22.kolo : AS - Šaľa 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 19.03.2011 20:39:47

hmm... toho Maleca by som sa asi tiez skor zastal, podla mna sa snazil a bojoval s tou obranou... len ho tam stale niekto drzal, tahal... nepresadil sa.. skor by som povedal ze mu chyba viac sily a dravosti aby sa vymanil... postavu na to ma.

galerka k zapasu:
http://imko6.rajce.idnes.cz/sezona_2010 ... uslo_Sala/

Inak ten rozhodca, to co bolo za trageda [smilie=boxing.gif] , seriozne ma nasral... 5 x ruka v jednom zapase a nic.. to som este nevidel...

Zapas chalanom nevysiel no je dobre ze bol, aj take treba vyhrat. Sala branila, branila co to slo... nastastie body su doma tak spoko.

podme dalej AS [smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 19.03.2011 20:45:29

martin napísal:maleca sa treba zastat, staci jedine, je o dva roky mladsi ako Adi, kde bol Adi pred rokom, kde bol pred dvoma? a nielen to, kazdy hrac je individualita, ako kazdy clovek, ako startoval karieru Lokvenc? co urobila Sparta Kollerovi? ja by som s hodnotenim pockal... aspon 100 dni ;)
dúfam, že mu krivdím...áno, budúcnosť ukáže...ale súčasnosť je zatiaľ taká, ako ju vidím...chalan hral v dvoch prípravných zápasoch čo som videl, za ním hral David = Malec sa snažil brať všetky lopty, všetko kazil a k Davidovi sa nič nedostalo, proste ho odstavil z hry...aj keď David sa musí naučiť hrať aj na takomto poste [smilie=blush.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

000mato@tnnoviny
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 14.03.2010 21:41:05
Bydlisko: Trenčianske Stankovce

Príspevok od užívateľa 000mato@tnnoviny » 19.03.2011 22:27:13

Dragúňovci dneska celkom vygumovali Dejvida. Naskakujúci Tomáš "Dino" Malec má pred sebou budúcnosť, treba mu nechať čas. Len sa mi nepáčilo aby namiesto toho aby šiel ako tank, tak v jednom súboji v 16ke, keď sa na neho šalený Šaľan ovesil, namiesto pokračovania v akcii začal rozhadzovať rukami.
Snáď raz bude taký obratný ako bol člen rodiny Malecovcov z Melčíc Rado Malec. [smilie=bow.gif]
the one and only - OŠK Trenčianske Stankovce :D

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 20.03.2011 06:55:13

My sme vcera konecne ukazali bojovny charakter a tie body sme si proste vynutili! Sala ma prekvapila, prisla vyborne pripravena a v defenzive hrala viac nez solidne i ked prilis skoro zacala branit vysledok. Pan Dragun, ktoremu tu vdacime za vela, ma aj v pozehnanych rokoch stale co ponuknut - aspon teda na urovni II. ligy. U nas sa potvrdilo, ze v takychto stretnutiach musia mancaft potiahnut najskusenejsi, na nasich mladych bolo evidentne, ze im vyvoj zapasu postupne zvazuje nohy a dostavaju sa pod tlak. Nehrali zle ale tazsie startovali smerom dopredu, tam boli nasledne nerozhodni a v klucovych momentoch zbytocne spekulovali. Naopak za predvedenu hru tlieskam Aldovi, vyborny vykon vysperkovany golom predivedol Sevela a chvalim aj Klescika s Cogym. Jorge nehral zle ale bol dobre prikrity, tazsie sa mu presadzovalo, skoda ze nepremenil aspon 1 zo svojich prilezitosti. Davida vcera super proste odpojil od zbytku nasho teamu. Vsetky body sme uhajili - to je podstatne a to aj s ohladom na vysledok z Moldavy. Pokracujme v dobrej robote!

[smilie=bounce.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 20.03.2011 14:10:39

mattpro napísal:mne sa zdalo hlavne ze Maleca si v tej sestnastke dost pokryvali ako keby to bol nejaky vyhlaseny strelec. Vzdy ked nabiehal, alebo dostaval prihravku tak boli pri nom pomaly dvaja, a ked nie, tak ho ten jeden drzal zo zadu.
Neviem ci to je umenie Depetrisa ze jeho tak nedrzia, alebo je Malec taky neschopny [smilie=hmmm.gif]
podla mna sposobene rozdielnym sposobom hry, david vbieha do sestnastky, fyzicky je predurceny na hru s loptou, malec je typologicky celkom iny hrac... drzi obrancu na chrbte, sklepava lopty, caka na centre ...

