23.kolo : AS - Senec 5:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 06.04.2011 22:55:12

Musu nebud smiesny,ake postupne kroky sa spravili?ved sa nic nespravilo,to ze TN vedie sutaz hluchych,kde nikto nechce postupit,kde ma 80 % financne problemy,druha petrzalka nema peniaze,tak aka konkurencia?ziadna,pokial mal TN konkurentov,ako ZM ci Inter,tak vzdy postupil ten konkurent,nahoda?alebo snaha vedenia,zamer..co sa tyka navstev,v druhej lige uz pod tym stromom,bola priemerna navsteva 5000,s ruzomberkom vtedy prvym tu bolo cez 10 000 na 2.lige ! a s tou LM ti hovorim na to zabudni,nebud naivny,neviem ci ti za taketo vyhlasenie niekto plati ,ale to je uplne scestne..tento kader co je tu nema na nic ine ako tuhy boj o zachranu v corgonlige,vela hracov co je tu ako cogley,mazan,vala a mnohi dalsi co su tu by si ligu nikde inde v zivote nezahrali..a to este cakaj zasahy vedenia,ze budu chcet spenazit niektorych hracov,zinkasuju peniaze za svojich hracov,a TN z toho zas nic nebude mat,ale len sa niekto nabali.cele je to len jeden velky biznis pre urcitych ludi,Bohuzial

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.04.2011 01:50:27

Smiesny si v niektorych veciach ty, Trojan.
Zvalovat to ze, chodi na futbal malo ludi, na zle vedenie v Tn je absolutna kravina. Trencin a prihlahle oblasti maju cca 100 000 ludi, a vies kolko z nich si mysli ze to vedenie je tu zle? mozno tak ledva 100 ludi. Pisat preto ze ludia nechodia pretoze vidia ako to v Tn futbale je, je absolutna kravina a cisty vymysel...
Pokial si si nevsimol, tak na celom Slovensku chodi malo ludi na futbal, aj na skvelu Zilinu ma problem prist 5 000 ludi.
Dalsia vec, k tomu nepostupu, kriste pane, hraci boli mladi, neskuseni, NEMALI na to postupit, ked sa tam objavilo tak skusene muzstvo akym ZM bolo. Len tak pre zaujimavost, na akom mieste to su tie ZM ? Ahaaa 6. miesto. To je ako novacik fakt tragicke ze?
A sezonu predtym s Interom? Ty si asi vazne chory, ked si myslis ze sa vtedy nechcelo postupit... naco asi prisli hraci ako Erreros, ktorym zaplatili za jednu sezonu aby tu odohrali a prevysovali tu ligu. Opat sa vsak doplatilo (na pred dvoma rokmi) este VELKU neskusenost hracov.

A k tym vyjadreniam o tejto sezone. Ano liga je slaba to mas pravdu, ale branit a hlavne betonovat vie kazdy, a keby sme neboli dobri, tak tie goly jednoducho nedavame STALE. Ale hla, oni tu su, superov tlacime prakticky cely zapas...

No a vratme sa este k tej navstevnosti a tvojim skvelym argumentom preco nechodia ludia [smilie=grin.gif] (ze kvoli vedeniu, co je absolutny nezmysel) Pred 15 rokmi, nebol internet, nebolo tolko televizie, nebolo tolko co robit, takze ked bol futbal, tak to bola VEREJNA udalost, ludia akymsi stadovitym efektom proste chodili. Dnesna doba je vsak uplne ina, a na to si zrejme este neprisiel... Pocitace a osobne pohodlie su obrovskym lakadlom pre ludi zostat doma, takisto pracovny zhon pocas tyzdna je v uplne inej dimenzii, cez vikend tak mnoho ludi proste len oddychuje, maximalne prechadzka po vonku a podobne.

