korešpondovať z tvojim...

MNE TVOJ NAZOR NEVADI, ALE SPAJANIE SEVELU S TIPOVANIM BOLO DOST...

Martin, zobud sa ty snílek.... KAZDY SME NEJAKY... ak sa bude hrať 1.kolo novej sezony Corgoň ligy v Trenčíne na štadione na Sihoti tak ti celý ten tvoj batoh naplním pivom na ktoré ma stále pozývaš...

OK, AK NIE, MAS U MNA BASU PLZNE, KTORU MOZME S HORKOSTOU SPOLU VYPIT

Aj kritika môže posunuť veci k lepšiemu...

PRAVDA, KRITIKA ANO

ak ti vadí že chodím na stranky AS Trenčín a prispievam na ne, tak bud mi blockni vstup alebo si chod ...

JE MI LUTO, ZE SI NADOBUDOL TEN POCIT

A sorry že pišem až po pár dňoch ale začítal som sa na stranke kvety.cz o Holandských tulipanoch a akosi som si spomenul že som pre nich 13 rokov pracoval. Tiež vela slubovali a nakoniec som sa s nimi sudil o moje prachy.

TO MI JE LUTO, NEVEDEL SOM, ZE TO JE OSOBNE

Tak mi tu nemaluj bullshity o tom ako je klub AS Trenčín na tom dobre.

NEMALUJEM, PRETOZE NIE JE, ALE NIE JE NA TOM ANI ZLE

Ked sa TraLa Ling rozhodne, a v Argentine mu pšenka nepokvete tak sa zbali a je po klube....

TAK AKO VSETKY KLUBY NA SLOVENSKU... ZIAL, REGION NEMA SILNU SPOLOCNOST... AK BY SA LING NEROZHODOL, UZ BY SME MALI AS LEN O PAR LIG VYSSIE AKO JE DNES TTS

A ver mi, budem sa strašne tešiť ak nemám pravdu a mýlim. Pretože som fanúšik Trenčína...

VIEM, VIDIM, CITIM, VELKY FANUSIK A TO JE VYBORNE, MOZNO PRAVE AJ TY SI JEDNOU Z HYBNYCH SIL, ABY SME UKAZALI, ZE TO NIE JE AZ TAK CIERNE

prehrá s Lucencom ktorý funguje v podstate na amaterskej baze a všetci dobrí hrači odišli do Ružinej... Ta hra inak II.ligu východ...

V INYCH LIGACH TOP TIMY NEPREHRAVAJU, HOCI VEDU V POLCASE 4:0, S AMATERMI V POHAROCH ATD... DNES SU TO DVE PREHRY... VELA??? K LUCENCU IBA... 4 HRACI BOLI NA NEZMYSELNOM ZAJAZDE SR21 V ARABII A VSETCI BOLI CHORY, DO TOHO CHORY SALINAS... POSTUP... OKREM SEVELU, VOLESAKA A HORVATHA MAJU VSETCI 23 ROKOV A MENEJ... POSTUP MOZE ZAMAVAT S PSYCHIKOU... HRACI SU PODVEDOME NEJE OPATRNI...

PS: Tvrdo si po mne vybehol... vidim že kritika sa v klube nenosí.

TVRDO??? TO BY SOM SI NEDOVOLIL... KONSTRUKTIVNA KRITIKA MA ZELENU ;)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 05.05.2011 11:15:03

martin, ta ja nechcem malovat certa na stenu, lebo ten tu uz aj tak beha... ale dnes su tie prehry uz tri. a po katastrofalnom vykone. vyhovarat sa na to, ze okrem sevelu, volesaka a horvatha maju vsetci pod 23 rokov a nezvladaju psychiku, je trosku scestne. ak to nezvldaju, preco su profesionali? myslel som, ze po postupe sa hra naopak zlepsi, lebo vsetci ti "psychicky nevyrovnani", co maju pod 23 rokov, si uvedomia, ze klubova uloha je splnena a teraz hraju o vlastnu buducnost. ak sa nahodou prisiel pozriet nejaky skaut na zapasy s lucencom a kubinom, tak je jasne, ze nasich hracov nebudu chciet ani v piatej madarskej lige. nikto od nich nechce zazraky zapas co zapas, aj oni su len ludia, ale snaha musi byt vzdy. ak su styria hraci po navrate zo saudskej arabie chori, preco ste ich tam pustali, ak to bol "nezmysel"? ak sa "ackarom" nechce hrat, poslite ich na dovolenku a nech hra dorast. oba zapasy by rovnako prehral, no spon by bola snaha.

Napísať odpoveď