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 20.03.2011 15:20:49

Ako tu uz napisal Etrox49 a Luboš, Baez znova ukazal svoje srdce za muzstvo. No Malec ma stale nemoze presvedcit, ze do muzstva patri, svojou hrou celkom odstavuje Davida. Mozno ta torta k 18 narodeninam, ktora tu bola prezentovana narobila svoje a tlaci ho do zostavy. Ado GULA pozor na to moze sa ti to vypomstit !!!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 21.03.2011 09:21:43

upracovany vykon, nevyuzili sme nejake sance, super sa otriasol, odolaval nasmu tlaku, dal sokujuci gol z rohu(prakticky rovnaky ako RS, pan trener, snad ste to videli, na tych rohoch treba pracovat) a bolo zle. dragun je typicky zachranar, kazde jeho muzstvo ma brilantnu obranu, coho som sa pred druhym polcasom trochu bal. okrem toho golu madari nic neukazali, takze si nezasluzili body. nastastie to vyslo, aj ked z viac kopancami, ako sme predpokladli. dolezite je, ze kazdym kolom zvysujeme naskok, z coho som velmi milo prekvapeny. oproti jeseni sa akosi vytratila z nasho prejavu hravost. je citit, ze uz sa nehra o fazulky. co sa tyka individualnych vykonov, sklamal ma malec, ktory ma od solidneho futbalistu este velmi daleko. podla mna musi nabrat svalovu hmotu, aby vedel svoje obrovske telo dat do pohybu co najskor. absolutne mu chyba sila a vybusnost, na ihrisku sa vlni ako list papiera. kedze je v reprezentacii, nejaky potencial musi mat. verme, ze sa do 2-3 rokov chyti. potesil ma aldo messi, hlavne svojim neuveritelnym golom, aky by som od defenzivneho hraca necakal ani vo sne. za tie roky, co je u nas, spravil obrovsky pokrok a stal sa jednym z lidrov timu, ktory prakticky nema slabe zapasy.

vorky
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.01.2008 23:23:20
Bydlisko: Orava

Príspevok od užívateľa vorky » 21.03.2011 16:33:49

predpokladam ze casom bude aj video.. som zvedavy na Aldov gol

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 21.03.2011 19:11:27

ikotn:...sklamal ma malec...verme, ze sa do 2-3 rokov chyti...
Kolko krat to tu uz bolo takto napisane a stale dalsia a dalsia sanca. Ako sa mozu citit byvali dorastenci Sebek, Olej a Zubo, ktory boli na rozdiel od Maleca urcite talentovanejsi??? No tolkoto sanci nemali ani vsetci dohromady.[smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 21.03.2011 20:24:31

boxo2 napísal:ikotn:...sklamal ma malec...verme, ze sa do 2-3 rokov chyti...
Kolko krat to tu uz bolo takto napisane a stale dalsia a dalsia sanca. Ako sa mozu citit byvali dorastenci Sebek, Olej a Zubo, ktory boli na rozdiel od Maleca urcite talentovanejsi??? No tolkoto sanci nemali ani vsetci dohromady.[smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif]
Sak Malec odohral za Acko dokopy par minut. O akych obrovskych sanciach ze mu dava trener to tu hovoris? [smilie=grin.gif]

forum
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.08.2007 10:43:39

Príspevok od užívateľa forum » 22.03.2011 14:38:13

martin uz je to trapne ako zastavas toho maleca co ti platia za to aby si ho tak zastaval??? ako tu pisal boxo co maju hraci ako sebek marcek koncitik olej zubo puna hovorit ze uz su tam neni a pritom ani nedostali sancu taku ako dostava malec... plus kazdy by sa dokazal ukazat za rok ked uz sa odskusa a ma podporu vedenia a hlavne trenera ktory je uplne sfanatizovany a robi presne to co mu kaze rr... takze martin prosim ta nezastavaj si ho stale asi neni taky super ked z 10 ludi povie 9 ze zatial nic neukazal tak asi to je aj trosku pravda nie??? to je moj nazor a je to fakt bieda ze taky ako malec sa tam presadili pritom sebek je minimalne sto krat lepsi hrac ako on ... [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.03.2011 14:48:56

ked sa bavim o malecovi, bavim sa o malecovi. vyjadrujem iba svoj nazor a velmi neraz nim niekoho hnevam. ked budem chciet nieco povedat k sebekovi alebo olejovi, tak to poviem.

na cely problem sa treba pozriet globalne. kolko hracov bolo v juniorke dukly za poslednych 5 rokov talentovanejsich/futbalovo lepsich ako mlady Kopecky? kolko hracov je hokejovejsich (inak povedane talentovanejsich) ako Huzevka? dnes v sporte nie je dolezite iba to, ako sa niekto javi na prvy pohlad. zial, je to fakt, kruty, ale je to tak. je to boj o miesto.

takze, ak ta vyhodia dverami, ak nieco v tebe je, si silny aj mentalne, vratish sa oknom. vykopesh sa z noveho mesta, lucenca, puchova, hornej aj dolnej marikovej. nehladash vyhovorky, neplacesh.