No a co sa tyka LM. Predstav si neverim, ze ju tu niekedy budeme hrat, hra ju totiz len majster, a to by tu teda museli ine financie chodit, aby sa nieco take mohlo podarit. Ak sa vsak kader udrzi ako tak pokope, tak je sanca uhrat kludne aj do toho 5. miesta tu CL. Navyse s peknym hernym prejavom, ktory timy ako RK,NT ci KE nemaju ani vo sne.
Prestan teda neustale kydat na futbal v Trencine, mozes samozrejme vyjadrit nazor, to ti neberiem, ale taketo ociernovanie je uplne primitivne...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 07.04.2011 07:42:12

Zajimava debatka, no zopar veci treba uviest na pravu mieru [smilie=hmmm.gif]

Trojan: som rad, ze spominas na 90.-te roky, II.ligu a postup, bola to krasna doba, futbalom zil cely region! Ale tvrdenie, ze vtedy bol domaci priemer 5 000 je holy nezmysel ak chces dolozim kompletny vypis navstev na domacich stretnutiach z tej sezony. Uvadzas zapas s Ruzomberkom, ano vtedy bol skutocne prvy a my sme vyhrali golom „Ervina“ (pozn. Lubos Jezik) 1:0, na tomto matchi Bohuzial nebolo cez 10 000 ako vravis ale len 1 220 dusi. Cize kludne spominajme, bavme sa o minulosti, rad sa pridam, ale uvadzajme pravdive fakty!

Navstevy: ze na AS chodi malo ludi je smutna skutocnost, no je absolutne nerealne porovnavat realitu sucasnosti a 90.-te roky. V prvom rade, uvazujme regionalne – v postupovom rocniku II.ligy (96/97) bol nas Trencin, siroko-daleko v oblasti od Trnavy po Zilinu jedinym miestom kam sa oplatilo chodit za kvalitnym futbalom. Hrali sme atraktivne, hrali sme o postup, Dubnica bola do poctu v 1.lige (nakoniec v tom roku aj vypadla) a Puchov bol lepsi priemer II. ligy. Nehovorim, ze dnes v DCA a PU praskaju stadiony ale povedzme si na rovinu, sme narod pohodlny a ludia uz dnes radsej pojdu na zapas vo svojom meste, nota bene v DCA sa (stale) hra najvyssia sutaz a terminy ich zapasov sa casto krizia s nasimi. V minulosti to boli prave solidne skupinky z tychto miest + aby som nezabudol okresy ako BN, TO, NM ale aj PD a dokonca UH, ktore pravidelne navstevovali zapasy ODu. Za druhe, Mattpro to pomenoval triezvo –spomenme si, kolko z nas malo v 96.-om., 97.-om Internet a k tomu poltucet sportovych kanalov? Netvrdim, ze som vtedy zil v chatrci o korienkoch ale rozhodne som taketo moznosti nemal. Dnes si date sobotnajsi obed a potom riesite ci si zapnete Premier league, Bundesligu alebo Primerak division, vsetko pekne v teple a pohodli domova. A za tretie, hoci pravidelne lamentujem nad navstevami na sucasnych zapasoch, pozrime sa naokolo – najlepsie rovno do Corgona. Ked sa niekde vyskytne 3000 divakov, uz je z toho udalost vikendu. Na nedavny „slager“ nasej najvyssej sutaze prijde 6 a pol tisic a mediami sa nesu masturbacne chvalospevy o tom, kolko len prislo ludi. Dovolom si tvrdit, ze na porovnatelny suboj by v 90.-tych rokoch prislo aspon 12-15 000, v takej Trnave aj 20. Cize nehadzme vsetku vinu na funkcionarov a ich eventualnu neschopnost, neda sa to zovseobecnit aj ked by som velmi rad... Nie je to len o znechutenych ludoch, keby sa hned vsetci bafunari pretrhli a na zapasoch by bola v cene vstupenky aj klobasa + pivo, na slovensku to pred rokmi nabralo urcity vyvoj a ten proste nevieme zastavit a nezastavime.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 07.04.2011 10:10:17

