26.kolo : AS - Púchov 2:1 = Corgoň liga !

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

elwisTN
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 06.04.2011 13:44:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa elwisTN » 24.04.2011 13:40:53

chlapci ktory p----u na ultras..v 3 videu ako nechapem [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 24.04.2011 14:03:52

SME TAM!!!

[smilie=bananadance.gif]

Pekny, zaujimavy zapas. Aj napriek kritike ja by som sa zastal nasich.. predsalen boli trochu nervozny no zvladli to. Puchov podal vyborny vykon no my sme boli lepsi a zasluzene vyhrali!

AS DO CORGOŇ LIGY !!!

Tešim sa a pridavam link na fotogaleriu...
... zo zapasu: http://imko6.rajce.idnes.cz/sezona_2010 ... FK_Puchov/

... z oslav po zapase: http://imko6.rajce.idnes.cz/sezona_2010 ... ov_oslava/

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.04.2011 15:49:08

elwisTN napísal:chlapci ktory picuju na ultras..v 3 videu ako nechapem [smilie=angry.gif]
mas pravdu nevhodne je to... dal som to prec
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 24.04.2011 16:23:12

mas pravdu nevhodne je to... dal som to prec
som rád, že som nemal možnosť to zhliadnuť/vypočuť..
ANDY RULES!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.04.2011 17:04:51

nesto napísal:
mas pravdu nevhodne je to... dal som to prec
som rád, že som nemal možnosť to zhliadnuť/vypočuť..
Neboj nic hrozne tam nebolo, ziadne nadavky, len poznamky, ale neni to vhodne v tento oslavny cas [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 24.04.2011 22:34:20

k tomuto zapasu bude este vyjadrenie
aj k prvemu polcasu , prestavke , sbs , vedenie , druhemu polcasu a aj dianiu po zapase
zatial oslavujem lebo vcera som nemal chut

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 25.04.2011 10:22:49

vsetko to zacalo pred samotnym zapasom ked sbs nechce pustit niektorych ludi do sektora.kto im dal tu pravomoc rozhodovat o niecom takomto?
dalsia vec preco ked sa nieco od vedenia sluby tak sa to nedodrzi?chalani vybojuju postup chceme ich povzbudit odpalit niake ohne ale zrazu to nie je mozne.dodrzujeme viacmenej dohodu cely rok aby sme si tento zapas uzili ale zrazu sa pyro moze pouzit az po zapase.to sa tak bojite ze dostanete exemplarnu pokutu ako zilina?nas ako fanuskou chorea stoja vela penazi aj casu.niektore veci sa stale splacaju a nechceme nic viac len sa zabavit aspon na jednom zapase.
len koli tomuto vyzeral suport prvy polcas tak ako vyzeral.vlajky sa nevyvesili tiez z tohoto dovodu.
cez polcas len na vysvetlenie nikto nesiel provokovat puchovcanov ale islo sa protestne odpalit pyro za hlavnu tribunu kde sme si zakricali proti vedeniu a aj sfz.nic sa tam nerozbijalo nic sa tam neposkodilo.
po splneni tejto nasej spontanej akcie sme sa pobrali naspet na stadion kde nas nechceli pustit.je pravda ze po opusteni stadiona je listok neplatny ale robime to tak vzdy ked sa ide na pivo ku kozlovi a nikedy to nikomu nevadilo.
prideme pred sektor a sbskari zavru branu ze nas nepustia.koho to bol napad?preco zautocia na ludi slovne, fyzicky(obusky slzaky ...)? na vlastnych fanuskov.chcu snad fandit sbskari.nie je vam to luto pani z vedenia?konali podla svojvole alebo podla niekoho z vas?alebo im to poradila kriminalka ktora si to vsetko kamerovala?
po niakych tahaniciach nas tam nakoniec pustaju a konecne sme sa mohli prezentovat hlasivkami co si myslim chalanom pomohlo.
po zapase sa pekne podakovalo chalanom za to co dokazali a islo sa oslavovat.
najkrajsia cast dna ale bola asi hodinu po zapase ked sa skupinka 15-20 ludi prisla este raz podakovat hracom pri kabinu a oni prisli za nami von.boli niake prekrikovacky a zase aj niake ohne.
gratulujem chalanom k postupu panovi trenerovi tiez a verim ze sa nieco zlepsi v tejto nasej zalube.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 25.04.2011 13:10:52

