23.kolo : AS - Senec 5:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Re: fotogaleria

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.04.2011 17:36:17

imko6 napísal:[smilie=beer2.gif] vysledok som presne trafil! :) 5:0
jj, to ti vyšlo, tiež mi v duchu napadlo 5:0 ale nerád niečo hovorím nahlas, lebo potom by to nevyšlo :D



Škoda, že tí mantáci z Moldavy neuhrali aspoň remízu, zrejme rozhodcov majú predplatených len na domáce zápasy.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 03.04.2011 20:00:55

No tak ten vcerajsi zapas to nebola teda az taka slava. ysledok pekny ale s tou hrou to az take nebolo. Je pravda ze Senec prisiel s vylozenou betonarkou a do tej sa zle utoci al chalani to len s velkyymi tazkostami prekobavali. V zalohe mi stale chyba nejaky tvorci typ ktory by bol schopny nieco vymysliet. Salinaz na vsetko sam nestaci. Mlady Holubek stefanik su sice dobrí ale chyba im este to prave myslenie a vyhratost.v neposlednom rae sa pod to tazke prekonavanie obranneho valu pomalost chalanov, Ked trosku zvysili pohyb a lopta isla rychlejsie od nohy tak mal súper problem a tak padla aj prevazna cast golov. jednoznacne 2 polcas bol lepsi ako 1. V 2 polcase ma milo prekvapil svojim vykonom Godal.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.04.2011 20:31:21

Richardovi všetko najlepšie k meninám.... [smilie=band.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 04.04.2011 07:46:39

Škoda návštevy, ale výsledok letí a Davidovi [smilie=bow.gif] , akurát mám strach, že si ho v budúcej sezóne v grcoňlige v trenčianskom drese neužijeme .............. [smilie=angry.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.04.2011 08:24:31

jednoznacne bol aldo najlepsi hrac zapasu. hral vtipne, s prehladom, cisto, zapas si uzival. nasi mi pripadali ako mali chlapci, ked sa v piatok po skole zidu na ihrisku. po futbale boli uz hladni, prestavka im prospela. napriek tomu sa zavahaniam nevyhli, hlavne ta tyc v druhom polcase bolo obrovske stastie na nasej strane [smilie=blink.gif]

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 04.04.2011 19:33:28

clapci,nechapem co sa vam niektorym nepacilo na sobotnajsom vykone nasich borcov.obycajne je to tak,ze super hra to co mu dovolime.a nasi chlapci superovi nedovolili temer nic.odohrali jeden z naj zapasov.kratke prihravky,sprinty,kolmice a dokonca po dlhsej dobe aj strelba z dialky.pekny kolektivny vykon.z jednotlivcov tazko vyberat,vsetci hrali dobre,ale neda mi nespomenut alda,sevu,sama a hlavne borisa,ktoremu sa na moju velku radost vracia stara dobra forma,aku mal pred zranenim.ked to takto pojde nemam obavy z nicoho,len z toho kde sa grcon bude hravat.co sa tyka atm.na tribune,celkom to bolo dost zive,az na dvoch troch kriklunov co vzdy nadavaju a vrsia sa na hlohovi teraz sa vadili medzi sebou.taki trtkovia co musia doma drzat hubu a idu sa vyhulakat na stadion.skratka pekna sobota a radost z futbalu.bodaj by tak bolo stale.
vdaka chalani a nech vam to slape dalej.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 05.04.2011 13:26:40

neviem co sa cudujete ake navstevy chodia v TN na futbal,je to len zrkadlo zaujmu ludi o tento klub,vobec sa im necudujem..vedeniu vobec nejde o futbal,o TN uz vobec nie,ide im len o biznis a peniaze,tolko spiny co sa tam vytvorilo,sa cudujem ze tam vobec tych 800 ludi pride,je to hanba..nemyslite si ze sa postupi a zacnu chodit navstevy,budu chodit take iste,ti isti ludia,akurat rodiny hracov,a zopar fanusikov ktory maju radi futbal,ale moc nevidia do diania v zakulisi respektive ich to nezaujima.ludi tento klub velmi sklamal,a vacsia navstevy nebudu,akurat raz za cas na supera.tiez by som nelietal v oblakoch,tato 1.liga kde momentalne trencin hra je strasne slaba sutaz,nedostojne menu prva liga,v corgonlige bude len boj o zachranu,majitelia si tu vychovaju hracikov,predaju ,cosi zarobia a spokojnost bude.takej temy ako pozemky a ine aktivity vedenia radsej nejdem rozpitvavat..hanbou je ze v TN je jedno jedine ihrisko,s umelou travou,zchatraly stadion,ziadna snaha o nic.zabudnite na vyhlasenia o LM,novy stadion tu tiez toto vedenie nepostavi,lebo opakujem sa nejde im o Trenciansky futbal,ale o vlastne zaujmy,co je smutne..som zvedavy ako to budu vsetko riesit po postupe