matpro-takze,na zilinu nechodili ludia ani v 90 rokoch,nie je to futbalove mesto jednoducho,na trencin ludia chodili,vid napr 18 000 s TT..co sa tyka ZM,este v tej druhej lige to nebolo take muzstvo,zacali ho len budovat,a vsade naokolo boli sumy o tom ako sa nechce postupit,sumy isli aj zo samotnej kabiny a realizacneho teamu..ZM beriem ,su 6,ale to je priklad ako sa ma futbal robit,buduju muzstvo uz dlho,majitel Ondrejka,clovek ktory futbal miluje,dava do neho vsetko,takto by sa to malo robit aj u nas,pozri sa na ich areal,tri futbalove ihriska,hotel,umela trava,stadionik cely na sedenie..ten Erreros to bol skor omyl nez posila,dal tu myslim 1 gol,ti hraci neboli taki skveli co prisli..aj vrabce na stromoch cvirikali ze nechceme postupit,sam som tomu neveril,az kym sa to nestalo.hned nato sa inter prestahoval do senice,tam kmotrik a spol vrazaju nemale peniaze.tvoj argument o tom ze pocitace a doba,beriem,ale len do istej miery,taky vedlajsi argument,hlavnym argumentom u mna stale je ze ludia su znechuteni futbalom,za tym si stojim

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.04.2011 10:45:50

No ja som tych golov naratal 6 v 15 kolach, a este je treba pripomenut ze Erreros casto striedal az ku konu zapasu, takze to zas tak zla vizitka nie je. Navyse v tych 25 kolach sa ani raz neprehralo [smilie=grin.gif]

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 07.04.2011 10:53:44

etrox,na ruzomberku som bol,bolo tam na 100 % 10 000 ,na druhej lige ! navsetvy boli vysoke,a aj tvoj argument ze pocitace,televizia,prenosy,ako vedlajsi argument dobre..ale preco ludia nechcu chodit na futbal?ta hlavna pricina je v hlavach,povedia si naco pojdem na zapas,ked mnohokrat predtym sklamali v cinoch akym sposobom sa tu robi futbal,robi sa tu absolutne zle uz od mladeze,ako som to pisal vyssie,vsetko je skorumpovane,vsade sama spina,mas pravdu ze je to celoslovensky problem,nie len TN,ludia su jednoducho znechuteni tym co sa tu deje.ked sa v niecom prakrat sklames,tak uz ta to jednoducho prestane bavit.okrem ineho,ste tu strasne naivny,ved buducnost odpovie na moje slova,ked sa zacne este aj tento kader co tu je rozpredavat,na ligu by bolo treba ho doplnit aspon 4 hotovymi hracmi,ktory by boli naozaj posilami..nemyslim si ze sa to stane,dalsia vec stadion,uz vam to vedenie vase skvele dalo vediet ze kde sa bude hrat liga?ostavaju dva a pol mesiaca do ziacatku noveho rocnika corgon ligy,je iste ze TN postupi,odpovedz mi tu kde bude hrat domace zapasy??? robia sa nejaky kroky?lebo priklad ked sa to da hrat napriklad do dubnice,tak tam pride max 300 trencanov,co bude vysmech,nikto nebude chordit na futbal mimo TN ked priamo do TN pride okolo tisicky..chlapci ste naivni ak si myslite ze niekomu tu zalezi na TN futbale,buducnost ukaze moje slova

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 07.04.2011 11:34:48

Aj ja dufam ze s tou Dubnicou je to len fama.... By to bola hanba, keby Trencin tam hraval ligu.... nechodili by tam Trencania uz len z principu...

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 07.04.2011 11:37:03

trojan ma v mnohom pravdu...ludia su znechuteni z futbalu ale nie len u nas...bodaj by nie ked sa deju take veci ako v ZA a cela ta dohra. co sa trencina veru bolo by dobre vediet ake su plany vedenia so stadionom...