Toz panstvo, v ramci dozvukov sobotnajsieho oslavneho rachotu mam sil len na par slov. Vykon v prvej polke absolutne neprijatelny, viem kam uz vsetkym utekali myslienky ale toto sa proste nerobi uz len kvoli solidnej navsteve! 3 body sme usmudlali vdaka zlepsenej hre v 2. polcase ale hlavne vdaka vynimocnym individualitam – Depedro opat dokazal, ze je pre AS nenahraditelny. Jeho pripadny odchod bude pre mancaft jak pecka do ksichtu bez pripravy, vsetky tieto goly raz bude musiet davat niekto iny. Mozno ktosi videl viac jak ja ale vysvetlite mi vymenu Peltiera? Urcite mi nepripadal na striedanie po necelej hodinke, sice nijak neexceloval, ale potom Mondas uz duplom nie. Zapas sa Bohvieako nevyviedol ani Mazanovi. Ak si niekto zasluzil vsietit bol to Aldo, jeho bolo plne ihrisko a do gumenych veru strielal pekne z ostra, klobuk dole. Sutaz treba dohrat na urovni a nepokazit si dobre renome. Do startu CL 2011/12 je to v AS uz len o 2 zalezitostiach – stadion a kader. Este raz blahozelam borcom k navratu.
[smilie=bananadance.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 25.04.2011 19:30:47

Bol by som hrdý na klub, ktorý by sa stal jednookým medzi slepými a bojoval za zmenu stanov bandy SFZ ohľadom používania zábavnej pyrotechniky na dotváranie atmosféry na našich ruinách.. Pyro nie je zločin! [smilie=pope.gif]
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.04.2011 21:14:26

Etrox49 napísal:Jeho pripadny odchod bude pre mancaft jak pecka do ksichtu bez pripravy, vsetky tieto goly raz bude musiet davat niekto iny. Mozno ktosi videl viac jak ja ale vysvetlite mi vymenu Peltiera? Urcite mi nepripadal na striedanie po necelej hodinke, sice nijak neexceloval. Zapas sa Bohvieako nevyviedol ani Mazanovi. [smilie=bananadance.gif]
depetris - je to pravda, chybal by, ale aj hrac ma svoje ambicie... nemoze tu hrat do tridsiatky, ale hadam vsetkych fanusikov este nejakym golom potesi... dnes to je 50 na 50, ale to je aj v pripade kazdeho ineho hraca... ak pride ponuka, treba ju zvazil a rozhodnut sa... uz v zime sme tu mali avizovany vypredaj...

peltier... v jeho pripade viazla suhra... s timom je kratko... casom sa zacal utapat v kluckach namiesto toho, aby pustil loptu od nohy... potrebuje este cas... tim bol v situacii, ked potreboval prelomit dobre hrajuceho supera...

mazan mal zaludocne problemy... stefanik mal teplotu a ani dalsi dvaja chalani neboli po vyjazde na pripravny zapas do Saudskej Arabie celkom v poriadku... chalani to ale napokon zvladli...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.04.2011 21:22:22

nesto napísal:Bol by som hrdý na klub, ktorý by sa stal jednookým medzi slepými a bojoval za zmenu stanov bandy SFZ ohľadom používania zábavnej pyrotechniky na dotváranie atmosféry na našich ruinách.. Pyro nie je zločin! [smilie=pope.gif]
bol by som hrdy na fanusikov, ktori by dokazali spojit ultras scenu do jednotnej unie, mozno aj medzinarodnej a tlacila by na UEFA... ;)

druha vec, mame umely lad a ine debiliny... preco "fans unia" nekontaktuje vyrobcov pyra, aby pripravil pyro, ktore sa moze pouzit aj v hale... cena by mohla byt aj dvojnasobna... to by bol biznis......

trochu mi to pripomina ziadost na klub, aby sa legalizovalo pivo za volantom... ved jedna, dve desinky patria k futbalu a kedze dnes busy najma cez vikend nechodia..... dakujem za pochopenie...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.04.2011 21:37:00

trochu prehladnejsie pre stefa...

vsetko to zacalo pred samotnym zapasom ked sbs nechce pustit niektorych ludi do sektora.kto im dal tu pravomoc rozhodovat o niecom takomto?

je tu zakaz vstupu do verejnych priestorov pod vplyvom alkoholu... tyka sa to aj MHD a dalsich miest... myslim, ze tato vec bola pred zapasom vyriesena... druhou vecou je, ze usporiadatelia by mali zabranit vstupu ludom, ktori maju zaznam... klasicke anglicke riesenie... ako som povedal, bolo to vyriesene


dalsia vec preco ked sa nieco od vedenia sluby tak sa to nedodrzi?

nikdy nebola urobena podobna dohoda... vzdy sa hovorilo iba o tom, ze v pripade postupu sa budeme snazit otvorit statie a urobit to iste ako v zapase s michalovcami... po zapase bolo dost casu zabavit sa... taktiez hraci by si to viac vychutnali... je zbytocne bavit sa o tom dokola, priklad je uvedeny aj na inom mieste... pivo patri k futbalu, ale ak soferujesh, nemash vynimku na dve desinky...

chalani vybojuju postup chceme ich povzbudit odpalit niake ohne ale zrazu to nie je mozne.dodrzujeme viacmenej dohodu cely rok aby sme si

co znamena formulacia "viacmenej"??? treba to chapat, ze sa to dodrzuje, ale nie az tak... ako zapas pred Puchovom???


tento zapas uzili ale zrazu sa pyro moze pouzit az po zapase.to sa tak bojite ze dostanete exemplarnu pokutu ako zilina?nas ako fanuskou chorea stoja vela penazi aj casu.niektore veci sa stale splacaju a nechceme nic viac len sa zabavit aspon na jednom zapase.
len koli tomuto vyzeral suport prvy polcas tak ako vyzeral.vlajky sa nevyvesili tiez z tohoto dovodu.
cez polcas len na vysvetlenie nikto nesiel provokovat puchovcanov ale islo sa protestne odpalit pyro za hlavnu tribunu kde sme si zakricali proti vedeniu a aj sfz.nic sa tam nerozbijalo nic sa tam neposkodilo.

myslim, ze to bolo velmi v pohode....

po splneni tejto nasej spontanej akcie sme sa pobrali naspet na stadion kde nas nechceli pustit.je pravda ze po opusteni stadiona je listok neplatny ale robime to tak vzdy ked sa ide na pivo ku kozlovi a nikedy to nikomu nevadilo.
prideme pred sektor a sbskari zavru branu ze nas nepustia.koho to bol napad?preco zautocia na ludi slovne, fyzicky(obusky slzaky ...)? na vlastnych fanuskov.chcu snad fandit sbskari.nie je vam to luto pani z vedenia?konali podla svojvole alebo podla niekoho z vas?alebo im to poradila kriminalka ktora si to vsetko kamerovala?

budem sa pytat, preco a ako SBS zasiahla... z klubu nesiel ziadny pokyn...

po niakych tahaniciach nas tam nakoniec pustaju a konecne sme sa mohli prezentovat hlasivkami co si myslim chalanom pomohlo.
po zapase sa pekne podakovalo chalanom za to co dokazali a islo sa oslavovat.
najkrajsia cast dna ale bola asi hodinu po zapase ked sa skupinka 15-20 ludi prisla este raz podakovat hracom pri kabinu a oni prisli za nami von.boli niake prekrikovacky a zase aj niake ohne.

skvele...

gratulujem chalanom k postupu panovi trenerovi tiez a verim ze sa nieco zlepsi v tejto nasej zalube.

Považan
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12.07.2009 13:23:37

Príspevok od užívateľa Považan » 26.04.2011 08:03:32

martin napísal:
nesto napísal:Bol by som hrdý na klub, ktorý by sa stal jednookým medzi slepými a bojoval za zmenu stanov bandy SFZ ohľadom používania zábavnej pyrotechniky na dotváranie atmosféry na našich ruinách.. Pyro nie je zločin! [smilie=pope.gif]
bol by som hrdy na fanusikov, ktori by dokazali spojit ultras scenu do jednotnej unie, mozno aj medzinarodnej a tlacila by na UEFA... ;)

druha vec, mame umely lad a ine debiliny... preco "fans unia" nekontaktuje vyrobcov pyra, aby pripravil pyro, ktore sa moze pouzit aj v hale... cena by mohla byt aj dvojnasobna... to by bol biznis......

trochu mi to pripomina ziadost na klub, aby sa legalizovalo pivo za volantom... ved jedna, dve desinky patria k futbalu a kedze dnes busy najma cez vikend nechodia..... dakujem za pochopenie...

Martin halove pyro sa vyraba , a je priblizne o polovicu az raz drahsie, su to akurat zmesi co trosku menej dymia...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.04.2011 09:15:10

zaujimava odpoved ohladom pyrotechniky... este, aby sa nasiel konsenzus medzi ultras napriec spektrom... potom to moze byt zaujimavy partner pre zakonodarne organy...

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 26.04.2011 09:25:07

martin napísal:zaujimava odpoved ohladom pyrotechniky... este, aby sa nasiel konsenzus medzi ultras napriec spektrom... potom to moze byt zaujimavy partner pre zakonodarne organy...
hej.. mohli by sa mali spojit "Andele a Belasi" a mozeme zacat .... či? [smilie=alien.gif]

Napísať odpoveď