Komunálne voľby, 27. 11. 2010

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď

Kto získa tvoj hlas vo voľbe primátora mesta Trenčín?

Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Branislav Celler (SDKU-DS, Most-Híd)
1
1%
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Ján Krátky (ĽS-HZDS, KDH)
0
Žiadne hlasovania
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Jaroslav Olah (nezávislý)
1
1%
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Pavel Poljovka (nezávislý)
0
Žiadne hlasovania
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Richard Rybníček (nezávislý)
19
13%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
Ľubomír Žabár (Smer-SD)
3
2%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
ešte neviem
1
1%
 
Celkom hlasov: 150

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Komunálne voľby, 27. 11. 2010

Príspevok od užívateľa ikotn » 20.10.2010 09:54:06

tak, mili futbalovi fans, je to tu... 6 rokov prehliada b. celler a jeho koalicia (sdku-ds, kdh, ls-hzds) trenciansky futbal. 6 rokov sa na to necinne prizeráme. teraz mu to mozeme zratat. urobime to? bude prehliadat trenciansky futbal aj dalsie 4 roky, tento raz v chomute s mostom-hid?

JurajM
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 12.09.2010 14:58:04

Príspevok od užívateľa JurajM » 20.10.2010 14:21:19

Treba tam šupnúť Rybníčka.Prajem mu to. [smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 20.10.2010 15:21:32

ikotn: keby si vedel, akym sposobom sa tam "nanominoval" ten noname zo Smeru, tak by si sa na cely cerveny socialny solidarizmus vyprdol... alebo by si aspon konecne pochopil, ze stranicka prislusnost nema v komunalnej politike takmer ziadne slovo. (smiesne koalicie).

A tym vobec nechcem povedat, ze budem volit Cellera.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 20.10.2010 15:24:41

Zlatovcan?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 21.10.2010 12:02:08

forrest, viem, ako sa tam ten "no name", ako si ho nazval, nanominoval. poznam ho osobne, ako pise musu, je zo zlatoviec. bolo to takto: okresna rada oslovila kosutovu, vittekovu a kanabu. ti vsetci odmietli s tym, ze na primatorovanie mestu, ako ho za poslednych 6 rokov zanechal celler, si netrufaju. zabar je z nudze cnost, ale podujal sa na to. ver mi, ze z "komunizmu" ho nemozes obvinit. je to tvrdy kapitalista, zazobany majitel celoslovenskej siete predajni s panskym spolocenskym oblecenim a doplnkami, ktore, mimochodom, nie su vobec lacne. ak u neho kupis nohavice pod 40 ecok, mozes si gratulovat. vlastni asi 60 predajni a zamestnava 600 zamestnancov. byva v novej milionarskej zastavbe na ulici na vynohrady. ako sam vravel, nechcel kandidovat, len financne podporit, "lepsieho kandidata". kedze nikto nechcel, vzal to. a ktomu rybnickovi: viac raz sa verejne vyjadril, ze "brano je jeho velky kamarat". su to politicke dvojicky. ak bude zvoleny rybnicek, nic sa v tomto meste nezmeni.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 23.10.2010 11:30:23

Nedavno som pisal p.Rybnickovi, nakolko som sa chcel uistit, ze sa (po jeho pripadnom zvoleni) situacia okolo stadiona bude riesit. Tu je jeho odpoved:

"Ďakujem za podporu a dôveru. To čo ste napísali je pravda a verte, že túto situáciu určite vyriešime. Je to jedna z vecí, na ktorú budem klásť dôraz.

Všetko dobré a teším sa niekedy na stretnutie."

Richard Rybníček

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 26.10.2010 12:43:59

matt, ak veris tymto slovam, ja ti ich neberiem. podla mna su to typicke predvolebne vystrely do prazdna. lebo ak ti povie, ze vec bude riesit, ako by som ti ja povedal, "zitra vstanu a oparim se cajem." aj ti napisal, ako chce riesit situaciu so stadionom? kde chce vziat prostriedky a ako vie, ze v mestskom rozpocte sa nachadzaju?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 26.10.2010 15:13:14

netvrdim, ze mu verim, alebo ze som presvedceny ze urcite to vyriesi .. len som chcel zdielat jeho odpoved alebo nazor na tuto temu

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.10.2010 07:34:21

ja si myslim, ze on jednoducho nemoze hovorit, ze vyriesi stadion. lebo ten zhltne vela prachov, a kedze nie je vo vedeni mesta, nemal by mat prehlad o financiach. dnes hovori, ze to vyriesi, ludia ho zvolia a on povie, ze by velmi, velmi chcel, ale nema prachy za ten svet ani na svoj plat. slovenska klasicka [smilie=beer2.gif]