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 07.04.2011 11:45:08

konečne oživujúca debata..
veru tak, môžme len nostalgicky spomínať na plné tribúny po postupe ODu do ligy, ale aj na celkovú návštevnosť na slovenských štadiónoch v 90. rokoch.. za tie plné tribúny ďakujem aj šičkám a šičom z Ozety, ktorí svojou poctivou robotou v podstate za almužnu umožnili svojim chlebodarcom vytvoriť z Ozety na štadión tunel popod Váh, možno z neho aj nejaké tie peniažky odtiekli dolu Váhom, ale futbal tu vtedy stál za to, to áno...
ANDY RULES!

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 07.04.2011 12:02:03

ano Nesto,spravili sa uz vtedy mnohe chyby,peniazky lubi kazdi ,ale som si isty ze v tej dobe tu bol primarny ciel futbal ! vedeniu zalezalo na futbale,na Trencianskom futbale..co si myslim ze sa teraz neda povedat,futbal tu nie je na prvom mieste,a to je najvacsia chyba ! su tu ine zaujmy ,silnejsie,biznis,peniazky,pozemky.. hold smola pre divakov,fanuskov,ti budu trpiet,cely slovensky futbal je chory,SFZ sa prichodom kovacika zacina ozdravovat,ale bude to dlhy proces,no kedy sa ozdravi Trenciansky futbal ? myslim ze skoro nie,dokial nebude u najvyssich primarny ciel samotny futbal

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 07.04.2011 13:27:56

Nostalgia je niekedy príjemná, ale... za súčasným stavom futbalu u nás treba vidieť v prvom rade pravdu o futbale. V prvom rade:
- ľudia majú iné starosti ako futbal, - ekonomické
- v televízii nie je slovenská liga,
- nedobré vzťahy v slovenskom futbale,
- zlá práca klubov v oblasti pritiahnutia divákov, resp. niekde žiadna
- zahraničný majiteľ je ako zahraničná firma, ľudí za srdce nechytí
- OZETA Dukla začínala od piky v Trenčíne a to sa cenilo
- do diania boli vtiahnuté trenčianske firmy
Takže to je len pár bodov, prečo mali ľudia lepší vzťah k futbalu

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 07.04.2011 16:32:13

trojan,

ak by tu teraz neboli tito majitelia, tak by tu neboli ziadni. realne hrozilo, ze futbal v trencine by definitivne zanikol pre nedostatok financii. ak si si nevsimol, stadion s infrastrukturou nepatria majitelom klubu, ale mestu. takze prave mesto nesie vinu za to, ze infrastruktura sa v trencine nebuduje. a dlho nebude, kedze exprimator za poslednych 6 rokov ukradol aj poslednu prepisovacku vo svojej kancelarii.

Užívateľov profilový obrázok
Matej
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 10.04.2008 10:35:37

Príspevok od užívateľa Matej » 07.04.2011 17:12:43

A este treba spomenut stadion.. Ledva stoji. Je to ruina.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.04.2011 19:17:18

len jedna nevinna poznamka... kedze som vyrastal na Kvetnej a na "AS" chodim od jeho prestahovania tusim z Malaciek...

prichod VTJ nebol v Trencine vobec vitany... bola tu totiz klasika... TTS, ktora stracala poziciu... takze vsetko nie je take ruzove...

a na zapas s Ruzomberkom nebolo viac ako 2000... dokonca lepsi pamatnici mozno potvrdia... nebola otvorena iba hlavna tribuna???

k predchadzajucim prispevkom len jedine... diskusia je motorom pokroku a zmeny... aj preto som/sme kazdemu stretnutiu otvoreny/i...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.04.2011 19:39:48

jak ľahko sa dostanete mimo témy....mne tu chýba videjko zo zápasu, rád by si pozrel tie pekné góliky... [smilie=bounce.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď