22.kolo : AS - Šaľa 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.03.2011 08:43:13

matt-666 napísal:trosku mimo temy, ten pripravak s BB sa bude hrat v BB?
v BB na hlavnom travniku

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 23.03.2011 12:20:31

pokial si pamatam, pred 3 rokmi som pocas pripravaku s trnavou na odeve pocul povedat vtedajsieho trenera galada vetu: "sebo (sebek) prechadzkovy hrac". neviem, ci by boli domace ekvivalenty alda, davidka, jorgeho, adiho lepsie. predpokladam ale, ze nie. ved mame milion hracov po hostovaniach v nizsich ligach. ak by boli taki frayeri, asi by po nich siahla konkurencia minimalne v 1. lige. ved vacsina hracov v 1. lige su totalni drevaci, atak by kluby urcite radi privitali nechcene "supertalenty" z trencina. podlamnasu nasi zahranicni hraci minimalne o 1-2 poschodie vyssie ako zvysok ligy. ved napr. davidko dal o polovicu viac golov ako druhy strelec v poradi, jorgeho technika, aldova rychlost, pohotovost a sila su na slovenske pomery nadpriemerne. ano, trvalo to dlho, ale uz prerastli slovensko. malecovi by som sancu urcite este dal. prinajhorsom skonci na stoperi ako krizko.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 23.03.2011 13:46:01

ikotn napísal:pokial si pamatam, pred 3 rokmi som pocas pripravaku s trnavou na odeve pocul povedat vtedajsieho trenera galada vetu: "sebo (sebek) prechadzkovy hrac". neviem, ci by boli domace ekvivalenty alda, davidka, jorgeho, adiho lepsie. predpokladam ale, ze nie. ved mame milion hracov po hostovaniach v nizsich ligach. ak by boli taki frayeri, asi by po nich siahla konkurencia minimalne v 1. lige. ved vacsina hracov v 1. lige su totalni drevaci, atak by kluby urcite radi privitali nechcene "supertalenty" z trencina. podlamnasu nasi zahranicni hraci minimalne o 1-2 poschodie vyssie ako zvysok ligy. ved napr. davidko dal o polovicu viac golov ako druhy strelec v poradi, jorgeho technika, aldova rychlost, pohotovost a sila su na slovenske pomery nadpriemerne. ano, trvalo to dlho, ale uz prerastli slovensko. malecovi by som sancu urcite este dal. prinajhorsom skonci na stoperi ako krizko.
Neviem ci sedavas vedla nas nafutbale, ale Etrox spominal, ci by nebolo d veci vyskusat ho na stoperovi :) Jurvi to pomohlo, preco nie aj jemu;)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 23.03.2011 17:05:04

Kua to je napad uplnee terno [smilie=bananadance.gif] Krizko tu bol najhorsi utocnik po Ruudovi van Obalovi v historii, ale stoper vyborny [smilie=beer2.gif]

forum
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.08.2007 10:43:39

Príspevok od užívateľa forum » 23.03.2011 21:39:20

pocuj ikotn... takto sa ta spytam kde by bol aldo keby nema podporu od vedenia a trenera???? kde by bol adi keby nema podporu od vedenia a trenera??? asi tam kde aj sebek marcek koncitik.... priklad kolko sanci dostal napr ten sebek ??? urcite nie tolko co malec... ja nehovorim na alda davida jorgeho nic momentalne su spicka a je to aj zasluhou vedenia a trenerov ze aj ked sa im pol roka rok nedarilo vid adi tak stale naskakovali... myslim si ze sebeka koncitika marceka zuba punu oleja asi si moc nevidel mam pravdu??? a preco lebo nedostali ani z polovice tolko sanci co tu menovany... hlavne ma mrzi ako tu zastavaju maleca ked je to futbalista tak na 3ligu... a to co pisal martin ze trener sa pozera aj na futbalove predpoklady ci take nieco ohladom cm tak zubo je pomerne vysoky tak ako malec par cm nizsi ale o to drzejsi priebojnejsi... ale darmo asi nemal kto chodit po treningoch a nosit torticky tak preto je tam kde je ... ale darmo vy si ten klub idealizujete je to obycajny klub ludi ktory su falosny ...

forum
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.08.2007 10:43:39

Príspevok od užívateľa forum » 23.03.2011 21:41:22

a Musu k tomu novemu postu stopera :D jedine smiech lebo juro krizko bol aspon futbalovy a silny ale malec je nefutbalovy a na tie jeho parametre aj slabunky ;)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.03.2011 21:50:38

ďalšie monológy v téme o zápase so Šalou považujem za zbytočné....a zamykám [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Zamknuté