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.04.2011 17:16:31

dovolim si nesuhlasit s Trojanom [smilie=boxing.gif] myslim, ze to, co napisal je mierne prehnane

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 05.04.2011 19:53:16

v com prehanam?chodia ludia na futbal??800 ludi na prve muzstvo postupujuce s jasnym nadskokom hovori za vsetko,vobec sa tym ludom necudujem..preco nechodia?su znechuteny tymto celym co sa tu deje,ked Ozeta v 96 postupovala tak tu boli navstevy 10 000 ,na jelsavu a podobne muzstva,co vymreli ti ludia?nie,vidia ako sa robi futbal..ide vedeniu o fubtal,o Trencin?tak preco nezachranili v 2008 prvu ligu?preco mali velkohube reci o LM?preco posily co doniesli na zachranu boli futbalisti slabucki jak caj,co ich vytiahol niekde z pieskoviska..ale to mu vsetko islo do karat ,hrat slabucku 2.ligu,nemat ziadne vydaje,vychovavat hracov..lenze co sa nestalo,Trencin je suverenne prvy,a v tejto slabulinkej sutazi sa nenasiel ziadny konkurent ktoremu by sme pustili postup,takze som velmi zvedavy ake kroky teraz to slavne vedenie urobi,aby sa hrala s uctou najvyssia sutaz,nie len boj o zachranu na nejakom cudzom stadione,lebo tu je jeden jediny zchatraly na ktorom hraju vsetky mladeznicke kategorie ,od pripravky az po muzov,uz sa tesim ked sa ta ich slavna trava vydere ,co budu potom robit kompetentni,aj s ich skvelym projektom umelej travy ,HANBA

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 05.04.2011 20:46:15

To vobec nie je tak... vtedy sme chodili na futbal boli sme nastrocni a teraz mame kazdy svoju pracu, povinnosti...

Dnesna mladez je vychovavana uz uplne inym smerom...

Inak sa smejem, pred sezonou som pisal ze ak postupime tak tak ako postupil aj Presov, co sa naplna....

Aak budeme 4x po sebe majstri hoc i s 1000 divakmi, je to pohode....

V Bratislave na to aka je velka chodi na pasienky percentualne este menej...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.04.2011 21:05:53

Trojan,
nejako jedovato tu slintáš.... [smilie=blush.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 06.04.2011 15:49:00

S Trojanom súhlasím, čo sa týka návštevnosti.

Taká spomienka z r. 1997, Ozeta Dukla v najvyššej súťaži:
Ozeta Dukla Trenčín - Spartak Trnava 2:3 (1:1)

OZETA DUKLA: Lipčák - Šmelko, R. Hrnčár, Schulz, Burák (67. Železník) - Ježík, Konečný, Hanko, Kulla - Kavka (57. Kriss), Fabuš. SPARTAK: Jakubech - Tittel - Hrabal, Karhan - Bališ (77. Mačák), Pavlús, Horký, Ujlaky, Leitner - J. Timko (87. Formanko), Luhový. Pred 16 125 divákmi rozhodoval Benedik, žlté karty Kriss, Ježík, Hanko (všetci Trenčín)..
Aj keď návštevnosť v prvej lige býva spravidla menšia, také návštevy čo vtedy chodili na futbal sú dnes sci-fi. Dnes to znie neuveriteľne, ale vtedy skutočne chodilo toľkoto ľudí na futbal. Zápas to bol dobrý, Trenčín s Trnavou tuším ešte vtedy mali družbu. Potom sme v Trnave vyhrali 1:4 a bolo po družbe [smilie=grin.gif]