nebol by klub sam proti sebe, ak by sa zbavoval skvelych hracov. navyse, za acko nemoze hrat kazdy dorastenecky majster, zial. taky je sport.

navyse, beriem 18% z malecovho platu ;) (joke)

a vazne, ked si budem mysliet, ze sa treba zastat Cogyho, Adiho, Rudyho... tak to urobim, ale vyjadrujem iba svoj nazor, ktorym nechcem nikoho pohnevat.

forum
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.08.2007 10:43:39

Príspevok od užívateľa forum » 22.03.2011 15:01:04

martin nepochopil som toto

na cely problem sa treba pozriet globalne. kolko hracov bolo v juniorke dukly za poslednych 5 rokov talentovanejsich/futbalovo lepsich ako mlady Kopecky? kolko hracov je hokejovejsich (inak povedane talentovanejsich) ako Huzevka? dnes v sporte nie je dolezite iba to, ako sa niekto javi na prvy pohlad. zial, je to fakt, kruty, ale je to tak. je to boj o miesto.

co mali ako ty hraci spravit platit tam niekomu trenerovi? mali nosit torty ako tu bolo pisane??? nechapem ... vies ale je smutne ze sebek priklad bol pred dvoma mozno troa rokmi najlepsi strelec zimy a nedostal poriadne sancu hrat... to kde speje? podla mna to je tak ze sebek priklad by zarobil 1000e a malec zarobi500 aj ked je o 3 triedy slabsi tak si ho tam nechaju lebo je lacnejsi aj ked nie lepsi... my chces povedat ze tono koncitik by nebol tak dobry ako aldo? bol a mozno aj lepsi dostal sancu vyuzil hral dobre ale asi neplatil tak tam nezostal... radsej tam majte predrazenych zahranicnych hracov... aj ked nemozem povedat ze jorge aldo a david su zly to urcite nie ... ale je dost takych ktory by tu hrali za zlomok toho a by hrali dokonca aj srdcom za trencin... bohuzial ako mi to vazne pride su hraci a hraci... sebek olej zubo marcek by sa mohli aj roztrhnut a nic a taky malec by dal raz za pol roka gol a bol by hviezda tak to je v mojich ociach.... bohuzial pre mna je malec totalne drevo a neviem aky mas ty pohlad na futbalistu a zvlast utocnika ktory da za rok a pol alebo kolko je v acku max 3 goly to je smutne v muzstve co ich dalo za rok a pol minimalne 60

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.03.2011 16:06:24

forum napísal:martin nepochopil som toto

na cely problem sa treba pozriet globalne. kolko hracov bolo v juniorke dukly za poslednych 5 rokov talentovanejsich/futbalovo lepsich ako mlady Kopecky? kolko hracov je hokejovejsich (inak povedane talentovanejsich) ako Huzevka? dnes v sporte nie je dolezite iba to, ako sa niekto javi na prvy pohlad. zial, je to fakt, kruty, ale je to tak. je to boj o miesto.

v kazdom sporte (potvrdi vela trenerov) je dnes dolezity tzv. somatotyp... niektori hraci to maju lahsie... priklad... basketbal... konkurencia na poste rozohravaca 180-187 cm, konkurencia v kategorii nad 190 cm, konkurencia na poste kridla 195cm, alebo 205 cm... atd...

co mali ako ty hraci spravit platit tam niekomu trenerovi? mali nosit torty

aj tak sa da chapat?

ako tu bolo pisane??? nechapem ... vies ale je smutne ze sebek priklad bol pred dvoma mozno troa rokmi najlepsi strelec zimy a nedostal poriadne sancu hrat...

preco musime na slovensku (skoro) vzdy argumentovat tymto sposobom? ved obe spomenute veci sa nevylucuju. navyse za ten cas tu je uz mozno treti trener. kazdy clovek/trener podlieha urcitym modelom vyberu a spravania. posledny priklad, luksik. kde bola chyba? mali by sme aj my v TZ z neho reprezentanta? navyse, aj ja si mozem mysliet, ze hrac ako Sebek by sa timu zisiel, a?


to kde speje? podla mna to je tak ze sebek priklad by zarobil 1000e a malec zarobi500 aj ked je o 3 triedy slabsi tak si ho tam nechaju lebo je lacnejsi aj ked nie lepsi...

ako majitel klubu si nechash hraca, ktory ti moze priniest o tri triedy viac penazi z predaja? nehovorim nespochybnovat veci, vsetko je na diskusiu a kazdy ma iny uhol pohladu

my chces povedat ze tono koncitik by nebol tak dobry ako aldo?

neviem

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 22.03.2011 20:17:19

trosku mimo temy, ten pripravak s BB sa bude hrat v BB?

Zamknuté