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 27.10.2010 07:38:50

Tak toto budú najhoršie voľby za posledné roky - mesto v prdeli - niet peňazí všeobecne - sú podstatne dôležitejšie projekty s ktorými sa nerobí v podstate nič (viď stavbu storočia-most), takže môže byť primátorom aj La-ling a má smolu - aneb kde nič není ani čert neberie [smilie=axe.gif] .Resp. ak niečo zostane, musí v 1. rade pre primátora a kamarátov ..... [smilie=angry.gif] [smilie=axe.gif] [smilie=angry.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 02.11.2010 12:25:33

A už rybička vyplávala na hladinu .................... http://trencin.sme.sk/c/5619596/trencin ... ensku.html
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 02.11.2010 21:46:34

space napísal:A už rybička vyplávala na hladinu .................... http://trencin.sme.sk/c/5619596/trencin ... ensku.html
fešák by si miesto toho svojho hesla "žiadne prázdne reči" mohol skôr dať "mestská prázdna kasa"... aké už len on môže mať morálne alebo akékoľvek iné právo uchádzať sa o miesto primátora???!!! [smilie=axe.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.11.2010 09:17:41

nam pavlik na zasadani klubu v oktobri vravel to iste, co sa pise v tom clanku. vraj primatorovanie trencinu po 27. novembri nebude cest, ale trest. takze nejaka rekonstrukcia stadionu za spoluucasti mesta nepripada do uvahy, ci uz budu generalny manazer AS a primator bratia, alebo nie. este raz opakujem, rybnicek a celler su politicki dvojnici, rybnicek netaji, ze su priatelia a obdivuje cellerovo riadenie mesta. ak by aj vyhral, da cellerovi nejake tichucke nenapadne mistecko na radnici a pokracuje sa dalej v dnesnom trende. podla mna skutocnu zmenu predstavuje lubomir zabar. aj v case krizy udrzal nad vodou firmu so 600 zamestnancami, co nie je malo. okrem toho kampan si plati sam, smer mu neprispieva(mam to z hodnoverneho zdroja, ktory si nezelal byt menovany), takze je financne nezavisly

richard
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 22.10.2010 09:40:51

Príspevok od užívateľa richard » 03.11.2010 10:11:10

ikotn: možno by nezaškodilo počúvať aj názory iných, ako členov Smeru-SD a o priateľstve tebou menovaných by som vážne pochyboval.

k štadiónu: pri obnove, či budovaní športového stánku mesto nemusí pomáhať len finančne, ale aj ochotou pomôcť, dohodiť, a podobne.

k Žabárovi: ten človek v živote nič nedokázal, k sieti modev sa dostal ako slepé kura k zrnu, obleky vyzerajú ako z 1983tieho a jeho vystupovanie zatieňuje tá slama, čo mu trčí z čižiem.

P.S.: toto je môj osobný názor, prosím nezamieňať s názorom klubu

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.11.2010 11:50:16

richard, ja si nemozem pomoct. musim sa spytat. nie si nahodou ten richard? ano, presne ten, co ma na bilbordoch napisane, ze nezavisly znamena byt zavisly od obcanov? [smilie=alien.gif]

k zabarovi: ja ti nazor na neho neberiem, ani na kvalitu tovaru jeho firmy (zrejme je proti pravidlam tohoto fora, ked si ju menoval...). ten clovek je uplne cisty. snad najvacsim dokazom to ho je, ze ked si das jeho meno do vyhladavaca na stranke SMEtiarov, ukaze sa ti vysledok, ze kandiduje na primatora v trencine, nic viac.
to, ze su rybnicek a celler priatelia, nepovedal ziadny clen smeru. to sa risko prekecol sam, na tlacovej besede. a slama v topankach? podla coho tak usudzujes? uz si niekedy pocul rozpravat sulika, matovica, dostala, pripadne ineho kvazi politika vo vysokej funkcii? na rozdiel od nich zabar nerozprava vulgarne a nepretvaruje sa.
urcite sa neda spochybnit fakt, ze rybnicek je pravicovy kandidat. je to ako parlamentnych volbach, ked skompromitovanej pravici prisla na pomoc akoze cista SaS a zachranila pravicove hlasy. rovnako v nasom pripade prisiel cellerovi na pomoc rybnicek. chceme zmenu politiky alebo len vymenu havla za pavla?

k spolupraci mesta na rekonstrukcii (vystavbe) noveho stadionu: ak je mesto v zlej financnej kondicii, nemoze si dovolit predavat pozemky za "korunu" a podobne. do mesta s takouto situaciou sa nepohrnu ani potencionalni investori stadionu

Napísať odpoveď