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 06.04.2011 21:28:15

Musu,mi chces akoze povedat ze na futbal chodili nastrocni???zato ze ty si vtedy bol nastrocni neznamena ze vsetci boli..80 % ludi co chodili na futbal co tvorili tie navsetvy nad 10 000 boli ludia v dospelom veku,30 a viac,chodili tam lebo sa hral dobry futbal,mesto bolo zjednotene,kazdemu islo o tu spravnu vec.ak hovoris o kotli a nastrocnych,tak to si tiez na omyle,tvorilo kotol v tej dobe stara garda,len okolo nich sa tam motali nastrocni,takze tvoja teoria o nastrocnych a dnesnej mladezi je absolutne scestna.ludia jednoducho nechodia na futbal lebo su nim znechuteni,sam som si prezil s futbalom mnoho,ale to co sa u nas deje,to je katastrofa,pokial sa neurobia nejake zmeny tak celkovo slovensky futbal bude na tom velmi biedne.odjakziva som bol fandil trencinu,aj vzdy budem,ale ked vidim celu tu situaciu aka je v klube,to vedenie,tie vlastne zaujmy a nezaujem o Trenciansky futbal,tak o tom pisem,to co sa robi uz s mladezou,ake sponzorske sa davaju,ved to uz budu hrat len deti bohatych rodicov,uz to tak je,aj v acku ti mladi je 80 % po peniazoch..je chore aby sa uz v pripravke vyberali obrovske clenske poplatky,a aby uz tam boli uprednostnovani ti co platia,ved to je na zaplakanie,co potom vsetci ti ozajstni talenti,co napriklad nemaju bohatych rodicov???mozu u nas skoncit s futbalom skor ako ho zacali,a tak to potom aj cele vyzera..moj nazor je ze to ze chodi 800 divakov na futbal jasne dokumentuje moje slova,ludia su znechuteni futbalom,ludi neoklames.co sa tyka majstra,tak nato rovno zabudni Musu,to by sa tu musel inak futbal robit,nebudte naivny zato ze TN je jednoznacne prvy v lige kde hraju slepy hluchy..lubos-len vyjadrujem svoj nazor,je to diskusne forum a pokial viem je demokracia,nikto mi snad nebude nic zakazovat,ked budem pisat vulgarne tak prosim,len poukazujem nato ako vidim veci,a myslim si ze pisem len pravdivo,mam uz co to odzite s futbalom.no a ten zapas s TT v 97 to bola nadhera,radost z futbalu,18 000 ludi na tribunach,bolo ich este daleko viac,vela ludi nacierno,krasny zapas..to uz sa nevrati,Bohuzial.a druzba s Trnavou neskoncilo po vyhratom zapase 4:1 v TT,vtedy bol najvacsi rozkvet druzby,druzba stroskotala na inych veciach,to ale netreba tu rozpitvavat..na zaver,fandim Trencinu,len sa snazim poukazat ze by sa malo zacat nieco menit,lebo kazdi si mysli ze je vsetko idealne,TN je prvy,ale pokial sa neudeju radikalne zmeny vo vedeni a v celom vedeni futbalu ,uz od mladeze,tak tu ten futbal dobry nebude,opakujem divaci su zrkadlom vsetkeho,takze si urobte obraz

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 06.04.2011 22:07:59

V podstate sa da s Trojanom suhlasit. Je hanba, ze AS suverenne vedie ligu a chodi 800 divakov. Ale tych pricin je viac: rozbity stadion, slabucka liga, podpora hokeja na ukor futbalu a v neposlednom rade kabat, ktory si z hanby usilo vedenie svojimi velkohubymi vyhlaseniami z minulosti. A ak k tomu priratame netransparentne vedenie klubu, ktoremu sa mame skladat na vyplaty aj ked nie je ochotne povedat, co sa bude diat o par mesiacov tak je tu vysledok. Ak by Michalovce alebo Moldava takto viedli ligu, tak maju vypredane na kazdy zapas. Ludia skratka vedia, ci s nimi niekto vyj**a. Najhorsie je, ze si postekame, a karavana ide dalej...Ale bezomna, doma na zapasy nechodim, no ak hra AS v okoli BA, tak nevaham.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.04.2011 22:41:47

No ale ked sme este fandili pod stromom v rohu sektora, na Jelsavu, na Devin, ci na Sturovo nechodilo tolko ludi... Ludia zacali chodit az postupom...

Nemozes v dnesnej dobe cakat ze pride 5000 ludi na Salu ci Puchov... Nenavist voci fungovaniu futbalu na Slovensku je velka...
AS sa "popalilo" vyhlasenim o LM, ale postupne kroky naznacuju, ze v horizonte 5tich rokov to neni nepredstavitelne....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Napísať odpoveď